Opinie o B.M. Polska Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy B.M. Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.M. Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.M. Polska Sp. z o.o. w Kwidzyn

Lila Nowy wpis

Hej, prośba o informację. Mają już project managera czy nadal można się zgłaszać? Oferta pokazuje że 11 dni temu wygasła i nie wiem. Niby niedługo, pytanie ile tam trwa rekrutacja i od kiedy potrzebowali.

Wielkim minusem tej firmy jest brak klimy, śmierdzi plastikiem i lakierem, bo tam lakierują.Osoby,które tam pracują to osoby po szkole podstawowej lub specjalnej. Dużo ludzi się przewija przez tą firme i zaraz uciekają widząc jak tam jest i kto tam pracuje.

Barbara

No klima to jeszcze bardziej by to roznosiła, to tu normalnej wentylacji i wywietrzników brakuje? Bo raczej z tym zapachem nie powinno to dochodzić do aż takiego stopnia

Aneta

Ludzie po szkole podstawowej pracują tu bo firma nie ma wysokich wymagań względem wykształcenia czy po prostu takim osobom płaci się najmniej?

Tokyo Nowy wpis

Jeśli ty tam pracowałeś to po jakiej jesteś szkole? Specjalnej? Chyba tak. Przewija się tam dużo ludzi,być może jeśli się ktoś do niczego nie nadaje to go zwalniają. Tam jest produkcja do dużych klientów tj.porsche, Skoda,to są pieniądze i nie mogą sobie pozwolić na (usunięte przez administratora) do którego nie docierają polecenia co ma być a co nie żeby potem mieć reklamacje. Nie rozumiesz tego dlatego się tam nie nadawales.jesli lakieruja to chyba jest normalne że lakier śmierdzi a napewno nie wszędzie tylko tam gdzie lakieruja człowieku !!tam jest produkcja plastiku więc czekolada pachniec nie będzie ! Od niektórych ludzi gorzej śmierdzi

Aleksandra

Hm... Ciekawy wpis, że można robić nawet 20h dziennie, a i tak nie dostanie się umowy o pracę... ?Ale czy chociaż te nadgodziny są jakoś wynagradzane Pieniężnie jak nie umowa? ;)

@Aleksandra

Nadgodziny w sobotę są płatne 100% w tygodniu 50% . Nikt tam nie pracuje na czarno każdy ma umowę o pracę

Zołza

Powiem tak nie będę ściemniać dostajesz umowę na pół etatu przychodzisz do pracy masz minimalne BHP idziesz na halę zamaist aby ktoś cię przeszkolił to jest istny cud by sie stał mnie przerzucili trzy razy robiłam co przełożony mi kazał a ktoś z góry powie mi że się nie nadaje wgl , umowa na pół etatu a robisz na cały śmieszne bardzo , tu jest coś nie tak bo powinnaś robić na cały etat a nie na pół jak jest napisane na umowie nie polecam tego wgl zakładu bez szkolenia dawać na maszyny karygodne

Aleksander
@Zołza

Czemu masz 1/2 etatu a pracujesz na całym? Ktoś w ogóle ci wytłumaczył? Wypłaty tez dostajesz połowę, bo nie do końca rozumiem.

@Aleksander

Umowa na pół etatu jest przez podfirme. Wypłata jest za cały etat. Dają umowę na pół etatu bo są mniejsze składki,ludzie to podpisują więc się zgadzają prawda. Jeśli ktoś się do pracy nie nadaje zawsze jakaś głupotę wymyśli. Praca jest ok.wcale nie śmierdzi plastikiem,a lakierem owszem jeśli przechodzisz koło lakierni,normalne.jesli ktoś ma za ciężka (usunięte przez administratora) do pracy to zawsze coś wymyśli

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie B.M. Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Quality Engineer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Jonasz

Firma stabilna, dobrze oceniana w branży a przy tym dobry pracodawca więc polecam.

M
@Jonasz

Stabilna firma to są jakieś chyba żarty banda (usunięte przez administratora) co innego wystawiają na portalach z pracą a co innego jest na umowie. Nie polecam tam nikomu pracować śmierdzi plastikiem i lakierem, a jak aplikowałem na stanowisko dystrybutora to dali mnie do lakierni. Mało tego ludzi z którymi zacząłem pracować po krótkim czasie jak ja albo odrobinę później zaczęli odchodzić. Odradzam po pierwsze kiepska płaca, po drugie są nieuczciwi tak jak mówiłem wcześniej oferują co innego i dają co innego, a wyzyskują mocno.

Zainteresowany pracą:-)

A jaka jest pensja za prace w tym zakladzie? Dodatki tez sa premie, dojazd do pracy, wczasy pod grusza???

Diaz xxx

Praca tam to bullshit możesz robić po 20 godzin dziennie a umowy o prace nie ma. Chyba ze zrobi się dobrze przełożonemu .. Nie polecam

Olga

Jaki typ umowy preferowany jest w B.M. Polska? Umowa zlecenie, czy inna?

A
@Olga

Czy obecnie przyjmują tam do pracy?

X
@Olga

Co za pytanie?! No przecież wiadomo że Firma BM.Polska nie przyjmuję na umowę zlecenie.:)

A

Mam pytanie przez jaką agencje pracy ,można aplikować swoje CV do pracy w firmie BM.Kwidzyn.Jestem zainteresowana pracą w tejże Firmie.

Asia

Mam pytanie czy ktoś może wie czy przyjmują do pracy do firmy BM. w Kwidzynie,może to być zatrudnienie przez agencje pracy na umowe zlecenie

ha ha

polecam Wam linki o Jabilu dowiecie się trochę o nie których ludziach z jabila. Może będziecie zmuszeni z tymi osobami pracować opisanymi tam. Będziecie wiedzieli jak z nimi postępować. Pozdrawiam. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,514,0,0,1

Zostaw merytoryczną opinię o B.M. Polska Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w B.M. Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.M. Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.M. Polska Sp. z o.o.?

B.M. Polska Sp. z o.o.