FKS Fachkraftservice GmbH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o FKS Fachkraftservice GmbH

Pawell

Nie narzekam. Najlepsza agencja przez jaką pracowałem. Terminów się trzymają, na koniec roku całe rozliczenie z zeitkonta też miałem. Zakwaterowanie jak było coś nie tak też nam znaleźli bez problemu. Pokecam Lubię atmosferę w FKS Fachkraftservice GmbH za: Zawsze odbierają telefon i pomagają gdy czegoś nie wiem. Z niczym nie ma problemów

Jarek

W godzinach otwarcia firmy tak, jak nie odbiora, to odzwaniaja.

@Marian

Zdecydowanie nie Polecam firmy FKS-Leipzig ! chce przestrzec przedewszystkim Nowe osoby. Jako były pracownik z kilkuletnim starzem w FKS. Mogę powiedzieć stanowczo że większość opini pozytywnych może być nierzetelna; dlatego że koordynatorzy wysyłają linki do pracowników z prośbami o napisanie kilku pozytywnych słów na temat firmy :) to samo mówi za siebie. Zaczynając/ Firma manipuluje ludzmi często szantażuje:) kłamie odnośnie stawek dwie osoby na tym samym projekcie ma inne stawki mając ten sam starz pracy. :( Co do wypłaty, trzeba pilnować liczyć godziny a i tak sie nigdy nie zgadza. Stosują nawet Kary, wstrzymują wypłaty do miesiąca za brak podpisanych dokumentów. Często bywa że dokumenty sa zbierane z całego roku, i wysyłane na koniec roku . Zdarzaja się gapy koordynatorów przy zmianie zlecenia, jadąc na dane stanowisko okazuje się na miejscu że trzeba robić zupełnie coś innego albo zjechać na własny koszt. Z pozytywów zaliczki dają :) i wypłata na czas jak się przestrzega zasad ;) Mam nadzieję że pomogłem i życzę powodzenia.

@@Marian

Dziękujemy za przekazanie nam swoich spostrzeżeń. Niemniej jednak, pamiętamy, że współpracowaliśmy przez kilka lat - jak sam Pan napisał, co z pewnością świadczy o tym, że nasza współpraca była owocna. Chcielibyśmy odpowiedzieć rzeczowo na kilka kwestii, które zostały poruszone. - W odniesieniu do prośby o pozytywne komentarze, pragniemy podkreślić, że naszym celem jest promowanie otwartej komunikacji. W dzisiejszych czasach opinie o firmach są często poszukiwane w internecie, dlatego zachęcamy pracowników do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Jednakże, w pełni respektujemy indywidualne decyzje pracowników w tej kwestii. - W temacie stawek płacowych, pragniemy zaznaczyć, że w naszej firmie zawsze dążymy do uczciwego traktowania pracowników. Różnice w stawkach wynikają z różnorodnych czynników, takich jak kwalifikacje, doświadczenie, znajomość języka niemieckiego, posiadanie samochodu, oraz inne istotne aspekty. Wierzymy, że taka indywidualizacja stawek jest uczciwym podejściem do zróżnicowanych potrzeb pracowników. - W kwestii wypłat, zawsze dbamy o przejrzystość i terminowość. Nie stosujemy kar ani wstrzymywania wypłat z powodu braku podpisanych dokumentów. Wysyłamy dokumenty regularnie, co 3 miesiące, aby ułatwić pracownikom proces formalności. Dla wygody pracowników, informujemy o tym z wyprzedzeniem. - Informujemy również pracowników o zadaniach i wymaganiach związanych ze stanowiskiem przed rozpoczęciem zlecenia. Wiele kandydatów jedzie na zlecenie, licząc, że jakoś to będzie, nie biorąc pod uwagę wymagań, które ma klient. Zdarza się, że później pracownik jest z własnej winy odmeldowany i musi zjechać do Polski na własny koszt, co jest jednak logiczne. Cieszymy się, że zauważył Pan pozytywne aspekty naszej współpracy, takie jak zaliczki i terminowe wypłaty. Jeśli są jeszcze kwestie, które chciałby Pan przedyskutować lub wyjaśnić, jesteśmy gotowi do dalszej rozmowy.

