Opinie o ESTOM Sp. z o.o. w Ostróda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESTOM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ESTOM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESTOM Sp. z o.o. w Ostróda

Monter

Zgadzam się z poprzednikami nie polecam (usunięte przez administratora) i jak już pojedziesz zero kontaktu nie dodzwonisz się a za 500 600 euro niech sami w stoczni pracują polecam firmy konekta oraz daxxa

@Monter

Konekta nie chce płacić więcej niż Alertec :) , Konekta chyba z reguły lepsze chaty w Alertecu faktycznie raczej nędzne. Gorzej z samochodami Konekta. Kontakt ok w Alertec był u mnie.

Piotr N. Nowy wpis

Witam chciałbym wystawić bardzo pozytywna opinie Pani Jonnie ktora jest niezwykle miła i pomocna osoba . Jest prawie zawsze dostępna ,a jeśli nie może z jakiegoś powodu być pod telefonem to zawsze o tym jestem poinformowany. Wiekszosc spraw jest załatwiana od ręki . Pozdrawiam wszystkich.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ESTOM Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Spawacz Nowy wpis

Witam. Pani Joanna jest osobą bardzo miłą ale niestety kompletnie nie decyzyjną a osoba decyzyjna czyli Pani Elbrich to osoba która traktuje Polaków jak (usunięte przez administratora) Kwatery są tragiczne, kompletnie nienadające się nawet na jedną noc. Firma generalnie bardzo kiepska. Uważajcie koledzy i radzę szukać innego pracodawcy.

Firma ESTOM Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monterzy kadłubów i rurociągów/Spawacze mig-mag. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Sebastian Nowy wpis

Pani Joanna z biura w Polsce bardzo kompetentna osoba i pomocna w każdej sprawie związanej z pracą. Biuro w Holandii trochę słabiutko, ale to żadna nowość ,,Holendrzy,, tak mają ;)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ESTOM Sp. z o.o.?

Monter

Firma estom to pośrednik który rekrutuje dla alerteku a to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) holenderska firma z Polskimi zasadami (usunięte przez administratora)nie polecam omijać szerokim łukiem za wszystko płacisz nadgodziny po 7€ wypłacają a jak zadzwonisz to Ci powiedzą że to jest i tak dobra wypłata.

Kawaler

Zgadza się !

Edyta
@Kawaler

Za wszystko się płaci czyli za co i ile mniej więcej na to pieniędzy schodzi?

Monter

Firma estom pośredniczy w rekrutacji dla firmy alertec która jest jedna wielką parodią firmy stawki małe za wszystko płacisz omijać z daleka!!!!

@Monter

Cześć możesz więcej napisać o o tej pracy ? za co trzeba płaćic ?

Przemo
@Monter

Nie (usunięte przez administratora) ludzi, pracuję dla Alertec od 3 lat , to duża agencja , od 20 lat na rynku, jedna z większych w Holandii. Stawki dorównują tym najwyższym na rynku i zawsze płacą na czas. Oprócz wyzywienia nic mnie nie interesuje , mam bezpłatna kwaterę , zwrot za paliwo, wszystkie narzędzia, dobrze płatne nadgodziny. Nie pisz bzdur

Przemo

@Przemo

Mnie ściągnęli na już bo pilne i dwóch spawaczy na miejscu kaplica pracy niema !!! (usunięte przez administratora) czekam na zwrot pieniędzy jak nie do PIP u zgłoszę !!!

Spawacz

Konekta ????

Monter

Estom tylko rekrutuje pracujesz w alertecu nie polecam parodia!!!

Zbigniew

To przykra informacja. Wiesz może, dlaczego zarząd firmy musiał podjąć taką decyzję? Może rozjaśnisz trochę powody takiej decyzji.

@Zbigniew

Dzień dobry, nasza działalność nie dotyczy tego podmiotu. Firma jak najbardziej funkcjonuje i się rozwija. Pozdrawiam Joanna ESTOM

Estom Sp. z o.o.

Każdy pracownik, który dostarcza kartę czasu pracy do agencji zatrudnienia po zakończenia tygodnia pracy, otrzymuje wynagrodzenie. Pani mąż nie dopilnował tej formalności, więc nie mógł otrzymać pieniędzy. Sprawę przyspieszy dostarczenie karty czasu pracy.

@Estom Sp. z o.o.

Sprawę przyspieszyło interwencja bezpośrednio u kontrachenta wszystko się znalazło nagle i pieniądze zostały wyplacone. Wstyd, że pani Asia ani pani Zuzanna nie potrafily załatwić sprawy, gdyż za to dostają wynagrodzenie.

@Roka

Roka kto był kontrahentem i kto ci pomógł załatwić tą sprawę ..?

Estom Sp. z o.o.
@Roka

Od początku załatwienie sprawy leżało w obowiązku pracownika. Estom nie pośredniczy w przekazywaniu godzin pracy do pracodawcy. Nasz udział w tej sprawie był przejawem dobrej woli. Domyślam się, że podane przez Panią informacje wynikają z niezrozumienia naszej pracy. Proszę jednak nie wprowadzać w błąd innych osób.

