Opinie o Kreditech Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kreditech Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kreditech Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreditech Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Choracy Nowy wpis

Dobra firma dla ambitnych pracowników, do tego dobry pracodawca co można sprawdzić w internecie.

Magda Nowy wpis
@Choracy

Jak sprawdzić w necie ? Masz na myśli opinie klientów, które nie są najlepsze?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kreditech Polska Sp. z o.o.?

Nicknk Nowy wpis

Trzeba się podlizywać (usunięte przez administratora)

Były_pracownik

Niestety dane było mi pracować w Kreditech Polska. Niestety poniższe komentarze ww. Firmy ( nie mylić z Kreditech technology ) są nie tyle trafione ale i tez prawdziwe. Osoby pracujące na wyższych stanowiskach typu lider często nie maja nawet wykształcenia podstawowego, brak szacunku do niżej stanowiskiem pracownika , ale również brak kompetencji osób przekłada się tez na zarządzanie firmy. Częste błędy systemu przekładają się na wyniki firmy za co obwiniany jest pracownik, nie raz zdarzała się sytuacja,ze ktoś po rozmowie z liderem wychodził zapłakany. O premiach już nie ma co wspominać, bo są obcinane pod byle pretekstem. Pensja dobra dla osoby która dopiero co zaczyna swoją karierę. Poprzez ciagle naciski w firmie jest wyścig szczurów, co nie przekłada się na dobrze wykonana prace , wystarczy poczytać opinie klientów o dziale windykacji telefonicznej (jaki jest jej poziom). Jedyny plus to prywatne ubezpieczenie medyczne oraz karta multisport :) wiec jeżeli ktoś oczekuje trochę szacunku, ro w tej pracy na pewno go nie znajdzie :)

Ada

Kreditech to jeden z lepszych pracodawców dla jakich miałam przyjemność pracować. Aktualnie w tej firmie zajmuję stanowisko UI designera już ponad rok. Atmosfera i warunki współpracy od samego początku były i są tu bardzo dobre. Bardzo mi przykro z powodu tak licznych niepochlebnych opinii o tym pracodawcy, jednak tak jak ktoś już wspomniał należy oddzielić opinie na temat działu windykacji od reszty działów. Mam również nadzieję że ta sytuacja ulegnie szybkiej poprawie. Zdecydowanie polecam.

@Ada

Wiele osób przed Tobą bardzo negatywnie wypowiadało się o tym pracodawcy, a więc Twój post czytało mi się szczególnie miło. Wspomniałaś o dobrej atmosferze pracy i dlatego chce Cię dopytać o jedną kwestią z nią związaną. Czy w Kreditech Polska macie organizowane od czasu do czasu jakieś spotkania, a może i też wyjazdy integracyjne? Wydaje mi się, że to ciekawa sprawa, dlatego czekam niecierpliwie na Twoją odpowiedź.

Ada
@Agnieszka

Kreditech Polska ma organizowane spotkania integracyjne dla siebie od czasu do czasu, aczkolwiek są one też czasem łączone ze spotkaniami Kreditech Technology. Aktualnie pracujemy wszyscy razem w nowym większym biurze gdzie łączy nasze działy duża kuchnia sprzyjająca integracji :)

@Ada

Twoja pozytywna opinia jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Jeśli możesz napisz jak wygląda wynagrodzenie i czy możesz liczyć na szkolenia i dodatki w postaci premii. Liczę, że dodasz więcej szczegółów.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Niestety muszę się zgodzić z poprzednimi opiniami. Od kilki miesięcy tylko zmiany, na gorsze dla pracownika call centre. Patrzenie na ręce, tak jakby mieli profity za odliczenia premii, tłumaczenia ciągle, że to decyzje "góry". Od przełożonych ciągle tylko słychać "sprawdzimy, zgłosimy..." i nic się nie zmienia. Ciągłe błędy systemów i nowego obliczania premii, zapewniali, że wejdzie to wszystko jak będzie działać poprawnie, nie działa a mimo to wprowadzili, ze szkodą dla zwykłego pracownika. Wykonują ślepo polecenia i każą to samo robić ludziom którzy zarabiają dużo mniej, chyba brak im odwagi aby się postawić albo się przyzwyczaili do posadek. Piszę to jako były pracownik, w porę odeszła i odradzam innym pracę w tej firmie/fabryce.

