Focus Group

Szczecin

Opinie o Focus Group

iwan 2016-05-16 08:25
Widzę bardzo obiecującą ofertę w Szczecinie. Focus Group poszukuje osób zdolnych i chętnych do zdobycia nowego i ciekawego doświadczenia zawodowego. Chcą wyszkolić marketingowców do prowadzenia wspólnych projektów, a oferta jest naprawdę świetna. Istnieje możliwość wyjazdów zagranicznych :)
Krzysztof 2016-11-03 20:40
Wszystko sprowadza się do dwóch spraw. Po pierwsze Akwizycja, czyli łażenie po blokowiskach od drzwi do drzwi. Po drugie umowa o dzieło. Enjoy!
Logik 2016-11-04 14:49
Co z tego, że umowa o dzieło?
Jeżeli ktoś ma podstawowe pojęcie o marketingu, to wie, że dzieli się na pośredni (np. ulotki, reklamy w TV) i bezpośredni, czyli face to face (np. Sprzedaż ubepieczeń, sprzedaż "door to door"). Taką mają formę, nie widzę w tym nic złego. Jak dla mnie jest więcej plusów - szkolenia od podstaw, opieka lidera, możliwości rozwoju, fajny zespół i fajne zarobki. Każdemu pasuje co innego, ale zarabia się tygodniowo i jasne, że wypłata zależy od terenu, ale na luzie zarabia się 1800-2000, a można i więcej. Jak chce się zdobyć doświadczenie, to nie oczekuje się 3.500 zł na start itd. Zamiast krytykować to lepiej spróbować i samemu wyrazcić opinię. Dla mnie firma ok.
lukasz 2017-01-23 14:40
Widać, że powyższe opinie pisała "owa firma". Dziwne tez jest to, ze inne komentarze na temat focus group zniknęły. Ja jako były pracownik jestem zażenowany. Atmosfera ma głównie zamydlić oczy na to w jaki sposób się pracuje i ile się zarabia i każdy z każdym ma tam "romans". Umowa o dzieło, brak składek, głównie prowizja. Czyli jak zachorujesz to masz zerową wypłatę na konto. Tak jak ktoś tu już wcześniej napisał, ale post został usunięty to faktycznie pierwsza rozmowa nic nie znacząca, na drugiej dowiedziałem się, że to prowizja, że zbieram na ratowanie rysi no i przede wszystkim ze prosze o pieniądze dla tych rysi chodząc po domach, od drzwi do drzwi. Taak obiecują ścieżkę kariery, ale ile jest tam osób które od wielu lat sa na tym samym poziome i dalej chodzą od domu do domu. Aaaa i bond, czyli ze wypłacają ci pieniadze po pół roku JAK SIĘ ZAKOŃCZYŁO PRACĘ! Czekacie pół roku az ktoś Wam wypłaci wasze cieżko zarobione pieniadze?
Oczywiscie do dnia dzisiejszego przelewu nie otrzymałem. Otworzyli biuro we wrocławiu iq pewnie na tych samych zasadach... Skarbówka powinna się nimi zająć.
Zostaw swoją opinię o Focus Group - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus Group