Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Nn

Pracowałam 5 dni w Bygoszczy w Zielonch Arkadach zero szkoleń, twierdzenia ze strony innej pracownic, że mam za duże ambicję, że wszystko jest trudne, były denne. Brak możliwości zamknięcia salonu na przerwę, kierownikczka która nie potrafila sama wgrać nowego grafiku, brak znajomości prawa odnośnie reklamacji bez paragonu, RKS też udająca nie wiadomo kogo, tylko ciśnięcie od prezesa dostaję o wyniki których nie ma i nie będzie. Firma żałośnie traktująca swoich pracowników, łamiącą ich prawa, gdzie większość tego nie widzi , brak miejsca żeby usiąść , ( nie piszę o zapleczeu i przymierzalni) w ogóle najlepiej żeby wcale tego nie robić, tylko przez 12 h stać i udającą że coś się robi chociaż wszystko zrobione, do pracy najlepiej przychodzić też chorym bo na l4 krzywo patrzą ( nie żebym je chciała brać tylko tak mi powiedziano) utrudnienia sobie życia przy komputerze, stary system brak kompatybilności z wszystkim. Nie polecam.

X D Nowy wpis
@Nn

Odnośnie tego siadania, to w praktycznie żadnym sklepie nie usiądziesz w ciągu 12 godzin z wyjątkiem zaplecza, nie jest to jakiś wyjątek w tej firmie. Najlepiej to usiąść na sklepie z kawką i telefonem. Praca tam ma wiele wad, pracowałam tam i odeszłam, ale ma też zalety, niemniej do tych wad nie można wpisać tego, że przez 12 godzin się stoi, bo można w międzyczasie robić wiele innych rzeczy, nogi bolą od stania, a nie od chodzenia. Sklep kreuje się na markę premium, w praktycznie żadnym innym garniturowym również nie usiądziesz na sklepie w trakcie zmiany

Zzz Nowy wpis
@X D

Chyba u ciebie w galerii. Gdzie nie pójdę tam dziewczyny siedzą jak nie ma klientów.

Nn Nowy wpis
@Zzz

No jak widać nie wszędzie

KateMe

Obecnie pracuje w marce Kubenz w Regionie Poznańskim. I uważam że wszystko zależy na jakiego kierownika się trafi. Ja trafiłam na kierowniczkę z powołania. Tak konkretnej osoby nigdy wcześniej nie poznałam.Jaką jest K….???? Profesjonalne "sztywne" a przy tym przyjacielskie podejście. Firma jak firma i standardy jak standardy. Ale dużo robi zarządca czyli Kierownik Salonu. Mój wprowadza cudowną organizacje dzięki czemu pracuje mi się tutaj dobrze. A i salon robi wzrosty i dzięki mobilizacji oraz szkoleniom ze strony kierownika może liczyć na premie. Nie wiem jak na innych salonach ale prace w tym salonie z tym kierownikiem to akurat mocno polecam! Na duży plus dobry kontakt RKS z KSF wprowadzający przyjemną atmosferę i organizacje. Pozdrawiam!

@KateMe

Śmieszne jest to że po jednym negatywnym komentarzu jest kolejny e którym wszystko jest cacy. Same kierownictwo je pisze aby się sztucznie dowartościować :D

Nn Nowy wpis
@Kasia

Oczywiście ze tak, tam ciężko o jakieś dobre slowa od zwykłego pracownika

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kubenz Moda Męska? Chętnie zatrudniają?

X D

Dużo zależy od kierownictwa, ale generalnie w wielu salonach pracują osoby młode, uczące się w międzyczasie

Michaśka

To zatrudniają w końcu tych studentów czy nie? No bo wcześniej ktoś jednak odpowiedział, że wielu pracuje. Jak nie są chętni na współpracę ze studentami to z jakich powodów? Kwestia grafiku czy doświadczenia zawodowego?