Agnieszka

A zatem jesteś już którąś z kolei osobą niezbyt przychylnie wypowiadającą się o Kreditech Polska - a to już zaczyna trochę niepokoić. Ale jak - jak sama nadmieniłaś - piszesz z perspektywy byłego już pracownika tej firmy. Może sytuacja w niej właśnie zaczyna się zmieniać. Jeśli masz jakiegoś znajomego, który nadal tam pracuj to zachęć go, by zabrał tu głos. A co rodzajem umowy? Czy oferowano Ci stabilny jej rodzaj?

(Dot. działu windykacji telefonicznej) Tragiczna firma, tragiczne zarządzanie, tragiczne postępowanie z ludźmi, chora atmosfera, ciągłe patrzenie na ręce i szukanie pretekstu do obcięcia premii, błędy w systemie... to tylko garstka tego co czeka Cię w tej firmie jeżeli zdecydujesz się w niej pracować. Kieronicy niekompetętni (zwłaszcza Ci, którzy zostali zatrudnieni przez koleżankę - Panią menagerkę, żenada). To jest przykład jak w ciągu roku można zmienić Dyrektora, Menagera oraz Kierowniczki i zrobić z w miarę normalnej firmy (usunięte przez administratora). Szczerze niepolecam, szkoda nerwów i straconego tam czasu.

ktoś

Nowe ogłoszenie o prace to stek bzdur i kłamstwa, pisane przez osobę, która musi mieć niewiarygodną wyobraźnie i dobre poczucie humoru... NIE POLECAM

Nick 1

dokładnie (usunięte przez administratora)atmosfera nie polecam !!!!! obiektywnym zdaniem firma rzyg.

gwóźdź do prawdy

Witam, opinie od jakiegoś czasu są spójne i słuszne, przestrzegam chętnych do podjęcia wyzwania pracy w windykacji. Pomijając fakt pieniędzy bo już było opisane i jest gorzej niż było to atmosfera bardzo ciężka, nacisk z góry na wyniki za jak najmniejsze pieniądze a max zaangarzowania. Inwigilacja, wyliczanie przerwy co do sekundy i wiele innych. Nie jedna osoba tam ma duży potencjał i zwyczajnie się marnują. Na awansu szans brak ze względu na zamknięte grono... Firma ma duże problemy z radzeniem sobie przy podstawowych czynnościach związanych z pracą, od systemu na którym pracują do zasad wymmnagrodzenia i odpowiedzialność ludzi którzy powinni za swoje czunu, błędy zwyczajnie zostać chociaż pouczeni. Cienie się pracownika, który zarabia najmniej a trzyma się i faworyzuje ludzi, którzy zapuścili korzenie i nic ich nie ruszy nawet przy błędach, za które są problemy i firma słono zapłacić. Słowem, omijać szerokim łukiem bo szkoda czasu i nerwow.

a

Praca tragiczna co chwile jakies pretesnie maja do pracownika , towarzystwo bardzo fałszywe każdy na każdego cos gada , płaca to jest jakiś zart a mysla ze daja miliony za ta prace . system zle działa w sumie można się odnieść się do postu z dnia 14.09.2018 testy i itp. zabierają premie za zle napisany test gdzie premia jest itak bardzo słaba w tej firmie , wiec kto mądry już tam niepracuje bo widzi jaki jest system pracy i jak firma działa .Osoby na wyszych stanowskach sa dosyć niekompetentni w tym co robia i za lizanie (usunięte przez administratora) dostały lepszy stołek . Omijac szerokim łukiem ta firme .

b
@a

To prawda, zmiany systemu premii co chwila. testują na pracowniku ile zniesie i gdzie tu obciąć kasę. Zamiast skupić się na tym, żeby rozwiązać problemy czysto techniczne, które wpływają mega negatywnie na prace i wiarygodność działań np windykacji (kontakt z klientem bez sensu jest na porządku dziennym) to szukają jak tu "ulepszyć" pracę... czyli po raz kolejny zmiana systemu premiowania naturalnie na zasadach profitu dla firmy. W zasadzie dla nowych osób chętnych na rozmowie nie pytajcie o premie bo ich nie ma ... Odnosząc się do wypowiedzi "a" to faktycznie, Team L. to jakaś pomyłka, osoby, które nie mają pojęcia o swojej pracy (robią testy dla pracownika nie znając odpowiedzi na własne pytania) Na prośbę o pomoc kiedy pracownik ma kłopot z systemem i tp słyszysz jedno "zgłoszę, zgłoszone" i na tym się kończy ich rola. Co do osób pełniących inne stanowiska nie sposób się też nie zgodzić z "a" że ręka rękę kryje i ją prowadzi do celu. Może ktoś traktować opinie negatywne o tej lub innej firmie za hejt pracownika, lub osoby która już nie pracuje ale z całą odpowiedzialnością i przekonaniem odradzamy pracę i aplikowanie, nawet osoby która chce się czegoś nauczyć. To nie jest miejsce, w którym warto tracić swój czas a dodatkowo za swoją prace otrzymać podstawę, która powiedzmy sobie szczerze nie jest atrakcyjna (jak na ilość nerwów, stresu, szukania problemu) Dodatkowo od jakiegoś czasu następuje duża roszada, migracja pracowników (każdy ma dość) dlatego prowadzona jest ciągła i nieustanna rekrutacja.

