Kwiatkowski Sp. z o.o.

Ełk

Opinie o Kwiatkowski Sp. z o.o.

anonim 2009-11-20 13:00:55
Słaba firma. Firma rodzinna nikt poza rodziną tam nie zarobi. Ludzie są traktowani jak zło konieczne. Szkoda czasu na pracę tam bo i tak się dostanie kopa w d... .
dd 2013-01-08 16:05:55
Prezes chciwus, płaci grosze fachowcom.
Ja 2014-02-05 17:56:17
Bzdura, można w tej firmie zarobić dobre pieniądze, tylko nie trzeba patrzeć na innych, a robić swoje, jak należy. A wy, jeden z drugim, gdybyście prowadzili swoją firmę, nie zatrudnilibyście rodziny w pierwszym rzędzie oferując dobre pobory ? Za siedzenie i narzekanie nikt nie płaci, tylko trzeba dać coś z siebie i czymś się wykazać. Jak się lubi swoją pracę, tak, jak ja ja lubiłem, to człowiek ma motywację, wstaje z rana z uśmiechem na twarzy i wie, że żyje. W tej firmie nikt jawnie, nikogo nie wyśmiewał i przeważnie była fajna atmosfera. A szefowie J&J często byli wyrozumiali i można było się z nimi dogadać. Pamiętajcie, nie oceniajcie kogoś, bo sami moglibyście być dużo gorsi......
Tragedia 2014-07-11 23:24:32
Ten ktoś wyżej pozytywny człowiek albo jakiś przydupas prezia albo sam prezio.Prawda jest taka że jak chcesz pracować za 1200 na stanowisku kierowniczym to polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku do człowieka zreszta oni sami się nie szanują wiec o czym mowa.wolałbym już na produkcji robić przynajmniej kasa dobra
Tragedia 2014-07-11 23:24:32
Tragedia 2014-08-06 00:11:05
Odnoszę się do wpisu JA .Nie wiem ile na produkcji można zarobić.mówie tylko że wolałbym na produkcji za 1200 niż u Kwiatkowskiego na koerowniczym po 10 godzin dziennie ( usunięte przez administratora ).szczerze nie polecam
Żenada 2014-12-08 22:42:57
Marry-człowieku to ty chyba nigdy nie miałeś doczynienia z profesjonalna obsługą .Takie walki jakie tam robią,to mało gdzie.No ale co się dziwić jaka płaca taka praca.Tetaz to już sami nieudacznicy tam zostają a desperaci zatrudniają.
Nickool 2015-02-18 10:20:13
Straszna firma, mój kolega chodził na próbę przez dwa miesiące, uczył się wszystkich modeli samochodów i ich specyfikacji, obiecywali kokosy, potem nagle stanowisko na jakie się starał zmieniło się na stanowisko niższe tzn. z kierownika na zwykłego sprzedawcę. Po dwóch miesiącach powiedzieli dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia! Nawet złotówki nie zobaczył za dwa miesiące jeżdżenia do tej firmy i poświecania swojego czasu. Serce boli ze są tacy podli ludzie na tym świecie! Traktują człowieka jak śmiecia! Odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie.
Rozbawiony 2015-02-24 22:25:07
Tak tak nickol popieram w 100procentach. Chyba powolutku grunt pod nogami Panu K. Się pali hehe. Nie jestem mściwy ale jeszcze rok i tylko rodzinka tam zostanie a wtedy poczują ten miód pracy za 1200 zł.
las 2016-05-12 19:56:52
@dr ery ja nie rozumiem tego, że nie wymagają wykształcenia. Dla mnie grafik powinien wiedzieć więcej, niż sam był w stanie się nauczyć. Choć 2 lata doświadczenia nawet dla samouka jest wystarczające :)
Zostaw swoją opinię o Kwiatkowski Sp. z o.o. - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiatkowski Sp. z o.o.