Opinie o Konrad Maciejewski S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konrad Maciejewski S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Konrad Maciejewski S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konrad Maciejewski S.A. w Bydgoszcz

Kacper Nowy wpis

O jakich walkach mowa ?

Zera

Prowadzą u nas składy węgla pl i niezłe wałki na tym kręcą... podobno węgiel z Rosji ściągają... Ten (usunięte przez administratora) to ma łeb ;) prawie jak (usunięte przez administratora) z Astry Zeneki... bo dzielą się kasą za badania kliniczne powinni siedzieć jak ich wspólnik Falenta... Zwłaszcza (usunięte przez administratora) i ten jełop (usunięte przez administratora)... bez Falenty nie wiedzą co robić, to do wypieku bułek się zabrać ;)

Bebyn
@Zera

Na węglu Maciejewscy z Biosciences na czele mają większy GP niż na CRO dlatego współpracują z Falentą

1234 Nowy wpis
@Bebyn

Fałszywy komentarz, ktoś podszywa się pod nazwiska

sam Nowy wpis

Doświadczenie u nich zdobyte jest rzeczywiście dość cenne @wsed, a wypłata?

Sebulba

Wszystko w Czasie przeszłym.... Po sprzedaży udziałów przez Maciejewskich do Neuki tam już jest tylko pustka a Maciejewski kombinuje jak zacząć wszystko od nowa na własny rachunek... taki mały oszust z niego ;)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Konrad Maciejewski S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Szteika

Szczepili wszystkich: chorych, pijanych, kobiety w ciąży. Nie informowali, że robią badania kliniczne. Teraz usłyszeli wyrok. Mają kary więzienia w zawieszeniu i zakazy wykonywania zawodu. Troje lekarzy i sześć pielęgniarek –z Biosciences S.C. wszyscy zostali wczoraj uznani za winnych oszustwa. Toruński sąd skazał ich na kary więzienia w zawieszeniu, grzywny i zakaz wykonywania zawodu przez najbliższe lata. Chodzi o testowanie szczepionek w prywatnej osielskiej przychodni. Bez badania i bez zgody W styczniu 2007 roku przychodnia podpisała umowę z koncernem farmaceutycznym, którego przedstawicielem na Polskę była spółka Monipol. Chodziło o kolejną, trzecią już fazę testowania szczepionek przeciw ptasiej grypie. Podobne badania koncern zlecił w całej Europie. W umowie określono zasady badania. Szczepionki miały trafiać do zdrowych i pełnoletnich osób. Każdego z kandydatów lekarz miał przebadać i poinformować o możliwych skutkach szczepionki. Z założenia z badania odpadały osoby chore, niepełnoletnie i kobiety w ciąży. Pacjenci musieli też być na tyle sprawni umysłowo, żeby wyrazić świadomą zgodę i przez czas badania (obejmowało kilka wizyt) prowadzić dzienniczek: obserwować zdrowie, mierzyć temperaturę itd. W zamian każdy miał dostać 90 zł zwrotu kosztów podróży. Tyle w teorii, bo praktyka wyglądała inaczej. - Oskarżeni wpadli na pomysł, że pójdą na skróty - wyjaśniała sędzia , uzasadniając wyrok. – Dyr. Zarządzający Bioscience S.C. poinformował personel, że trzeba zwerbować ochotników. Wywieszono ogłoszenie o darmowych szczepieniach przeciw grypie. Nie było informacji, że chodzi o badania kliniczne. Takie same ogłoszenia trafiły m.in. do grudziądzkiego Caritas, schroniska dla bezdomnych. Pielęgniarki środowiskowe odwiedzające chorych w domach informowały, że to darmowe szczepienie, finansowane przez NFZ. Nic dziwnego, że chętnych nie brakowało.Pacjentom, którzy przychodzili po "darmowe szczepionki", podsuwano papiery do podpisania. Mówiono, że to np. lista obecności czy podpis, którego wymaga NFZ. W rzeczywistości pacjenci podpisywali zgodę na udział w badaniu klinicznym. Oczywiście nie było też badania lekarskiego. - Szczepiono osoby starsze, psychicznie chore, szczepionkę podano kobiecie w ciąży - wyliczała sędzia. - Inna trafiła do mężczyzny, który przyznał, że jest pijany. Osobom starszym w dokumentacji zaniżano wiek, nastolatkom - zawyżano.Na 347 osób, które przyszły po szczepionki, procedury złamano w przypadku 236. Ponad stu osób sądowi nie udało się przesłuchać - niektóre zmarły (bez związku ze szczepieniami), inne być może w ogóle nie istnieją, policjanci podejrzewają, że do dokumentacji trafiły fałszywe dane osobowe.

Zajda
@Szteika

Spółka nie wykupiła w ostatnim czasie trzech serii obligacji na ponad 33 mln zł. Firma windykacyjna Advisers złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku Biosciences, S.A. podała spółka. Biosciences S. A. otrzymała od Agencji Rozwoju Przemysłu (ARP) oświadczenie o rozwiązaniu bez wypowiedzenia umowy pożyczki, co stawia w stan natychmiastowej wymagalności kwotę 80 mln zł plus odsetki.

Bednarz

Podobno pracownicy Biosciences jako reprezentanci CRO się nie przepracowują.... Jak coś nie wychodzi to podrasują i mamy idealne badanie kliniczne. Ja przez takie praktyki z nich zrezygnowałem. A wy? Bartek

Bruski

Pan(usunięte przez administratora) jest obecnie prezesem Biosciences S.A. ... i oszustem jakich mało... zamieszany w afery Ambergold, składy węgla pl. (W osielsku nawet sam prowadzi)... poprzednio nazywał się mecenas Falenta ;) Omijajcie szerokim łukiem....

Radek Zajda
@Bruski

Prowadzą u nas składy węgla pl i niezłe wałki na tym kręcą... podobno węgiel z Rosji ściągają... Ten Maciejewski to ma łeb ;) prawie jak Bartosz Bednarz z Astry Zeneki... bo dzielą się kasą za badania kliniczne

Bruski

Ja wręczałem mu nagrodę i tego żałuję jego firma Biosciences S.A. to istny inkubator oszustw. Trzymajcie się od nich z daleka. Przyjmują pacjentów w Osielsku w przychodni przy głównej drodze i szczepią wodą święconą...

Sypniewski
@Bruski

Rafałku co ja mam powiedzieć... Przecież tych oszustów mam w gminie jako mieszkańców. Czas z nieuczciwymi przedsiębiorcami skończyć, składy węgla.pl,amber gold, biosciences... ile jeszcze firm ten człowiek otworzy? Wojtek

Sinkiewicz
@Sypniewski

Dziś podali że mecenas Falenta był prowadzony przez oficera ABW... A jak zmienił na Maciejewski to zmienił służby?

stażysta

Pracowałem bardzo krótko... Pan (usunięte przez administratora)mi bardzo szybko podziękował. Straszny z niego palant. Nie żałuję brał bym udział we wszystkich jego aferach. Omijać szerokim łukiem tych oszustów

KM

Pracowałem u niego przy badaniach klinicznych. praca na początek kariery może być

BOB Nowy wpis
@KM

A dupa Cię od tego podnoszenia kwalifikacji nie bolała?

Zostaw merytoryczną opinię o Konrad Maciejewski S.A. - Bydgoszcz

Konrad Maciejewski S.A.