Rafinator5000

Pracuję jako Frontend Developer w spółce Technology która zajmuje się wytwarzaniem aplikacji w Kreditech. Atmosfera pracy jest bardzo dobra a zespół Loan Application jest najlepszy! Pracujemy w najnowszych technologiach, mamy sporą wolność jeżeli chodzi o decyzje i duży wpływ na końcowy produkt. Są elastyczne formy zatrudnienia, możliwa praca zdalna, benefity pozapłacowe. Ogólnie polecam.

łubu-dubu
@Rafinator5000

Miś forever!

Agnieszka

Jeżeli nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Rafinator5000 to zachęcam Cię do napisania własnej opinii o Kreditech Polska. Co sądzisz o pracy w tym miejscu? Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie z tym pracodawcą? Twoje uwagi będą dostrzeżone przez osoby, które poszukują informacji o nim, ponieważ rozważają rozpoczęcie współpracy z nim.

Slabo

Oferty pracy i praca nie ma nic wspólnego z windykacja, od wynagrodzenia po sama pracę można stwierdzić, że to praca dla studenta i to na chwilę. Premie ucinaja, testy, za spóźnienie minusy i dzwonisz minusy lub przeprasza kl za błędy firmy. Co do samego wynagrodzenia to co mówią na rozmowie to część prawdy. To zwykle dziadowskie call center nieudolnie chcą zmieniać błędy w systemie i nie robstwo swoich działów. Haos, błędy za które płacą pracownicy, spychologia, brak szacunku dla pracy ludzi. Nie warto nawet aplikować jeżeli ktoś chce pracować w windykacji i jeszcze uczciwie zarobić i godnie za swój trud (-5% premii za spóźnienie - 20% za nie udany test wiedzy na temat systemu o którym pracodawca wie, że jest zły i nie działa)

Agnieszka

@Martyna mogłabyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji w Kreditech Polska? Może wiesz, czy w tej chwili również szukają ludzi na jakieś stanowiska? Jeśli masz jakieś nowe myśli na ich temat, to podziel się nimi, każda informacja się przyda.

Martyna

Pracowałam w firmie Kreditech w 2016 w dziale windykacji. Zdecydowanie polecam tę firmę jako miejsce pracy. Pracownicy są dostrzegani przez management i są nagradzani. Pomimo tego, że firma ma swoje oddziały na całym świecie, dba o to by pracownicy się poznawali. Atmosfera jest przyjazna. Z warunków pracy oraz wypłaty również byłam zadowolona na tamten czas. Świetne miejsce pracy dla młodej osoby która od kilku lat jest na rynku i chce trafić do firmy, w której będzie miała szansę na awans.

Agnieszka

@Gołąb Jasne, oczywiście dziękuję Ci za Twoją wypowiedź. Co do tej platformy e-learningowej. Czy jest to coś na zasadzie webinarów, które organizowane są przez internet? Wybacz, że odnoszę się tylko do tego, ale co do pozostałych informacji na temat pracy w firmie Kreditech - napisałeś po prostu dużo informacji.

Agnieszka

@Iwona Wspomniałaś o tym, że w pracy w firmie Kreditech udało Ci się rozwinąć. Rozwinęłaś się tylko pracując przy realizowanych przez Ciebie projektach, czy firma organizuje jakieś kursy bądź szkolenia dla swoich pracowników? Jest to bardzo ważna kwestia, nikt z tego, co widzę, nie uwzględnił jeszcze tej informacji, więc będzie ona bardzo cenna.

