Opinie o Wojtan Transport sp.j. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wojtan Transport sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojtan Transport sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojtan Transport sp.j. w Dąbrowa Górnicza

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wojtan Transport sp.j.?

Rozliczanie kierowców z choinek zapachowych? Nie wiem jak konkretnie było w tym okresie do którego teraz jeden Pan nawiązał ale zastanawiam się przy tym nad tym w jakim stanie teraz są aktualne samochody? Firmie minął już 10ty rok z tego co widzę. co jaki okres czasu zmieniane są auta?

Wojtan transport Nowy wpis

Jak można wyłudzić pieniądze za wykonaną pracę? . Wykonane zlecenie przewozowe ? Pani Oliwia M spedytor w Anawell Anna Ellwart zleciła przewóz w relacji Świnoujcie-Wojkowice.Za zlecenie zażądała zwrotu pewnej kwoty jako prowizji dla siebie czy zwał jak zwał . Warunkiem podjęcie zlecenia przez przewoźnika był załadunek rano. Samochód załadowany został o 15;00.wyjechał o 16;00. Po korespondencji mailowej i rozmowach telefonicznych była Pani informowana że zwrotu "prowizji" nie będzie z racji postoju i całego zmarnowanego dnia na co strony przystały . Przewóz miał miejsce 20.7.2023 roku . W dniu dzisiejszym 06.12.2023 Pani Oliwia zażądała zwrotu pieniędzy nazywając mnie złodziejem i grążąc negatywnymi wpisami jak pieniądze jej nie zostaną przelane. Opinia na go work nie dotyczy relacji pracodawca -pracownik lecz Zleceniodawca- Przewoźnik w obrocie gospodarczym

Ktoś

Na stronce widnieją oferty dla kierowców krajowych i międzynarodowych. Niestety przy żadnej z nich nie ma podanych stawek. Domyślam się, że na międzynarodówce więcej jest, ale o ile? Zjazd ponoć co 1 albo 2 tyg. Czy co do trybu pracy jest całkowita dowolność wg preferencji pracownika? I na jakiego rodzaju umowę tam zatrudniają?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wojtan Transport sp.j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca C+E? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ząbkowice

Wojtany znów ogłaszają i szukają woła roboczego. To prawda że jak nie ma trasy to rąbiesz drewno na placu do kominka szefowi?

Teresa

Szukają kierowcę kat C+E z doświadczeniem, ale niestety nic nie ma o zarobkach, tylko, że zjazd co tydzień lub dwa tygodnie, dają zakwaterowanie osobom ze znajomością polskiego, więc to pod obcokrajowców też pasuje. Tutaj padały jakieś kwoty, ale dawnowato i szef protestował. Może ktoś z Panów Kierowców napisze nowe kwoty z 2023?

Byly

12godzin sprzatania placu, później trasa 500km (usunięte przez administratora)zjazd piątek wieczór lub sobota rano. Po zjeździe obowiązkowo mycie auta, mycie na bazie zawsze kolejka.(usunięte przez administratora)

obecny

a kiedy tam pracowałeś?

Laser

Super odpowiedź czasami zastanawiam się po co ci ludzie przychodzą do pracy dajesz im pracę powierza majątek w postaci samochodu to jeszcze źle bo musi go umyć.

Józek

Dodaje ze Mnie też rozliczał z choinek zapachowych,stare czasy ale tak bylo zresztą. Zapraszam wszystkich byłych kierowców o dodanie komentarza na tym forum :) pozdrawiam

Hanys
@Laser

(usunięte przez administratora) jak sie wypnie to oko tez my szorujesz:) haha. Teraz w wiekszosci firm sa nowe auta, ale tam jedzie sie na myjnie:) dac (usunięte przez administratora)nowe auto i juz szaleje haha

@Byly

No to widocznie dla Ciebie i większości brudasów problem a to świadczy tylko o tym jak szefostwo dba o swoje ciężarówki bo gdziekolwiek się pojawią to wzbudzają zachwyt

Aleksandra
@Alfik

Nie no słusznie niech sobie dbają, ale jak człowiek po jeździe lub przed jazdą jest i ma wtedy sprzątać to troszkę chyba przesada? Nie lepiej po prostu kogoś do tego zatrudnić, żeby ludzi nie przemęczać?

@Byly

Zawsze możesz się rozwijać jako cieć na budowie bo widocznie za dużo obowiązków dla Ciebie na raz, porażka

@Aleksandra

No pewnie można by było ale jest inaczej mi osobiście to nie przeszkadzało bo pomimo że kierowca ma obowiązek umyć auto po tygodniu pracy to uwierz mi że była myjnia tak wyposażona we wszystko co potrzebne od szczotek po chemię i w dodatku do kabiny inna naczepy też inna to samo ze szczotkami więc na prawdę wypasiona myjnia i mycie zestawu to sama przyjemność w takich warunkach

Wieczna rotacja pracowników, nie polecam nikomu uciekać jak najdalej. Kiedyś jeszcze łapal kierowców na nowe ciągniki, ale teraz w porządnych firmach na kraju same euro 6 i zarobki od 6000tys. (usunięte przez administratora)

