Opinie o Nav24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nav24 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nav24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nav24 Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Z Nowy wpis

Bardzo przyjazna atmosfera, klarowne zasady, możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach. Krótko mówiąc - super firma :)

@Z

A często te szkolenia się odbywają? One są wtedy wewnątrz firmy? Firma nie organizuje płatnych szkoleń? Możesz więcej napisać o zasadach pracy w tym miejscu, bo mnie to bardzo intryguje?

Czy w Nav24 Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

pracownik Nowy wpis

Tak, opieka medyczna, Multisport i lekcje angielskiego w godzinach pracy.

Nav24 Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Wdrożeniowiec. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Gall

I jak wygląda rozmowa na wdrożeniowca???

Jak kształtuje się kwota wynagrodzenia netto na stanowisku wdrożeniowca?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nav24 Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracownik HR

Aktualnie współpracujemy z uczelnią ATH i bierzemy udział w projekcie stażowym "Studiuj w górach!". Do naszej załogi dołączyło 3 stażystów, których traktujemy jak współpracowników. Niewykluczone, że nasza współpraca po stażu się rozwinie :) Nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby studenci brali udział w procesie rekrutacji. Część naszych pracowników nadal studiuje, są pośród nas tacy, którzy kończyli studia pracując już w NAV24 :) Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zapraszam do wzięcia udziału w procesie rekrutacji i przesłania CV na praca@nav24.pl

Wysłałem CV, zostałem zaproszony do wykonania zadania rekrutacyjnego. Po odesłaniu ani me, ani be, ani kukuryku.

pytania na wstępie zadała pracownik działu HR, na techniczną dyskusję nie zasłużyłem jak widać

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki dress code obowiązuje w Nav24 Sp. z o.o.?

W firmie od poniedziałku do czwartku obowiązuje styl business casual, w piątki zasada casual friday, przy wyjazdach do klientów business formal :)

Karol

Firma zmieniała może nazwę ?

@Karol

Nie zmieniała - od początku działalności firma funkcjonuje pod nazwą Nav24 Sp. z o.o.

poldek

Jakie są widełki pensji w dziale IT ?

jan
@poldek

ok 4k netto

@jan

No to chyba takie średnie wynagrodzenie, jeśli chodzi o tę branżę. Zresztą - kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Wiem, że w Nav24 szukają teraz nowych pracowników: https://nav24.pl/kariera/#work Mnie z kolei interesują ewentualne staże. Czy firma oferuje jakieś programy stażowe dla młodych osób?

@poldek

Wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska (junior, programista, senior czy ekspert) i ustalana jest indywidualnie w zależności od doświadczenia, umiejętności i oczekiwań danego kandydata.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nav24 Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

sbx

Możliwe są obydwa sposoby. Tak naprawdę zależne jest to od projektu w którym się pracuje.

Czy w Nav24 Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

sbx

Jak najbardziej. Są szkolenia produktowe głównie z Microsoftu oraz potencjalnie innych firm jeśli jest taka potrzeba.

Polecam

AL

Z czystym sumieniem polecam firmę NAV24 jako rzetelnego pracodawcę. Przeszedłem do NAV24 z innej firmy IT i w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami NAV24 wypada bezkonkurencyjnie. Z perspektywy dewelopera oprogramowania doceniam klarowny podział zadań, jasno zdefiniowane oczekiwania, wykorzystywanie nowoczesnych technologii, bardzo dobrą atmosferę współpracy i realną szansę rozwoju. Gołym okiem widać, iż firma stawia na innowacje w każdym aspekcie działania. Szczerze polecam!

IT Guy

+ atmosfera + budynek, lokalizacja + sprzęt do pracy + kawa + eventy okolicznościowe + szkolenia wewnętrze + wzajemna pomoc + brak wyścigu szczurów - dostęp do zarządu - brak benefitów świątecznych - płaca, słaba w porównaniu do ofert konkurencji

@IT Guy

Wow! Muszę przyznać, że w Nav24 macie świetne warunki pracy. Wspomniałeś właściwie o wszystkim tym, co mnie interesowało, ale miałabym jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Wiem, że akurat teraz trwa tam rekrutacja. A orientujesz się może, czy dają tam możliwość odbycia stażu czy praktyk?

Dawid

Po przepracowaniu kilku lat w wielu firmach z różnych branż trafiłem do NAV24. Po 4 latach wspólnej pracy mogę śmiało powiedzieć, że była to dotychczas najlepiej podjęta decyzja. Zastanawiasz się dlaczego tak sądzę? 1) Nie lubię monotonii - w NAV24 jej nie ma 2) Lubię pracę z ludźmi - to nasz chleb 3) Czasem dobrze jest dostać pochwałę za swoją pracę - Zarząd dba o takie szczegóły 4) Stabilne zatrudnienie - od samego początku A w dużym skrócie: 1) Pełne wsparcie współpracowników, a także zarządu 2) Godziwe zarobki 3) Uczciwe premie 4) Karta medyczna i MultiSport dla rodziny 5) Świetna atmosfera w pracy 6) Wpływ na rozwój spółki 7) Szkolenia i certyfikowane kursy w ramach pracy 8) Nieograniczone możliwości rozwoju na różnych płaszczyznach

Jak jest z pakietem medycznym w Nav24 Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

dawiop

Jak najbardziej, firma umożliwia takie opcje zarówno w zakresie pakietu medycznego oraz karty MultiSport.

albin1612

W firmie pracuje od 3 lat. To zdecydowanie najlepsza firma do której trafiłem. Firma daje możliwość rozwoju, samodzielności, ale też dostarcza wsparcie jeśli jest to konieczne. Atmosfera w NAV24 jest bardzo pozytywna, zespół zgrany. Nie ma wyścigu szczurów i każdy może na siebie liczyć. Polecam!

coolega

Po przygodach w różnych firmach w końcu trafiłem do Nav24. Atmosfera jest OK. Wszyscy, łącznie z zarządem są w porządku. Nie ma januszowania i docenia się dobrych pracowników. Można nauczyć się nowych skillsów. Jeżeli ktoś szuka miejsca pracy w którym fajnie się pracuje i jest szansa na rozwój, to Nav24 jest dobrym miejscem :)

Magdalena

Doczytałam na stronie że firma gwarantuje swoim pracownikom szkolenia i wyjazdy na konferencję/ warsztaty w kraju i za granicą. Czy faktycznie tak jest? Czy pracownik sam może decydować o tematyce szkoleń, zależnie od osobistego rozwoju, czy kierunki szkoleń są narzucane?

Klaudia
@Magdalena

Tak. Pracownicy biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, zarówno technicznych jak i produktowych. Część z nich odbywa się w siedzibie Microsoft, część za granicą, a część to szkolenia wewnętrzne na miejscu w firmie. Pracownicy jeżdżą też na zagraniczne konferencje branżowe. Ja w ciągu dwóch lat pracy miałam okazję uczestniczyć w konferencjach w Madrycie, Hadze, Wiedniu i Pradze oraz kilku szkoleniach w Polsce związanych z produktami Microsoft czy z zarządzaniem projektami i sprzedażą. Zainteresowanym pracownikom firma dofinansowuje także naukę języka angielskiego.

Michal

Świetna atmosfera, pomocni ludzie, zarząd otwarty na sugestie i negocjacje - tak jak jedna z piszących wcześniej tutaj osób "nie zamyka się na pracowników" - piszę to na podstawie prawie 2,5 roku pobytu w firmie. Duże możliwości rozwoju pracowników i na prawdę godne wynagrodzenie - jeżeli tylko jest wakat, który Wam odpowiada, to gorąco zachęcam do aplikowania.

Chyba jestem pierwszy który raczej ma negatywne wspomnienia z tą firmą :) Jedna mała rada : zalecam wizytę u fryzjera przed spotkaniem w sprawie rozmowy o pracę bo możecie zostać źle ocenieni :) Reszta raczej spoko, ale wiecie " niesmak pozostał "

Janusz

Napiszę krótko, że firma ma status Gold Microsoft Partner, polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nav24 Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nav24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nav24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nav24 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nav24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nav24 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nav24 Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Gen. Stanisława Maczka 9
    43-300 Bielsko-Biała