Multi Inicjatywa sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Multi Inicjatywa sp. z o.o.

admin 2015-08-21 20:25:13
Jesli byłeś pracownikiem firmy Multi Inicjatywa sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.
przesłodzone 2015-11-12 14:12:51
Nie polecam tej firmy, chyba że chcesz pracować za darmo to inna sprawa. Przychylam się do opinii wcześniejszych.Niestety to wszystko prawda co jest wyżej napisane.
ciekawy 2015-12-03 10:21:41
300 zł i tyle ??? żadnych prowizji ??? żadnej dodatkowej kasy ???
Basia 2015-12-04 09:11:08
Byłam na rozmowie w tej firmie - czekam na odpowiedź - trochę demonizujecie,
firma jak firma - jasne warunki i to prawda że 300 zł tak jak piszecie ale zapomnieliście o prowizjach za sprzedaż Na rozmowie ta kobitka jasno mi powiedziała że te 300 zł jest na dojazdy a pensję muszę sobie wypracować.
A jeśli chodzi o pracowników to miałam kiedyś kwiaciarnie i zatrudniałam na 2 godziny dziennie dziewczynę - wiem co potrafią nielojalni pracownicy.
rozbawiony 2015-12-08 12:37:45
pisze się "telefonicznego"
pomocny 2016-01-04 15:21:45
Standardowy sprzęt - telefon + komputer np. nokia, samsung, dell, hp - standard. Abonament bez limitu
nowy 2016-01-04 15:25:10
Ludzie dajcie sobie spokój - hejt byłych pracowników - posty jeden pod drugim - godzina po godzinie. Cyrk jakiś. Ten, kto to czyta i wierzy w te bzdury jest niepoważny....
grrrr 2016-01-16 18:20:18
masakra
obecny pracownik 2016-01-19 12:43:36
Firma obecnie ma się dobrze, na etapie rekrutacji każdy dowiaduje się jak wyglądają wynagrodzenia. Nikt nie zapłaci wam kilku tysięcy za piękne oczy. Prowizja za "zrobione" kredyty jest uczciwym wynagrodzeniem, a te 300 zł podstawy, po wyskokach pracowników, o których mowa powyżej, to dobra podstawa. Jakby podstawa wynosiła więcej ludzie siedzieliby sobie po 8h w biurze nic nie robili, nie mieli żadnych kredytów w miesiącu a pieniądze na konto by szły. Byłoby to zupełnie bez sensu.
Jeżeli chodzi o sprzęt, jest dobry, wystarczający do pracy, a może nie wszyscy tu wiedzą, że służbowy laptop i telefon jest tylko do celów służbowych, a nie np. do gier. Nie rozumiem więc po co komu coś lepszego?
Atmosfera w firmie i oczernianie szefowych? Każdy ma o każdym swoje zdanie, tu się pracuje a nie przychodzi na pogawędki i plotki. Szef ma być szefem, a nie najlepszą przyjaciółką.
Tak jak już wspomniałam, szefowe nic na rekrutacji nie ukrywają, wszystkie warunki są określane zgodnie z prawdą, pracuję tutaj już kolejny miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś chce pracować, stara się pozyskiwać klientów to będzie zadowolony z pracy, leżeli ktoś jest leniwy to zawsze i na każdą pracę będzie narzekać.
Karolina 2016-01-21 11:39:29
Praca wymaga sprzedaży i za tę sprzedaż otrzymuje się wynagrodzenie. Nie jest praca biurowa oparta na pensji podstawowej tylko sprzedaż pożyczek. Każdy pracownik wie, że im więcej sprzeda, tym więcej zarobi. Ważne jest to, że w przeciwieństwie do wielu innych firm z branży i banków pracownik nie ma obowiązku zakładać działalności gospodarczej. Umowa zlecenie daje mu ubezpieczenie i prawo do świadczeń medycznych. No a na dobrą pensję trzeba sobie zapracować sprzedażą.
