Opinie o NOVA Centrum Edukacyjne w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVA Centrum Edukacyjne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne w Poznań

Błażej Nowy wpis

Trudno uwierzyć w takie informacje, normalnie funkcjonują więc gdyby coś było na rzeczy to zawsze można odzyskać

Były pracownik Nowy wpis

To najgorsza firma w jakiej miałam nieprzyjemność pracować. Do tej pory brak wypłaty, a minęły już lata. Opóźnienia w wynagrodzeniach jest standardem, a nad firmą wiszą kryminalki. Wpiszcie w google nazwę tej firmy krzak i prokuratura. Jest co czytać

Julia

Pracowałam w Nova CE POZNAŃ na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta 3 miesiące... DRAMAT! (Szczegóły poniżej). Jedynym plusem tej pracy to osoby na jakie trafiłam w sekretariacie. Pani Dyrektor dydaktyczna - złota kobieta. Zawsze życzliwa, pomocna, przede wszystkim SZCZERA, naprawdę świetna babeczka. Jej asystent - również super facet, bardzo sympatyczny. Nie można o nim powiedzieć złego słowa. Kierownik oddziału - również okej, podziwiam za cierpliwość. Kolejna dziewczyna- specjalista ds. obsługi klienta - super sie dogadywałysmy, oaza spokoju, a o spokój było tam naprawdę ciężko.. I Specjalista ds kursów i szkoleń- bardzo miłe wspomnienia, odpowiednia osoba na to stanowisko :)) Na tym koniec plusów. Dziewczyny od marketingu (Lublin) - to NAJGORSZY ASPEKT tej pracy. Przyjechały do naszego oddziału "przeszkolić nas odnośnie sprzedaży" - dając nam kartki, wydrukowane z jakiejś str internetowej, nie usuwając nawet linka - bardziej profesjonalnego szkolenia w życiu nie miałam. :)) Następnie chciały pokazać jak pozyskać partnera. Wykonała jeden telefon, bezowocny, osoba po drugiej stronie nie była zainteresowana żadną współpracą i na tym się skończyło ????????‍♀️ Wizyta trwała 2 dni, w sumie od osób, które pod nazwiskiem dopisują sobie szumnie brzmiące słowa "dyrektor ds. marketingu " nie nauczyłam się kompletnie nic. Usłyszałam tylko same komentarze na temat swojej wykonywanej pracy, i doprawdy do tej pory nie potrafię zrozumieć dlaczego chciały dać mi kolejną umowę. Podziękowałam:)) Kontynuując- istna porażka, setki mejli najczęściej w trybie rozkazującym, co na pewno można zaliczyć już do mobbingu, ciągle źle, ciągle za mało. Udawanie zainteresowanych klientów, fałszywe rejestracje poprzez str internetową i czekanie ze stoperem w ręce ile czasu zajmie nam kontakt. ????????‍♀️Pytania mejlem zadawane kilkakrotnie, mimo mojej wcześniej odpowiedzi. Hitem była propozycja złożona również od tych pań, a mianowicie mieliśmy założyć fejkowe konta na fb i pisać superlatywy o naszej szkole na grupach INNYCH szkół ????????‍♀️ (Polecam najpierw przeczytać regulaminy Facebooka oraz zaznajomić się z określeniem "czarny marketing"). Polecenie dzwonienia do POZNAŃSKICH SZPITALI, z pytaniem czy możemy zostawić ulotki..Myślą, że mają świetne metody pozyskiwania klienta, a tak naprawdę całe ich działania polegają na darmowych ulotkach. Ciężko wypromować firmę samą makulaturą... Firmę, która ma setki negatywnych opinii w internecie, na które zapracowała sobie sama. Stałym obowiązkiem było dzwonienie do słuchaczy z każdą głupotą, głównie o gotówkę, najczęściej nawet nie dając im czasu na zrobienie przelewu. Kończyło się na tym, że zwyczajnie blokowali nasz numer. ????????‍♀️ Jeśli już odbierali, to wielokrotnie musiałyśmy wysłuchiwać obraźliwych słów w kierunku szkoły oraz sekretariatu, z powodu "wiecznego zamieszania i generalnie panującego bałaganu". Opinia ta prawdopodobnie pojawiła się z powodu ciągłej rotacji pracowników (nie ma się co dziwić) Standardem było odbieranie telefonów od zbulwersowanych słuchaczy z innych miast- Wrocław, Szczecin itp. Telefony najczęściej odnośnie pieniędzy, których szkoła jeszcze nie zdążyła zwrócić, mimo zamkniętych już dawno oddziałów.. Zmiany godzin pracy sekretariatu - na porządku dziennym, w jednym miesiącu zmieniali nam godziny pracy trzykrotnie ????????‍♀️ FIRMA BEZ PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ! Pierwsza wypłata, nota bene w wysokości 360zl. (tylko kilka dni pracy), wypłacona z kilkunastodniowym opóźnieniem...Fakt, że kilkanaście oddziałów zostało zamkniętych (ciekawe dlaczego? $?) - mówi sam za siebie. Kiedy pracownik z innego stanowiska poszedł na dłuższe zwolnienie lekarskie, z automatu wraz z koleżanką dano nam jego obowiązki, bez żadnej wypłaty dodatkowej, za to z wielkimi wymaganiami. Prace, które wymagały z mojej strony czasu oraz zaangażowania (o których nie było żadnej mowy przy podpisaniu umowy) wykonywałam można powiedzieć- charytatywnie, bez odpowiedniego przeszkolenia, za free. ????????‍♀️ Krętacy i (usunięte przez administratora) - takie opinie znajdziesz o Novej w internecie. Niestety, ja również mogę się pod tym podpisać. Zdecydowanie odradzam. Jeśli chcesz stracić nerwy i przy tym nawet porządnie nie zarobić- spróbuj. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze było to najgorsze miejsce pracy do jakiego trafiłam w życiu. Mam tylko ogromną nadzieję, iż fakt, że byłam pracownikiem tej "firmy" nie będzie ciągnął się za mną w postaci wizyt na policji, jak to w innych oddziałach już niestety bywało.... Pozdrawiam, i NIE polecam:)) Julia:)) P.S Opinia ta NIE była pisana pod wpływem emocji. Nie kieruje mną żal czy też próba jakiejkolwiek zemsty za nieprzyjemne rzeczy, jakich tam doświadczyłam. Wszystkie słowa wyżej są przemyślane, a sam fakt ich dodawania nie jest próbą oczernienia, a jedynie jako przestroga dla osób, które zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. :)) Zastanów się 2x. ;))

