logo Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

posadzkarz 2015-09-09 20:37:04
Sama prawda. Pracuje tu od 10 lat. Wypłata na czas w jednym kawałku i to ubezpieczenie tez jest. Szefostwo wymagające, ale jak pracujesz to zarobisz.
:D :D 2016-01-05 09:48:12
Po pierwsze warunki socjalne? ha ha człowiek wraca zmarznięty,zmęczony i przebiera sie w nieogrzewanym pomieszczeniu już nie mówię o ciepłej wodzie.Można na pewno trafić gorzej?? Można mieć troszke lepiej i pracować jak człowiek. A dla zainteresowanych nie ma tam nikogo kto pracuje od 10 lat :D:D Pozdrawiam.
:D :D 2016-01-05 20:53:41
Serio to będziesz pracował po ok 14 godz. nienormowany czas pracy.w domu będziesz gościem. jak Ci nie szkoda czasu na życie prywatne typu dom,rodzina,dzieci to ta praca jest w sam raz dla Ciebie :p bym zapomniał nie możesz chorować bo tam sie nie docenia zdrowia pracowników. Pozdrawiam.
:D:D 2016-01-05 20:58:39
krzycho prościej powiedz ile zarabiałeś wcześniej za ile godz to Ci powiem czy warto :D
1234suchy 2016-10-05 10:55:49
PO TO TUMANIE ŻEBYŚ TO DOSTRZEGŁ!!!!!
2016-10-05 11:28:47
W takim razie skoro tak wyglądają warunki o których piszecie i tak wam przeszkadzają to dlaczego nie porozmawialiscie o tym wcześniej z kierownictwem? W takim razie dajecie aprobatę na to wszystko a pózniej wypisujecie o tym na forum
1234suchy 2016-10-24 12:47:45
Będziesz je....ł łopatką jak beduin i w hu..u cię będą mięli jak tylko coś się ci stanie tzn. choroba itp. no i wynagrodzenie na papierku najniższe a reszta do łapki
Zostaw swoją opinię o Zaremba Posadzki Sp. z o.o. - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaremba Posadzki Sp. z o.o.