SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

Janusz 2016-01-16 18:56:35
Znam dobrze personel we Wroclawiu. Personel jest bardzo miły dla klientów. Polecam wizytę.
Alicja 2016-03-03 22:49:32
Po pół roku czuję się bardzo dobrze, nie przejadam się, odżywiam się prawidłowo i ćwiczę, a moje problemy zdrowotne zniknęły. Każda konsultacja przybliżała mnie do celu.
Paweł 2016-04-05 08:58:03
Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na cudowne produkty. Wszystko na nic. Do czasu aż zdecydowałem się umówić na konsultacje w SUNKINS. Dziś wiem, że wyjaśnienie tego jak zmienić swoje nawyki żywieniowe a przede wszystkim aby je dotrzymywać w miarę możliwości jest tą jedną, najprostszą drogą do utraty masy ciała bez „diety cud” i za to wielkie dzięki SUNKINS. Przez rok schudłem niewiarygodnych 21 kg. Chociaż pewnych grzechów nie byłem w stanie sobie odmówić dalej korzystam z waszych porad.

Chciałbym jeszcze raz podziękować całemu personelowi SUNKINS, życzę wielu sukcesów w pracy a przede wszystkim wielu zadowolonych klientów.
Joanna 2016-04-06 20:44:37
Odwiedziłam "Lżejsze życie", gdzie zajęła się mną specjalistka, Pani Magdalena. Wszystko mi wyjaśniła i razem zaczęliśmy walkę w moją nadwagą. Ból stawów, zmęczenie oraz głód zniknęły, Znów cieszę się pełnią życia i czuję się świetnie.
Dominika 2016-04-10 22:25:33
Po roku zdrowe jedzenie stało się moim najlepszym przyjacielem i wierzę, że z jego pomocą uda mi się zrzucić jeszcze parę kilo!
Agnieszka 2016-06-29 13:37:16
Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam w styczniu. Ważyłam wtedy 72 kg, Do Magdy trafiłam ważąc około 67 kg. Od naszego pierwszego spotkania radykalnie zmieniłam swoje nawyki, żywieniowe. Magda nauczyła mnie jak dobierać produkty tak, aby nie być głodną a jednocześnie tracić na wadze. Pierwsze efekty pojawiły się bardzo szybko. Dziś ważę 57 kg. Jem zdrowo, wiem co powinnam jeść, czego nie. Mimo iż odstawiłam wiele produktów które do tej pory bardzo lubiłam nie czuję ich braku, Magda pomogła mi zastąpić niezdrowe produkty takimi, które są dla mnie odpowiednie. Nie potrzebuję już wracać do większości produktów. Zmiana żywienia pomogła mi rozstać się z migrenami. Mam zdecydowanie więcej energii. Ogólnie czuję się dużo lepiej. Mój wiek biologiczny podczas ostatniego pomiaru był o 7 lat niższy niż mój wiek rzeczywisty. Cieszę się, ze trafiłam do Magdy. Dzięki naszej wspólnej pracy mam nadzieję pozostać przy wadze którą wypracowałam!
Natalia 2016-07-12 20:07:54
Do Panie Magdy "zaciągnęła" mnie mama. Miałam straszne opory spowodowane kompleksami, no bo która z nas chce wyjawić kolejnej osobie ile waży? Moje obawy malały wraz z cyferkami na wadze. Przemiła Panie dietetyk dopasowała mi dietę, wytłumaczyła co należy jeść, a czego unikać, i mimo iż nie trzymałam się 100% swojej diety mały głosik z tyłu głowy mówił "nie na to nawet nie patrz" albo "nie, nie chcesz czekolady; marchewka brzmi o wiele bardziej apetycznie". Schudłam 11 kg w 6 miesięcy i nawet nie żałuje że raz założona sukienka na ślub musiała iść do śmieci bo jest po prostu za duża :D
ptak 2016-07-17 22:16:47
Specjalista ds. żywienia to ma na pewno wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, a benefity są też? Dzięki
Zostaw swoją opinię o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.