Opinie o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RUBO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w RUBO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Paulina

@pracownik, @anonim - kwestię posiłków najlepiej byłoby poruszyć w rozmowie z kierownictwem. Próbowaliście? Jaka była reakcja firmy? @Malwina - jesteś pracownikiem RUBO Sp. z o.o.? Jak oceniasz pracę tam? W swoim komentarzu nie podałaś żadnych konkretów - zapraszam do podzielenia się swoją opinią. A inni jak oceniają pracę w tej firmie? W tej chwili na wątku niewiele jest aktualnych, merytorycznych komentarzy. Może są jacyś pracownicy którzy chcieliby się nimi podzielić?

Pawlik Patryk

Dzień dobry, Rubo złożyło mi propozycje współpracy jako podwykonawca. Jak wygląda płatność faktur ? W rozmowie z dyrektorem usłyszałem że mało kiedy się spóźniają, a jeżeli już jest jakieś to kilku dniowe. Czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na ten temat ? Jestem małą firmą z nie wielkim kapitałem, jak teraz ktoś by mi nie płacił w terminie mogło by to się skończyć zamknięciem firmy z długami, bo ZUS jak i Podatki oraz wynagrodzenia dla ludzi muszą być terminowe zapłacone. Pozdrawiam liczę na szczere wypowiedzi

Xoxooxoo
@Pawlik Patryk

Płacą ale po terminach ...

Nawet posiłki zabrali . Szok

Jest zimno, gdzie są ciepłe posiłki. Tak bardzo firma oszczędza ???

Monter

na rozmowie pytali o różnorakie uprawnienia i zdolność do pracy na dużych wysokościach. proponują na początek zlecenie i stawkę godzinową. rozmowa lajtowa, konkretna. znalazłem coś innego w gdańsku, do rumii trochę dojazd mi się nie uśmiechał.

jakie uprawnienia mam? stan zdrowia? ile chce zarabiać?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Panowie ! Prezesi, Dyrektorzy, Kierownicy. Jest zimno... Gdzie ciepły posiłek????

Malwina

Zwykła zazdrość przemawia przez niektóre osoby. Jak ludzie pracują z pełnym zaangażowaniem to zwierzchnicy to widzą!!!

XXX

Widzę, że ani na Darku ani na Michale nikt nie zostawił suchej nitki. Ale niestety, to jest prawda. Wspinajac sie po drabinie kariery, tylko dlatego że ktoś komuś trzyma dwa palce w (usunięte przez administratora) i do tego zagięte, żeby nie wypadły. To doskonały przykład jak od zwykłego robotnika można dotrzeć do koryta. Michał, niczym kukiełka Pana Dyrektora robi to co on karze.Bo sam to nawet tabelki w Wordzie nie zrobi. Jako kierowca sam spał po krzakach, a teraz niczym paw chodzi po magazine. Bo przecież to on teraz jest brygadzistą. A najlepszy tekst do kierowcy, który po powrocie do firmy miał iść na śniadanie. Brzmiał następująco: miałeś tyle jazdy to nie mogłeś zjeść w czasie jazdy na obwodnicy. Ogólnie to można by pisać i pisać. Ale szkoda mojego czasu. Odradzam pracę w tej firmie.

Witam, na samym wstępie chciałbym zaznaczyć że zgadzam się z większością opinii dodanych na tej stronie. Michał kiedy pracował jako kierowca popełniał karygodone błędy kiedyś nawet zgubił i pogiął przyczepę ale oczywiście żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte ponieważ już następnego dnia z samego rana udał się na kolanach do gabinetu Pana Darka ciągnąć za sobą wiadro wazeliny aby polubownie załatwić sprawę.Udało się.Nazywanie go pseudo kierowcą jak to zrobił jeden z oceniających jest zbyt delikatne w mojej opinii gdyż jemu nawet proste cofanie sprawia problem.Jednak najgorsze jest to że kompletnie nie szanuje pracowników,pręży się gdy chodzi po placu i wydziera ten pysk.Udaje wielkiego kierownika, jednak nie wspomina że tą posadkę załatwił sobie poprzez bardzo dobre stosunki z dyrektorem bo najlepszy jest w wazeliniarstwie a nie w pracy którą wykonuje. Nie polecam tej firmy jeżeli nie masz układów nic nie osiągniesz.

abc

Przepracowałem w tej firmie xxx lat ... przez dłuższy czas pracowało mi się naprawdę Baaaaaaardzo FAJNIE. Szefostwo i pracownicy z biura to na prawdę fajni ludzie. Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w Rubo Serwis (na magazynie) pod przełożonym Panem "pseudo" Dyrektorem Darkiem ..... który najpierw wydziobał sobie awans, a później załatwił to samo swojemu (usunięte przez administratora) z magazynu (pseudo kierowcy). Znęcanie się psychicznie nad pracownikami , wydzieranie się jak coś idzie nie po ich myśli to niemal codzienność. Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że w ciągu ostatniego miesiąca zwolniło się dwóch kierowców oraz jeden magazynier ( były kierowca , którego niesłusznie sami zdegradowali ) wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie wytrzymali psychicznie z takimi przełożonymi. Właściciele firmy mogli by się w końcu obudzić (oby nie za późno) i zrobić coś z Panem Darkiem oraz Michałem zanim oni sprawią że wszyscy pracownicy się zwolnią a firmę doprowadzą na samo dno. Dodam też że posiadam dostęp do osoby która ma dowody o lewiznach, które robią w czasie pracy wyżej wymienione osoby oraz wiele innych informacji...o których już nie chce mi się pisać. Mam też nadzieję że ktoś..... kiedyś "ICH" potraktuje tak samo albo i gorzej jak oni swoich pracowników. Zarobki w firmie są ok. (wiadomo zawsze może być lepiej ale tragedii też nie ma ) do 10 - tego każdego miesiąca kasa zawsze była na koncie. Podsumowując całość to praca w tej firmie - TAK .... ale nie pod skrzydłami Darka i Michała.

