Opinie o Polski Koncern Energetyczny w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polski Koncern Energetyczny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Koncern Energetyczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Koncern Energetyczny w Warszawa

Krzysztof Nowy wpis

firma nie wiarygodna, nie zapłaciła należnej prowizji.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Polski Koncern Energetyczny?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Polski Koncern Energetyczny?

Krzysztof Nowy wpis

Firma nie jest godna zaufania

Stella

Czy jest jakiś powód, że od ponad roku nie pisaliście na forum? Co słychać aktualnie? Dobrze się pracuje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polski Koncern Energetyczny? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Rok

Wiesz co, generalnie prawda jest taka, że przecież ludzi, którzy są dyrektorami raczej nigdzie nie ma, na pewno nie leży ich CV tak o na środku chodnika, aby sobie każdy mógł czytać, sprawdzać i dumać sobie nad nim, tak mi się przynajmniej wydaje kolego

gość poniedziałkowy

To wcześnie się obudziłeś ale misiu zbliża się zima więc czas na spokojny sen zimowy. Kolejny frustrat ma czas na liczenie biurek produkt analizę dokumentacji a nie ma czasu na prace. Ja jestem po II etapie i nie potwierdzam rewelacji poprzednika. Produkt jest przeznaczony dla firm i nie ma tam nic z ubezpieczenia. Jest konkurencyjny a warunki wynagradzania przyzwoite. Handlowcy mają etaty. Płaca kasę na czas.

gość_sobotni

byłem w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej dość dawno . Dyrektor tej firmy umówił się ze mną na spotkanie podał termin i nie przyszedł. """" koncern "" to pic na wodę . Dysponuje 10- cioma wynajętymi biurkami i dyrektorem ( mało słownym ) . Amatorom sprzedaży dobrze radzę zapoznać się bardzo dokładnie z ofertą : czyj prąd będą sprzedawać.... i na jakich warunkach. Ostrożnie podchodziłbym do łączenia abonamentu z ubezpieczeniem . Poczytajcie sobie też w krs tej firmy jaki jest kapitał zalożycieleki i jak się to ma do określenia "" koncern""

Ada

Witam, byłam wczoraj na spotkaniu prezentującym nowy system wynagrodzeń Key Accountów ds. Firm i Kierowników i potwierdzam informację Eliasza. KA na pierwszej umowie o pracę w pierwszym miesiącu ma 2500 plus premie i prowizję, od drugiego do czwartego miesiąca wynagrodzenie podstawowe idzie do góry do 3000 tysięcy polus premie i prowizje od piątego miesiąca do 12 miesiąca 3500 wynagrodzenie podstawowe plus premie i prowizje i od 13 miesiąca umowa o pracę na czas nie określony 4000 zł podstawa plus premie i prowizje. Dochodzi do tego cały system motywacyjny i ścieżki kariery. Wszystko jest udokumentowane i dostępne w siedzibie spółki. W mojej opinii wszystko jest jasne i czytelne. Można awansować dzięki wynikom a nie znajomością. Poszukują ludzi z co najmniej rocznym doświadczeniem w sprzedaży do małego i średniego biznesu. Przyjmują tylko tych którzy spełniają kryteria i przejdą wszystkie etapy rekrutacji. Obecnie po etapie rozwoju na terenie Warszawy rozwijają się na terenie całego kraju.

Oferty Pracy

Kierownik zespołu sprzedaży Polski Koncern Energetyczny S.A. 2015-06-21 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Opis stanowiska: zarządzanie zespołem sprzedażowym, rekrutacja handlowców, nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych, zapewnianie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów, analizowanie wyników sprzedaży oraz planowanie i podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży, analiza rynku. minimum roczny staż na stanowisku kierownika zarządzającego zespołem sprzedaży, najchętniej z doświadczeniem w z

Ala
@Oferty Pracy

Mam wrażenie, że Eliasz tak jak Ula i women oraz Pracownik to ktoś kto ma za zadanie polepszyć wizerunek i odbiór firmy poprzez pisanie tego czegoś. Mi osobiście nie zaproponowano takich warunków! Chyba zadzwonię do osoby, która mnie rekrutowała i poproszę o wyjaśnienia bo czuję się oszukana :/ Teraz przyszła mi jedna myśl do głowy.. Eliasz miał kilkanaście faktur będąc na pierwszym etapie rekrutacji? Dziwne to bardzo :/ husky, może Ty coś dodasz?

