Opinie o Max-Mont Mariusz Mania w Gorzów Wielkopolski

Montaż systemów magazynowania i transportu wewnętrznego.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max-Mont Mariusz Mania w Gorzów Wielkopolski

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaka jest kultura pracy w Max-Mont Mariusz Mania?

johny922 Nowy wpis

Pracowałem przez 1,5 roku w tej firmie i na temat pieniędzy nie mogę złego słowa powiedzieć, przelewy zawsze były na czas, wynegocjowana stawka również się zgadzała. Właściciel był bardzo uczciwy i wyrozumiały, więc nie wiem czy możliwe, aby aż tak się zmieniło.. Co prawda niektórzy kierownicy byli trochę specyficzni, ale jeśli widzieli, że ktoś jest pracowity to nie było problemów. co do alkoholu na budowie to fakt, dla ludzi złapanych pod wpływem były kary również finansowe, ale to chyba nic dziwnego? Praca jest na wysokości i w razie wypadku to oni by mieli duże problemy. Alkohol oczywiście był, ale zawsze po pracy, ewentualnie w weekendy przy wyjazdach zagranicznych. Odszedłem tylko dlatego, że miałem dość pracy w delegacjach.

Roman Pashyniuk Nowy wpis
@johny922

No to ja nie pamietam aby cokolwiek się tam zgadzało - chyba ze piszesz na zlecenie tych buraków. Popytaj ludzi bo ta firma to poraszka jest. Wóda i smród na kwaterach , patologia

Johny922 Nowy wpis
@Roman Pashyniuk

Pracowałem w latach 2016-2017 i wtedy wszystko było w porządku. Możliwe, ze teraz kierownicy się pozmieniali, może nawet i właściciel ale za moich czasów wszystko było ok

Rafał Pacek

Normalnie złodzieje Gość jest niepoważny , obiecuje 26 zł a potem nie płaci No ale dużo ludzi po pierdlu pracuje to kasy nie trza

Armagedon

Niby od kiedy nie płacą za wykonaną prawidłowo pracę? Pracodawca jest człowiekiem uczciwym i wyrozumiałym. Oby każdy taki był. Chyba, że niektórym przeszkadza zakaz wstępu na miejsce pracy pod wpływem alkoholu..?

Bartek1992
@Armagedon

A od kiedy uczciwy , chyba nie wiesz co mówisz , to są pazerni ludzie - nie kłam człowieku

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Max-Mont Mariusz Mania? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Robert

Można dostać w pape za brak wkupnej butelki , praca fizyczna ludzie prymitywni

VOVA

Я втік з цього місця !

Pavlo

T R A G E D I A - NIE PŁACĄ PIENIĘDZY ZA PRACĘ Na kwaterach smród i brud , bójki i wymuszenia zostałem pobity i okradziony bo nie chciałem dać na wódkę brygadzistu. NIE POLECAM

Sebastian

Kto wypowie się jako pierwszy o Mont Max? Jaka jest obecnie sytuacja w tej firmie? Czy ktoś orientuję się jak wygląda proces rekrutacji? Może ktoś był na rozmowie ostatnio i chciałby się podzielić opinią, spostrzeżeniem na temat pracy oraz samego pracodawcy? Wasze komentarze na pewno będą bardzo przydatne osobom aplikującym do pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Max-Mont Mariusz Mania - Gorzów Wielkopolski

Max-Mont Mariusz Mania
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Braci Paździorków 28
    66-400 Gorzów Wielkopolski