Medcare24 Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Medcare24 Sp. z o.o.

Katarzyna

Polecam firmę Medcare24, wyplata zawsze na czas, Panie z Administracji pomocne - wytłumaczą każdy dokument dokładnie i rzetelnie. Zlecenie na którym jestem zostało mi bardzo dobrze przedstawione, po przyjechaniu na miejsce wszystko się zgadzało. Polecam!!

@Meri

Składki odprowadzamy do ZUS raz na okres rozliczeniowy w zależności od zlecenia na dwa lub trzy miesiące, zgodnie z przedstawioną przed wyjazdem umową oraz informacjami uzyskanymi od Działu Rekrutacji. Staramy się być transparentni i każdego informujemy o warunkach zatrudnienia już na etapie rekrutacji a także na każdym kolejnym etapie zatrudnienia i współpracy.

Wszystko ok, zlecenia zgodne z opisem, wypłata na czas. Polecam współpracę!!!

@Anna

Proszę poprosić o wydruk odprowadzanych składek. Gwarantuje wielkie rozczarowanie

Katarzyna

Właśnie wróciłam ze zlecenia... Wypłata zawsze na czas, koordynator i rekruter zawsze dostępne, warunki zgodne z tym co mi przedstawiono. Po pauzie znowu wyjeżdżam z tą firmą! Polecam z całego serca.

nemo
@Alicja

za piekne te komentazre zeby byly prawdziwe nie ma fimry idelanej fakt ja jedno znam ale wlasciciel ma pokrecone w glowie owszem prawie wszytko jest ok ale stoi tylko po stronie klijenta ty jestes zawsze winna...jesli jedna opinia mowi ze sztela sie nie zgadzal to wierze bo nie ma firmy w kturej sztela sie zgadza nigdy...oni samo nie wiedzo wszytkiego nawet jak opiekunka powie o szteli to i tak ukrywajo ze wiedzo...a juz jak widze komentarz ze wszytko jest idealnie tz spreparowany na amen

Rodo

Dzień dobry. Niestety ale moja opinia również będzie negatywna. Kiedyś byłam na zleceniu z tą firmą I szczerze odradzam. Tak jak dużo osób tutaj napisało, jest pełno kar które w ogóle nie powinny mieć miejsca. Oprócz tego ten śmieszny MIESIĘCZNY okres wypowiedzenia! To są kpiny! W większości firm jest 2 tygodnie wypowiedzenia i nie ma żadnych kar bo ktoś zjechał wcześniej ze zlecenia. Rozumiem, że są kary za alkohol, kradzież lub porzucienie miejsca pracy ale jak można straszyć opiekunke karami za to że ta zjeżdża wcześniej i będzie czekać na zmienniczke?! Oprócz tego mają żenujące stawki, które były dobre z 10 lat temu. Dobrze, że przeniosłam się do innej firmy gdzie moja koordynatorka rozumie, że różne są sytuację z w życiu kiedy trzeba wcześniej wrócić ze zlecenia, ponadto mam odrazu płacone 100 procent za dany miesiąc, a nie jak w Medcare24 - 80 procent a potem wyrównanie. Dlatego odradzam wszystkim tą firmę i nie dajcie się Drogie opiekunki zastraszyć karami itp!

Blondi
@Rodo

Możesz podać te stawki, jakieś widełki? Bo piszesz, że są one żenujące, więc ciekawi mnie, ile faktycznie się tutaj zarabia... Te kary, o których mowa to finansowe?

Maria Nowy wpis
@Blondi

Ja zarobiłam do tej pory przez dwa miesiące 1000 euro Szkoda że Polak Polaka tak (usunięte przez administratora)

Dagmara Nowy wpis
@Rodo

Kodeks cywilny zezwala obu stronom, zarówno zleceniobiorcy, jak i zleceniodawcy, na wypowiedzenie umowy zlecenia niezależnie od czasu, na jaki została zawarta. Mogą oni rozwiązać ją w każdym czasie – oznacza to, że po wypowiedzeniu umowa wygasa ze skutkiem natychmiastowym. To firmy wymyśliły sobie okres wypowiedzenia! Przepisy KC nie regulują okresu wypowiedzenia przy umowie zlecenia. Umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną, a nie umową o pracę i okresy wypowiedzenia np. 2-tygodniowe, 1-miesięczne, czy 3-miesięczne, wskazane w Kodeksie (usunięte przez administratora) nie mają zastosowania do umowy zlecenia!