Gołąb
@Agnieszka

Pozwolę odpowiedzieć na to pytanie, mimo że nie jestem adresatem. Firma nie oferuje szkoleń zewnętrznych, jest jedynie dostęp do platformy e-learningowej. Z mojej perspektywy największą wartością dodatnią do rozwoju jest przede wszystkim praca z bardzo doświadczonym zespołem developerskim, nie będący zamknięty na wymianę wiedzy. Ponadto realizujemy projekty trochę niezależnie od HQ, przez co możemy robić rzeczy dobrze i przy użyciu nowych technologii. Podsumowując: firma nie stara się nawet rozwinąć Cię na siłę, a jedynie dostarcza dynamiczne środowisko gdzie możesz realizować dobre pomysły przy akompaniamencie silnego zespołu. Czym więcej wniesiesz do projektu, tym więcej wyniesiesz.

Gołąb

Bardzo przyjemna atomosfera pracy, HQ nie narzuca sposoby pracy. Panuje zasada: pozwól dobrym ludziom wykonywać dobrze swoją robotę. Zespół developerski jest bardzo dobry i mówię to jako QA - taka rekomendacja znaczy więcej niż cokolwiek innego ;)

Java developer

Generalnie to zależy o której części firmy mowa. Zespół programistów jest na bardzo solidnym poziomie. Atmosfera jest świetna, technologie i tryb pracy bardzo w porządku. Sam pracuje jako deweloper, więc jestem w stanie ocenić tylko to stanowisko.

Iwona

Ja pracuję w teamie produktowym i bardzo sobie cenię pracę tutaj. Bardzo się rozwinęłam i robimy ciekawe projekty. Aktualnie firma przechodzi zmiany ale tylko na lepsze, czego nie można powiedzieć o wielu korporacjch bo wiele lat niczego nie zmieniają - u nas chcemy cały czas pracować nad komfortem pracy i właśnie chyba o to chodzi, żeby zmieniać a nie tkwić w zabetonowanej rzeczywistości korporacyjnej. W oddziale polskim jest stabilnie, pracujemy trochę start-upowo i wszyscy się bardzo wspieramy, mamy po prostu świetny team :)

Agnieszka

@Z Może w takim wypadku napiszesz jakie konkretnie zmiany zaszły na przestrzeni dwóch lat, które pracujesz w firmie Kreditech? Bo z tego, co rozumiem, to nie tylko mówisz o zmianach w systemach premiowych. Dlatego chciałabym Cię prosić o więcej informacji.

Z
@Agnieszka

Tak tak, najbardziej chodzi o zmiany systemowe. Dużych zmian czy rotacji pracowników nie ma, jezeli ktoś faktycznie przychodzi DO PRACY a nie żeby zabić czas to szybko może poczuć się doceniony. Najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie a nie opierać się na opiniach urażonej dumy...

Agnieszka

@M Możesz powiedzieć coś więcej na temat samego systemu premiowego w firmie Kreditech? Na jakich zasadach dokładniej przyznawane były premie jak pracowałeś w firmie? Będę Ci bardzo wdzięczna za te informacje.

M
@Agnieszka

Oni cały czas zmieniaja system premiowy,kiedyś jak in się podobało dawali premie, a Ostatnio liczyli się punkty od zwidykowanej kwoty i danego dpd-czyli przeterminowanej sprawy. Cały czas dziwi one są przypomnienia gdzie ludzie już wylewają pomyje. Błędy systemu częste i tezeba tylko prosić cały czas o potwierdzenie przelewu

Z
@M

Zadziwiające że skoro tak źle się tam pracuje nikt sam nie odchodzi tylko czeka na zwolnienie, przy czym na takowe też należy się wyjątkowo napracować odstając od innych na tym samym stanowisku. Ja tam pracuje 2 lata i uważam że praca jest jak najbardziej ok. A zmiany? Są wszędzie, taki urok szybko rozwijających się firm.

Agnieszka

@M Dziękuję za wyjaśnienie. Nasunęło mi się jedno pytanie w związku z tym, co zostało przez Ciebie napisane. Mianowicie, jak firma Kreditech argumentuje fakt, że ten system premiowy jest do chwilę zmieniany? Jeżeli w ogóle jest to jakkolwiek argumentowane, to będę wdzięczna za tę informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Kreditech Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kreditech Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kreditech Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kreditech Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Prosta 32
    00-838 Warszawa

Kreditech Polska Sp. z o.o.