:) 2016-06-13 13:34:07
nic dodac nic ujac:)
pozytywny 2016-06-30 19:33:45
Kazdy kto wypisuje takie rzeczy o tej firmie jest typowym burakiem.Osoba ktora zamiast sie szkolic,wyciagac wnioski jak rowniez pracowac woli siedziec i odladac fb lub marudzic ze sie nie zarabia to nie powinna szukac pracy w takim kierunku tylko isc rowy kopac i docenic prace.Tylko nieroby wypisuja takie glupoty!!!!!
pozytywny 2016-06-30 23:18:58
W tej firmie nie ma pracy na sluchawce bo to nie telemarketing ,tylko praca polegajaca na kontakcie z klientem i wspolpracy z nim przez dluzszy czas.Wszyscy nieudacznicy ktorzy nie dali rady staraja sie przedstawic te firme w jak najgorszym swietle.Dlaczego te firme oczerniaja tylko Ci co im nie wyszlo?Trzeba zadac sobie pytanie?Kto chce w tej firmie pracowac to niech sam sprobuje i sam sie przekona jak jest a nie czyta tych bzdur pisanych przeztycch ktorzy chcieli miec kase ale nie chcieli nic robic-nawet kilka maili na dzien bylo im ciezko wypisac,nie mowiac o klamstwach i wyprowadzaniu list z klientami.To byl pracownik czy zlodziej?A w takich powanych firmach jak ta to takich osob sie nie trzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt NORMALNY co pracowal w tej firmie nie wypowie sie zle.
Kamil 2016-07-01 13:48:05
(usunięte przez administratora) Za moich czasów było ciężko z "zrobieniem" klienta. Proces trwał długo. Było trochę dziwnych procesów. To należało by jakoś zmienić. Jednak nie narzekałem . W tej pracy trzeba mieć trochę szczęścia i być sprytnym. Należy umieć rozmawiać z klientem - inaczej będzie kicha... Osoby które chcą pracować w finansach powinny wiedzieć, że są 2 drogi. Pierwsza stała pensja z minimalna premią lub wcale , druga kasa z premii to 70% wynagrodzenia. Firma PAŃ ma taktykę drugą. Wiadomo chcą zarobić na prowizji. Tylko skąd wziąć tą kasę? Hmmm... Jeśli mamy 5 pracowników i w miesiąc uzyskamy tylko 3 klientów to logiczne ze pracodawca nie ma hajsu... To jest proste jak 2+2=4 a nie 2+2=100.. Trzeba szukać wartościowego klienta. Jestem pewny, że gdyby wszyscy wzięli się i pracowali przynajmniej 5 h coś by z tego było. Niestety dużo osób się obijało i nie było kasy na wypłaty...ale na szczęście oddali po czasie..w sumie nie wątpiłem w to że ją wypłacą. Uważam że byłem solidnym pracownikiem. Zawsze miałem jakąś sprzedaż. Niestety plan nie wypalił zawsze..ale uważam że zostałem pokrzywdzony "grupowym zwolnieniem z umowy o prace". Może bym został..na tej zleceniówce bo wiem co potrafię , ale miałem dobra ofertę z innej firmy gdzie jest mi bardzo dobrze. Jeśli tu piszą osoby które straciły prace jeszcze w 2015 roku... to ogarnijcie sie.. i zacznijcie robic cos ze swoim życiem... Przez taki hejt firma może bardzo cierpiec.. a ciagnać tak długo smrody.. jest po prostu nie fair. Dajcie żyć, bo to zacznie podchodzić pod paragraf..takie oczernianie.. Chyba że to jakieś nowe tematy...ale wątpie.. A osoby które są "konkurencja"..no cóż.. podłe..i tyle.. Pozdrawiam wszystkich normalnych. KAMIL PS. Napisałem to z WŁASNEJ inicjatywy..bo krytykować jest najłatwiej..a w internecie to już wogóle;]
gość 2016-07-03 15:03:17
Widziałem ogłoszenie specjalisty ds. sprzedaży. Oferta wygląda ok, ale ktoś wie jak to wygląda w rzeczywistości?
pracownik 2016-07-03 15:12:30
Potwierdzam - po 3 miesiącach umowa o pracę. Jest podstawa, ale musisz liczyć na sprzedaż to wtedy zarobisz dużo. Czy stresujące? Jak każda robota polegająca na sprzedaży, choć generalnie atmosfera w biurze bardzo luźna.
boxxx 2016-07-03 17:09:45
podobno dają klientów
HR Multi Inicjatywa sp. z o.o. 2016-07-04 16:11:39
Potwierdzamy, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.