Pracownica2
@Michaśka

Tak, wystarczy się dopytać w salonie jak sytuacja wygląda. W naszym salonie pracują studenci/uczniowie ;)

Róża
@Pracownica2

O widzisz, to ciekawa jestem o który salon chodzi teraz jak patrzę po ofertach to wszędzie umowę o pracę maja wpisana. Czyli ze zleceniem dla sprzedawców nie robią problemów? A część etatu też przechodzi?

Kierownik salonu X

Byłam kierownikiem salonu 2 lata. O dwa za dużo! Trzymała mnie tam tylko ekipa i sytuacja spowodowana pandemią. Wymagania nie adekwatne do wynagrodzenia. Rotacja, co chwilę zwalnianie, zatrudnianie nowych osób. Uczenie nowych osób od postaw. I tak kilka razy w miesiącu. Czas poświęcony nowemu pracownikowi źle wpywal na moje ,,tabelki,,jako kierownika. I nic z tłumaczenia że miałam zero tego dnia,bo przyszło kilka osób na rozmowę I zamiast skupić się na obsłudze i sprzedaży, swój czas ,w którym mogłam coś sprzedać poswiecalam na wdrożeniu pracownika. Ciągle prosiłam się o dostawę towaru o który pytali klienci, bez skutku. W zamian dostałam 300par skarpet z odpowiedzią, że jeśli jestem dobrym sprzedawcą mężczyźnie, który nosi L sprzedam S????. Utworzylam instagram, chciałam zaprosić do salonu kogoś znanego, już było prawie wszystko dogadane, zrobić pokaz i tzw kupa. Brak konkretnej odpowiedzi że strony szefa.Poddałam się. Ta firma to tylko wegetacja albo czas przejściowy w poszukiwaniu czegoś lepszego. A Pana ,Panie Hubercie pragnę pozdrowić(usunięte przez administratora),bo to w jaki sposób traktuje Pan swoich pracowników woła o pomstę do nieba. I niebawem zawitam do Pana restauracji i zrobię Panu taki Armagedon jaki Pan swoim postępowaniem zrobił swoim pracownikom. 1900zl w Grudniu na Święta.

Aleksandra
@Kierownik salonu X

To cios poniżej pasa wypłacić 1900zł wynagrodzenia na święta. Łzy napływają do oczu jak pomyślę, że mogłabym być w takiej sytuacji w grudniu mając rodzinę. Współczuję

Wrrr
@Aleksandra

Milion wymagań, zarzutów a od siebie nic. Ogólnie coraz "lepsze" te jego pomysły. Niedługo to.. a dobra nie dokończę, bo jeszcze przeczyta i stwierdzi, że to dobry pomysł

@anna
@Aleksandra

Ale jak to 1900 zł skoro najniższa pensja jest o wiele wyższa ?

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Firmakrzak

Firma osiągnęła poziom poniżej dna miejskiego szaletu. Gorzej niż w (usunięte przez administratora)na Syberii. Brak poszanowania pracownika, wymyślanie zasad nie zgodnych z kodeksem pracy i zasadami bhp. Przerost formy nad treścią Pani S. Z menagera wszystkich menagerow, brak kultury osobistej zapewne wyniesiony z domu, traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) wymyślanie zasad które według inspekcji pracy można podciągnąć pod kodeks i bhp. Góra w tej firmie też niczego sobie... Mam nadzieję że w krotce wezmą się za takie zakłady pracy w których panują tak poniżające warunki.

@Firmakrzak

Czegoś tutaj nie rozumiem, pracuje w tej firmie ponad 3 lata, żadnego (usunięte przez administratora) tutaj nie widzę. Standardy obowiązują jak w każdej firmie, na co Pani/Panu zwrócili uwagę? Że siedzicie przed 12h w telefonach zamiast pracować? Czy co? Co do Pani S.Z miałam okazję poznać i jest mega sympatyczna babka. Wystarczy umieć żyć w społeczeństwie droga Pani/Panie. To jest praca, a nie dom, tu się pracuje, a nie tylko udaje, że się pracuje.

