Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Zmywacz_015

Praca w tym hotelu to czyste niewolnictwo. Tę opinię pisze ku przestrodze, a nie żeby się nad sobą po użalać. Wyzysk tam jest przeogromny. Oferują tam pracę za 13zł/brutto bez żadnych premii. Dają ci umowę zlecenie a mimo to każą pracować w ściśle określonym czasie oraz grafik, a następnie zmieniają go, tak średnio w połowie miesiąca, a bywa nawet że 2-3 dni po otrzymaniu. Arogancja szefów tam jest po prosu niesamowita. Najpierw są wobec ciebie mili i obiecują złote góry tak jak wszędzie, a potem jak im wyjdzie. Potrafią później wydać nakaz przyjścia i próba dogadania się skazana jest na niepowodzenie, piszą ci w grafiku, że masz wolne, a następnie piszą na tablicy korkowej że masz być i nie pytają cię nawet o zdanie, a jak mówisz, że nie możesz to mówią ci, że miałeś być do określonej godziny mimo iż wcześniej w grafiku napisali że dany dzień masz wolny. Podsumowując: tam można iść na miesiąc, góra 2 żeby sobie dorobić do kieszonkowego, emerytury czy renty, a na dłuższą chwilę to się nie opłaca.

@Zmywacz_015

A pracowałeś moze na stanowisku przy sprarzataniu pokoi albo możesz coś na temat tego Stanowska napisać?

Z czystym sercem wszystkim ktorzy się zastanawiają nad pracą w tym hotelu mówie NIE!. Cyrk na kołkach, jezeli chodzi o dzial sprzedazy to jest nacisk na sprzedaz a jak juz chcesz sprzedac to P. dyrektor sie nie zgadza albo wynajełaś sale juz pare miesiecy temu, umowa z klientem podpisana a tu musisz to odwolywac bo zarzad sobie robi spotkanko. 4 gości wiecej chcą zjeśc lunch? oczywsicie ze nie da rady bo kucharz nie robi zapasu zywności na ewentualność jak gość chcialby zjesc lunch bez wczesniejszego umawiania. Oczywiście żadnych premii nie ma, płaca nieadekwatna do tego co robisz ( bo robisz tam wszystko).

Jacek
@były pracownik

Zgadzam się, gdyż sam tam kiedyś pracowałem. Widzę,że nic się nie zmieniło w tym relikcie PRL

Gigi Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę na recepcje, w której była wpisana umowa o pracę. czy ona faktycznie z marszu jest teraz podpisywana czy będzie może jeszcze jakiś okres próbny przed tym? i czy przede wszystkim polecacie aplikować? z tego roku jest dość mało komentarzy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak dużo osób pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Ktoś Nowy wpis

(usunięte przez administratora) w tej firmie jest był i będzie,w centrali nie wiedzą co dyr robią w oddziałach. Kontrola pip to dyr wcześniej mówi co masz mówić. Jeden donosi na drugiego. Nie płacą nadgodzin, chodzisz jak dyr pasuje. Masz być dyspozycyjny,a odbierasz musisz liczyć godziny by potem łaskawie ktoś pozwolił ci odebrać.listy obecnością są te normalne i zeszyt piszesz ile byłeś.prl to mało napisane

Jagna Nowy wpis

Witajcie czy warunki pracy mogą być różne w zależności od oddziału? Mnie także pojawiła się tamta oferta do działu sprzedaży w Poznaniu, o której jedna Pani kiedyś pisała. Również jestem z Grunwaldu wiec się nią zainteresowałam. Opiszecie mi proszę jak ogólnie się pracuje na tym stanowisku? Atmosfera na dziale jest całkiem inna niż w pozostałych?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jacek
@były pracownik

Jaka atmosfera jest między działami w Hotel Gromada - OST Gromada?

@Zmywacz_015

Jak rozumiem pracownicy dowiadują się o oferowanych stawkach na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to pracownicy, którym nie odpowiada wynagrodzenie, mogą odmówić i nie przyjąć propozycji pracy, prawda? A może jest inaczej? Wspomniałeś także o wyzysku. Wyzysk to według definicji występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy to właśnie miałeś na myśli?

