Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

wdowa

Czy ktoś napisze co się dzieje w OST Gromada, p(usunięte przez administratora)

nick

Aktualnie nikogo nie biora. Co Ty z ta Gromada -wokol z dobra lokalizacja jest wiele hoteli

Borewicz

Jeśli jesteś pasjonatem hotelarstwa, odpornym na mobbing i zwykłe chamstwo większości przełożonych (np. niekórzy członkowie zarządu), będących często przypadkowymi osobami w firmie bez doświadczenia w hotelarstwie, jeśli zadowolisz się najniższą stawką w Warszawie i jesteś gotów pracowac jak wół i nieustannie znosic obelgi - Gromada jest idealnym miejscem dla Ciebie. A jeśli jesteś do tego kobietą spragnioną komplementów i lepkich rączek jednego z wpływowych dyrektorów - wal jak w dym :)

Borewicz

Przepraszam, miałem na myśli oczywiście mokre rączki wpływowego pana członka zarządu odpowiedzialnego za "restrukturyzację". Mam nadzieję, że pomogłem i rozwiałem Twoje wątpliwości.

nick
@Borewicz

Absolutnie się zgadzam z pierwszą częścią wypowiedzi. Nie szanują pracowników. Warunki uwłaczające godności człowieka.

NONSENS

W tych wypowiedzich nonsens goni nonsens. Jest to portal, który potencjalnym pracownikom ma pomóc wyrobić zdanie, czy warto się o taką pracę starać. Nic takiego tutaj nie znajduję...

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
GROM...

Zmiana na Cichej to wielka szansa dla wszystkich pracowników, zmiany odczujemy diametralnie - -powróci akcja socjalna, trzynastki, jubileuszowe, paczki na święta; rajstopy i goździki na Dzień Kobiet no i oczywiście zarobki 100% do góry; i wiele, wiele innych korzyści. Już się nie mogę doczekać:)

LiLi

Na Cichej wielkie zmiany. Dawny budynek Spółdzielni odnowiony, a obok stają dwa nowe. Widać, że dopiero po odejściu z tego miejsca przeżytku dawnej epoki możliwe są zmiany. Oby nie dotknęło to pozostałych lokalizacji, w tym atrakcyjnych w Warszawie i Krakowie.

lotto

tak, poza tym znikaja posty o przekretach tych dwoch typow, ktos tu kiedys dokladnie opisal i ... postu brak HAHAHAHA

observer

Wątpię, ale jeśli już to z pewnością nie będzie to pod szyldem (usunięte przez administratora)wyprowadza cały majątek do spółek, przy brawach oszukanych spółdzielców, którzy nie do końca znają się na prawie spółdzielczym, kropka.

LiLi

Jaja sobie ktoś robi? Dziesięć stron wpisów, z których można sobie poczytać o bagienku, a tu ktoś wyskakuje z zapytaniem o atmosferę?(usunięte przez administratora) atmosfera siłą rzeczy jest ciężka...

Janusz

Masakra. Kretynizm Madeja bije na głowę wszystkich poprzedników. Toż to pospolity (usunięte przez administratora) bez honoru i kompetencji. Chamisko jak się patrzy. Pracował taki burak jako cieć a teraz jak się dorwał do koryta to pluje na takich jak on sam. Madej z Janikiem robią wałki na grubą kasę z czego ten pierwszy to nawet się z tym specjalnie nie kryje.

PRAC....

HAHAHAHAHAHAHA - DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!

olo

To prawda, wypowiedzenia złożyli sami najlepsi pracownicy, gwiazdy hotelarstwa i turystyki.

ela
@olo

Gwiazd hotelarstwa w Gromadzie to nie zobaczysz,ale dziwne,ze dopoki nie odeszli to byli wychwalani, a teraz to " be". Normalka w tej firmie

ela
@olo

star
@ela

jeśli to same gwiazdy odeszły to w takim razie sister Draculi też złożyła wypowiedzenie?

Lukas

Z tego widać, że u nas jest gorzej niż na Ukrainie. Lud wie swoje, a władza robi swoje. Czyżby u nas też był konieczny majdan? Przecież Janukowycz pakował ciężarówki kilka nocy, a tutaj niektórzy pakują sakwy już kilka lat... I co... I nic...

Rysio

los betonos

@Rysio

Spółdzielcy..., oj Spółdzielcy czekacie na to całe walne, a tymczasem Pan Madej i Pan Janik na mocy śmiesznych umów rozprowadzają majątek Gromady poprzez swoje spółeczki i Wy się na to godzicie? Wiecie ile tam przejdzie kasy pod stołem? Za Kraków? :) Janie - i Rado, jak Wyście się na to zgodzili? Ja tego nie rozumiem. Dzielicie skórę na żywym niedźwiedziu, który może jeszcze być panem puszczy przy odpowiednim pokierowaniu? A nowy Pan Przewodniczący RN? Pan przecież też jest w tych spółeczkach? :) OBSERVER wie wszystko :) To co robicie - wróci do Was :) Robię fotkę tego postu, na wypadek gdybyście chcieli o nim zapomnieć.

vlad

Ciekawe co zrobi reszta spółdzielców jak juz nic nie zostanie z Gromady bo tylko KILKU panow sie uwlaszczy."Te cuda " na długo im nie wystarczą ( o ile je dostaną oczywiście)

wf

Cała prawda

observer

Mnie tu śmieszy jedna rzecz. We wszystkich cywilizowanych przedsiębiorstwach szefów ocenia się po wynikach finansowych, właściwym doborze kadr, wizerunku firmy jaki tworzą, zarówno wew. firmy jak i na zew., w Gromadzie mamy do czynienia z następującym paradoksem: grupka chamów mająca większość (często z polityczną przeszłością), wybiera innych chamów, którzy obiecali w/w chamom jakieś cuda, następnie te chamiska, często dorobkiewicze - prostaki, zgodnie z filozofią B. "Gromada jest moja" walą konia na myśl o przejęciu (czyt. rozkradzeniu) fajnej firmy, która faktycznie mogła być spółdzielnią praktykującą zachodnie standardy spółdzielcze, które często są przykładem dla innych przedsiębiorców. Czy warto proszę panów z zarządu? Czy warto panie zbóju M.? Czy warto proszę panów z RN, lobbystów pana J.? Może warto przestać walić konia przed lustrem co chętnie czynicie mając namiastkę władzy. Tak bardzo wam brakuje do pierwszego, czy waszym dzieciakom? Jesteście ŻAŁOŚNI.

ob

słyszeliście o Panu, który wprowadza terror na pl. powstańców, bezpodstawnie oskarża, wyżywa się na pracownikach. Świetny dobór dyrektorów!

samuel
@ob

a to w domu chłopa zmeiniła się dyrekcja?

adi
@samuel

W Domu Chlopa cos sie chyba zle dzieje. Calymi dzialami ludzie skladaja wypowiedzenia. Do kogo dzwonisz,juz nie pracuje

anonymus

Ktoś pytał jakie Gromada ma cele, jaki kierunek i jaką misję? (usunięte przez administratora)

big
@anonymus

zgadzam sie

rekaw

a kamery wszystko rejestrują kto gdzie idzie i do jakiego pokoju

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada