Opinie o Vitrum Invest Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vitrum Invest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vitrum Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitrum Invest Sp. z o.o. w Zabrze

Ania Nowy wpis

@minadesi a jakie są w Waszej firmie zarobki?

ch Nowy wpis

W sumie to się nie dziwię, że są teraz tak popularni @Renata, ale zobacz, że i tak atmosfera wszędzie teraz dopisuje.

minadesi Nowy wpis

Szanowni Państwo Bardzo proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez w/w firmę. Być może będę mogła jakoś pomóc. Mail: minadesi@interia.pl

Jerry Nowy wpis

Oszuści na których nie ma bata.może w końcu ktoś dobierze się do d....oszukali ponad 40 osób i firm. zatajali prawdę o stanie technicznym budynku.

Aplikowałeś do firmy Vitrum Invest Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
szczery

To wszystko prawda,1 budowe robią już prawie 1ROK czasu bo nikt nie chce robić za damski uj.

paweł

odradzam, opinie wyżej prawdziwe. ZACZĘLI ZATRUDNIAĆ PODWYKONAWCÓW bo nikt pracować u nich nie chce. @vergor - nie robią przelewów, tylko do ręki i dają badziewny kwitek do podpisania który potem przerabiają i naglę z wziętej ''zaliczki'' 100zł jakimś cudem robi się 2100zł !! Jednym słowem kto nie chce zostać na lodzi niech nie stanie się kolejnym oszukanym.

marek

nie polecam, nie moja pojęcia kompletnie o budowlance, pracownikom nie placa ( bo po co ) lepiej wmawiać że dostali swoje pieniądze co nie jest prawda

jarek

nie polecam, zero profesjonalizmu, wyrzucają ludzi z pracy jak tylko po proszą o wypłatę. Odradzam wszystkim którzy niechcą pracować za darmo.

tomek

nie warto,odradzam każdemu,pieniedzy jak nie bylo tak nie ma

Oszuści !! nie płacą zalegają mi za prawie miesiąc ! Na początku oferują zaliczki a gdy przychodzi do wypłaty to nie mają uważajcie ! Tam każdego dnia nowi naiwniacy przychodzą a Ci co popracowali odchodzą bez pieniędzy !

Zostaw merytoryczną opinię o Vitrum Invest Sp. z o.o. - Zabrze

Vitrum Invest Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 24 ocen.

Vitrum Invest Sp. z o.o.