Justyna Nowy wpis
@Maria

Jeju a dlaczego tak niewiele, co się stało. Chyba nie umawiałaś się na taką kwotę? Prosiłabym o odpowiedź, bo moja mama chce wyjechać na zlecenie z firmą jako opiekunka właśnie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy w Medcare24 Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Maria

Witam serdecznie ???? Może zacznę od tego że to bardzo świetnie,że są jeszcze w internecie takie strony jak ta i można powiedzieć i odsłonić kulisy fałszywych firm. Otóż dwa miesiące temu zatrudniłam się w firmie @Pracodawca Drodzy rodacy czekam na resztę pieniędzy i proszę o uczciwe wynagrodzenie za moją uczciwą pracę Szanujmy się Pozdrawiam i do usłyszenia. ????

Delfin

Witam moja żona pracuje w tej firmie i zarabia 3.50 na god pracuje 24 na 24 i zarobiła 2500 na miesionc czyli 720 godz oszustwo w biały dzień a co innego muwiom jak się przyjmujesz ta firma musi trafić do gazet

Pani
@Delfin

Pracuje 720 godziny w miesiącu? Albo ja nie zrozumiałam, o co chodzi, albo coś tu mi jednak nie pasuje. Przecież to niemożliwe, nawet pracując w charakterze opiekunki. Nie ma ustalonych dyżurów? Co firma na początku pana żonie, jak przedstawiła warunki?

anka
@Delfin

cos jednak mi nie pasuje....zona podpisujac umowe godzila sie na warunki, mysle ze 2500to wyplata w euro? to sa nie male pieniazki a wszyscy wiemy,ze w opiece jest tez czas na sen i to nie jest tak ze pracuje sie 24/24 Tez pracowalam w tej firmie i wtedy wlasnie jak potrzebowalam pilnie pracy oni mi podali pomocna dlon,choc firm z rynku zatrzesienie wybralam MedCare....jakos przebarwil Delfin te opinie---tak ja uwazam aaa....jeszcze jedno wiadomo korzystamy (my opiekunki) z internetu bo to dzisiaj normalne,jedzenie i pokoj tez zapewnione iwiec nie wiem o co chodzi Delfinowi....jak sie nie podoba i praca nie odpowiada to nie musi byc opiekunka pracy na rynku jest duzo do wyboru a jeszcze jedno jak praca mi nie odpowiada nie nie podpisuje z firma umowy i szukam dalej mysle ze Delfin szuka zaczepki albo chce zniechecic innych..... moje zdanie jest takie....zanim sie wstawi tutaj zla opinie to naprawde trzeba miec ku temu powody.....inaczej szkodzi sie firmie,ktora nikogo do niczego tak naprawde nie zmusza

@anka

Jeśli chodzi o to jedzenie i zakwaterowanie, to nie trzeba nic dawać z własnej kieszeni? Jest w ogóle szansa na jakąś dietę, czy jak to wygląda?

Opiekunka Osób Starszych

W rozmowie telefonicznej pani przedstawiła mi warunki zatrudnienia.

Pytana byłam o moje doświadczenie w opiece w Niemczech i jak dobrze znam język niemiecki.

Ja w sprawie stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta. Jakie są obecnie zarobki specjalisty? Czy przewidziane są nabory od nowego roku i w jakich regionach Polski?

Barbara

Polecam !

Kika
@Barbara

To chyba miała Pani szczęście.

Ala
@Barbara

Umowy zlecenia nic nie dają.

Malinka
@Barbara

Czyżby? Wczoraj widziałam jak została przedstawiona oferta na której byłam. W samyvh superlatywach a prawda była zupełnie inna pomimo tego , że wiedzieli bo zgłaszałam. Nie polecam !Brak rzetelności. Oferty nie zgodne z prawdą. Znajoma też jeździ miałyśmy nadzieję , że w końcu któraś natrafi na miejsce żeby można było się wymieniać i nic... Szkoda , że kłamią a później jak człowiek jedzie to problem jest nawet z wcześniejszym powtotem ponieważ obstawiają się karami. Czas szukać innego pracodawcy /firmy.

Alicja
@Barbara

Bardzo krótka jest Twoja opinia o pracy w Medcare24. Może mogłabyś ją nieco rozwinąć? Zawsze warto pisać jak najbardziej rzeczowo i konkretnie, poruszając różne aspekty pracy w danym miejscu. Czy mogę liczyć, zarówno ja, jak i inne osoby, na rozwinięcie Twojej wypowiedzi?