@Marta

Oczywiście odmówić zawsze można. Jak ja się tam zatrudniałem to o stawce wiedziałem z ogłoszenia. Można oczywiście odmówić. Mówiąc o wyzysku miałem na myśli to, że stawka jest adekwatna do ilości pracy, która jest tam na miejscu, mianowicie jest dużo imprez, hotel na nich zarabia duże pieniądze, a pomimo to wypłaty są naprawdę małe.

@Zmywacz_015

Dziękuje za odpowiedź. Dobrze, że doprecyzowałeś swój komentarz i warto, abyś zawsze posługiwał się podobnymi opisami sytuacji. Słowo wyzysk nie pasuje do Twoje opisu, a jak wynika z Twojego komentarza problem ma inne podłoże. Jeżeli pracownicy nie są usatysfakcjonowani warunkami finansowymi, może warto porozmawiać na ten temat z szefostwem?

@Marta

Były z tego co pamiętam prośby o podniesienie pensji, ale szefowie mieli to gdzieś.

Halina
@Zmywacz_015

Dokładnie zgadzam się z tym

Nowa23

Hej a jak wygląda od wewnątrz praca pokojówki, sprzątanie pokoi ?

Izabela

padło kiedyś pytanie o narzędzia do pracy, ktoś stwierdził przy tym, że jest to zależne od stanowiska. to na którym co konkretnie jest potrzebne? czy ktoś się odniesie? zauważyłam także, że Specjalistka ds. sprzedaży usług konferencyjnych była poszukiwana ze dwa miesiące temu opowie ktoś o narzędziach do pracy oraz o wynagrodzeniu wynikającemu ze spełniania wszystkich założonych obowiązków?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Hotel Gromada - OST Gromada? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

wsad

Zależy na jakim stanowisku

Zbiggi

Nie wiem kto jest teraz prezesem Gromady, ale temu dyrektorowi, co robi grafiki, to nie zazdroszczę: dyrektor w tef firmie to funkcja chłopca do bicia - wyleci jak podpadnie albo bez jakiejkolwiek winy zostanie za coś obarczony i spalony na stosie jako ofiara w trakcie kolejnych pseudo-reform prezesów. To jest niestety norma kultury organizacyjnej (czy lepiej braku jakichkolwiek kultury organizacyjnej) tej firmy od czasu wejścia tam tzw. działaczy

obserwator

Kiedy odejdą z GROMADY dawni komuniści rozwalili POLSKĘ teraz rozwalają gromadę w małych spółkach jak i w radach nadzorczych dalej trzymają się mocno i się wspierają.Młody dyrektor jest tylko z nazwy zajmuje się grafikami i urlopami to i tak musi uzgodnić z głównym prezesem spółki pokazuje gdzie jest jego miejsce.

Jola

@Zmywacz_015 a ty na kuchni pracowałeś jak rozumiem?

uważny

Staży komuniści nadal trzymają się mocno młodzi tracą pracę lub im obniżają pensję. W GROMADZIE wiek nie przeszkadza aby umieć robić dobre wrażenie i dobrze manipulować

Patrycja

@Zmywacz_015 dlaczego tak uważasz ? Napisz coś więcej.

@Patrycja

Napisałem wcześniej opinie o tym jak tam praca wygląda. Wystarczy ją przeczytać.

opserwator

W gromadzie współkach brak kontroli prezesi przebywający na zwolnieniu dostają nagrody , nie robią dostają emerytury pracują na pół etatu i knują jak zwolnić Głównego Prezesa

Aleksander

Jak wygląda praca na stanowisku recepcjonisty? W jakim systemie się pracuje? Czy zmiany nocne i w święta są dodatkowo płatne? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Tamara

Słyszałem, że maja dobrą opinię jako pracodawca ale na forum nie jesteście dobrego zdania. Gdzie jest prawda?

@Tamara

Prawda jest taka że oni szukają niewolnika, a nie pracownika

Gosc

Wynajmowalem pokój na 1 noc i.... kurczaki pieczone pokój od wewnątrz budynku- instalacja od wentylacji napier...a że nawet przy zamkniętym oknie nie da się spać ludzie pytajcie ich gdzie pokój jest usytuowany. NIE POLECAM...

Grzegorz

Największym problemem jest to, że nie zawsze potrafimy pogodzić się z faktem, że firma nie jest zadowolona z naszej pracy i często trzeba odejść.

@Grzegorz

Z mojej pracy byli zadowoleni ba, nawet główny szef chciał abym wrócił, ale odmówiłem

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada