PCB Trade

Skawina

Opinie o PCB Trade

poinformowany 2009-11-20 14:45:20
Firma niewypłacalna. Nie płaca podwykonawca, za lokal w Skawinie nie płaca i własciciel wypowiedzial umowę najmu, a dzialają niecały rok tam. (usunięte przez administratora)
Zainteresowana 2010-04-13 18:13:59
Jaki to pośrednik? Mogę prosić o jakiś namiar Pani (usunięte przez administratora)?
Kuba 2010-04-28 09:40:30
Nie polecam pracy w tej firmie. Wypłacalność marna, (usunięte przez administratora)chyba nawet mają wypowiedzenie najmu dzierżawionych powirzchni produkcyjnych
Bruner 2011-09-27 19:11:25
W tej firme robimy obwody drukowane od lat. Czasem sie slizgna z terminem czasem zrobia wczesniej. Jestem ZADOWOLONY. Bluzgi poprzednikow to oczywisty czarny PR w wersji tzw ruskiej (jo... twoja..ma..) Wpisow jak widac dokonal/ly osoby z jednej firmy - prawdopodobnie maja (PCB Trade) z kims na pienku. Zwraca uwage temat zaleglosci w opolacaniach czynszu - wyglada na forme presji ze strony jakiejs firmy (wlascviciela lokalu?) lub konkurencji. Komentaze te nijak sie maja do tematu - PRACODAWCA OPINIE No i oczywiscie negatywne opinie tylko anonimowo. Hahaha, macie jaja jak fistaszki!
były pracownik 2011-10-28 12:00:02
Robisz od lat, a zakład ma dwa lata. Rozumiem, że zaklinasz rzeczywistość i ponosi Cię pozytywny PR ( niech zgadnę, czy to "szef" pisze na swój temat w 3-ciej osobie? ). Ja odszedłem z tej firmy, bo pensji za dwa miesiące do dzisiaj nie dostałem.Minęło 4. A z tym, że anonimowo można dużo napisać, to chyba do siebie przytyk też robisz.
były pracownik 2013-08-01 22:45:22
Ludzie wszyscy tu jak JEDEN nie macie pojęcia co było powodem upadku tej firmy i pewnie się nigdy nie dowiecie .... ale myślcie dalej swoje.....
maniekoo 2016-05-19 11:05:40
nie wydaje mi się, żeby pracownicy nie dotarli do tego miejsca, bo jednak portal jest chyba najpopularniejszy jeśli chodzi o opinie o pracodawcach moim zdaniem. A co do samej firmy to miei się rozwijać i zakładac nowy oddział, ale na razie o tym nic nie słysze jednak.
Zostaw swoją opinię o PCB Trade - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCB Trade