Eliasz

Byłem na pierwszym etapie rekrutacji, przejechałem ponad 300 km, biuro jest w centrum Warszawy (tylko z parkingiem kłopot), design zrobił na mnie wrażenie. Rekrutację prowadziły dwie panie, dano mały poczęstunek, Wypełniłem ankietę potem młodsza zaprezentowała firmę, trochę o rynku energii dla firm, krótko o zasadach wynagradzania i zadania do wykonania do kolejnego etapu rekrutacji. Od tego czasu sprawdziłem kilkanaście faktur od firm i moim zdaniem jest biznes do zrobienia, bo to dość młoda branża. Handlowcy mają umowy o pracę na cały etat. Jedno jest pewne w tej firmie trzeba sprzedawać, to ważna informacja dla wszystkich którzy chcą pracować w sprzedaży ale nie sprzedawać. Dam znać jeśli zakwalifikuję się do drugiego etapu

Ala

Ula co Ty za głupoty wypisujesz?! To chyba warunki uległy zmianie... Ja nie przyjęłam propozycji, bo podstawa to fakt 5000 zł, ale po wyrobieniu planu, który i tak jest nie do zrealizowania, bo firma stawki ma z kosmosu :/ 7500, 12500 ? Skąd te kwoty? Z resztą szkoda pisać... Ja nie przyjęłam, warunki płacowe uważam w miarę ale stawki bardzo wysokie. Trudno byłoby tam osiągnąć 5 tysięcy i utrzymać swoich ludzi :/ Biuro małe ale przytulne, ale jak na razie to ludzi mało, więc może wystarczające :) Generalnie daję 3+.

ula

Byłam dzisiaj na spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko dyrektora i mam totalnie inne uczucie, w handlu jesteś jak sprzedajesz, więc jak się na tym nie znasz to się identyfikuj ze sprzedawcą i handlem! Firma oferuje warunki uzaleznione od sprzedaży, czyli normalnie, podstawa dyrektora na poczatek 5 000 pln, po 4 miesiącach jak zrobisz plan 7 500, a od 7 miesiąca jak robisz plan podstawa 12 500 pln netto, do tego prowizja od sprzedazy i premia za dobrą kadrę handlowców. MOim skromnym zdaniem to jest firma handlowa i jeżeli jesteś sprzedawcą to zarobisz i to całkiem nieźle.

husky

Tragedia!!!!! Byłem dzisiaj na szkoleniu w tej firmie o dumnej nazwe KONCERN. To jakaś popierdułka a nie koncern. Przejechałem kupę kilometrów i straciłem tylko swój czas i pieniądze. Żenada!!! brak szacunku dla ludzi i warunki z kosmosu. Super konkurencyjne chyba tylko dla jeleni którzy nie znają w ogóle rynku.Stanowczo proszę uważać na tą psełdo-firmę, z psełdo- kadrą ściemniaczy.

women

Byłam na rozmowie na stanowisko Menagera, jak dla mnie firma jak każda inna firma handlowa, czyli zarabiasz kiedy sprzedajesz. Ogólnie produkt ok, babka od szkolenia ok, babka psycholożka trochę nawiedzona ale też kilka słusznych uwag dała,warsztat jest, tylko ten zarząd jakiś lewy. Jeden wylansowany że hej, a drugi wygląda jakby na centralnym spał, nie wiem o co tu chodzi. Pytałam ich pracowników o kasę, twierdza, że nie ma problemu.

Witam wszystkich . Rownież pracuje w tej firmie od kwietnia i nie rozumiem niektórych opinii .. Polak potrafi jednak tylko narzekać !!! Za nic nierobienie to chyba nie zapłaci nikt !! Nie mam żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o firmę , pieniądze , wszystko jest jak należy !!! Tylko jest jeden problem widzę ludziom nie chce sie pracować i chcieli by wszystko na tacy podane a tu tak nie jest !!! Olbrzymie perspektywy zawodowe i zarobkowe !!!swietna atmosfera , co dla mnie osobiście jest ważne i przede wszystkim lojalni ludzie .. Pozdrawiam niedowiarków i jednocześnie dementuje bzdury jakie tu sa wypisywane .. Ale moze to nieuczciwa konkurencja poprostu !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Koncern Energetyczny - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Koncern Energetyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Koncern Energetyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polski Koncern Energetyczny