@Marian Nowy wpis
@FKS Fachkraftservice GmbH

Wypłaty są wstrzymywane jeżeli by doszło do sytuacji żeby to mósiał udowodnić to 2 osoby bez wąchania bym podał, ja sam na początku też tak miałem zreszta. To jaką kto ma stawkę to osobiście sobie wymyślacie, własnym autem dojeżdżałem, język średnio znam kłopotów niemialem w pracy. Woziłem waszych pracowników nowych, bo przysylacie ludzi bez aut nawet nie pytając czy się będzie ich wozić prywatnym autem :) stawkę miałem taką samą jak oni a dwóch nowych na dzień dobry miało 1 euro więcej. Widziałem Lony. Więc kłamać to proszę ludzą przez telefon nie na forum.

TZ Nowy wpis
@@Marian

Jak to się stało, że mógł mieć pan wgląd w lony? Z drugiej strony zastanawiam się również nad tym, że ktoś nowy otrzymał większa stawkę. To nie było w zasadzie z kim rozmawiać wtedy o tym? chyba ze tu o jakaś wydajność chodziło

@Marian

Poniższy mój wpis proszę przeczytać. Problemy rozwiązują jak mogą ale to nie zmienia faktu tak jak napisałem pnirzej. Do tego niektórzy dostają bony paliwiwe wedle uznania Pani M :) Agencja kręci i okłamuje pracowników. Nieczytelny Lon po to żeby się niedowiedziec co tam faktycznie piszą :) powodzenia nowym życzę

Nowy wpis

@@Marian

Rozumiemy, że ma Pan swoje doświadczenia, ale wydaje się, że Pana obawy mogą być wynikiem nieporozumień. W rzeczywistości wiele problemów jest aktywnie rozwiązywanych, a przyznawanie bonów paliwowych odbywa się zgodnie z określonymi kryteriami, nie jest to kwestia uznania jednej osoby. Co do czytelności, to kwestia programu i umiejętności interpretacji, a nie chęci ukrywania informacji. Chcielibysmy również podkreślić, że w przypadku problemów z interpretacją paska płacowego służymy pomocą i zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Marek Hydraulik Nowy wpis
@@Marian

Dla mnie rozliczenie miesieczne jest czytelne... Polecam FKS jako pracodawce.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FKS Fachkraftservice GmbH?

AM

Przyjaciół szukać to może faktycznie nie, a przynajmniej to nie jest główny cel. Lecz co w sytuacji, gdy faktycznie komuś jakoś niewygodnie się trafi? Czy można od razu poprosić o pomoc w zmianie lokalizacji i ogólnego miejsca pracy? bywają z tym problemy? za każdym razem trzeba mieć jakiś solidny argument?

Boczek
@AM

Jak masz argumenty to zawsze, argumenty znajomość języka komunikatywna, samochód i wiedza oraz fachowosc, po zgłoszeniu problemu panie z biura w cagu tygodnia rozwiążą problem, jak ktoś posiada wiedzę i wie co potrafi to trudno żeby pracował za innych odwagi

VT
@Boczek

Widzę, że temat jakichś problemów tu poruszacie. One dość często się zdarzają? wole dmuchać na zimne, bo już dużo czytałem na różnych stronach agencji. A co z jakimiś sprawdzonymi na 100 % lokalizacjami? Macie jakieś do polecenia?

O.O.
@VT

Problemy zdarzaja sie zazwyczaj wtedy, kiedy jedzie ktos na zlecenie, a w zyciu nie robil takich rzeczy jakie ma robic na budowie.... ale duzo przyjezdza i odrazu mowia, ze nie sa fachowcami, ze skonczyli szkoly w innym kierunku to co sie dziwic, ze potem pracy nie ma...Lokalizacje sprawdzone sa tam, gdzie Ci przez telefon z biura powiedza. Zazwyczaj mowia, czy firma jest nowa, czy to klient co juz dlugo z nimi wspolpracuje... nikt Ci tutaj nie poleci swojej firmy, bo fajne zlecenia trzyma sie dla siebie

FY

Spawacze są kierowani do konkretnych zakładów pracy? widziałem te krótką ofertę na tablicy Fb. Zastanawiam się czy jest tu może ktoś kto spawał i może polecić? Jakieś konkretne lokalizacje macie do podsunięcia? Jechałabym z kolegą mamy auto i znamy język (w miarę)

Brałeś udział w rekrutacji do FKS Fachkraftservice GmbH. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Eliza