@Firmakrzak

A podasz przykłady tych zasad niezgodnych z kodeksem pracy? Czego one konkretnie dotyczą? Co grozi za niestosowanie się do wyżej wspomnianych zasad?

Kate

Nie rozumiem problemu.Dress code jest w większości sklepów. My mamy nosić sukienki czarne klasyczne dla każdego odpowiednie. Salony konkurencyjne z modą męską też mają sukienki .Pracowałam wiele lat nosząc t-shirt firmowy i korona z głowy mi nie spadła.Takie wytyczne wielu firm.

@Kate

Serio nie widzisz różnicy między t-shirtem firmowym a sukienką? Poszyli by koszule firmowe jak kiedyś, do tego spodnie lub spódnica i 1000razy lepiej by to wyglądało niż jakieś szmatki za max 50zl

Kate
@Haha

Mysie że tu nie chodzi o sukienkę, koszulę czy nawet t-shirt tylko o sam fakt tego, że dress code jest wymagany. Jakby była koszula firmowa też by był sprzeciw na bank.

Pracownica
@Haha

Drogie/go/ge czy coś tam szmatki za 50zł? Rozmawiałam z kilkoma salonami jak ktoś woli działać zamiast narzekać to znalazł sobie sukienki bardzo ładne, dobre jakościowo i to nie z sinsay. Pracownicy wyglądają elegancko i z klasą ! Koszule były i jak widać nie pykło ;)

Blanka

A o tych zniżkach dla pracowników, o które ktoś teraz podpytał to nie jest wprost napisane w ofertach, które teraz widnieją w internecie? ciekawi mnie to ze w ogłoszeniu dla kierownika jest napisane, że ma on mieć satysfakcjonujące zniżki na zakupy w każdym sklepie, a u doradcy jest tylko, że zniżka na produkty, tylko w tym gdzie ktoś się zatrudnia?

Basia51

Dzień dobry, jaka jest zniżka na produkty firmowe dla pracowników firmy ?

Czy Kubenz Moda Męska zapewnia kartę multisportu?

Wymienisz dla jasności zatem co jest zapewniane? Z tego co widzę dla niektórych chyba karta sportowa to jakaś norma jest, skoro pytania o nią tak wprost tu padają. O jakiejś premii chyba była we wpisach wzmianka?

Żygać się chce

Zapewniane jest tylko to co prawo wymaga, ( najniższe wynagrodzenie, składki itp) ale jeśli da się je ominąć to oczywiście to zrobią. Nie szanują Cię ani Twoich potrzeb. Wyzysk na pełnych obrotach a w tych czasach kryzysu to pewnie chcą jeszcze żeby robić robotę kierownika.

@Żygać się chce

Czyli o składki chociaż nie ma co się martwic, skoro je zatwierdzasz? Piszesz o braku szacunku i uznania czyichś potrzeb. A w ogóle ktoś je wprost komuś zgłaszał? Z kim tu jeszcze można pogadać o tych poważniejszych sprawach?

@Żygać się chce

W tej firmie ,praca na salonach to ostateczność, oszukiwanie pracownika na każdym kroku .pomyłki w wypłatach w wynagrodzeń o kilka stówek a jak się dopomnisz ze się nie zgadza to po 2 tygodniach odpowiedź że wyrównają przy następnej wypłacie. I tak guzik zobaczysz .Najpierw premie przyznają dzwonia gratulują wyników a chwile przed wypłata dostajesz informacje ze jednak premii nie będzie bo coś sie dopatrzyli ze jest nie tak np.za mało pakietów skarpet sprzedane .Eh .Wymyślanie co miesiąc żeby pracownicy pisali co zmienić aby była lepsza sprzedaż a i tak po guzik to pisanie i wysyłanie do góry takich rzeczy jak i tak nic z tym nie robią. Zero poszanowania pracownika .Straciłem tam kilka lat i teraz pracuje w innej firmie w spokoju bez nerwów tłumaczenia. A przedwszystkim urlop 2 tyg jest kiedy ja chce a nie kiedy pracodawca chce .