Szczera
@Alicja

wszystko we współpracy w porządku oprócz składek ZUS. Pracowałam z nimi 2 lata. Firma pisze, że odprowadza od średniej krajowej, a faktycznie robi to co drugi miesiąc, więc jak jedzie się na 2 miesiące to ma się tylko 1 Zus od tej średniej opłacony, więc wychodzi w sumie, że płacą od połowy średniej; no ale chwyt reklamowy jest!!! Za pierwszy miesiąc firma traktuje wypłatę jako zaliczkę na tzw poczet podwyższonych kosztów utrzymania za granicą. No i za 1rwszy miesiąc nie płacą ani do ZUSu ani podatku dochodowego. Na PIT jest mniej wykazane, niż dostałam faktycznie, no bo od zaliczek nie odprowadzają podatku... Tylko jakie my mamy podwyższone koszty? Jesteśmy wszak na utrzymaniu rodziny!!!!!! Jednak z przykrością stwierdzam, iż nie tylko ta firma płaci ZUS co drugi miesiąc! Szukam takiej, która rzetelnie mi zapłaci za każdy przepracowany miesiąc. Mam już kilku faworytów. Bądźcie dociekliwe dziewczyny, bo potem przyjdzie rozczarowanie. Firmy mają speców od tego jak na nas zaoszczędzić!!!

Isztar
@Barbara

Jasne że wszystko gra tylko nikt się nie zastanawia nad Zusem ile macie w trzy miesięcznym okresie rozliczeniowym ZUS raz na 3 miesiące .czyli nawet nie najniższa krajowa. Z tego wynika że albo ktoś nie myśli o jutrze emeryturze albo już sam jest na emeryturze. A przecież można ją aprzeliczac ale to zależy od skaldki która tam wpłynęła . Pracujesz 3 miesiące masz jeden ZUS jeden miesiąc zapłacone . Zgodnie z prawem bo to że masz wypłatę jest tylko zaliczk zatem nie dochodem od którego jest ZUS. Co mówią panie w biurze hm....ZUS od średniej krajowej ?

Alicja
@Isztar

Myślę, że osoby pracujące w dziale Kadr firmy Medcare24 Sp. z o.o. mogłyby rozwiać wasze wątpliwości. A jakie są według was zalety pracy w tym miejscu? Napiszcie proszę coś więcej na ten temat.

ANKA
@Alicja

Miejsca pracy bardzo dobre, zawsze pomoc z koordynatorem, panie z biura miłe i pomocne. NAJWAŻNIEJSZE PIENIĄDZE ZAWSZE NA CZAS A NAWET KILKA DNI WCZESNIEJ. Pracuje tutaj juz dwa lata i na pewno nie zmieniłabym firmy.

Pijoter z Mazur.
@Szczera

Uważaj na Promedica24 też nie płacą.Nie płacą funduszu pracy.Choćbyś tyrała tam 100 lat to kuroniówki nie dostaniesz.Robiłem tam tyle co tu tu.Zero pracy.Jak wracałem ze steli do kraju to musiałem dzwonić i prosić po Polsce o pracę.bo bym inaczej siedział w domu miesiącami.A byłem nawet na takiej steli co to dziadka po 10 dniach zabrali a koordynatorka mnie nie przerzuciła w inne miejsce bo powiedziała że w Niemczech nie ma pracy.Takie jaja są.Oj by opowiadał całą noc.Byłem w 8 miejscach i mam wielkie doświadczenie z różnymi chorymi.I kobietami i mężczyznami.Ale oni nie uważają ludzi z doświadczeniem jeszcze ci kase zabiorą a o bonusach zapomnij.Winni mi są 400 euro bonusów.Ale to już historia nie robię tam już 2 lata.wszędzie tak samo.

Sonia
@ANKA

Nie polecam. Brak reakcji ze strony firmy na ppmoc nie mozna liczyc .Pracujac unich dostalam sztele. Osoba psychiczna rodzina straszyla policja. Syn lekarz za matka stal. Firma niereagowala. Kiedy ja rodzine postraszylam policja zaprowadzili do. Hotelu pieniedzy nie otrzymalam 150 e po walce. Firma nie odbierala telefonu odemnie. (usunięte przez administratora)

@Sonia

Pani Soniu, zweryfikowaliśmy podane przez Panią informacje i niestety nie odnotowaliśmy takiej sytuacji, którą Pani opisuje. Bardzo prosimy o kontakt mailowy na dominika@medcare24.pl, żeby wyjaśnić opisaną sytuację, ponieważ mogło dojść do pomyłki. Pozdrawiamy serdecznie!