@Zainteresowany

Sama napisałam oficjalnego meila prosto do Kontrachenta i wszystko się znalazlo. Nie będę podawał informacji kto był kontrachentem.

@Estom Sp. z o.o.

Nie wprowadzam nikogo w błąd. Skończyłam zbędna dyskusje wystarczająco się słyszy o agencjach pracy zatrudniających w Holandii i braku szacunku do człowieka jaki i rodaka. Ważne że w waszej kieszeni się wszystko zgadza. Ale mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień, że skończy się dobrowolka. Pozdrawiam.

Olaf
@ESTOM Sp. z o.o.

Tak się rozwija, że się zwija.

Bujana

Miesiące tylko zapomiałem o tym powiadomić :(

Rocco
@Bujana

Ale o czym zapomniałeś powiadomić?

Drinn

Zero kontaktu od 2 tygodni, brak informacji na temat zamowienia ...

Serio tak świetnie u nich?? A czemu nikt nie napisze ze obiecuja 2letnie kontrakty a pracy jest na 2tygodnie!? I wyjazd do domu.

Patryk

Nie sprawdziles sie widocznie. Ja pracuje 4 miesiac w holandi i jest git. Jak przyjezdza ktos kto w ch.. wali i nie gada po ang to nie ma sie co dziwic

Janusz

Na GoWork.pl firma nie ma możliwości moderacji komentarzy, a tym bardziej ich usuwania. Taką opcję ma tylko administrator, który zresztą nie usuwa całego wpisu, a jego część, która jest niezgodna z regulaminem. Jeżeli pracowałeś lub nadal pracujesz w ESTOM Sp. z o.o., to podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu.

loki
@Patryk

a przepraszam to po co tomeczek wysyła ludzi bez znajomości angielskiego?

PTR

na 10000% wykupił,

MIG/MAG
@PTR

na 10000000000000% wykupił

MIG/MAG

ESTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI - to tyle w temacie. Dziękuję za uwagę

Izabela

Czy trzeba koniecznie znać język obcy żeby wyjechać?

Wektor

Na jakich zasadch umowach zatrudniają w Estom Holania

Deny de Voto

Jeżeli chodzi o pracowników to do tej pory pracuje po at rok nie mogę wyrazić się negatywnie choć pewnie jakieś minusy maja nie zdarzyło mi się abym poprosił o coś podkreślam realnego i zostało mi to odmówione zawsze podchodzą z szacunkiem do pracownika a co do Alerteku to prawda jest taka jeżeli jesteś fachowcem i naprawdę umiesz spawac to nie mosisz się martwić napewno Karla w Drachten czy Roy w Emmeloord ciebie do domu nie wyślą lecz z dnia na dzień najpóźniej dwa dni załatwia nowa robotę a tym że ktoś przyjechał i pracy nie było czy czasami nie mosial zrobić próbek spawalniczych wydaje mi się że tak i to jest powód narzekania reasumując jeżeli nie potrafisz spawac lub masz problemy z dyscyplina albo z alkoholem to nie jedz za granicę bo czy to będzie estom czy inna firma to twoja opinia będzie taka sama czyli negatywna

witam obecnie pracuję w Holandii jako spawacz i szczerze przyznaję że firma Astom jest godna polecenia ,a szczególnie pani Marzenka jest osobą bardzo zaangażowaną w pracę bez problemową pomaga praktycznie w każdej sytuacji a co najważniejsze bez konfliktowa .ogólnie biuro godne polecenia ,brak jakichkolwiek przeciw wskazań aby nie współpracować z tym biurem .Pozdrowienia dla kadry Tomek Spawacz (drachtem)

Dominik
@anonymous

Dla mnie jest narazie ok ale jestem oddelegowany do agencji alertec pracuje i mieszkam w Drachten spawacz

aritos
@anonymous

wielu twoich poprzedników miało bardzo niesmaczne przygody z tą ostródzką firemką, oj wielu; jedziesz do holandii i nagle ups nie ma roboty ale mykasz po 2 tygodniach do PL ODRADZAM!!! (usunięte przez administratora)

@aritos

Mam rozumieć, że zdarzały się sytuacje, że mimo otrzymania pracy za pośrednictwem firmy ESTOM na miejscu okazuje się, że pracy brakuje? Jeżeli rzeczywiście tego typu sytuacje miały miejsce, to mógłbyś opisać, jak pracodawca uzasadniał tego typu zdarzenie? Pracownik mógł liczyć na jakąkolwiek rekompensatę za tego typu straty w czasie, który poświęcił?

Andre
@anonymous

taaa a nie kazali Ci spadać po tygodniu bo akurat brak roboty?

Zechcesz wyjaśnić, dlaczego konkretnie w taki sposób oceniasz pracodawcę? Jest tu wiele opinii, które pokazują pozytywny wizerunek firmy, dlatego chętnie dowiem się, czy na Twoje postrzeganie wpłynęło jakieś konkretne wydarzenie. Czy nadal jesteś zatrudniony w ESTOM? Co sądzisz na temat oferowanej umowy i wysokości wynagrodzenia w tym miejscu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o ESTOM Sp. z o.o. - Ostróda

• Jak się pracuje w ESTOM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ESTOM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ESTOM Sp. z o.o.?

ESTOM Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 100 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042