Castrol Polska Sp. z o.o.

Opinie o Castrol Polska Sp. z o.o.

zakamuflowana niemka 2011-11-07 22:06:21
Castrol a właściwie to już BP - to można rzec ubezwłasnowolniona instytucja pod, prawie już 10 letnimi rządami jednej osoby, która choć na co dzień nie zaszczyca swoją obecnością murów biura, to trzęsie nimi w posadach. Jeśli startujesz do managment level - można liczyć na miarę przyzwoite pieniądze i dodatki. Ale nie ma nic za darmo. Im wyższy stołek, tym bliżej do wczesniejszej emerytury albo warjatkowa. Niższe stanowiska wyceniane są - mówiąc bardzo delikatnie - znacznie poniżej oczekiwań rynkowych. Oczywiście zatrudnienie najlepiej poprzez firmę pośrednictwa pracy - nie na etat.
Jeśli ktoś lubi płynąć z prądem, nie przeszkadza mu klakierowanie, obłuda, cynizm, zakłamanie, dwulicowość... może spokojnie wskoczyć do tej rzeki. Jeśli nie - to stanowczo odradzam.
fachowiec z branży 2011-11-07 22:24:19
oleje Castrol to przereklamowana popelina, do tego droga jak cholera, nikt normalny już tego nie używa, bo jest masa lepszych i tańszych, tylko oleje przekładniowe są niezłe, ale to produkty BP pewnie.
uczciwy mechanik 2015-12-14 15:08:12
polecają właśnie castrol bo mają na nim największy zysk czyli marże, bo kupują tanie goowno w beczkach lane w polskiej rafinerii na polski rynek pod marką castrol, a sprzedają potem po 100 złotych za litr, ot i ta cała popularność właśnie Castrola u polskich pseudomechaników! Castrol dzisiaj to już nie oleje, a jedynie marka olejów i mocna, głośna reklama! Jakość tych produktów na polskim rynku jest mierna bo produkuje je na przemian Lotos i Orlen!
plok 2016-04-24 09:44:03
uczciwy, z tego co wiem akurat praca w castrolu jest bardzo rozwojowa. Słyszałem, że ludzie standardowo mają problem z dostaniem się do nich dlatego, że nie mają odpowiedniego doświadczenia. Chciałbym mieć pewność, że w nastepnej rekrutacji mnie wybiorą :)
Zostaw swoją opinię o Castrol Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castrol Polska Sp. z o.o.