Opinie o DWD System Sp. z o.o. w Ujazd

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DWD System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DWD System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWD System Sp. z o.o. w Ujazd

Chcesz się rozwijać? Zdobywać nowe doświadczenie? W takim razie przemyśl swój wybór. ???? W biurze bedziesz miał/a przyjemność poczuć sie jak w(usunięte przez administratora) w szczególności pod ostrym nadzorem (usunięte przez administratora) kierowniczki, która swoje kompleksy życiowe wyładowuje na innych. Chcesz poczuć sie jak w Big Brother? Dobrze trafiłeś monitoring wydajności pracownika 24/7. Przerwa w pracy tylko w wyznaczonej godzinie! Przerwa na toaletę? Zapomnij .. może skończyć sie to awanturą, bo "ktoś" nie widział Cię przy komputerze w danej chwili. Jeśli zależy Ci na spokojnej pracy w której ktoś może Ci pomóc i odpowiednio wdrożyć - szukaj dalej. Same chęci i praca nie będzie doceniana, chyba że lubisz (usunięte przez administratora) w takim razie doskonale sie tu odnajdziesz. Brak reakcji na zgłaszane problemy. Jeśli masz dużo samozaparcia i silną psychikę może uda Ci sie przetrwać z toksycznymi osobami ????

Gutek

Ta firma to dobry i stabilny pracodawca ,a opinia zależy czy napisała ją osoba chcąca dobrze wywiązywać się ze swojej pracy!

ktos

Nabrali ludzi gdy mieli więcej zamówień a później jak przyszła zima to zwolnili.

Andzia Nowy wpis

A tak pisząc wprost to jakie największe problemy w trakcie pracy zauważcie? Widzę to stwierdzenie o tym, że nie ma żadnej reakcji jak ktokolwiek coś zgłosi, ale dobrze byłoby najpierw wiedzieć o czym jest mowa? nie ma obszarów na które sam pracownik miałby wpływ?

Pracownik Nowy wpis

Czy firma DWD System Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Misio Nowy wpis

Firma nie wyróżnia mężczyzn i kobiet wszyscy traktowani są równo. Jeżeli pracuję kobieta i mężczyzna na tych samych stanowiskach to ich uposażenie jest równe, wszystko zależy od zaangażowania i posiadanych umiejętności. Nie prowadzimy rywalizacji.

czy naprawdę się tak zdarza jak ktoś teraz wspomniał, że w pierwszej kolejności zatrudnia się wiele osób a potem dziękuje za współpracę jeśli pracy już nie będzie? bywa tak co roku? bo jeśli tak to czemu nie przyjmują ludzi na sezon czy cos?

Misio

Firma nie zatrudnia osób, które potem przy braku pracy zwalnia. Jeżeli jest większe zapotrzebowanie to wspierają się pracownikami z zewnątrz. Bardzo dużo zmieniło się w firmie i pracownicy są stali.

@Misio

Idzie stąd zatem wniosek, że dość trudno jest się dostać? ale jest już byłby na to wariant i komuś by zależało to jakie warunki ma przy tym do spełnienia?

Misio Nowy wpis

Jeżeli firma będzie potrzebowała pracowników to na pewno będą rekrutować. Warunki do spełnienia to przede wszystkim chęć do pracy i wykazywanie podstawowych umiejętności obsługi narzędzi bo zdarzają się osoby bez podstawowej wiedzy. Jeżeli chcesz się uczyć i masz do tego predyspozycję to na pewno masz szansę.

Pracownik Biurowy

Mega luźna rozmowa z całą TRÓJCĄ.

1. Czy znasz autocada? Wykonać rzuty przedmiotu. 2. Czy znasz angielski? 3. Czy jesteś gotowy założyć działalność gospodarczą? 4. Co robiłeś w poprzednich pracach?

Gutek

Warga
@Gutek

Szkoda że kontrahenci uważają inaczej, a po drugie co z waszymi deskami grp ? :) jak tam reklamacje ? :) to jest ta wasza stabilność ? :)

@Gutek

Pracowałem w tej firmie przez agencje pracy. Ze 4h przed kocem umowy dostałem telefon z agencji, że nie przedłużają ze mną umowy. Oczywiście Pani z agencji nie znała powodu. Kierownik tez nie raczył podejść i powiedzieć co jest powodem. Z reszta później zakończyli tez współprace z innymi osobami nawet tymi którzy pracowali tam na własnej działalności. To jest Twoja stabilności.

@ktos

Ehh, czyli wychodzi na to, że firma ma taki system? Masz przypuszczenia, z jakiej racji tak robią? Po przedłużeniu umowy miałeś mieć więcej benefitów lub wyższą stawkę?

