Kwiatkowski Sp. z o.o.

Ełk

Opinie o Kwiatkowski Sp. z o.o.

anonim 2009-11-20 13:00:55
Słaba firma. Firma rodzinna nikt poza rodziną tam nie zarobi. Ludzie są traktowani jak zło konieczne. Szkoda czasu na pracę tam bo i tak się dostanie kopa w d... .
dd 2013-01-08 16:05:55
Prezes chciwus, płaci grosze fachowcom.
anonim 2013-07-12 15:35:39
dd, to znaczy na ile moge liczyć w Kwiatkowski 'm? Bedzie 1500 na rękę? Jaki rodzaj umowy proponuje?
Ja 2014-02-05 17:56:17
Bzdura, można w tej firmie zarobić dobre pieniądze, tylko nie trzeba patrzeć na innych, a robić swoje, jak należy. A wy, jeden z drugim, gdybyście prowadzili swoją firmę, nie zatrudnilibyście rodziny w pierwszym rzędzie oferując dobre pobory ? Za siedzenie i narzekanie nikt nie płaci, tylko trzeba dać coś z siebie i czymś się wykazać. Jak się lubi swoją pracę, tak, jak ja ja lubiłem, to człowiek ma motywację, wstaje z rana z uśmiechem na twarzy i wie, że żyje. W tej firmie nikt jawnie, nikogo nie wyśmiewał i przeważnie była fajna atmosfera. A szefowie J&J często byli wyrozumiali i można było się z nimi dogadać. Pamiętajcie, nie oceniajcie kogoś, bo sami moglibyście być dużo gorsi......
dom 2014-02-17 15:27:54
Ja, dzieki w takim razie za opinię, bo szukając opinii o Kwiatkowski w internecie wyskakuje masa linków o jakims zupełnie nieznanym mi piosenkarzu.
Tragedia 2014-07-11 23:24:32
Ten ktoś wyżej pozytywny człowiek albo jakiś przydupas prezia albo sam prezio.Prawda jest taka że jak chcesz pracować za 1200 na stanowisku kierowniczym to polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku do człowieka zreszta oni sami się nie szanują wiec o czym mowa.wolałbym już na produkcji robić przynajmniej kasa dobra
Tragedia 2014-07-11 23:24:32
rosak 2014-07-13 15:31:04
@Tragedia, odnośnie którego wpisu się wypowiadasz dokładnie? Trochę nie rozumiem tego co napisałeś, kierownicy mają 1200, a ludzie na produkcji o wiele więcej?
Tragedia 2014-08-06 00:11:05
Odnoszę się do wpisu JA .Nie wiem ile na produkcji można zarobić.mówie tylko że wolałbym na produkcji za 1200 niż u Kwiatkowskiego na koerowniczym po 10 godzin dziennie ( usunięte przez administratora ).szczerze nie polecam
marry 2014-10-08 16:19:21
Gdyby komuś mało co mówiła nazwa Kwiatkowski, to firma od 15 lat zajmuje się naprawami samochodów osobowych i dostawczych posiadając autoryzację Ford i Hyundai. Obecnie dzięki wsparciu funduszu europejskiego swoją bazę rozbudowali umożliwiając dodatkowo naprawy samochodów ciężarowych i autobusów. Dla klientów zapewniają profesjonalną naprawę w systemie bezgotówkowym wszelkich szkód komunikacyjnych. Usługi napraw powypadkowych realizują w swoim zakładzie w Ełku.
Żenada 2014-12-08 22:42:57
Marry-człowieku to ty chyba nigdy nie miałeś doczynienia z profesjonalna obsługą .Takie walki jakie tam robią,to mało gdzie.No ale co się dziwić jaka płaca taka praca.Tetaz to już sami nieudacznicy tam zostają a desperaci zatrudniają.
Nickool 2015-02-18 10:20:13
Straszna firma, mój kolega chodził na próbę przez dwa miesiące, uczył się wszystkich modeli samochodów i ich specyfikacji, obiecywali kokosy, potem nagle stanowisko na jakie się starał zmieniło się na stanowisko niższe tzn. z kierownika na zwykłego sprzedawcę. Po dwóch miesiącach powiedzieli dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia! Nawet złotówki nie zobaczył za dwa miesiące jeżdżenia do tej firmy i poświecania swojego czasu. Serce boli ze są tacy podli ludzie na tym świecie! Traktują człowieka jak śmiecia! Odradzam jakąkolwiek pracę w tej firmie.
Rozbawiony 2015-02-24 22:25:07
Tak tak nickol popieram w 100procentach. Chyba powolutku grunt pod nogami Panu K. Się pali hehe. Nie jestem mściwy ale jeszcze rok i tylko rodzinka tam zostanie a wtedy poczują ten miód pracy za 1200 zł.
ksena 2015-08-19 23:51:11
a te 1200 zl to na jakim stanowisku. bo powiem szczerze ze chcialam sie zglosic tam do pracy ale slyszlaam ze sa wieksze zarobki i spokojnie do 2000 zl mozna spokojnie dojsc na stanowisku sprzedawcy i do tego spokojnie umowa o prace. czy dostalam bledna informacje? bylabym wdzieczna jakby mi ktos odpowiedzial
So klos 2016-02-19 18:46:51
Też nie wiem na czym te zarobki 1200 zł, bo jak widzę ofertę na sprzątaczkę biurową to dają od 1850 zł brutto w górę. Ważne jest jednak by mieć orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym.
haha 2016-02-23 11:02:51
Dobrze, że są otwarci na takie osoby niepełnosprawne @So klos, przecież takie osoby na rynku pracy mają trudno, a tutaj mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, a za tym idą sensowne zarobki.
ertfg 2016-02-29 19:57:42
sa nadal dwie oferty od nich, na projektanta i grafika komputerowego,..obie w Krakowie wymagana ejst bardzo dobra znajomość programów graficznych (Photoshop, Ilustrator, InDesign, Corel)
gumiś 2016-03-05 21:03:39
no i jest sporo u nich pracy, jako grafik komputerowy również dobre zatrudnienie mozna mieć i pracujesz na nowym sprzęcie co najwazniejsze i to jest super.
gregor 2016-03-12 12:51:43
ertfg, na grafika to zawsze wymagają photoshopa. Fajnie, że tu wystarczy 2 letnie doświadczenie i nie wymagają wykształcenia wyższego, tylko średnie. Pozdrawiam.
dr ery 2016-03-14 16:53:58
Obsługa photoshopa jak i innych programów graficznych to podstawy, które każdy grafik zna. Nie jest więc to naprawdę wymóg dyskwalifikujący jakiegokolwiek grafika, a 2letnie doświadczenie w dzisiejszych czasach można już zdobyć podczas studiów @gregor, nie uważasz?
las 2016-05-12 19:56:52
@dr ery ja nie rozumiem tego, że nie wymagają wykształcenia. Dla mnie grafik powinien wiedzieć więcej, niż sam był w stanie się nauczyć. Choć 2 lata doświadczenia nawet dla samouka jest wystarczające :)
Zostaw swoją opinię o Kwiatkowski Sp. z o.o. - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiatkowski Sp. z o.o.