Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.

Śrem

Opinie o Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.

Moderator 2016-02-21 19:50
Wpisy z forum zostały chwilowo usunięte ze względu na niezgodność części z nich z regulaminem. Zostaną one przywrócone w najbliższym czasie po zweryfikowaniu. Pojawiły się komentarze, których komputery posiadały to samo IP przy różnych nickach. Dodany został również komentarz poważnie oczerniający jednego z pracowników. Po uprzednim zweryfikowaniu IP komputera sprawa może zostać przekazana organom ścigania.
benio 2016-05-16 21:08
fajną mają stronę, nawet pokusili się o e-bok @Mo :) a to jednak znak, że firma nie funkcjonuje źle. Szkoda, że takie sytuacje w ogóle mają miejsce, bo jednak negatywne, często mylne komentarze mogą zrazić ludzi.
Alicja 2017-08-04 13:41
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Te informacje będą pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C. - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aljas Development Sławomir Jasiczak, Donata Jasiczak S.C.