Ottensten Polska Sp z o.o.

Szczecin

Opinie o Ottensten Polska Sp z o.o.

KING 2011-04-23 10:34
Najgorsza firma w jakiej pracowałem, mała wypłata, brak jakichkolwiech mozliwości rozwoju, żałuję ze kiedykolwiek przekroczyłem drzwi firmy w Szczecinie
sprawiedliwy 2015-09-22 21:10
Witajcie jeśli kiedykolwiek zetkniecie się z tą firma uciekajcie jak najdalej.
fff 2016-08-17 13:00
@kjn tak łatwo moim zdaniem się nie dostaniesz na tego konsultanta stacjonarnego, nawet jak łódź spore wymagania, poza prawem jazy musisz offica świetnie znać
Paulina 2017-03-02 09:24
@Galanonim, prosimy o merytoryczne komentarze. Może opowiesz coś więcej na temat pracy w Ottensten Polska Sp z o.o.?
Paulina 2017-05-15 16:06
@Andrzej Samo Zło piszesz, że w firmie Ottensten Polska Sp z o.o. panuje bardzo duża rotacja. Co według Ciebie to oznacza? Na jakim stanowisku zauważyłeś taką rotację?
serdeczny 2017-07-24 22:22
hehe rotacja przedstawicieli jak w McDonald i tak jak przedmówca pisał nie jest to podyktowane czyjąś niekompetencją lecz zwykłym szacunkiem dla samego siebie!!
Ale jeżeli ktoś chce sprawdzić swoje nerwy to serdecznie zapraszamy
Paulina 2017-09-01 08:58
@serdeczny czyli pracownicy sami się zwalniają, a nie są zwalniani? A co takiego nie podoba im się w pracy w Ottensten Polska? Mógłbyś wymienić konkretne rzeczy? Myślę, że zainteresuje to nie jedną osobę na forum.
Zostaw swoją opinię o Ottensten Polska Sp z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ottensten Polska Sp z o.o.