Antoni Nowy wpis
@Julia

@Julia, dzięki za opinię. Czy możesz powiedzieć, jak wyglądała sama praca i jakie targety obowiązywały? Osiągniecie danego pułapu było w ogóle możliwe?

000 Nowy wpis

Podobno pracowałam ( bo oryginału umowy nigdy nie zobaczyłam z podpisem tylko jakiś skan) w Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. Poznań Poznań: bardzo miła p. Dyrektor takiego Dyrektora życzę każdemu, naprawdę złota kobieta. Pani Kierownik Oddziału pomocna, ugodowa kobieta która została wrzucona w swoje obowiązki bez większego przygotowania ze strony firmy, bazująca na własnych obserwacjach i doświadczeniu - naprawdę szacunek za podjęcie tego wyzwania i smutno się patrzy jak ta firma traktuje tak oddanych, dobrych pracowników. W tym oddziale gdyby zasłonić mi oczy (abym nie widziała maili z działu sprzedaży i marketingu) oraz zatkać uszy (abym nie słyszała telefonów odnośnie tych maili) to bardzo chętnie bym została bo ekipa naprawdę świetna aleee.... Nova Centrum Edukacyjne ;D ;D Na rozmowie obiecywali szkolenie i na tym się skończyło ... Przepraszam "szkolenie" się odbyło po 3 miesiącach polegało na przeczytaniu wydruku z Internetu. Z wydrukowanym szkoleniem zjawiły się Panie z Lublina i nie znając nikogo stwierdziły że Dział Obsługi Klienta to sprzedażowe 0. Oddział niema wielkiej rekrutacji ale to nie jest wina sprzedawców tylko opinii negatywnej na którą firma sumiennie sama pracuje. Z koleżanką z działu nie miałyśmy długiej kariery w firmie ponieważ nie godziłyśmy się na proponowane nam praktyki sprzedażowe (kompetentna osoba na dane stanowisko zna etykę zawodową - tutaj jednak coś nie zagrało). Codziennie skłaniano nas ( za pomocą maili - że MUSIMY wyrobić odpowiednie targety na dany dzień) do nękania słuchaczy a nawet i tych potencjalnych klientów przez wydzwanianie po 6 razy dziennie pomimo że powiedzieli już NIE w danym temacie. TAK WIĘC STANOWCZO NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam, Sprzedażowe Zero - nie nadaje się do niczego to może chociaż opinia Wam się spodoba ;) PS. SZKODA ZDROWIA NA TĄ PRACĘ - SERIO JA TEŻ KIEDYŚ NIE WIERZYŁAM ŻE TAK IDZIE PSYCHICZNIE DRĘCZYĆ PRACOWNIKA PRZEZ MAILA.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie NOVA Centrum Edukacyjne? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nova CE

