Mop Serwis

Kwidzyn

Opinie o Mop Serwis

xxx 2011-02-14 10:06:40
No cóż powiem prawde co tam bede klamala
Jest to firma zajmujaca sie sprzataniem profesjonalnym . Firma stara sie wykorzystywac urzadzenia w miare nowej technologii jak i chemi firmy Buzil ktora oceniam bardzo wysoko.
( usunięte przez administratora )Dyrektorem jest Bardzo fajny gość ma na imie ( usunięte przez administratora )niestety zaloga jest nie zgrana i cieżko sie pracuje jest duży stres i bardzo duzo obowiazków ktore tak naprawde by wykonac trzeba bylo by biegac czyli zapomnijmy o premi hehe o calym 50 zl zarobki wiadomo ( usunięte przez administratora )zl na czysto plus nadgodziny oczywiscie gole .Firma zatrudnia na umowy zlecenie i umowy o dzieło i co dziwne przy takich umowach jest system 3 zmianowy ciekawe czy przy takich umowach mozna regolowac czas godzinowy i zmianowy i wspolczuje ( usunięte przez administratora ) to jest naprawde firma z powaznymi planami tylko czasem tak sobie myslalam czyim kosztem do tego dochodza by byc tania firma o profesjonalnym wykonaniu to moje zdanie i moja OPINIA
pracownica 2013-07-02 20:01:33
(usunięte przez moderatora)nie polecam !!! zarobki małe czyli najniższa krajowa a i od tego potrafi nasz dyrektor uciąć parę złoty i nie można nic w tym kierunku zrobić trzeba milczeć !!! to jest istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektor nie przejmuje się pracownikami i problemami w grupie potrafi tylko szantażować!!! praca w grupie hmmm... nie istnieje prowadzące to istne (usunięte przez moderatora).nie polecam pracy w taj firmie jak nie chcesz się sądzić i bani sobie zryć !!!
..... 2015-02-18 14:11:18
Nie polecam !!! Szefostwo to tyrani psychicznie niszczą ludzi....za takie pieniądze nie warto się marnować...
zielony 2016-05-30 00:34:20
Pan Artur potracił większość zakładów w tym w innych miastach.
$$$
Sprzęt też tragedia olewanie pracowników itd.
kazik 2016-11-04 13:43:35
Cwaniactwo z umowami nic dodać nic ująć. ;)
Zostaw swoją opinię o Mop Serwis - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mop Serwis