Żygac się chce

Oczywiście, że potrzeby były zgłaszane. Nie były wygórowane a i tak to było zbyt wiele. Spotykasz się z krytyką, jak zrobisz plan to nikt Cię nie pochwali tylko podnosi poprzeczkę,że już nie dasz rady zrobić go kolejny raz.

Żygac się chce

Co to ma być, kpiny z pracowników, zabieranie premii za byle co, brak warunków do godziwego jedzenia, zero benefitow a wymagania z kosmosu. Odradzam tą firmę !!!! Nie wierzyłam w to co ludzie pisza ale jednak to prawda. Omijać !!!

@Żygac się chce

Piszesz, że odbieranie za byle co, czyli tak w sumie jakie sytuacje masz przy tym na myśli? Z innego wątku wiem tyle, że może chodzić o niezrobiony koszyk a tak to w czym jeszcze może być ewentualny problem? Jaki masz na to wpływ?

Żygać się chce

Premia zabierana może być nawet bez uzasadnienia i tak też bylo

Ilona
@Żygać się chce

Bez uzasadnienia? Nawet gdy spytasz o nie wprost? Mnie także ten wspomniany koszyk zainteresował, kto go ustala i na jakich podstawach? Czy faktycznie jest trudny do wyrobienia? Chyba, że to już zależny od pracownika? Nie każdy się nadaje do takiej pracy?

@Żygać się chce

Ja na szczecie już tam nie pracuje ,ale tak było tam premia dodatkowa przynana za target a przy wypłacie okazuje się że zabrane wszystkie premie i nie dostałam odpowiedzi dlaczego została zabrana .Najpierw salon był chwalony za wzrost utargu a po kilku dniach i tak premia zabrana . Tam się nie da pracować wyzysk (usunięte przez administratora)

@Ilona

Gdy spytasz wprost i zaczniesz walczyć o swoje jesteś do zwolnienia. Nie lubią takich osób. Masz brać co dają i się starać a jak nie to tylko czekają, aż ktoś przyjdzie za Ciebie.

@XxX13

Oni szukają (usunięte przez administratora) a nie pracowników. Ktoś mądrzejszy jest nie wygodny bo się sprzeciwia. Dziwi mnie że ten cyrk dalej jest na rynku, że wciąż tam ktoś pracuje i jakoś latają braki kadrowe.

Lusi
@Żygać się chce

Zgadzam się ze wszystkim -nawet nie ma komu p0skarżyć się na kierownika salonu,bo to psiapsi regionalnej (usunięte przez administratora)wyzysk..obcinanie premi za byle co...nigdy mi się pensja nie zgadzała.Jak robisz lepszy wynik niż kierownik salonu -jesteś problemem,którego nie można zwolnić ,bo robisz wyniki-więc piszą na ciebie donosy,jak za (usunięte przez administratora) i robią pod górkę,byś ostatecznie sam się zwolnil .Ciągła rotacja personelu,podwyżek jak nie było tak nie ma.Kadry są dla szefa ,niedla pracownika -OMIJAĆ TĄ PSEUDO-FIRMĘ

@Żygać się chce

I naprawdę zawsze ktoś przychodzi? Upewniam się, bo jak tak patrzę po ofertach to akurat same w necie są dla regionalnych teraz. Tak z ciekawości to na tym stanowisku robi się tylko na podstawie? Nie widzę wzmianki o premii i mnie to zastanawia. Wynagrodzenie zostało określone jako atrakcyjne ale co to znaczy? Ile wyniesie ta kwota?

Żygać się chce

Regionalna pracuje na własnej działalności, z tego co wiem to też ma najniższe wynagrodzenie plus premia. Lipa jak cholera bo też nic pewnego ,aaa i czasem jeszcze do hoteli musi dokładać z własnej kieszeni. Kabaret co??!!!

@Żygac się chce

Dokaldnie omijać szerokim łukiem. Szkoda życia na pracę w tej firmie

@Żygać się chce

Nie rozumiem w jakim sensie z własnej kieszeni dogadać? Chodzi Ci przy tym o jakieś pożyczenie danej kwoty ze względu na brak płynności finansowej czy cos w ten deseń? a tak już naprawdę w normalnej sytuacji to ile tej premii można ściągnąć?