@Szczera

Na umowach zleceniu najczęściej tak jest z Zusem, nawet w Polsce, w różnych innych branżach, tylko nie wszyscy zwracają uwagę na to.

Hakata56
@Ala

Chyba nie wie Pani co pisze ? Jak to nic nie dają ? Teraz nie staż pracy jest ważny , a składki , tylko składki . Kiedy osiągnie Pani wiek emerytalny ZUS wyliczy emeryturę- dzieląc posiadany uzbierany kapitał / składki / przez dalsze trwanie życia i ustali emeryturę . Umowa -zlecenie jest obowiązkowo oskładkowana i opodatkowana , a ubezpieczenie chorobowe możemy płacić dobrowolnie . Trzeba tylko dopilnować czy Firma płaci systematycznie składki i od jakiej podstawy. Zus od wynagrodzenia opiekunek oddelegowanych do pracy w opiece za granicę - powinien być odprowadzany i naliczany od średniej krajowej, czyli od marca jest to ponad 5900zł - za każdy pełny miesiąc .

@Pijoter z Mazur.

Można ich porównać do promediki

@Malinka

Ja też zgłaszałam a mimo to firma przysłała nowych na to zlecenie a tak się zapierała że nie chce mieć nic wspólnego z tym zleceniem,no oczywiście że nie bo przejęła to inna koordynatorka ale z tej samej firmy. I jak kłamią też sama się przekonałam

Jadzia z Bremen
@Kika

Także polecam porzædna i solidna firma,wspaniali ludzie tam pracują,dbają o pracownika ,wypłacajæ na czas ,interesujæ się pracownikiem,sæ w ciągłym kontakcie.Polecam tę firmę

Baia
@Malinka

Otwórz własną działalność, wtedy dopilnujesz własnych interesów sama,

@Malinka

Lepiej dla nich jak karami postraszą w tym to rzetelność jest bardzo dobra ale miejsca nie sprawdzane są Wiec jak trafi się mina to wypowiedzenie natychmiastowe tylko zaczynają się schody ze strony firmy kombinacje by opiekunka jednak została Wiadomo kasa przepada i może kontrakt i rodzina rezygnuje lub szuka innej agencji

@Baia

Nie trzeba otwierać własnego interesu tylko trzeba być wporzadku bo to ciężka praca a panie z agencji ślą byle gdzie Jak trafi ci się źle miejsce Baia to inaczej będziesz pisała ale znając życie tego nie napiszesz bo odwagi ci będzie brakować skoro teraz zachwalasz wszystko Firma wiadomo o swoich będzie dbać a reszta na odstrzał tak było jest i będzie

NIK
@Barbara

CZY POLECACIE MED CARE 24 TERAZ W NIEDZIELĘ WYJEŻDŻAM DO OPIEKI JAKO OPIEKUN. CZY MED CARE 24 JEST GODNA POLECENIA. BARDZO PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ. KRYSTIAN Z GDAŃSKA

Jt57
@NIK

Możesz śmiało jechać. Płacą na czas, chociaż denerwujące jest potrącanie 20%w pierwszym miesiącu, które potem zwracają w następnym, oraz potrącanie 100€ za każdy miesiąc,a potem wypłata tych potrąconyh jako premia za przepracowany pełny okres na który była umowa. W sumie dostajesz wszystko zgodnie z umową ale mimo wszystko jakoś dziwnie

Izka

Trochę tu narzekaliście na temat pracy i warunków, ale tak z ciekawości chciałabym dopytać, jak obecnie się tu pracuje, jakie zarobki oferuje firma?:) Nie chodzi mi o stanowisko opiekunki, ale Specjalisty ds rekrutacji. Wiecie, czy jest jakiś wolny etat? Lub coś na temat planowanych przyjęć? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Adela

Moi drodzy, gdzie są lepsze warunki, w dziale obsługi klienta czy w dziale rekrutacji? Widzę, że czasem pojawiają się rekrutacje tu i tu na Specjalistów. Co myślicie? Jak atmosfera, wynagrodzenie? W obsłudze klienta można pracować hybrydowo, a w kadrach?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Medcare24 Sp. z o.o.?

Agata

Witam wszystkie panie . Przeczytałam kilka dramatycznych wpisów i jestem zszokowana . Jestem pełna podziwu za wasza ciężka pracę i późniejsze rozczarowanie ... Sama byłam opiekunka przez blisko 10 lat i wierze w to co piszecie , źal, rozczarowanie ect ... To tymbardziej konfrontuje i kompromituje pracodawców . Kuszące zarobki ... Czy kwoty 1500 euro za 24h z absolutnie chorym neurologicznie pacjentem można nazwać wysokim zarobkiem ? To nie jest nawet najniższa krajowa w niemczech . Umowy , kolejny fenomen . Po przeczytaniu mojej umowy z firmą z którą pracowałam już nie chciałam wyjechać lecz skontaktować się z adwokatem aby mi ją rozszyfrował, nie wspomnę o tym jak bardzo nafaszerowana była karami za idiotyczne sprawy o rodzinie ani słowa. Co w przypadku gdy rodzina radząco nadużywa usług opiekunczych i zamienia je na " gosposie " lub może bardziej dobitnie garkotluka który jest od wszystkiego . Po tych latach robienia za służąca pod przykrywką opiekunki całkowicie zrezygnowałam z tej pracy . Jeśli warunki pracy diametralnie się zmienia i opiekunka będzie opiekunka a nie służąca i nasze prawa będą respektowane , to chętnie wrócę do tej branży zwłaszcza, że lubię zadania opiekuncze ,ale zawsze w tedy gdy nie są przekraczane granice . Rodziny niemieckie muszą nauczyc się odróżnić opiekunkę czyli zakres świadczeń opiekunczych a gosposie , sprzątaczkę i Bog sam wie co jeszcze . Pozdrawiam wszystkie opiekunki .

xxx
@Agata

bo to prawda

Puma
@Agata

Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią. Medcare umowa dziwna nadaje się tylko dla prawnika, 100 tys. kar za byle co, a ja mogę tylko i wyłącznie zerwać umowę gdy firma nie wypłaca pieniędzy przez 3 miesiące!!!! Obowiązkowo zabierają 20%z pierwszego okresu rozliczeniowego, owszem oddają przy drugim, ale ja wolę mieć moją zarobioną kasę w 100% na swoim koncie anie cudzym. Itp, itd

Stefan
@Puma

Dziwne zasady. Sam nie możesz zrezygnować z pracy np. mając okres wypowiedzenia? No i te ogromne kary. Za co można je dostać?

rita
@xxx

niestety jestesmy do ,,,zadan wszystkich !!!! najgorsze ze wymaga sie od nas opieki medycznej, nie wszyscy z opiekunow maja wyksztalcenie medyka , niemcy sa chorym narodem ,,na kazdym poziomie

Frania
@Puma

Większość takich firm ma w umowach takie kary, ale czy rzeczywiście zdarzyło się, że ktoś musiał tą karę w wysokości 100 tys. zapłacić? Za co zabierają te 20%?

Szymon

Tak oszczędzają na wszystkim i chcą żeby opiekunka też wykonywała różne medyczne zabiegi bez odpowiednich uprawnień? To w umowie zawartej z rodziną albo z agencją nie ma określonego zakresu obowiązków? Można zgłosić jak są takie sytuacje czy jak ktoś odmówi to mogą zwolnić?

Kowalski
@rita

My nie jestesmy opiekunami (pflege) bo do tego trzeba miec skonczona 3 letnia szkole niemiecks, a betreuer( pomocami) i ABDOLUTNIE nie wolno wykonywac zadnych prac medycznych. Jesli robicie to, to grozi wam odpowiedzialnosc karna w de!

Teresa

Ile zarobi Specjalista ds. obsługi klienta z komunikatywnym niemieckim? Jest jeszcze 10 dni na aplikowanie, uznałam, że zapytam tutaj o stawki, choć widzę, że tutaj to głównie panie opiekunki piszą.

Eliza

Firma nie godna zaufania,przez klienta musiałam wrócić po 6 tygodniach do domu.Nie miałam co jeść i było zimno ,Po powrocie do domu koordynator oświadczył mi że muszą mi zabrać 300euro bo skróciłam kontrakt,Dobrze wiedzieli że nie z mojej winy już dłużej nie mogłam tam wytrzymać,mimo że zgłaszałam o problemie nie uzyskałam pomocy jeszcze mnie ukarano.