Witam, czy teraz w związku z nowym rokiem maja nastąpić jakieś zmiany w warunkach pracy? mój partner może skorzysta z usług agencji, chce wiec poznać bieżąca sytuacje. Czy macie jakieś polecane oferty z których mógłby śmiało skorzystać? To byłby jego pierwszy wyjazd. Liczę na merytoryczne odpowiedzi

@Eliza

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie planujemy znacznych modyfikacji w warunkach pracy, ale zawsze warto śledzić naszą stronę na facebooku lub skontaktować się z nami telefonicznie w celu uzyskania najnowszych informacji. Życzymy powodzenia w poszukiwaniach pracy dla Pani partnera i jesteśmy dostępni, aby udzielić dodatkowych informacji, gdyby były potrzebne.

Matii90

Polecam FKS. Jestem zadowolony z pracy i kwatery. To moja 3 agencja i jak narazie najlepsza!

@Matii90

Dziękujemy za pozytywne słowa dotyczące naszej agencji i zakwaterowania. Cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania i dziękujemy za polecenie naszej firmy. Życzymy Panu dalszych udanych doświadczeń związanych z pracą w naszym zespole!

Stasiek

Wielki szacunek dla firmy za tak pozytywne opinie.Brawo FKS tak trzymać.U mnie słabo z niemieckim bo bym się starał o pracę

@Stasiek

Dziękujemy za pozytywne słowa! Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą, istnieje szansa na zatrudnienie w zespole z osobą znającą język niemiecki. Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Zapraszamy do wysłania CV!

DI

czy możecie dla potwierdzenia napisać jak sprawa umów wygląda? proszę o to, ponieważ ktoś jakiś czas temu spytał o B2B lecz bez odzewu. Także na stronie stale publikowane są oferty. Polecacie teraz jechać na robotę w wykończeniówce? Gdzie są najlepsze kwatery?

@DI

Dziękujemy za zapytanie! Zatrudniamy na niemieckiej umowie na czas nieokreślony, obecnie nie rozpatrujemy umów B2B. Dbamy o wysoki standard kwater pracowniczych i reagujemy na ewentualne niezadowolenie, starając się znaleźć inne, dostosowane do oczekiwań. Regularnie publikujemy oferty pracy na stronie na Facebooku. Czekamy na Twoje CV i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu od nowego roku!

Czy w FKS Fachkraftservice GmbH możliwa jest praca na podstawie B2B?

Xxx

@Pracodawca Czy znajdzie się jakaś praca dla kobiet bez języka, bez samochodu i zakwaterowaniem?

@Xxx

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Poszukujemy osób do pracy zarówno w branży budowlanej, jak i w magazynie. Praca jest zlokalizowana w Niemczech, dlatego istotne jest posiadanie umiejętności komunikacji w języku niemieckim lub angielskim. Posiadanie samochodu nie jest wymagane, ale jest przydatne, gdy trzeba dojechac z kwatery do pracy.

Rysiek
@FKS Fachkraftservice GmbH

Czyli wystarczy podstawowe słownictwo w języku obcym? Nie trzeba znać stricte branżowych słów? Może można liczyć na jakieś szkolenie językowe, które ułatwi komunikację i pracę w firmie? :) Chętnie bym skorzystał, bo nie chcę czuć się ograniczony. Jeśli chodzi o kwaterę, to czy jest ona opłacona przez pracodawcę? Czy odlicza się za to z wypłaty pracownika?

@Rysiek

Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy jest bardzo ważna. Jeśli jednak nie posiadacie jeszcze takiej umiejętności, warto rozważyć naukę tego języka. Dodatkowo, posiadanie samochodu może być atutem, ponieważ pozwala to na dołączenie do zespołu dwuosobowego, gdzie jedna osoba zna język niemiecki, a druga ma samochód. Niestety, firma nie organizuje kursów nauki języka niemieckiego, dlatego warto poszukać dostępnych lokalnie możliwości nauki. Co do kwestii zakwaterowania, pracodawca pokrywa te koszty lub oferuje specjalny dodatek, co jest bardzo pomocne dla pracowników

Fredzikus

A czy są jakieś oferty dla par?

Robert B.