Żygać się chce

Hehe pożyczka? Nic z tych rzeczy , pieniędzy nie oddają. Np każą Ci jeździć po Polsce i dają np 100 zł a nic nie znajdziesz za tą kwotę to musisz sama dopłacić ( do ich interesu). Ja bym z domu nie wyszła gdyby mi nie zapewnili zakwaterowania. Bujać się samej w obcym mieście?

@Żygać się chce

Wy tu już o jakichś delegacjach piszecie? To jak to jest w umowie wskazane? W każdej cos o niej piszą czy dopiero jeśli taka propozycja wyjdzie to dają papier do podpisania?

Fabrizio

Minimalne pensje, traktowanie ludzi jak podludzi, zabieranie premii itp itd. To wszystko prawda. Teraz dochodzi jeszcze sprzedaż skarpet ???? Jesli nie sprzedaż kilkuset sztuk to znow po premii. I tak ze wszystkim. By)łoby to może śmieszne gdyby nie było prawdziwe, bo my musimy za te pensje żyć. Dlatego trzeba zmienić pracę. Baw się dobrze Kubenz, ja odchodzę. I polecam to każdemu.

Cc
@Fabrizio

Pracowałem kilka lat ,tylko dlatego bo musiałam a nie mogłam nic znaleźć a tu miałem umowę na stałe. Praca w tej firmie doprowadza ludzi do depresji. W kółko słyszysz czemu tak mało? Nie ważne że wzrost ponad 30 % zle itd. A tak naprawdę ten sam towar od kilku lat nic soe nie zmieniło, no może parę koszul a i skarpetki .Non stop obcinane premie bo nie zrobiony koszyk itp.poprostu za wszystko .pensja śmieszna .Na szczęście uwolniłem się od tej firmy i wszystkim polecam odejść. Bedziecie żyć spokojniej i lepiej zarabiać.

@Fabrizio

Jq też odeszłam, teraz przezucil się na sprzedaż skarpet bo zaczął je produkować, garnitury od kilkunastu lat te same tylko zmieniają metki z nazwami i składem

Irena

i z perspektywy którego ze stanowisk pada ta ocena? zastanawiam się po prostu, na których stanowiskach masz jeszcze jakikolwiek wpływ na sytuację odnośnie chociażby produktu. ten wspomniany skład chociażby to z czego tak naprawdę wynika?

Haha

Jedna złota zasada, nie dać się manipulować kierowniczce, która owinie Cię w okół palca, będzie na litość Kazała nabijać paragony na siebie bo Ona na urlopie była a kogo t(usunięte przez administratora)bchodzi, wykorzysta a później wywali na kopach razem z "cudowną" regionalną, której życzy aby stanęło auto w lesie i straciła zasięg.

Joanna

Pracowałam w tej firmie dłuższy czas. Było mówiąc delikatnie, specyficznie. Brak szkoleń, sporo potrąceń co skutkuje brakiem premii, ciągła zmiana cen czy reprymendy za niskie wyniki oraz dostawa nie adekwatna do miejsca na sklepie to norma. Okej, każdemu zależy na jak najlepszej sprzedaży jednak, jest to zależne od kilku czynników: umiejętności interpersonalnych, szkoleń(których jak wiadomo brak), składu materiału, czy dany asortyment wpasowuje się w trendy, oraz miejsca w którym takowy salon się znajduje. Na plus: wypłaty w terminie, mimo wszystko spory wybór, renoma jaką Kubenz utworzył, abstrahując od negatywów to klienci zapamiętują w większości pozytywnie tę markę. Co do zespołu to nie jestem Bogiem bym kogokolwiek mogła osądzać. Myślę że gdyby ktoś wyżej skupił się na większym zadowoleniu pracowników, ich rozwoju, zyskałby lepszych fachowców niezależnie od wieku. Albo to masz albo nie, nieważne czy masz 20lat czy 40. Słyszę na okrągło od rówieśniczek sentencje "młodym nie chce się pracować". Wiek nie świadczy o stopniu chęci, starszym też może się nie chcieć. Niekiedy swoje obowiązki, wolą przerzucić na młodych bo przecież muszą się nauczyć. Moja rada, dajcie im wolną wolę będą chcieli nauczą się a jak nie to nie,nie zapominajcie że same zaczynałyśmy będąc cielem. Będąc na tym samym stanowisku powinnyśmy traktować się na równi. Firmie życzę poprawy i wszystkiego najlepszego

