Centrum Promocji Informatyki

Opinie o Centrum Promocji Informatyki

CPI 2015-11-26 09:42:12
Firma jest totalnym zaprzeczeniem dynamicznej firmy szkoleniowej. Właściciele siedzą w ładnie urządzonych pokojach, pracownicy w zasyfiałych pokoikach z brudnymi ścianami, jak niewolnicy. Praca na umowę o dzieło bez perspektyw na umowę o pracę. Stary sprzęt komputerowy. Ale Pan Prezes jeździ terenowym Mercedesem. Ogromny przemiał pracowników. Płacą grosze.
Brak dbałości o dobro pracownika, brak perspektyw na realny rozwój kariery, po pewnym czasie człowiek staje w miejscu, nic go nie trzyma w miejscu pracy.
Dodatkowo, brak poszanowania do drugiego człowieka, nieuzasadnione zwolnienia z dnia na dzień. Atmosfera stresowa, szefostwo krzywo patrzy, kiedy na chwilę wstajesz od biurka.

Podporządkuj się, nie wyrażaj własnego zdania, zapieprzaj przez 8 godzin non stop, nie miej ambicji na rozwój. Szkoda waszego czasu i zaangażowania w pracę dla tej firmy. Nikt i tak nie doceni waszych starań.
atmosfera 2016-02-12 09:49:57
Dobrą "atmosferą" wśród pracowników nie opłacisz rachunków.
paoalao 2016-04-24 14:47:50
też prawda, no i jest to w sumie niezależne od szefa, ale jak wygląda u Was średnia wypłata, chyba koło 2 tys?
Zostaw swoją opinię o Centrum Promocji Informatyki - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Promocji Informatyki