Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Na prawdę system pracy jest tu na jakimś stanowisku 3-zmianowy, czy ktoś firmy pomylił albo pisze, co popadnie? Bez żadnych wątpliwości jest to komis, to czy dowiem się, czy mają własny warsztat i zatrudniają mechaników oraz lakierników? Bo zamiast ofert pracy są w necie jedynie propozycje zakupu wystawionych aut.

Edek Nowy wpis

Praca ok 3 zmiany tylko

Jarosław Nowy wpis

Z poprzednich opisów wynika, że auta sprzedaje dwóch panów. Firma zatrudnia jeszcze kogoś, bo interesuje mnie dobrze płatna praca na warsztacie? Mechanikiem samochodowym jestem, a z KRS wynika, że jest tu i sprzedaż i naprawa, a sama firma funkcjonuje od 2008 r.

wozo

Byłem u tych Panów dwukrotnie...za pierwszym razem oglądałem auto i nie pasowało za bardzo, Panowie niezadowoleni i pokrzywieni.. drugi raz byłem z żoną już na ich ogrodzonym placu komisowym... oglądałem dwa auta w golfie 5 1.6mpi wyjąłem bagnet w celu sprawdzenia oleju, a olej czarny więc pytam Pana szanownego zaglądającego mi przez ramię czy to diesel??? W odpowiedzi dostałem krzywe spojrzenie... potem obejrzałem Seata Altea , który miał wiele wad do naprawy, a największą była pęknięta przednia szyba...pytam więc szanownego Handlarza ile zejdzie z ceny na te naprawy??? A on na to, że " On mnie pamięta, że już kiedyś u niego byłem i że jestem maruda i ...i wyprosił mnie z placu normalnie...ale cóż jak się czeka na kupca co przyjdzie szybko luknie i kupi to klient dokładny jest niemile widziany, a ja nawet jeszcze nie byłem na stacji diagnostycznej (!) Szczerze nie polecam, bo już dużo komisów odwiedziłem i wiele aut obejrzałem, ale jeszcze nikt nie wyprosił mnie z placu...NIE POLECAM!!!!! NIEMIŁO I TANDETNIE A SAMOCHODY ŁADNE TYLKO NA ZDJĘCIACH!!!

Ewelina
@wozo

Nie wierzę.XD Jak mógł wyprosić klienta bo "maruda" z niego!? Ja bym musiała tę sytuację chyba na żywo normalnie zobaczyć... Dobrze, że nie dałeś się na jakieś auto stamtąd złapać, ciekawa jestem czy uwzględniłby w ogóle reklamację... Ktoś też miał może podobną sytuację tutaj?

@wozo

Chyba Pan pomylił miejsca, kupiłem u nich ostatnio auto i obsługa mega wysoki poziom a po drugie poniżej 30tys zł to nie ma auta na placu a Pan opisuje golfa V za 12/13 tys ???? Pozdrawiam i polecam ten komis ????

Jarosław
@Marek

Pan tam pracuje? To prawda, co ktoś napisał w zeszłym roku? Że firma godna polecenia, a pieniądze zawsze na czas? Podobno jedyny minus to praca na trzy zmiany? To prawda, przecież to komis, co to ma z trzema zmianami wspólnego?

Marek Nowy wpis
@Jarosław

Tak jak piszę wyżej kupowaliśmy tam ostatnio samochód, duży wybór aut klasy premium

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Władimir

Władimir Putin miał być "wściekły", gdy dowiedział się, że jego wojsko ostrzelało lotnisko w Winnicy najdroższymi pociskami. W Rosji jest ich nie więcej niż tysiąc.Szkoda

Tadeusz Mazowiecki

Zdecydowanie mogę polecić firmę.Jestem zadowolony

Adolf

Do oddania Kwiatek

Dawca

Świat pokonał wirusa grypy od roku wirus nie istnieje ?

Lekarz

...Każda dawka szczepionki zawiera 30 mikrogramów genetycznie zmodyfikowanego RNA (modRNA) kodującego kolcową glikoproteinę (S/spike) SARS-CoV-2, która pomaga wirusowi przymocować się do komórek i atakować je...Wprowadzony do komórek wirusowy RNA może zaburzać ekspresję wielu genów, a więc i funkcje komórek. Jeśli te szczepionki zawierają też, jako ukryty składnik, enzym odwrotną transkryptazę, wówczas wirusowe geny mogą się wbudować do DNA komórek, wywołując chorobotwórcze mutacje. Możliwe też, że produkowane w nadmiarze białko kolcowe wirusa przyczepi się do powierzchni komórek i wtedy będą one atakowane przez układ odpornościowy, powodując choroby autoimmunologiczne. Istnieje też prawdopodobieństwo, że produkowane w nadmiarze białka S, po zarażeniu koronawirusem wzmocnią jego wirulencję, wywołując bardzo ciężką chorobę. Szczepienia te mogą zwiększać ryzyko zachorowania na covid i inne choroby zakaźne układu oddechowego,

Teresa

@Edek co ty mi tu gadasz a Lewandowskim jak ja zakochana w Cristiano Ronaldo jestem. Cristiano to ma kopa... :D

Edek

Coraz bliżej do pierwszego spotkania reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Nadal nie wiadomo, czy w meczu z Anglią będzie mógł zagrać Robert Lewandowski. Paulo Sousa musi zakładać najgorszy scenariusz. Czy portugalski selekcjoner ma pomysł na zastąpienie kapitana Biało-Czerwonych?