Ona

Jestem kolejnym kierownikiem, który odchodzi z rejonu Śląsk. Przez ostatnie lata cała ekipa się pozmieniała od kierowników do doradców. Tyle fajnych dziewczyn i fachowców było na salonach Kraków, Tychy, Katowice, Oświęcim, Bytom. RKS to człowiek o dwóch twarzach, tak jak P. Tyle ludzi przeszło do konkurencji i mają się dobrze, premie są wypłacane na czas i to jest kilkaset złotych, a nie marne grosze. Obudźcie się ludzie i zmieńcie pracę, naprawdę jest lepiej za płotem.

C
@Ona

Cała prawda ,owszem nie jestem z tego regionu co pisze Pani ale z innego .No nie stety zaczęło dziać się bardzo źle na wszystkich salonach .I to zasługa regio ,zatrudniała byle zatrudnić beż doświadczenia i często osoby które by tylko siedziały na salonie I tylko wydzwanialy do regio I ciapaly jaka to beznadziejna ekipa na salonie ,ah karza mi wkolko coś robić .Cieszę się bardzo ze to juz koniec .uwolniłem się .Ludzie nie pracujcie w tej firmie chyba że lubicie byc pomiatani, oszukiwani ,okradani a na koniec zbesztani z błotem.

@C

ktoś pisał o braku odpowiednich szkoleń dla pracowników czy w tym rzecz? co do naborów jakie minimalne warunki są do spełnienia w tej kwestii? co do tego regionalnego to przed kim odpowiada tak naprawdę? na tym stanowisku jednak chyba musi zależeć na wynikach pozostałych punktów?

Xx13

Praca w tej firmie to strata życia czasu ,brak możliwości rozwoju ,brak możliwości wyrobienia premii .Mimo że człowiek zapierdziela ,staje na rzęsach, robi wszystko wg.wytycznych i widzi mi się regionalnych ,salon przynosi utargi wzrostowe .A I tak mają cie za nic .Ludzie nie dajcie się, uciekajcie jak najdalej od tej firmy .Bo mimo tego ze dajecie z siebie 100 % to i tak nie będzie to nigdy docenione a wręcz odwrotnie zostaniecie (usunięte przez administratora) i dostanienie kopa .Ciekawe czy wlasciel firmy wie co siw wyprawia na salonach i jak się docenia pracownika wieloletniego ?

Ona30

Byłam na rozmowie kilka dni temu ( szczecin galaxy) niestety, rozmowa była bardzo nieudana. Pani kierownik po pierwsze odrazu mówiła mi na Ty i z góry mnie skreśliła, bo nie będę pracować na umowe zlecenie. Powiedziała, że po pewnym czasie jest umowa o prace na najniższą krajową a praca po 12h. Powiedziałam, że myślałam, że to normalna firma i nie zatrudniają na takie umowy a ja na taką się nie godze. Nie polecam bo ta Pani albo ma coś z głową albo coś brała bo tak chaotycznej osoby nie spotkałam.

Firmakrzak

Mam nadzieję że coraz więcej ekip się buntuje jeśli chodzi o premię. Zabiera praktycznie wszystko co i tak trudno w tych czasach zarobić. Możesz się starać ale sensu to nie ma, bo skoro od paragonu premiowanego który się zlicza w tabelce zostanie zabrane za skarpety beznadziejne, których ludnie nie chcą kupować, bo lepsze i tańsze mają wszędzie lub za inne bzdury które tam wypisał , to ten paragon wychodzi nie 50 zł brutto tylko 15. On myśli że ludzie liczyć nie potrafią? Człowiek porażka.