@Katarzyna

Podziwiam bo mnie ta firma oszukała w kwestii finansowej jak i na zleceniu. Nie polecam tej firmy zresztą ta opinie wystawił pracownik biura firma zarabia na oszukiwaniu opiekunek z nie jedna rozmawiałam i wszystkie to samo twoerdza

@Katarzyna

@Ania

Mnie również

@Meri

Wszystko ok, zlecenia zgodne z opisem, wypłata na czas. Polecam współpracę!!!

@Anna

Pracownicy

Firma jest nieuczciwa potrąca za busy, zlecenia są niesprawdzone, obarcza karami które są niezgodne z prawem, ZUSY nie są odprowadzane jedynie sprawę skierować na drogę prawną

Wanda
@Pracownicy

A ile potrąca za busy? A jakie kary daje dokładnie? Możesz konkretniej napisać?

@Pracownicy

Szanowni "Pracownicy", skąd macie takie informacje? ZUS jest zawsze odprowadzany od średniej krajowej za zlecenie. Zachęcamy do udania się do najbliższej placówki urzędu i sprawdzenia, czy składka została odprowadzona o ile oczywiście pracowaliście w Medcare24. Co do wyżej wspomnianych kar to prosimy o podanie konkretnego przykładu, ponieważ nie znamy przypadku, aby któryś z naszych pracowników został obarczony karą. Zlecenia są sprawdzone, bazujemy głównie na opiniach naszych opiekunek oraz informacjach dostarczonych przez rodziny podopiecznych. Oczywiście zawsze mogą zdarzyć się jakieś rozbieżności ale dokładamy wszelkich starań by było ich jak najmniej. Co do potrąceń za busy, to są one stosowane tylko w przypadku, gdy opiekunka ze swojej winy zjechała ze zlecenia. Prosimy zatem o powstrzymywanie się przed podawaniem nieprawdziwych informacji.

Wezwanie do usunięcia komentarza Zgodnie z dyspozycją Art. 24 par. 1 kodeksu cywilnego w związku z art. 43 kodeksu cywilnego żądamy zaniechania kreowania nieprawdziwych i szkalujących dobre imię firmy Medcare24 Sp. z o. o. sformułowań oraz niezwłocznego usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych poprzez usunięcie negatywnego komentarza o treści: Mają miny zleceniowe niezgodne z prawdą jeśli masz problem mają cie w (usunięte przez administratora) Moja koleżanka teraz na zleceniu od nich jest Już ją straszą, że ma siedzieć dodatkowy miesiąc bo przepadnie jej premia, która dawno powinna mieć Czy z twojej winy czy nie z twojej winy opuszczasz sztele potrącają ci z wynagrodzenia plus bus Najlepiej byś sama zapłaciła za niego Kombinują na wszelkie sposoby i kłamią zamieszczonego przez użytkownika Marzena w dniu 04.06.2022 o godz. 09:44 w portalu Gowork w zakładce opinie o Medcare24. Naruszenie godności osobistej innej osoby w jakikolwiek sposób, a więc również za pośrednictwem Internetu, jest naruszeniem dóbr osobistych w rozumieniu prawa cywilnego. Wskazujemy, że na skutek negatywnego i nieuzasadnionego wpisu https://www.gowork.pl/panel/983216/opinie firma Medcare24 Sp. z o.o. została narażona na utratę dobrego imienia, czci i godności jako rzetelny oraz uczciwy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą od wielu lat. Wobec powyższego wnosimy o niezwłoczne usuniecie skutków naruszenia dóbr osobistych w postaci dobrego imienia i czci poprzez natychmiastowe usunięcia wątku (komentarza) pt.: Mają miny zleceniowe niezgodne z prawdą jeśli masz problem mają cie w (usunięte przez administratora) Moja koleżanka teraz na zleceniu od nich jest Już ją straszą, że ma siedzieć dodatkowy miesiąc bo przepadnie jej premia, która dawno powinna mieć Czy z twojej winy czy nie z twojej winy opuszczasz sztele potrącają ci z wynagrodzenia plus bus Najlepiej byś sama zapłaciła za niego Kombinują na wszelkie sposoby i kłamią Zwracamy dodatkowo uwagę, że zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, czynem nieuczciwej konkurencji jest jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody. Powyższe wezwanie jest ostateczne. Brak zadośćuczynienia powyższemu wezwaniu w terminie natychmiastowym, a w szczególności brak usunięcia wspomnianego wyżej wątku z forum spowoduje już bez dodatkowych wezwań, niezwłoczne skierowanie sprawy do właściwego sądu powszechnego z wszelkimi jej konsekwencjami. Z poważaniem Medcare24 Sp. z o.o.