Przez pierwsze 3 miesiące proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym 925 zł brutto. Po okresie próbnym zostaje zawarta umowa o pracę oraz pracownik otrzymuje kartę opieki medycznej Medicover. W każdym okresie zatrudnienia (czas próbny, umowa o pracę) pracownik otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od sprzedaży.
Najważniejszym atutem pracy jest otrzymywanie kontaktów do klientów bezpośrednio zainteresowanych kredytowaniem.
ps. wyślij swoje CV to być może przekonasz się jak to wygląda naprawdę :)
:) 2016-09-21 12:04:44
Nie polecam.
aleksandero 2016-09-21 12:54:00
Ja to chętnie bym się załapał na tego senior material planner, zwłaszcza, że posiadam doświadczenie, a wypłata?
xyz 2016-10-13 16:12:43
Nie napiszę nic złego o tej firmie. Szefowa się nie wtrąca jak robi się swoje. Można dobrze zarobić pod warunkiem, że się pracuje. Średnie zarobki powyżej przeciętnej ok. 5000 zł albo więcej. Ale tyle mają Ci co robią swoje a się nie opieprzają. Jest kilka produktów, klienci są własni, z firmy, nie trzeba pozyskiwać.
Atmosfera też ok, nie ma ciśnienie albo jakiś kwasów.
pracownikv 2016-10-19 22:30:26
Jak będziesz pracować, robić to co trzeba, pilnować klientów i ich dopinać to spokojnie zarobisz 5 tyś a nawet więcej. To żaden problem tylko trzeba pracować a nie udawać że się pracuje.
Jest kilka ofert bankowych, gdzie pracujesz na systemach i sam wprowadzasz wnioski i kilka pozabankowych, jak nie da się zrobić klienta w banku.
Aplikuj jak interesuje Cię ta oferta.
as 2016-10-19 22:38:23
wiesz nawet jak nie masz dosiwadczenia to zaoferuja ci szkolenia i to tez jest na plus bo nie dyskwalifikuja pracownika
gość 2016-10-27 14:15:05
Myślę że jest to jednak praca dla ludzi z doświadczeniem. Wtedy przychodzą, siadają i zaczynają sprzedawać. Tym bardziej, że jeśli są klienci to jest co robić. No i wtedy kasa się spina. Tym bez doświadczenia będzie trudniej. Trzeba być w miarę ogarniętym i szybko zrozumieć o co chodzi w finansach i kredytach. No i dobrze rozmawiać przez telefon. Mimo wszystko to fajna oferta.
pracownik 3 2016-11-29 13:25:36
Firma jest naprawdę w porządku. Ludzie i atmosfera też. Może nie jest to wielka korporacja w nowoczesnym biurwcu z metrażem 5000 metrów, ale jest naprawdę ok.
Ja też uważam, że nie jest to praca dla ludzi, którzy myślą, że sprónują i jakoś to będzie bo wszystko samo się zrobi. Raczej dla osób, które mają doświadczenie w finansach i wiedzą czym to się je. Jak ktoś zna oferty i umie gadać z klientami to ma spokojną robotę za dobre pieniądze. Najważniejsze jest to, że nie trzeba szukać samemu klientów i robić tzw. zimnej obdzwonki. Fima daje klientów i na nich się głównie pracuje. Wiadomo, raz jest lepiej raz gorzej ale jak ktoś robi co do niego należy to spokojnie 5000 zł na rękę w miesiącu ma. Fajne jest też to, że nie ma korporacyjnych wymogów typu raporty, praca z zegarkiem w ręku od do i wieczne nasiadówki. Polecam!
Zostaw swoją opinię o Multi Inicjatywa sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi Inicjatywa sp. z o.o.