@Marcin

Szanowny Panie Marcinie. Rotacja pracowników w obecnych czasach jest w każdej firmie w każdej branży począwszy od fryzjerek, kucharzy, budowlańców , kierowców itd. Pański nick pojawia się regularnie, wychodzi na to że z różnych powodów bardzo się Pan interesuje naszym przedsiębiorstwem. Jeżeli Pan nie był zatrudniony więc proszę się nie wypowiadać na temat warunków panujących u nas. Każdy ma przy rozmowie przedstawiane warunki i obowiązujące zasady. Wówczas osoba albo się decyduje albo nie. „Jest tylko jeden sposób na uniknięcie krytyki: nic nie rób, nic nie mów, nikim nie bądź.” Arystoteles

@Wojtan Transport sp.j.

Brawo nie ma co się przejmować trzonkiem jesteście super firmą transportową pozdrawiam serdecznie ????????????

@Marcin

To jest właśnie porządna firma a rotację były wszędzie i będą bo kierowcy teraz są z przymusu jeżdżą bo kasa dobra a nawet zadbać o sprzęt nie potrafią więc nie wypowiadaj się jak nie miałeś okazji tam pracować idź na patelnię i jeździj z węglem będziesz zadowolony ????????

Slawek

Witam byłem już chwilę temu jako kierowca na bazie u Wojtanow odbieralismy naczepe od nich ,rozmawiałem z synami jak i również z Ojcem, bardzo dobrzy ludzie, szczerze mówiąc dla mnie firma numer 1 dla pracownika sprzęt 1 klasa baza i najwazniejsze kasa jak i atmosfera myślę że jest w porządku, wiadomo jednym pasuje drugim nie... Dla mnie na pierwszy rzut oka firma i prowadzący godni polecenia! Jak będę w przyszłości zmienial girme napewno jestem na rozmowie u Wojtanow pozdrawiam.,)

@Slawek

Masz rację to bardzo porzadni ludzie potrafiący zadbać o kierowcę jak i o sprzęt gdyby nie sprawy rodzinne nigdy bym nie odszedł z tej firmy

Marzena

Cześć ma pytanie dotyczące Wojtan Transport: czy wypłaty wpływają zawsze na czas, a nadgodziny są sprawiedliwie rozliczane? Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj jakiś pracownik firmy:)

ALFIK

Miałem okazję pracować w tej firmie i mogę smiało powiedzieć że jest to jedna z najlepszych firm w których pracowałem. Pan Łukasz jak i jego tata pan Jerzy zawsze szanowali pracownika i dbali zeby nasza współpraca była w jak najlepszym porządku,auta były zadbane,naprawiane na czas a wyposażenia ich mogłaby pozazdrościć nie jedna firma. Mycie auta po każdym tygodniu pracy było niczym dziwnym poprostu wizerunek firmy to podstawa dlatego życzę firmie "WOJTAN "dalszych sukcesów pozdrawiam.

ALFIK

Ja miałem okazję pracować w tej firmie i powiem szczerze że to była jedna z najporządniejszych firm w której miałem okazję pracować. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem ,pan Łukasz jak i jego tata pan Jerzy zawsze szanowali pracownika i dbali o to żeby współpraca była na najwyższym poziomie,auta były zawsze zadbane,naprawiane na czas i myte co tydzień to świadczy tylko o tym jak poważna to firma dbająca o swój wizerunek ,gdyby nie wyjazd z kraju pracował bym tam do dziś dlatego życzę tej firmioe dalszych sukcesów i niech się rozwija pozdeawiam .

Magda

@marcin a jak myślisz, z czego wynika tak duża rotacja pracowników ?

Wojciech

Dowiem się czegoś więcej od was na temat zarobków (widełki) w firmie? Idzie się spokojnie porozumieć z przełożonym? Atmosfera zachęca do pracy? Będę wdzięczy za odp.

Jakie warunki na ta chwilę są w firmie Łukasza....moze coś więcej ktoś się wypowie jak tam ogólnie wygląda Pozdrawia Marcin

Hanna

@Laser, Twoja wypowiedź nie jest do końca jasna. Rozumiem, że wiesz coś więcej na temat pracy w firmie, możesz powiedzieć, czy jesteś tam zatrudniony? Może w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Jakie warunki są oferowane? Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie w tym miejscu?

Hanna

Znajdą się na forum osoby, które w rzetelny sposób odpowiedzą na pytania użytkownika @Zainteresowany? Wasze komentarze będą cenne także dla innych osób. Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na premie i benefity pozapłacowe?

Czesc. Mogl by ktos napisac jakie sa realia w tej firmie? Jezdze juz 10 lat na międzynarodowe chetnie przeszedł bym na kraj ini jie chce isc z deszczu pod rynnę wiadomo. Bede wdzieczny za kazde info. Pozdrawiam

Robert

Super prac musi być w firmie Transport Wojtan skoro nikomu nie chce się pisać

Hanna

Kto z Was jest zatrudniony w Transport Wojtan? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojtan Transport sp.j. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Wojtan Transport sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojtan Transport sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wojtan Transport sp.j.
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.

Wojtan Transport sp.j.