Aleksandra

Napisze ktoś może o stanowisku Inżynier Produkcji?? Fajnie się pracuje? I wtedy, kilka lat temu, jako plus byłą znajomość niemieckiego lub rosyjskiego. A jak teraz ktoś by chciał tu pracować, to czy mile widziany jest też angielski? Czy nadal tylko te dwa języki sa potrzebne?

Obserwator

(usunięte przez administratora) opinie kontrahentów są fatalne. Nie pracuję już w tej firmie dość długo ale kontakty z wykonawcami mostów utrzymuję nadal. Z ich słów słyszałem wiele negatywnych opinii. Popisem tej firmy były deski grp, Piotr "warga" może być z siebie dumny. Dzięki temu asowi w tej firmie upadła produkcja grp. No ale człowiek bez doświadczenia w zarządzaniu firmą i porywający się na ten trudny produkt nie mógł wiele zdziałać. Szkoda tej firmy bo mogła dalej się rozwijać, a tu zwinęli żagle. Pozdrowienia dla tych co tam jeszcze zostali, głowy do góry.

Świadek Koronny

Witajcie, Ogólnie – nie polecam! Myślałam że etap z tą firmą mogę uważać za zamknięty, a tu proszę niespodzianka – „przyszła koza do woza”. Szanowne Kierownictwo bez informowania mnie podali moją osobą do sądu jako świadka w jakieś mało interesującej mnie sprawie, szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi o co się sądzą z kontrahentami, ale nie mieszajcie innych do Waszych spraw. Szkoda tylko że To właśnie kierownictwo tudzież pełnomocnik/adwokat tak prężnie działającej firmy jaką jest DWD zapomnieli zadzwonić i poinformować mnie, że wg. taka sytuacja będzie miała miejsce, chyba komuś zabrakło jaj, no ale co ja wymagam skoro wysyłali wezwanie do osoby która nie istnieje… żenada… Aż musiała mnie odwiedzić policja żeby mnie wylegitymować, bo Te Asy podają błędne dane –(usunięte przez administratora)cyrk… Przesyłam gorące uściski.

Witek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że zapomnieliście o forum? Nie ma na co narzekać to super.

Oxxxxx

Nie wiem jak teraz jest ale wiem jak było 2 lata temu. "Kadra Zarządzająca" to jakieś jedno wielkie nieporozumienie było (czy nadal pan J jest dyrektorem?). Nawet na 15min na przerwę zjeść nie można było pójść bo się usłyszało od pewnej szanownej pani z biura że ona to je i pracuje (czyli najlepiej przez 8h albo i dłużej siedzieć przed komputerem i nawet na krok się nie ruszać). Atmosfera w biurze straszna, faworyzowanie ludzi, jedni prawie nic nie robili a inni zapierdzielali przez 8h non stop, na szczęście moja przygoda z tą firmą trwała krótko ale niestety trauma przez jakiś czas była. PORAŻKA!!!

Z poprawczaka

Ciągłe kontrolowanie co do minuty (po każdym zakończonym dniu należało przesłać kierownictwu raport dzienny, rozpisany co do minuty), ciągłe upominanie... Starsi stażem pracownicy mieli zdecydowanie mniej obowiązków. Nie wspomnę o publicznym obrażaniu w mailach załączonych do większości pracowników firmy. Myślę. że istnieją lepsze sposoby na leczenie swoich kompleksów niż wyzywanie i straszenie zwolnieniem współpracowników. Dodatkowo niech nowi pracownicy biurowi nie liczą na spokój w godzinach po skończeniu pracy, czy na urlopie. Bardzo marne pieniądze. Odradzam każdemu. Utrzymają się tutaj tylko tacy bez wykształcenia i jakiegokolwiek pojęcia technicznego, ale lubiący podpierdzielać i oceniać innych po wyglądzie (pozdrawiam "koleżanki"). Poznałam tutaj tylko 4 życzliwe osoby, z czego 3 już nie pracują :)

On i Ona

Nie polecam pracy w tej firmie, kadra zarządzająca bez wiedzy i doświadczenia, typowy wyzysk tzw. robili, składanie obietnic bez pokrycia, brak przyjaznej atmosfery i negatywne opinie wśród lokalnej społeczności. Firmy tego typu powinny być pietnowane, oczerniane i zamykane z wielkim hukiem. Fatalne warunki i typowa garażową praca, zapowiadała się fajna firma lecz obecne kierownictwo ciągnie firmę na dno. Brak mi jakichkolwiek zalet w tej firmie.