Kika
@Medcare24 Sp. z o.o.

Wzywać to sobie możecie. .. Zacznijcie traktować pracowników rzetelnie i uczciwie to nikt nie będzie zamieszczał takich wpisów w necie. Bez powodu tak się nie dzieje. To nie koncert życzeń.

Lena
@Pracownicy

OOOOOOOOOOO......... mają też złe opinie? Przecież za podróż firmie płaci klient niemiecki to dlaczego za busy potrącają?

Lola

ja nie polecam. Analizując ich oferty doszłam do wniosku że to wyzyskiwacze do osoby sparaliżowanej wysyłają za 800 euro no szkoda że nie w formie wolontariatu. Teraz bedą mieć pole do popisu bo z Ukrainy będą napływać do pracy ludziska i nie zdziwię się że bedą płacić 200 euro od opieki 2 osób a te głuptoki to bedą brać i czuć się za szczęśliwych jakby Pana Boga za nogi złapali. Wstydź się agencjo .

fibi
@Lola

do Loli... dziwie Ci sie ze oceniasz agencje i ofert na podstawie analizy ofert----trzeba ruszyc raz i zdecydowac sie na wspolprace powiem Ci,ze nie pozalujesz bedziesz chciala wciaz od nich oferty.Placa na czas i od 4600skladki wiec gdzie i czego szukac???mysle,ze musisz sprobowac zeby wystawic opinie i mam nadzieje, ze zmienisz ja jak doswiadczysz osobiscie. Ja jestem zadowolona ze wspolpracy kasa na czas zadnych ukrytych zaskoczen w umowie oferte nie musisz brac jak Ci nie pasi mozesz sobie wybrac i uzgodnic stawke ale wiadomo wszystko zalezy od znajomosci jezyka i troche doswiadczenia,reszta jest do uzgodnienia powiem Ci Lola,ze zepsuc opinie moze tutaj kazdy i odwrotnie bo to "wolna amerykanka" ale czy mozna tak krzywdzic slownie na podstawie tylko analizy? jedz choc jeden raz a zobaczysz bedziesz do nich wracac---ja tak zrobilam i nie zaluje czesc milego pobytu w medcare24 a co do krakowa to chyba zupelnie inna agencja ci o ktorych mowa sa w warszawce i lublincu :-)

@fibi

Fibi dalej wychwalaj na ciebie trafi to buźkę przymkniesz i udasz że wszystko ok jest Jak większość opiekunek które tak wychwalają medcare 24 aż do czasu jak trafią źle Tylko potem już nie udzielają się na forum bo wola przemilczeć fakt że zostały wyrolowane

Wanda
@Bożena

A dlaczego ludzie są cicho, gdy im coś nie pasuje zamiast powiedzieć wprost? To wiąże się ze zwolnieniem czy jak?

Bożena

Są dobre i źle opinie wiadomo będą dbać o ilość osób by dla niech pracowały, a większość olewka Kłamią w żywe oczy Koordynatorki jak jest ok mile jak są problemy zero pomocy. Sama jesteś zdana na siebie lub rodzinę jak jest wporzadku Bo firma lubi jak nie ma zgrzytów Wtedy można pracować Druga promedika

@Bożena

Pani Bożeno, jeśli była Pani naszym pracownikiem i była niezadowolona ze współpracy ze swoim koordynatorem to zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 694-045-343, chętnie Pani wysłuchamy i odpowiemy na Pani pytania. Zadowolenie naszych współpracowników jest jednym z naszych priorytetów, dlatego zawsze na bieżąco wyjaśniamy wątpliwości i pomagamy w rozwiązywaniu problemów. Pozdrawiamy serdecznie Medcare24 Team

@Medcare24 Sp. z o.o.

Jestem w nowej firmie przynajmniej koordynatorka się pyta czy wszystko jest w porządku i zlecenie jest ok. Czy są jakieś minusy. A w Medcare24 zero nic Czy dojechała Pani czy nie dojechała na kontrakt. Dosłownie nic Mojej mamy koleżanka pracowała też ale odeszła bo była szczera a koleżankom to się bardzo nie podobało bo wolą posciemniać i zero zainteresowania pracownikiem. Więc nie dziwota że ludzie odchodzą i szukają nowej agentury

@Medcare24 Sp. z o.o.

