Opinie o OPM sp. z o.o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OPM sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OPM sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPM sp. z o.o w Wrocław

we Nowy wpis

emil' może teraz jest okres wakacyjny i zazwyczaj w wakacje wszystkie branże poszukuja wiekszej ilosci pracowników, są urlopy wiec jakieś zastępstwa pewnie też organziują, a zaproponowali ci jakies szkolenie wstępne? Wiesz jak wygladaja kwestie finansowe?

emil Nowy wpis

Haha, chyba serio szukaja, bo nie jestem z branzy farma, wyslalem w lutym cv a oni dzis sie odezwali i jutro spotkanie mam. Powiedzilem ze nie moge zaczac pracy od zaraz to krecili nosem. Zobacztmy co powiesza jutro. Ale obliczylem ze nie dziwie sie ze na gwalt szukaja pracownika bo jesli ktos pracowal od marca do maja to akurat mu okres probny mija i szukaja nowego kasztanka :)

Miki Nowy wpis

Odradzam podjęcie pracy same kłamstwa i bardzo zła współpraca praca po godzinach Tak zapłata Nie. Dzień w którym nie zostanie się okłamanym to dzień stracony.

benek

Jeżeli się cenisz to nie podejmuj pracy w tej firmie. Na Śląsku jest sporo pracy w obsłudze nieruchomości. W tej firmie nie liczy się pracownik, pracuje w siostrzanej firmie współpraca się nie układa za wszystkie swoje niepowodzenia obwiniają innych. Tracą kontrakty z powodu niekompetentnych pracowników.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
oczko

Człowiek się nie sprawdza... Większego steku bzdur to dawno nie słyszałem. Tu nie chodzi o to czy ktoś się sprawdza czy nie, czy jest umowa o pracę czy nie, tu chodzi o to że jeżeli godzisz się na pomiatanie, będziesz lizał dupę, będziesz spełniał wszystkie zachcianki to może popracujesz kilka miesięcy co zaś do umowy o pracę to w czym problem zwolnić pracownika i dać mu dwu tygodniowe wypowiedzenie? Dlaczego do niektórych lokalizacji szukają co kilka miesięcy pracowników? Nie sprawdzają się? sami odchodzą? tylko dlaczego? Jeżeli ktoś uważa że otrzymanie umowy o pracę jest luksusem to gratuluję... Zuzio - masz rację w 100% a szczególnie "firma nie jest dla fachowców" Informacja dla szukających opinii o tej firmie, którzy chcą zmienić pracę - Nie róbcie tego bo się "nie sprawdzicie"

oczko

"że są osoby, które wyraźnie się z tym nie zgadzają. To ludzie którzy zazwyczaj mają coś na sumieniu" podjęcie pracy w tej firmie

Olesik Nowy wpis
@oczko

kim ty jesteś ????? Dyrektorem w tej firmie że piszesz takie bzdury. W tej firmie praca to czas stracony.

Zuzio

Firma ta to beznadziejna struktura przełożony za nic nie odpowiada fakt jest jeden technika obiektu najlepiej za 1000zł i na samozatrudnienie. Umowy na stałe niema nikt. Nie polecam tej firmy ta firma nie jest dla fachowców.

obserwator

Co za bzdury piszesz - wazelina

oczko

Ostrzegam przed tą firmą!! Pracujesz kilka miesięcy i dostajesz kopa.

ziomal

Lepiej palnąć sobie w ... niż mieć cokolwiek wspólnego z tą polską pseudo korporacją.

wrona

Proszę o opinię osób mających styczność z tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o OPM sp. z o.o - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPM sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w OPM sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPM sp. z o.o
  • Stefana Bryły 3 lok. 547