Tak jak kolega wyżej, przyłączam się do opinii o tym cyrku. Jestem byłym pracownikiem tej firmy i nikomu nie polecam pracy w takich warunkach. Dodam, że byłym pracownikiem biurowym i wiele razy słyszałem jak kierownictwo bawi się w grę pt: "dobry i zły policjant", bo widzieli to w tv. Najlepsze jest gdy wpada prezes, nagle pseudo dyrektor wygrania kierownika na halę aby prezes nie zadał mu zbyt mądrego pytania, bo kto udzieli odpowiedzi?. Kierowniczka magazynu - kolejny ewenement tej firmy, nie jest w stanie podjąć samodzielnej decyzji bo się boi. Ludzie na produkcji są zastraszani, pracują w nieludzkich warunkach. Od pseudo dyrektora na rozmowie usłyszycie, że to wielka korporacja - który nie ma pojęcia o znaczeniu tego słowa. Nie polecam tej firmy, brak stabilności chyba nie zachęca do pracy w tej firmie. Tyle od mnie mam nadzieję, że mogłem pomóc choć jednej osobie.

POWRÓT KRÓLA

a ja myślałem że ta firma już przestała istnieć ale ostatnio w jednej z lokalnych gazet znalazłem ich ogłoszenie o pracę i teraz pragnę ostrzec wszystkich którzy planują wysłać tam swoje CV, dajcie sobie spokój, na rozmowie wszystko ładnie wam opowiedzą i przedstawią a po 2-3 miesiącach potraktują jak zło konieczne i żegnam. Firma jedna wielka porażka jak można wyżej przeczytać 99 % opinii jest negatywna a to o czymś świadczy !! Co do powyższych komentarzy E... popieram w 100 %. Kadra niedouczona, sami nieudacznicy którzy wchodzą w 4 litery osobie kierującej tym cyrkiem.

C.D

tak sobie myślę, że niektórzy to mają na prawdę duży tyłek... bo cała reszta wchodzi w niego bez wazeliny...

C.D

E...

Ajc zapomniałam dodać że nawet wykształcenie tu nie pomoże, tutaj buduje się swoją pozycję zawodową podpierdzielaniem innych☺ i w kolejnym CV piszemy: zawód - podpi..dalacz☺ kisski i uściski☺

Podpierdalacz
@E...

Twoich błędów było na tyle dużo, że tu żaden podpierdalacz nie był potrzebny. Trochę samokrytyki.

@Podpierdalacz

No tak, bo przecież znasz to ze swojego doświadczenia - nie myli się ten kto nic nie robi. Bo widzisz w otwieraniu drzwi to nie sądzę żeby można było robić błędy...

on
@E...

Haha

E...

Wiecie co, aż wstyd pisać... Byłam dziś odebrać dokumenty w DWD i okazuje się że pracując tam dwa lata miałam kontakt z ludźmi którzy za grosz nie mają kultury osobistej, uważam że byle jak ale trzeba się zachowywać, no ale cóż czego ja mogłam się spodziewać?? Jedna wielka żenada... A przybliżając sprawa wygląda tak: dobrze że listonosz wychodził i brama była otwarta, (bo pewnie też i z wejściem przez bramę miałabym problem) stoję przed drzwiami biura, dzwonię, pukam w szybę i ciągnę za klamkę (fakt mogłam może i przykleić nosa do szyby - ale chyba tak się nie robi) i kurde nic... mnie -mama uczyła że jak ktoś puka to się otwiera - ale chyba niektórzy nie mają tyle kultury - chociaż zdawało mi się że jakieś podstawy savior viewer każdy zna, widocznie się myliłam. Myślałam że, po kilku miesiącach wspólnej pracy otwarcie drzwi nie będzie problemem a tu proszę, siedzą dwie moje koleżanki (o nie może nie koleżanki raczej znajome z pracy - na miano koleżanek trzeba sobie zasłużyć :)) i udają że człowieka nie widzą... gdyby nie przychylna mi osoba to może stałabym tam do nocy :) Jak się okazuje wykształcenie nie idzie w parze z kulturą osobistą... P.S nie mam zamiaru się kryć pod jakimiś dziwnymi nikami - i tak każdy wie kim jestem, co mnie bardzo cieszy. Przesyłam gorące pozdrowienia dla Pustaczków :)

Pracuje w dwd

Proponuje aby utworzyc etat (usunięte przez administratora) Widze dwoje kandydatow (usunięte przez administratora) z magazynu. To bedzie dla nich najlepsze stanowisko.

Wara

Fenomenem tej firmy jest ekonomiczne ogrzewanie magazynu za pomocą piecyka tzw. "kozy", z czego bardzo dumny jest dyrektor tej firmy :):):). Bawią mnie i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspaniałe rozwiązania techniczne tej firmy :)). P.S. Zapomniałem dodać że nad bezpieczeństwem tej "kozy" czuwa baczne oko dyrektora w postaci zainstalowanej tam kamery :)

Zostaw merytoryczną opinię o DWD System Sp. z o.o. - Ujazd

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWD System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DWD System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWD System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
    60-529 Ujazd