Opinie o Ascar - agencja skutecznej reklamy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ascar - agencja skutecznej reklamy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ascar - agencja skutecznej reklamy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ascar - agencja skutecznej reklamy w Kraków

Kaska Nowy wpis

Cześć wszystkim. Trochę jestem zszokowana waszymi komentarzami. Kurczę widziałam gdzieś ostatnio ogłoszenie w sprawie pracy jakie zamieścili warunki wydawały się ok, napiszcie proszę co jest nie tak w takim razie

i. Nowy wpis

@Pola, a skąd takie podejrzenia, w ogóle co miałas wspólnego z agencja Ascar, skoro wydajesz taką opinię..

zawiedzina Nowy wpis

Witam. Moge tylko jedno powiedziec szkoda slow na wlasicielke tej firmy,szkodami tylko pana (usunięte przez administratora)w jakiej jest teraz sytuacji po interesach z pania (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu , pracowałem bez umowy , kasa czasami była czasami nie , przy rozmowie wstępnej obiecywała złote góry, i nic z tego, ogólny brak kultury i zwykle chamstwo w kontaktach z pracownikiem. Firm prowadziła chyba z 5 różnych, ostatnio reklama oraz nieruchomości + hodowla kotów. W czasie wizyt pana z PIP musiałem się ukrywać :) Pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Firma Ascar - agencja skutecznej reklamy poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
dobra rada

pracowałem, nie polecam :( pensja raczej marna, bez obiecanej podwyżki po okresie próbnym pensja - rzadko wypłacana na czas :( z powodu braku płynności finansowej właścicielki cóż można naiwnie wierzyć, że teraz jest inaczej

dobra rada

lepiej trzymać się od firm, których właścicielką jest p.(usunięte przez administratora). z daleka :( nie wyszło z przedszkolem to rozkręca z powrotem reklamę

była pracownica przedszkola -też oszukana!

TU MACIE NA NIA NAMIARY - PROWADZI JAK ZWYKLE ZŁOTY INTERES KOCI ;-)..... JAK cos to ma dom nowo postawiony w (usunięte przez administratora)WAL ŚMIAŁO !! - NA PEWNO OTWORZY Z RADOŚCIA ;-)

pająk

witajcie poszkodowani. Ja również jestem oszukany przez panią (usunięte przez administratora) lecz w innej dziedzinie. Wykonywałem roboty w przedszkolu i mi nie zapłaciła za nie...oszukiwała cały czas, kłamała że potrzebuje czasu i tak minęło 12miesięcy..podjeżdzam pod przedszkole a tu nie ma(usunięte przez administratora) jej złotego interesu...powiedzcie jak można się skontaktowac z tą oszustką..miałem tel ale oczywiście...NIE MA TAKIEGO NR...wszystkich pozdrawiam i życzę aby nie spotykać już takich oszustów wyrachowanych

wierzyciel

uwaga na ta firmę nie płacą praktycznie nikomu za wykonane usługi, Pani Prezes (usunięte przez administratora) na każdym kroku, wiecznie tylko mówi że nie ma pieniędzy, bo utopiła w przedszkolu Jej następny złoty interes, tak że przestrzegam i lepiej trzymać się od niej z daleka, a niebawem utonie bo nikt z nią nie będzie współpracował

Pracowałam w tej firmie jako przedstawiciel handlowy. (usunięte przez administratora) Wszystko było super do momentu kiedy należała mi się prowizja za zlecenia (a nie były to małe zlecenia) dzięki mnie firma przeszła w kilku znaczących przetargach na duże pieniądze. Potwierdzam opinię przedmówcy: atmosfera w pracy fatalna, że zacytuję: \"(usunięte przez administratora) (nie muszę mówić jak mogła wyglądać toaleta!). (usunięte przez administratora) Życzenia na Nowy Rok dla tej firmy: Wszystkiego najgorszego!!!!!!!!!!

były

Nie polecam nikomu pracy w tej "firmie". (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy żenująca(usunięte przez administratora) Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Ascar to zakończ ten temat już teraz! No chyba że szukasz "wrażeń"

buki

Potwierdzam powyższa opinie(usunięte przez administratora)u , na romowie kwalifikacyjnej obiecywali zlote gory i opowiadali jaka to wspaniala firme prowadza . ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSPOLPRCE

mariannnno

Naciąłem się już jakiś czas temu ale i tak postanowiłem opisać sytuację i przestrzec przed firmą Ascar. Pracowałem od 3 lat w agencji reklamowej X ( jednej z większych krakowskich agencji reklamowych ). W prasie pojawiło się ogłoszenie "acount manager" w firmie Ascar - po trzech rozmowach kwalifikacyjnych, złożyłem wypowiedzenie i pojawiłem się w ascar... od pierwszych minut zapewnienia, że umowa już się pisze i że tego samego dnia zostanie podpisana...myślę ok, mimo tego że stanowisko pracy nie zostało jeszcze przygotowane (komputer) zacząłem wyceniać różne tematy (gadżety reklamowe)... wróciłem do domu a wieczorem telefon: yyy nie możemy pana zatrudnić bo myslelismy ze pan potrafi wiecej. pojawiłem się dzień później na rozmowę, dostałem propozycję zostania na "nauki" za 1/3 kwoty którą miałem tam dostawać. Podczas rozmowy padło "myśleliśmy że pan przyprowadzi z poprzedniej agencji jakiegos klienta" , chcemy poznać pana kontakty itp... olałem temat, nie dostałem wynagrodzenia za jeden dzień pracy ale co gorsze odszedłem z firmy w której byłem 3 lata i w której mogłem być do dzisiaj. Żałuję jednego a mianowicie tego że nie zgłosiłem tego faktu do PIP - w ciągu dnia pracy wykonałem kilka telefonów do zaprzyjaźnionych firm - które napewno potwierdziłyby ten fakt. Odradzam wszystkich chętnym firmę ascar !

Zostaw merytoryczną opinię o Ascar - agencja skutecznej reklamy - Kraków

Ascar - agencja skutecznej reklamy
1.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Bukowa 6
    32-087 Kraków