@abc

Niestety to prawda. Mobbing na pracownikach fizycznych to fakt. Dziwię się że jeszcze nikt pozwu nie złożył.

kris
@abc

mam podjac prace w rubo na dniach, jako kierowca cięzarowych,czy możecie mi coś powiedziec wiecej na temat tej pracy, jak urlopy,kase w miare dobra zaoferowali, i wszystko sie wydaje ok,ale mam watpliwosci

abc
@kris

Jeśli nie masz NERWÓW ZE STALI Odpuść tą pracę. Na początku jest ładnie i pięknie ale jak już wkręcisz się w pracę to zaczną cię Je*ać i dociągniesz do końca roku , może ciut dłużej i sam się zwolnisz. Obecnie pracy jako kierowca jest bardzo dużo i to za lepszą kasę. Kasa ok . do każdego 10- tego jest na koncie ale po urlop musisz iść i prosić niemal na kolanach. Nie wież w te cuda finansowe co oferują....

eMa

Musisz mieć świadomość, że to jest mała, polska firma rodzinna z jej wadami i zaletami Przygotuj się na to, że będziesz miała oficjalnie jednego szefa, a nieoficjalnie całe stado. Plusem jest szybkość podejmowania decyzji w tej strukturze, minusem ich jakość Wydaje mi się że chętnie zajmą się młodą, niedoświadczoną asystentką... i uważaj co i kiedy podpisujesz @Andrzeju - czy szukasz kontaktu do monterów, do produkcji czy do biurowych pracowników? Może będę umiała pomóc

Natalia

Słuchajcie a jak wygląda tam praca biurowa, ktoś coś wie bo znalazłam ofertę na asystenta zarządu...

Witam, proszę o kontakt na skrzynkę, byłych pracowników, lub pracowników firmy RUBO, którzy pracowali jesienią 2016r. Z góry dziękuję i pozdrawiam Andrzej; gdynia.witomino2@gmail.com

Paulina

@eMa, dziękuję za jakiekolwiek wyjaśnienie, teraz można się jakoś do tego odnieść. Dlaczego zatem RUBO zmniejsza swoją działalność? Będzie jakaś zmiana w całej organizacji, czy dzieje się coś co zmusza firmę do podejmowania takich radykalnych kroków?

eMa

Jeśli firma hurtowo zwalnia ludzi i się zwija zamiast rozwijać to ostatnią rzeczą o której myśli jest aktualizacja strony internetowej Sama spółka Rubo bezpośrednio zatrudnia nie więcej niż kilka-kilkadziesiąt osób Pozostałe spółki również są "zoptymalizowane"

Paulina

@eMa, rozumiem, że czasem takie informacje są dostępne tylko pracownikom, ale jeśli podeprzesz je argumentami, śmiało można je na forum zamieścić. Tak jak pisałam wiele osób bierze za pewnik te rzeczy, które RUBO Sp. z o.o. podaje do informacje publicznej, jeśli coś Twoim zdaniem jest nie tak, to na pewno wyjaśnienie się przyda.

eMa

Nie mogę powiedzieć sąd wiem ale danymi jak np. poziom zatrudnienia w firmie jest bardzo łatwo manipulować, ponieważ nie są to dane ani jawne, ani ogólnodostępne

Paulina

@eMa, wiele osób opiera się na tym co firma zamieszcza na własnej stronie internetowej, która jest przecież jej wizytówką. Z jakiego powodu informacje, które się tam znajdują miały by być nieaktywne, możesz to wytłumaczyć innym użytkownikom, którzy na pewno stamtąd czerpią wiadomości na temat RUBO Sp. z o.o.?

eMa

Jeśli takie informacje są podane na stronie firmy to możemy się umówić że potraktujemy je jako " dalece nieaktualne"

Paulina

@Brachol, jestem na forum moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork, z prezesem nie mam nic wspólnego. Informacje, które przekazałam zaczerpnęłam ze strony internetowej RUBO Sp. z o.o., czy w takim razie są one nieprawdziwe?

Brachol

Pani Paulino, bo podeżewam, że "Pani jest córką prezesa. Firma już dawno nie zatrudnia 500 osób. Po ostatnich zwolnieniach zostało może ze 100. Gdzie firma prowadzi działanośc za granicą? Bo jakoś nie zauważyłem. Na stoczni macie kłopoty, tracicie kontrakty, ostatnio był nawet wypadek gdzie ktos poniósł powazne obrarzenia ciała. Swietnosc tej firmy juz dawno jest za nią. Jakim cudem wyrzuciliscie 3/4 ludzi od dwuch lat? I mowicie, że firma ma 500 osob? Chyba z pracownikami firm, ktore wynajmuja u was biura, bo nie stac was na utrzymanie cocacoli. A na plocie wisi - obiekt na wynajem...cały ? Serio..... rubo - klasa sama w sobie jak widać.

Zostaw merytoryczną opinię o RUBO Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w RUBO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RUBO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBO Sp. z o.o.