Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Krzyków Wojciech Opielewicz

Wrocław

Opinie o Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Krzyków Wojciech Opielewicz

Adam S 2013-08-21 17:46:06
masakra. nie ufajcie temu [usunięte przez moderatora]. Zniszczyl zycie mojej rodziny - zona u niego pracowala!!!
Donata 2013-08-21 17:48:44
Nie ufac po zadnym pozorem! zgadzam sie z powyzszym
2013-10-09 22:42:00
mnie chce komornik zniszczyc i doprowadzic do wojny [usunięte przez moderatora] z juwentusa prezes pozal sie boze okradaja biednych i chorych na choroby epidemiologiczne a sobie biora kase dziadostwo i nieufajcie prostakom jestem rowniez przesladowany i sledzony wroclaw
2013-10-11 23:57:58
[usunięte przez moderatora] komornik sadowy [usunięte przez moderatora] zamyka szpitale zabija ludzi w luzkach szpitalnych wykopuje zmarlych dluznikow z grobu neka az dluznik popelni samobojstwo zuci sie pod samochud altobus tramwaj powiesi zostawia bez lekow ktore przedluzaja nieuleczalna chorobe jeszcze niech sad mu da zezwolenie na bron to bedzie strzelal w glowe dluznikom i spluwal na nich jak kat zmarlego dluznika w worek pochowa i w niswieconej ziemi a trumne se policzy i sprzeda na aukcji !!!!!!
ona 2015-01-20 16:37:53
Wygrałam sprawę z bankiem. Mają mi zwrócić grube tyś. Opielewicz wyrok ma a kase dalej ze mnie ściąga....to jest jakaś mafia :/
tang 2016-05-18 21:23:01
sami, to prawda, ale zarobki słyszłąem, że u nich są nieporównywalne z tym co mogą inni zaproponować. Powiedzcie mi jakie są realia takiej pracy - czy warto pomimo wszystko?
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Krzyków Wojciech Opielewicz - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy SR dla Wrocławia Krzyków Wojciech Opielewicz