Atagor

Opinie o Atagor

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Naszą Firmą.
Zdecydowaliśmy się na założenie tego profilu, aby mówić o wszystkim, co jest związane z firmą ATAGOR Sp. z o.o. jako pracodawcy i ułatwić osobom zainteresowanym pracą kontakt z nami.
Na bieżąco śledzimy treści jakie pojawiają się na forum i staramy się wyciągać wnioski. Zapraszamy więc do podzielenia się swoją opinią na temat naszej firmy - chętnie dowiemy się czegoś o sobie :)
Feedback jest dla nas bardzo ważny, ale tylko merytoryczne opinie, oparte na faktach będą dla nas wskazówką, która pozwoli nam się rozwijać i doskonalić.
Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność słowa oraz anonimowość w sieci mają swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszanie czyjejś godności.  Wpisy, które będą niezgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl, zostaną usunięte przez administratora lub zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Wszystkim naszym Pracownikom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry@atagor.com.
ABIDABI

Rekrutacja raczej jest kilku etapów, ale to zależy od stanowiska. Umowa od pierwszego dnia pracy. Ubrania robocze od pierwszego dnia pracy. Wynagrodzenie postawa + premia, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, dodatek stażowy. Wszystko na papierze, żadnej "kasy pod stołem". Warunki pracy i zakres obowiązków ustala sie przy zatrudnieniu. Szkolenia zawodowe jeśli tylko się chce. Dobre przygotowanie merytoryczne nowych pracowników do działalności w branży. W zamian trzeba pracować, a nie udawać że się to robi. Jeśli jest potrzeba to wyjść poza tak modną dziś strefę komfortu i pomóc współpracownikom. Nikt do tej pory nie wspomniał o tym, że większość pracujących tam ludzi to wieloletni pracownicy. Atmosfera międzyludzka bardzo przyjazna, ludzie są z reguły pomocni i życzliwi. Załoga młoda, w większość mężczyźni, spoko kobiety - głównie w administracji. Jeśli zdarzają się awarie sprzętu i aut to w głównej mierze wynika to ze sposobu ich użytkowania przez pracowników, którzy często nie dbają o nie i nie szanują. Jeśli ktoś chce pracować (nie zaś udawać że pracuje i migać się od obowiązków czy spędzać czas na papierosku) to będzie zadowolony. Jeśli zaś szukasz roboty żeby "zarobić a się nie narobić" to szukaj dalej.

Górnik
@ABIDABI

Widać ze ABIDABI to człowiek podstawiony z biura . Obraca rzeczywistość do góry nogami

Aktualność
3 września 2023 r. w Krakowie uczestniczyliśmy po raz kolejny w charytatywnych biegu Bussines Run aby wspomóc sportowców z niepełnosprawnościami i osobami po mastektomii i amputacji. W tym roku udało nam się pobiec dwoma drużynami :)

Aktualność
W ostatni piękny weekend sierpniowy, załoga ATAGOR miała okazję pożeglować :)
Po takiej przygodzie chętnie będziemy powtarzać tego typu integrację.

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Naszą Firmą.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry@atagor.com.
Jolanta

wyczytałam, że plusem jest tutaj dobra atmosfera! czekam na opowieść o tym od jakichś pracowników? :-)

pracownik Nowy wpis
@Jolanta

W firmie ATAGOR rzeczywiście jest dobra atmosfera. Zarówno w siedzibie w Trzebini jak i oddziale w Luboniu :) Nikt nie odbiega od grupy, każdy się umie dogadać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Atagor? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Marzena

Hej czytałam tu starszą opinię że tyle obowiązków w tym Atagorze że na kilka stron A4 normalnie :D Serio, może teraz coś się zmieniło, nie wiem, ludzie przestali wyrabiać? :P Jak tam jest?

ABUDABI
@Marzena

Połowa z tych zakresów to przepisane z kodeksu pracy obowiązki pracownika, więc tutaj nie należy przesadzać. Obowiązki są jak w każdej firmie, jednak plusem jest dobra atmosfera.

Barbara

Potrzebny do Atagora w Trzebini malarz elementów stalowych: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/malarz-elementow-stalowych-pracownik-ds.-wykonawstwa,praca.gov.pl2ba816257b660a2b7547f7b5c165219a,trzebinia Piszą, że zarobki od 5 tys. PLN na umowę próbną. To ile wyjdzie, gdy już będzie się miało stałą umowę? Pisaliście ogólnikowo o pensjach, czytałam wcześniej, więc liczę też na konkretne wskazówki co do tej oferty pracy.

ABIDABI

@ABIDABI

Bardzo się cieszę, że dodałeś tak merytoryczny wpis na temat zatrudnienia w Atagor. Super, że można w firmie liczyć na liczne benefity i dobrą atmosferę pracy. Wspomniałeś, że wynagrodzenie składa się z podstawy plus premii i różnych dodatków. Czy napiszesz ile mniej więcej w takim razie wynosi miesięczna pensja?

Górnik

Patrycja

Jak duży jest zakres obowiązków ?

Agata
@Patrycja

Zakres obowiązków jest zapisany na min. 3 stronach formatu A4. Z biegiem czasu dołożą Ci jeszcze więcej. Po pewnym czasie będziesz wykonywała często rzeczy, które nie należą do twoich obowiązków.

@Agata

Oj, muszę powiedzieć, że mnie trochę zmartwiłaś. Myślę jednak, że dobrze byłoby wiedzieć coś jeszcze o warunkach pracy w Atagor. Mnie w szczególności interesują tamtejsze zarobki. Oprócz podstawy otrzymujecie jakieś dodatki do pensji?

Gurnik

A więc tak opowiem o tej firmie jako były pracownik to jest totalne (usunięte przez administratora) nie warto i nie polecam mianowicie dla tego gdy się tam zatrudniłem(usunięte przez administratora) będzie wam obiecywał złote góry przy zatrudnieniu premie podwyżki kompletnie wszystko żeby tylko was ściągnąć a to (usunięte przez administratora) prawda jedyne co dostaniecie to wiekszy zakres obowiązków i nic poza tym następne m(usunięte przez administratora) potrafi się tylko wysługiwać ludźmi nie mając pojęcia o robocie a jak ma coś załatwić to znika tak samo było na budowach gazowych dla tego skończył jako (usunięte przez administratora) w biurze zero organizacji pracy jak jest coś potrzebne to się na to czeka obowiązki siedzenia nadgodzin bo jeśli nie to cię zwolnią auta ich to jeżdżące tragedie typowe miny auta potrafią nie dojechać na miejsce pracy tylko się rozpadają sporo chłopaków się pozwalnialo ostatnimi czasy nawet 2 ukrainców przepracowało miesiąc i nie chcieli robić w tym (usunięte przez administratora) w ostatnim miesiącu było 3 ludzi jeden zwolnił się po 5 dniach drugi po 3 a trzeci po 1 brak wentylacji brak kompresora jeśli się coś popsuje typu pompa do malowania musisz ją sam naprawić nawet jeśli tego nie potrafisz ale na części czekasz tygodniami gdy poszedłem zapytałem o ubrania robocze dostałem używane jakiegoś z robotników powiedziano że takie też są dobre tylko wypierz hajc jest marny zero podwyżki która ci obiecają a o premii zapomnij nawet jeśli robisz ponad stan przez tej firmy pan wilk był pewnego dnia oburzony ze musiał nam kupić taśmę do zrywek na którą czekaliśmy już 2 tygodnie bo nikomu się nie chciało wysłać lub dowieść z lubonia z siedziby tej firmy gdzie je produkują ciągłe problemy i czekanie na lakierni brak wentylacji i ciągły (usunięte przez administratora) brak sztaplarki palety rozładowujesz albo zaladowujesz ręcznie jak jest ciężka to pomagasz sobie suwnica ale nie zawsze się da socjal niby jest(usunięte przez administratora)ale dziwne ciągle muchy ludzie po wejściu na hale już więcej się nie pojawiają bo widzą co się dzieje malarzy to chyba było z 5 tak było po dojściu do prowizorycznej lakierni rezygnują każda sytuacja robiona jest prowizorycznie byle było na czas pracy bo to musi pojechać dalej co będzie to będzie a może się uda żałosne o godzinie 15 na fajrant dowiadujesz że trzeba zostać ze dwie godziny dłużej bo firma tego wymaga i trzeba to zrobić za każdą cenę nie ważne co masz zaplanowane musisz się poświęcić sie dla firmy jak nie to są pretensje nie polecam naprawdę pracownika się tam nie szanuje(usunięte przez administratora)

Wilk i zając
@Gurnik

Hej, przeczytałem Twoja wypowiedz na wdechu ???????? hm zastanawia mnie ta ilosc lakierników, malarzy, a jak tak dobrze znasz firme moze uchylisz rombek tajemnicy jak dlugo pracowałeś, czemu juz nie pracujesz, i jak było z kasą, najnizsza krajowa?

Teofil ????????????????????????
@Gurnik

Zgadzam się z tym co piszom o tej firmie jest jeden gościu naj lepszy lakiernik nie zastompiony włazi w (usunięte przez administratora) każdemu co do czego to nawet się pszyznac nie mumi a jak widzi szefa to malo w mu w (usunięte przez administratora) nie wejdzie a co do czego napierdala na wszystkich wokul jak to jest pozdrawiamy Mirka????????????????

Adolf

Tutaj przychodza tylko desperaci . samochody wiecznie przeładowane . Ile byś nie zrobil to ciagle malo , brak szkoleń pracownikow czego potem sa skutki na budowach. Zero organizacji pracy ze stron chociarzby brygadzisty. Nie polecam firmy

Izydor

@Buia Szkoda, że nie ma konkretnego uzasadnienia do tego wpisu. Dla mnie to dobra firma więc konkurencja czuwa?

Buia

Ta firma.to.tragedia.

Igor

Atagor ma dobrą opinię jako pracodawca, żeby mieć to wyróżnienie trzeba się starać!

lg
@Igor

Gdzie znajdę te dobre opinie?

@Igor

Czym według Ciebie pracodawca jakim jest Atagor wyróżnia się na tle innych firm jemu podobnych? Zgadzam się z Tobą, iż w pracy trzeba się starać, tak więc jakie stawiane są oczekiwania wobec pracowników Atagor z Krakowa?

Kasztan
@Igor

Chocbys nie wiem ile sie staral, to w yej firmie wyzej d..py nie podskoczysz. Jedyne co potrafia to nawijac makaron na uszy.

lg

Jak się pracuje w Trzebini jakie warunki płace atmosfera przełożeni?

Iza

@Odpowiadacz Izy nie zastanawiam się przez rok nad pracą w firmie Atagor, ani nie jestem jej pracownikiem. Jestem moderatorem forum Gowork.pl i moje zadawanie pytań ma służyć rozwinięciu dyskusji. Dzięki temu wiele osób może się dowiedzieć wielu ciekawych informacji.

Iza

@Tom czy firma Atagor zdaje sobie sprawę, że pracownicy odchodzą masowo? Czy są planowe w związku z tym jakieś większe rekrutacje, by znaleźć nowe osoby do firmy na zastępstwo tych, które odeszły?

Odpowiadacz Izy
@Iza

IZA po co zadajesz tyle pytan skoro jestes pracownikiem tej firmy i wszystko dobrze wiesz? No chyba ze jestes jakas niespelna rozumu! Bo kto normalny od 2016 roku interesowalby sie taka firma i ciagle zadawal glupie pytania? Co od roku przymierzasz sie do pracy w atagorze i nie wiesz czy sie zdecydować?

Tom

Początek roku i już dwie osoby odeszło ksiegowa i księgowy a kilku chlopaków z wykonawstwa tez organizuje sobie inna prace. Wiec ciekawe kto zostanie :)

Iza

@Krzych a czy ja napisałam, że jest dobrze? Zapytałam czy firma Atagor jest dobrym miejscem do pierwszego wpisu w CV. I to była tylko reakcja na wpis innego użytkownika, który poleca pracę w firmie studentom. Możesz podzielić się za to swoimi doświadczeniami z pracy?

Krzych

Pani Izo skoro jest tak dobrze to dlaczego tylu ludzi w samym tamtym roku odeszło?

Iza

@Byly pracownik a jest elastyczny grafik, żeby student mógł sobie dopasować pracę w firmie Atagor do zajęć na uczelni, czy raczej jest to praca dla studenta zaocznego? Czy myślisz, że praca tam jest dobrym pierwszym wpisem do CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Atagor - Trzebinia

• Jak się pracuje w Atagor?

Zobacz opinie na temat firmy Atagor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atagor?

Atagor