Najlepsza agencja pracy z jaką miałem do czynienia. Kwatera pokój 1 lub 2 osobowy w nowym domu do pracy 10km. Duza kuchnia swietnie wypisazona. Dwie duze lazienki. Mimo że dluzsza współpraca nie doszła do skutku bo nie mogę pracować jako elektryk na kolanach kładąc przewody w podłodze lub listwach przy podłodze całymi dniami- zwyrodnienie kregslupa i możliwy postrzał lumbago .Mały minus za to dla Pana który mnie rekrutował bo mówiłem o tym ale do końca mnie chyba nie zrozumiał. Dobra stawka godzinowa. Dobry kontakt z p. Moniką. Gdy okazało się że nie ma na koncie pieniędzy bo nie podpisałem jakiś kolejnych papierów bo nie zauważyłem maila po zrobieniu tego zaległe pieniądze przyszły na konto walutowe w ten sam dzień.

Pawel

Witam. Wszystko jest tak jak powinno być. Kontakt z firmą - znakomity. Wypłata przed czasem jak wspominali poprzednicy. Mieszkania w świetnym standardzie, jeżeli komuś coś nie odpowiada natychmiast znajduje się nowe. Pracowałem przez wiele agencji w Niemczech i szczerze było różnie. Tu jestem naprawdę miłe zaskoczony. Napewno tutaj wrócę. Polecam w 100%

Leszy

Pracuję w firmie już 11 lat i nie narzekam, jak masz fach w ręku i potrafisz się porozumieć to będziesz zadowolony

Jack

Pracuję w FKS od pięciu lat i ta firma ma chyba tylko jedną wadę a mianowicie jeszcze chyba nigdy nie otrzymałem wypłaty na czas - bo zawsze jest ona wcześniej.

Elektryk

Polecam! Wyplaty sa na czas, praca fajna, kwatera tez. Problemy sa rozwiazywane na biezaco!

Jack
@Elektryk

Zgadzam się z Elektrykiem poza jednym: pracuję w firmie od pięciu lat i jeszcze nigdy, ale to na prawdę nigdy nie zdarzyło się aby wypłata była na czas! - Zawsze jest wcześniej!

Pawell

Lukasz
@Pawell

Potwierdzam! Pracuje juz kilka miesiecy i wszytsko jest jak kolega wyzej opisuje.

Jarek

W godzinach otwarcia firmy tak, jak nie odbiora, to odzwaniaja.

Czy FKS Fachkraftservice GmbH zapewnia kartę multisportu?

Niestety, nie zapewniamy karty Multisport, ale mamy wiele innych ciekawych bonusów, które mogą Panstwa zainteresować. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Natalia

Jeden Pan pisał w ubiegłym roku, że dostał 5 lat wcześniej zlecenie i na nim był, teraz 6sty rok dalej jest? czy cokolwiek w ofercie agencji mogło się zmienić? ciekawa jestem tej drugiej perspektywy czy Panie z biura się zmieniają? jakie warunki należy spełnić aby w nim z nimi pracować?

@Natalia

Dziękuję Pani za okazane zainteresowanie naszą agencją oraz docenienie długotrwałej współpracy naszych pracowników. Rzeczywiście, oferta pracy jest podatna na zmiany, które wynikają z różnych czynników gospodarczych. Jeżeli Pani jest zainteresowana możliwością podjęcia pracy w naszym biurze, serdecznie zachęcam do przesłania swojego CV na nasz adres mailowy. Ponownie dziękuję Pani za zainteresowanie naszą agencją i serdecznie zachęcam do przesłania swojej aplikacji.

Jacek binek

Najeleprza agencja w której pracowałem i pracuje jeszcze nie miałem żadnego problemu z tą firmą wszystko jest na czas polecam

Adriano
@Jacek binek

Takze pracuje przez FKS i jak naraze wszytsjo jest super!

Marcel Kowalski
@Jacek binek

Ja tez jestem zadowolony. Mam fajne zlecenie, kwatera tez jest spoko. Wyplata jest na czas

Kamila
@Marcel Kowalski

Marcelu, na jaki czas masz to zlecenie? na ile sie wyjezdza?

Boczek
@Kamila

Ja 5 lat temu dostałem zlecenie i jestem na tym zleceniu do dzisiaj

Zostaw merytoryczną opinię o FKS Fachkraftservice GmbH - Leipzig

• Jak się pracuje w FKS Fachkraftservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy FKS Fachkraftservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FKS Fachkraftservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 19 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FKS Fachkraftservice GmbH