@Firmakrzak

Ja myślę, że premie to już on Wam w podstawie wyliczył haha. Zawsze był cwany, dlatego ludzi traktuje jak frajerów.

@Haha

Przedstawisz w ujęciu sumarycznym ten swój rachunek skoro tak jednoznacznie to stwierdzasz? Jakie konkretnie masz doświadczenia z firmą, że tak piszesz? jaki staż?

Halina
@Irena

Ireniu czy ty prowadzisz dochodzenie? Koleżanka napisała "myśli że" nie jest to zatem stwierdzenie a przypuszczenie a przypuszczać może każdy, nie myl pojęć :). Czemu interesuje cię staż? Nikogo koleżanka nie obraziła a napisała coś co może być jej osobistym doświadczeniem :)

@Halina

Ciekawi mnie to czy staż jakkolwiek może odzwierciedlać się w wysokości premii. Wiesz coś więcej na ten temat? Przy których warunkach pracy każdy traktowany jest po równo a jakie czynniki mogą wpływać na rozbieżności w sposobie wynagradzania? Są jakiekolwiek?

NoName

Po aplikacji zadzwoniono do mnie. Mówię że dziękuję. Poszły aż dwa smsy z zaproszeniem po tym że niby nie odbieram (jeszcze tego samego dnia, fajny hr że nie ogarnia do kogo pisze). To sobie myślę spoko zdarza się. No i nie wyszło mi w innej pracy więc dzwonię tu. Logiczne szukam pracy oni szukają pracownika, dlaczego nie? Babka przez telefon stwierdziła że mam nie przynosić cv. Idę się spotkać (Szczecin Galaxy), co robi kierownik? Nie pyta o mnie raczej gada o sobie o tym jaka to jej wielka pasja (taka wielka że nie robi tego na własną rękę tylko z super dumą opowiada jak to pracowała w croppie) Cv oczywiście nie ma i głupie pytanie (a gdzie pani pracowała wcześniej?) chociaż to wszystko jest w życiorysie (bo przecież nie po to wysyłam to cv nie?). Oczywiście trzeba się poskarżyć totalnie obcej osobie że nikt nie chce pracować i że tak trudno w dzisiejszych czasach, głupie pytanie czy jako kierownik mi odpowiada (co było już kompletnie z (usunięte przez administratora) bo tak trochę mnie to nie obchodzi, ja chce pracować). Na wspomnienie że tą jedną najbliższą sobotę mam zajętą słyszę że ona ma nadzieję że tak nie jest zawsze. Kobieto ja nawet tam nie pracuje jeszcze. Generalnie dostaje na rozmowie jeszcze dziwnymi informacjami typu że nie ma męża i dzieci i jak już udało mi się wejść w ten monolog i zacząć że spotykam różnych ludzi którzy np nie chcą ze mną gadać więc wiem jak rozwiązywać sytuacje inaczej ona zaczęła coś że mam kompleksy (wtf jak to pracownik radzi sobie z trudną sytuacją i nie przejmuje się że ktoś coś o nim myśli). Generalnie dowiedziałam się o babce więcej niż ona o mnie, zostało mi powiedziane że papiery trzeba załatwić, dzwonię prawie tydzień później co z tym bo nie ma odzewu, ona mi mówi że no jednak nie. Nie no po co dzwonić z informacją. No ale to "ludzie nie chcą przecież pracować". Reasumując babka spotkała się ze mną tylko by się użalać że nie ma pracowników i nic z tym nie zrobić (co jest strasznie w modzie u kierowników z tego co ostatnio obserwuje). Dochodzę do wniosku że można było oceniać całą tą firmę po tym hr a nie dawać drugą szansę.

dolnosladkie

co możecie powiedzieć o Pani E.K regionalnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 243.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 219, z czego 15 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska