Focus Group

Szczecin

Opinie o Focus Group

iwan 2016-05-16 08:25:27
Widzę bardzo obiecującą ofertę w Szczecinie. Focus Group poszukuje osób zdolnych i chętnych do zdobycia nowego i ciekawego doświadczenia zawodowego. Chcą wyszkolić marketingowców do prowadzenia wspólnych projektów, a oferta jest naprawdę świetna. Istnieje możliwość wyjazdów zagranicznych :)
Krzysztof 2016-11-03 20:40:56
Wszystko sprowadza się do dwóch spraw. Po pierwsze Akwizycja, czyli łażenie po blokowiskach od drzwi do drzwi. Po drugie umowa o dzieło. Enjoy!
Logik 2016-11-04 14:49:36
Co z tego, że umowa o dzieło?
Jeżeli ktoś ma podstawowe pojęcie o marketingu, to wie, że dzieli się na pośredni (np. ulotki, reklamy w TV) i bezpośredni, czyli face to face (np. Sprzedaż ubepieczeń, sprzedaż "door to door"). Taką mają formę, nie widzę w tym nic złego. Jak dla mnie jest więcej plusów - szkolenia od podstaw, opieka lidera, możliwości rozwoju, fajny zespół i fajne zarobki. Każdemu pasuje co innego, ale zarabia się tygodniowo i jasne, że wypłata zależy od terenu, ale na luzie zarabia się 1800-2000, a można i więcej. Jak chce się zdobyć doświadczenie, to nie oczekuje się 3.500 zł na start itd. Zamiast krytykować to lepiej spróbować i samemu wyrazcić opinię. Dla mnie firma ok.
Zostaw swoją opinię o Focus Group - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus Group