ESTOM Sp. z o.o.

Ostróda

Opinie o ESTOM Sp. z o.o.

Kaszub 2016-08-17 10:22
To jak jest naprawdę z to firmo ?Robią rekrutacje ,testy a czy oferują prace i są wypłacalni ???
er 2016-10-06 21:48
@pisek teraz to już chyba nie maja zandego ogloszenia
,,,,,, 2016-11-19 00:01
napiszcie cos konkretnego a niejakies pierdoły ....
inter0909 2017-04-23 07:21
No ale jeżeli można dobrze zarobić w tym ESTOM to czemu nie jechać, dają kwaterę, transport. Może i jest ok. Nie wiecie czy robią próbki przed wyjazdem czy już na miejscu?
Marta 2017-08-11 10:15
@Prawdomówny, czy sytuacja się wyjaśniła już? Pamiętaj, że wasze dobrze, jest poinformować osoby na forum o tym, tym bardziej, że wchodzą tutaj osoby które zainteresowane są pracą w firmie, jednak w każdej firmie należy pracować i wypełniać swoje obowiązki, może trzeba być też dobrze zorganizowanym i podchodzić roztropnie do pracy, by nie określać każdej jak obóz pracy, bo z pewnością tak nie jest. Jakieś pakiety socjalne w zamian firma oferuje?
Tig Welder 2017-08-30 11:34
Witam
Pracuję przez to pośrednictwo, dla jeszcze jednego pośrednictwa na stoczni w Holandii :).
Co do Estom, to nasz kontakt zasadniczo ograniczał się tylko do próbek spawalniczych, zaś całą resztę uzgadniałem już z pośrednictwem pracy Alertec w Holandii, z którego notabene jestem bardzo zadowolony. Pieniądze są na czas, zakwaterowanie bardzo dobre. Pozdrawiam.
Kanar 871 2017-08-31 19:03
Witam wszystkich . Mam na imię Przemek pracuje przez tą firmę już kilka miesięcy i nigdy mnie nie zawiodła zawsze mogę na nich liczyć jeżeli mam jakiś problem . Siedzę w Holandii z tej firmy i jestem bardzo zadowolony a co do kadr tym bardziej pozdrawiam wszystkich i polecam tą firmę wszystkim moim znajomym
Hej cześć siemanko
ORZEŁ 2017-09-01 19:27
Od kilku lat współpracuję z firmą ESTOM
i jestem zadowolony z tej współpracy.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, wynagrodzenia
dostaję na czas, kwatera ok. Szczerze polecam.

Zadowolony 2017-09-01 19:47
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z ta firmą A wspolpracuje już całkiem długo.. Wszystko Tak jak należy- Stawki, zakwaterowanie, warunki. Informacje co do zatrudnienia znane są na dzień dobry więc jak ktoś się decyduje to nie powinien później mieć pretensji bo to kompromitujące i śmieszne. Wiadomo, jedzie się żeby zarobić więc hotelu **** nie będzie. Ja polecam. Można zarobić.
Damen 2017-09-03 19:51
Pracuje 4 miesiące i wszystko jest w porządku. skończyła się praca w jednym miejscu załatwiają w innym. jestem zadowolony atutem jest angielski. pozdrawiam i polecam.
welder 2017-09-09 16:07
Firma godna polecenia, bezproblemowe rozliczanie, robota ok, stawki nienaganne,
Artur 2017-09-17 19:36
Jak dla mnie bardzo dobra firma są wyplacalni i rzetelni
Artur 2017-09-17 19:38
Jak dla mnie bardzo dobra firma są wyplacalni i rzetelni
Zostaw swoją opinię o ESTOM Sp. z o.o. - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESTOM Sp. z o.o.