Szanowni Państwo, działając w imieniu spółki Nova Centrum Edukacyjne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, prowadzącej ogólnopolską sieć szkół policealnych, medycznych, liceów ogólnokształcących, a także kształcącej w ramach bogatej oferty kursów maturalnych, zawodowych i językowych (dalej jako „Spółka”), informujemy że w związku z publikowaniem na łamach serwisu pracy GoWork.pl szeregu opinii, które zawierają w swej treści nieprawdziwe oraz naruszające dobre imię (renomę) Spółki informacje, w przypadku każdego z naruszeń, w tym także w przypadku tych, które mogą ewentualnie nastąpić w przyszłości, Spółka podejmie zdecydowane kroki prawne w celu ochrony swoich dóbr osobistych. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa mogą odczytywać niniejszy wpis jako próbę ograniczenia swobody wypowiedzi na łamach serwisu pracy GoWork.pl. Pragniemy jednak z całą mocą podkreślić, że w żadnym wypadku nie jest to zamiarem Spółki. Natomiast niedopuszczalną jest sytuacja, w której pod pretekstem wolności słowa i swobody wypowiedzi w Internecie naruszane są dobra osobiste innych uczestników obrotu prawnego. Wolność słowa i swoboda wypowiedzi, tak jak każde z gwarantowanych konstytucyjnie wolności i praw, nie jest nieograniczona. Jej granice wyznaczają prawa i wolności innych osób. W związku z tym każdy kto decyduje się na rozpowszechnianie informacji naruszających szeroko rozumiany porządek prawny powinien liczyć się z potencjalnymi konsekwencjami takiego działania. Informujemy również, że wielokrotnie zwracaliśmy się do administratora serwisu pracy GoWork.pl o usunięcie nieprawdziwych i naruszających dobre imię Spółki informacji rozpowszechnianych za pośrednictwem tego serwisu. Niestety wskazywane przez nas opinie nie zawsze były usuwane. Z pewnością dla oceny takiego zachowania administratora serwisu nie bez znaczenia powinien być fakt, że właściciel serwisu GoWork.pl prowadzi konkurencyjną działalność w stosunku do Spółki, tj. szkoły policealne GoWork. W związku z powyższym Zarząd Spółki podjął decyzję, że nie może dłużej tolerować naruszania dobrego imienia Spółki na łamach serwisu GoWork.pl, prowadzonego przez jej konkurenta. Taka sytuacja szkodzi nie tylko Spółce, ale także jej byłym, obecnym, a także przyszłym potencjalnym Klientom, albowiem może ona wprowadzać ich w błąd co do poziomu usług świadczonych przez Spółkę. Dlatego uprzedzamy, iż każdy przypadek naruszenia dóbr osobistych Spółki spotka się ze stosowną reakcją. Powyższe nie oznacza bynajmniej, że Spółka jest przeciwna zamieszczaniu opinii na temat oferowanych przez nią usług lub warunków zatrudnienia w Spółce. Wręcz przeciwnie, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wyrażania swoich opinii dotyczących działalności Spółki, o ile znajdują one swoje oparcie w rzeczywistości. Zachęcam również do korzystania z adresu uwagi@nova.edu.pl pozwoli to nam na stałe podnoszenie jakości naszych usług z korzyścią dla wszystkich naszych Klientów i Pracowników lub Współpracowników. Z poważaniem, Zarząd Spółki Nova Centrum Edukacyjne

Sekretariat

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne - Poznań

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

NOVA Centrum Edukacyjne