Opinie o Auto Galeria Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto Galeria Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Galeria Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Galeria Sp. z o.o. w Poznań

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Auto Galeria Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownik Nowy wpis

Tak.

Y Nowy wpis

Polecam. Jestem pracownikiem tej firmy przez ponad 10 lat. Raz jest lepiej raz gorzej, liczy się całokształt. Nie zamieniłbym tej pracy na inną.

MK Nowy wpis

Pracuję w AG od kilku miesięcy i zostałam przyjęta bardzo ciepło. Atmosfera pracy jest świetna, w zgranym zespole, nie mogę złego słowa powiedzieć na temat żadnego działu! Elastyczny plan rozwoju i możliwości - co nie pozwala na rutynę. Nie zgodzę się z tym co napisane powyżej. Jeśli ktoś porównuje pracę w AG do korporacji to znaczy, że nigdy nie miał styczności z większą firmą! AG to dosyć mała firma, ale z wielkim potencjałem na przyszłość. Prawdą jest, że decyzyjność jest w Poznaniu, ale nigdy na żadną decyzję nie czekamy dłużej niż 1 dzień... Chcieć to móc - wystarczy złapać za telefon i porozmawiać z osobami decyzyjnymi. Co do plotkarstwa, obrabiania: Grunt to wykazać się szacunkiem, do osób które wykonują w tej firmie KAWAŁ DOBREJ ROBOTY! Gratuluję powyższym osobom za wykazanie się tak "niesamowicie bogatym i kulturalnym" słownictwem na forum.

Dominika

Jak wiadomo - najwięcej złych opinii wystawiają osoby, które z wiadomych względów z pracą musiały się pożegnać. Ja pracowałem w AG i to było jedno z lepszych doświadczeń zawodowych. Łudzie - jak w rodzinie, czy pracownik czy kierownik. Akurat postawa Głównej Księgowej - najlepsza z możliwych: pomocna, wyrozumiała, bardzo kompetentna, życzliwa o łagodnym usposobieniu. Ogromny szacunek. Łudzie narzekają - jak wszędzie. To jest praca - pracować trzeba. Wiadomo: raz jest łatwiej, raz trudniej, czaesm więcej pracy, innym raze mniej. Często ludzie nie mają porównania, co dzieje się gdzie indziej i narzekają dla zasady. Moje podejście: chcesz pracować- pracuj, nie chcesz- odejdź , idź tam, gzdie będzie Tobie "lepiej".

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Auto Galeria Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Pracować trzeba jak wszędzie nikt obiboków nie toleruje. Płace są dobre a w Gorzowie to rzadkość. Główna Księgowa to najmilsza osoba na świecie nigdy nic przeciwko pracownikowi nie zrobi a jeszcze stanie w obronie jak jest taka potrzeba. Ekipa fajna z małymi wyjątkami jak to zwykle bywa.

MG

Praca w AG nie jest zła, zarobki jak na Gorzów względne, ale jest to korporacja i człowiek jest tam tylko numerem lub inicjałem. Decyzyjność jest w Poznaniu co utrudnia pewne kwestie. Natomiast najgorsze jest to, że dzisiaj jesteś super pracownikiem, a jutro dostajesz wypowiedzenie. Atmosfera pracy- chłopaki poza kilkoma wyjątkami są super ekipą (usunięte przez administratora) Z resztą coś złego się tam zaczyna dziać bo coraz mniej zleceń mają, jakiś czas temu zwolnili naprawdę dobrego i ogarniętego handlowca oraz kilku dobrych mechaników. NIE POLECAM!!!

xxxxx
@MG

ośmieszasz się gościu

admin

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Auto Galeria Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Galeria Sp. z o.o. - Poznań

Auto Galeria Sp. z o.o.