I co mi to da? Skoro koordynatorki wola zakupy robić w sklepach i urywać się szybciej z roboty niż pomóc że sztelą. Lub nie odbierają telefonów Wielkie koordynatorki śmiechu warte nie powinny być nimi Niemcom liżą wiadomo co a na opiekunki nalały Ważne żeby Niemiec był zadowolony im nie podskoczą bo za małe są tylko cwane do pracowników Wielka mi sztuka Jak zlecenie przedstawiają to milutkie potem licz na siebie

@Bożena

Pani Bożeno, wyjeżdżając z nami na zlecenie pierwszy raz każda opiekunka i każdy opiekun dostaje sms powitalny, w którym są podane dane kontaktowe do firmy, czyli do swojego koordynatora, do opiekuna z działu rekrutacji i do Kadr. Jeśli koordynator nie odbiera telefonu to zawsze można skontaktować się z innym otrzymanym w sms numerem, a osoba, która odbierze na pewno przekaże koordynatorowi prośbę opiekuna o kontakt. Pozdrawiamy serdecznie Medcare24 Team

@Medcare24 Sp. z o.o.

Jak kontaktowałam się z inną koordynatorka to nic nie wiedziała i zawsze radziła by sprawę omawiać ze swoją Czemu państwo nie napiszecie ze część rzeczy nie dbacie Osoba leżąca zamiast mobilnej Byle gdzie miejsce w ogóle nie sprawdzone a potem problemy i nie odbieranie telefonów I bezczelne kłamstwa że takie miejsce chciałam Po prostu wstyd i żenada Gdyby panie z biura pracowały jako opiekunki i zostały wykiwane to by pisały podobnie lub zrywały umowy od razu Nie dbacie o ludzi w ogóle Ważne utrzymanie kontraktu by opiekunka nie wymiękła i wciskanie kitów lub straszenie karami To potraficie państwo najlepiej

Zosia

Podczas rozmowy rekrutacyjnej koordynator zapewniał, że składki ZUS są odprowadzane co miesiąc. Pytałam o to kilka razy. Państwa odpowiedź to stek kłamstw. Jeśli chodzi o treść umowy, jest w niej zapis wynagrodzenie wypłacane co miesiąc, do 10 tego dnia każdego miesiąca. Nie ma ani pół słowa o 80 % zaliczce. Więc skąd takie rozbieżności?

@Zosia

Tak robią (usunięte przez administratora) a później próbują się tłumaczyć,telefonów nie odbierają.Dajcie sobie spokój z tą firmą,wsadzają na minę a później zganiaja na niemiecka firmę.Zastanow się dwa razy zanim podpiszesz umowę

@Jola

Koleżanka chciała osobę mobilną a dostała leżącą co prawda była o rolatorze ale bardzo krótko Musiała dźwigać no i padł typowy tekst nie może Pani zjechać bo kara będzie. Podopieczny nie może być sam Nie sprawdzają dobrze miejsc i ślą byle gdzie Ważne by opiekunka się zadomowiła i siedziała to ważne dla firmy i rodziny

Adler

Dlaczego jeszcze nikt nie zgłosił odpowiedniej instytucji o tych nieprawidłowościach w odprowadzaniu składek!?, Przecież to jest karalne!, Ludzie, więcej odwagi!

Wiśniewska

Nie polecam firmy Medcare24. Składki ZUS odprowadzane co drugi miesiąc. Płacą osiemdziesiąt procent i przytrzymują ciężko zarobione pieniądze na swoją korzyść.

@Wiśniewska

Pani Kamilo, płacimy ZUS raz na okres rozliczeniowy czyli co 2 lub 3 miesiące. Co do wspomnianych 80% to jest płatny pierwszy przelew zaliczkowy, w drugim przelewie jest wszystko wyrównywane. Została Pani o tym poinformowana na etapie rekrutacji i podpisywania umowy. Nie przetrzymujemy niczyich pieniędzy tylko działamy zgodnie z literą prawa. Pozdrawiamy serdecznie Medcare24 Team

Zostaw merytoryczną opinię o Medcare24 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcare24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medcare24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcare24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medcare24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medcare24 Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medcare24 Sp. z o.o.