Opinie o Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS w Bydgoszcz

Jakim pracodawcą jest Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pracownik Nowy wpis

Moją liczyć tylko na straty i sąd pracy.

Kazik Nowy wpis

Firma pod każdym względem dobra ale wymagająca . Dlatego pewnie nie każdy poradzi sobie i zostaje narzekanie?

@Kazik

Widzę że dopiero zacząłeś u WILKA pracę. Poczekaj do wypłaty to porozmawiamy. Podaj swój nr. Telefonu i popytaj policji ile jest skarg na tego Pana. Może wówczas zmienisz zdanie!!!!!!!!!

Wiesiek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Nie płaci w terminie albo potrąca sporą część wynagrodzenia. Tego człowieka trzeba zgłosić do odpowiednich służb które zajmują się kontrolą takich przedsiębiorców. Zdecydowanie nie polecam pracy u tego człowieka. Z pozoru jest miły i uśmiechnięty ale to trwa tylko do dnia wypłaty. Może jakby wszyscy poszkodowani się zjednoczyli i przekazali sprawę do sądu to dałoby mu coś do myślenia. Czekam na odzew!!!!!!!

@Wiesiek

Zgadzam się w 100% z powyższym wpisem. Ten człowiek działa niezgodnie z prawem. (usunięte przez administratora) pracowników, wykorzystuje ma Maxa i potrąca ciężko zarobione pieniądze. Nie polecam tego pracodawcy.

ZIbi

Nie ma problemów z podpisaniem umowy? Od razu się dostaje?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Krzysztof

Jaki Twój wpis ma związek z firmą WILK-TRANS? Czyżbyś miał informacje, które sugerują, że firma może mieć zaległości finansowe wobec swoich kontrahentów? Sprecyzuj swój wpis, ponieważ brzmi on niepokojąco i wprowadza trochę chaosu.

PIP

Nie polecam pracy w firmie transportowej WILK-TRANS z Bydgoszczy ul. Zawiszy Czarnego 49. Wlasciciel nieuczciwy nie placi pracownikom tyle ile sie nalezy lub wogole nie ma zamiaru placic jezeli zatrudni cie na czarno bo uwaza ze bez umowy mozesz mu naskoczyc. Facet bardzo konfliktowy nie liczy sie z twoimi potrzebami wazne ze on ma kase za twoje przepracowane 12 godzin dziennie za wynagrodzenie smiechu warte. Atmosfera do bani wymagania kosmiczne za gowniana kase. Oprocz tego auta to stare naprawiane trupy gdzie oprocz silnika nic nie dziala. Wlasciciel traktuje wszystkich jak parobkow ktorym wrazie czego moze kopa sprzedac. Jezeli chcesz byc tak traktowany znajdziesz tam prace bo rotacja pracownikow duza z powodu jak opisalem wyzej.

Marus
@PIP

Nie zgadzam sie z tymi kłamstwami na temat Pana Jacka

Rafi
@Marus

Kolego jak sie nie zgadzasz z tym co tu pisza to moze podejmij tam prace a jak tam pracowales to czemu tak krotko?

Robi
@Rafi

Przypadkowo przeczytałem te spory ale jest ich tyle ze można uwierzyć trzeba takich pracodawców wyeliminować niech sobie dla siebie jeżdżą

Julita

@Marus jeśli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy, to może powiedź jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Przedsiebiorstwie Transportowe WILK-TRANS. @fal398483 Ty bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat firmy. Możesz powiedzieć co na to wpływa? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w pracy w tej firmie?

fal398483

Stanowczo odradzam ,dziad trans na maksa !!!!!!!

alice

Pewnie, że zarobki na poziomie 2500zł @dannso mogą być odpowiednie, ale jak się premia normalnie trafia do podstawy to dobry znak, że się u nich dobrze dzieje. Ciekawi mnie jednak czy oprócz tego dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne, wiecie? Dzięki

Dyzio

Ja też mogę powiedzieć parę słów o tej firmie nie polecam tam pracy ze względu na to iż zarobki do bani a wymagania kosmiczne właściciel nieprzyjemny Tabor samochodów starszy od Kruszwicy ciągłe sprawdzanie kierowcy ciągłe pretensje właściciel niesłowny nie płaci z góry umówionego wynagrodzenia za tą potrąca z pensji lub w ogóle nie płaci jeżeli auto się zepsuje praca u tego przedsiębiorcy to zawracanie za proszeniem d***y. Jeżeli chcesz pracować w transporcie krajowym to na pewno nie u tego wyzyskiwacza kombinatora nieuczciwego pracodawcy. ogólnie firma do niczego pracodawca typowy dziad na którego musisz tyrać za marne pieniądze.

blabla

Może warto spojrzeć jakimi pracownikami byliście. Dziwnie niektórzy długo pracują. Chyba nie zawsze jest to wina pracodawcy.

PRAWDA
@blabla

JAK KTOŚ NIC NIE UMIE I NIE MA PERSPEKTYW TO BĘDZIE TAM TKWIŁ DO KOŃCA ŻYCIA

Dajcie sobie na wstrzymanie z zatrudnieniem w firmie Wilk-Trans z Bydgoszczy właściciel sknerus i wyzyskiwacz ciągłą rotacja pracowników dlaczego wiadomo kto chciałby być parobkiem chyba tylko idiota co pracuje dla idei jak nie ma rozumu. Więc sprawa prosta kto chce trać za grosze znajdzie pracę w firmie Wilk Trans z Bydgoszczy.

Kola

Witam na forum Gowork też chciałbym parę słów powiedzieć na temat firmy Wilk-Trans z Bydgoszczy. Otóż nie polecam tej firmy ze względu na to że właściciel nieuczciwy nie płaci wcześniej ustalonych pieniędzy a wymagania duże. Ciągłe wymówki i tłumaczenia tylko po to aby tobie nie zapłacić. Atmosfera też Do niczego Nie można się z tym panem dogadać On wie swoje. w tej firmie nie liczy się pracownik tylko kasa którą zarobi dla pana prywaciarza. Auta rzeczywiście stare trupy bez przerwy naprawiane ciągle się psują ale oczywiście winny jest kierowca i przy okazji jest wymówka żeby nie wypłacić pensji. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy bo to wyzyskiwacz kombinator szukający jeleni do jego interesu a najlepiej jakbyś pracował u niego za darmo to by mu pasowało. Właściciel firmy się niczego nie boi bo nie wystawia umowy o pracę i możesz mu naskoczyć tak twierdzi więc rada jest tylko jedno Nie podejmuj cie pracy w tej firmie Wilk Trans z Bydgoszczy z osiedla Jachcice.

BYŁY PRACOWNIK

POTWIERDZAM P.JACEK BARDZO GBUROWATY,MIŁY TYLKO WTEDY GDY CZEGOŚ POTRZEBUJE.JEGO MOTTO WYZYSKIWAĆ LUDZI NA MAKSA ,PRACA OCZYWIŚCIE TYLKO NA CZARNO POD PIC UMOWA W KIT JAKO PODKŁADKA,SZCZERZE NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY BARDZO DUUUUUUUUUUUUUŻA ROTACJA !!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM I OSTRZEGAM !!!!

Viola

Moj maz pracowal w tej firmie Wilk Trans z Bydgoszczy i niestety jak opinie wczesniejsze moge tylko potwierdzic to co pisza bo firma nie rzetelna obiecuja duzo a placa mala. Moj maz mial zarabiac wedlug umowy 2000zl na reke a wlasciciel wyplacal tylko 1400zl za 12h pracy gdzie srednia placa to 1780zl wiec co tu wiele pisac prywaciarze co niektorzy wykorzystuja fakt duzego bezrobocia w Bydgoszczy i wyzyskuja ludzi za marne pieniadze a sami plywaja w luksusie i dobrobycie nie liczac sie z innymi. Ja nie wiem czy nasze wladze i urzednicy z inspekcji pracy nie widza problemu emigracji ludzi za godnym zyciem przez polskich wyzyskiwaczy ???

Darek

Witam wszystkich na forum Gowork, opinia na temat firmy transportowej WILK-TRANS z Bydgoszczy ul. Zawiszy Czarnego 49 zamieszczna wcześniej jest 100% prawdą, ponieważ chce potwierdzić, iż właściciel to obliczony cwaniak ,wyzyskiwacz i nadmuchany bufon nie liczący się z pracownikiem ,pracując w tej firmie jesteś parobkiem na jego terenie i jak dopomnisz się o swoje to możesz szukać sobie już następnej pracy ,a co do zarobków i płatności ze stroy właściciela Pana Jacka Wilkowskiego to możesz zapomnieć o wypłaceniu tobie ustalonych wcześniej warunków wynagrodzenia. Wieczne tlumaczenia i pretensje są powodem do niewypłacenia pensji i pozostaje szukać sobie innej pracy. Co do aut dostawczych, które jeżdzą w firmie Wilk-Trans to rzeczywiście stare naprawiane trupy, które są powodem sporów, i wymówek co do wypłacenia wynagrodzenia, bo wina zawsze leży po stronie kierowcy. Stanowczo odradzam pracę w firmie Wilk-trans z Bydgoszczy bo zostaniesz tam wyzyskany i nie dostaniesz wynagrodzenia bo wyrachowany właściciel nie boi się niczego i robi sobie z ciebie wykorzystując twoją naiwność niewolnika.

Darek

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiebiorstwo Transportowe WILK-TRANS
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ZAWISZY CZARNEGO 49
    85-510 Bydgoszcz