Stanisław

Zdecydowanie polecam firma godna zaufania. Pracowałem z nimi dwa lata, Bez zarzutu. Wypłata na czas. Jeden minus to trzy zmianowy czas pracy, nieprzespane noce to nie dla mnie. Pozdrawiam kierownika Maćka

Eliza

Historia zna wielu bohaterów, którzy w czasie wojny ryzykowali życie, by ocalić innych. Heroiczną postawą wykazała się między innymi grupa lekarzy, którzy w swoim szpitalu uratowali dziesiątki ludzkich istnień. Przebywający na specjalnym oddziale zakaźnym Żydzi cierpieli na chorobę, która przerażała okupujących nazistów. Chorobę, która była całkowicie zmyślona.

Mann

Hej! Wypatrzyłem zadbaną szosówkę za 3500 zł. Trochę już nią pojeździłem (maksymalna prędkość jaką rozwinąłem to 37 km/h) i nabrałem ochoty na ulepszenie mojej maszyny. Co o tym sądzicie? Ja niestety nie jestem obeznany w tym temacie, a chciałbym wciągnąć się w temat. Co wymienić, zdemontować, zamontować, kupić?

Gawron

Rok od wybuchu pandemii koronawirusa władze uznały, że strategia polegająca na dobrowolnych zaleceniach nie sprawdziła się, i dopuściły wprowadzenie lockdownu. Ostatecznie zgodzono się też, że należy nosić maseczki. - Jeśli zajdzie potrzeba, nie cofniemy się przed zamknięciem społeczeństwa - mówił niedawno premier. Według wirusologa, władze muszą wprowadzić surowe restrykcje z uwagi na "problematyczne nowe wersje koronawirusa" - Jeśli będziemy zachowywać się tak jak teraz, czeka nas rozwój kolejnych wariantów i epidemia będzie nie do zatrzymania. Oficjalnie władze nie przyznają się do eksperymentu, jakim było dopuszczenie do rozległego rozprzestrzenienia się koronawirusa. Ocenia się, że brak surowszych decyzji przyczynił się do śmierci wielu osób w domach opieki.

Bmw

Nie polecam !! Samochód zakupiony jako bezwypadkowy w ogłoszeniu a okazuje się ze składany z kilku po dużym dzwonię . Oczywiście po VIN żadnej historii wypadkowej . (usunięte przez administratora)

@Bmw

Stwierdziłeś, że samochody oferowane przez Auto Komis nie są w takim stanie, o jakim wspomina ogłoszenie, czyli produkt po prostu nie zgadza się z opisem. Próbowałeś coś zrobić w tej sprawie, skontaktować się z firmą i jakoś to wyjaśnić?

Bmw
@Anna

Tak , po umówieniu się na zwrot samochodu przyjechał kompletnie kto inny z informacja ze chce kupić samochód ode mnie . Sprawa została zgłoszona do sądu i prokuratury . Oczywiście po wyroku udostępnię materiały sprawy na portalu .

Tadek

Zdecydowanie polecam firma godna polecenia Auto Kia sportage zakupione dwa miesiæce temu .Jak do tej pory wymiana oleju filtrów pasków zwykła eksploatacja,śmiga super.zdecydowanie będę polecał to miejsce.Obsługa godna polecenia bardzo mili ludzie w szczególności pozdrawiam Pana Rafała

Adrian

Czy komis ma stałe godziny pracy?

LOOOT

Władze Cypru ogłosiły, że Polacy mogą przyjeżdżać na wyspę bez konieczności odbywania kwarantanny i okazywania testu na koronawirusa. Takie zaproszenie nie pozostało bez odpowiedzi. Już pierwszy samolot z polskimi turystami wylądował na Cyprze, a goście zostali powitani z wielką pompą.

Waldek lubawka

Zdecydowanie polecam kupiłem Kia cee'd dwa miesiące temu auto sprawuje się bardzo dobrze wymieniłem olej rozrząd jak mi zalecono i jestem zadowolony na pewno wrócę jak będę zmieniał auto.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

• Jak się pracuje w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk
3.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk