Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Eliza

Nie słuchajcie bzdur na temat wynagrodzenia w Dino.Goła biedna pensja, mydlą oczy nadgodzinami, a tak naprawdę to ile byś nie pracował do wypłaty ciągle to samo. Różnice są groszowe tak jak tegoroczna nagroda dla pracowników. Tyle to powinna dostać kierowniczka i jej bezpośrednia przełożona. (usunięte przez administratora)Gdyby kadra kierownicza była wybierana z głową to te markety zupełnie inaczej by prosperowały.Zacznijcie od szkolenia kierowników bo to co sobą reprezentują to żenada. Jak mają nauczyć czegokolwiek pracowników jak sami są ciemni jak tabaka w rogu. Ale w tej firmie nie liczy się wiedza i doświadczenie tylko to co ma ktoś na plakietce.Dostanie się taki delikwent na kierownika bo nikt inny nie chciał więc z braku laku dobry kit i myśli, że jest wielką szychą, a tak naprawdę to jedno wielkie zero.

incognito
@Eliza

Nadgodziny w Dino już się kończyły. Po 3 osoby na zmianie w sklepie wysokoobrotowym to jakiś cyrk. Ograniczenia spowodowane brakiem rąk do pracy. Zrobił się (usunięte przez administratora) Tyle w temacie

roksa256

Sylwester w Dino. Drogie koleżanki i koledzy życzę Wam w nowym roku , zdrowia spełnienia marzeń , sukcesów zawodowych oraz polepszenia w tej cudownej firmie Dino . Wszystko może było by ok , pomijając kilka aspektów względem świąt 1.wigilia otwarcie 6:00 pytanie dla kogo ? czy ktoś ma po kolei w głowie 1 klient :) te pieniądze na utrzymanie sklepu i godz pracowników dla jednego klienta można dać pracownikowi na karpia ...chociaż tyle , bo skąpstwo pracodawcy jest bardzo hojne :) szkoda że tak chętnie chcą abyśmy pracowali w nadgodzinach , a my co robole ,nie mamy rodzin , świąt ...Wyzysk człowieka przez człowieka. Może Pan Borys by przyszedł trochę popracować w wigilię i sylwestra o 21:00 a nie świętować z rodziną my też mamy rodziny? 2.Sylwester godz 7:00 21:00 DRAMAT to nie śmieją się z Nas ,tylko z góry i tych pasożytów którzy to wymyślili i żerują na naszej pracy i dramatu rodzin których najbliżsi pracują do 21:00 i po zakończonej pracy już nigdzie nie wyjdą ponieważ wszystkie imprezy SYLWESTROWE zaczynają się o 20:00 a za sylwestra się płaci , tak na marginesie. Ciekawe ile osób z góry pracowało w Wigilię i Sylwestra ? Chyba czas na związki zawodowe żeby to ruszyły . Opinie na internecie ...co otwarte w sylwestra DINO I ORLEN kpiny . Czy nie można skrócić czasu pracy w Sylwestra i pracować tak jak inne sklepy czy my nie ludzie ...Polska firma ale (usunięte przez administratora) mogą podać rękę. 3. Paczki , bony o czym my mówimy ? Dino to czysty wyzysk brak podziękowania , kontrole , rewizje i ciągle źle , ale w święta i sylwestra tony towaru i 1000 ludzi obsłużonych to super , ale co za to mamy , NICCCCCC albo za mało albo za dużo .Spróbuj człowieku zachorować :( 4.Otwarcia sklepu tak szczerze odwalcie się od sklepów w których jest cała ekipa a otwieracie następne sklepy i nie macie pracowników to tylko Wasza wina jaka płaca taka praca ( jaki pakiet macie dla pracowników ) W Biedronkach i Tesco lub innych molochach zarabia się tyle samo ale pracownik ma podziękowanie za pracę na święta w formie bonów i paczek. Więc ludzie mają wybór . Jak można otwierać sklep z ekipą w składzie 7 osób ....te 7 osób to klony , nie ludzie ???? 5. Szkolenia w Dino w szatni lub w stołówce na skrzynkach od piwa 8 lub 10 Godz bez okna i gdzie BHP to nadaje się do inspekcji pracy , zresztą sama to zgłoszę jak to się nie zmieni .Brak spotkań integrujących . Co to ma być ? Dołączcie się do tego meila i ruszmy tą sprawę szacunku dla ludzi . Wszystkiego Najlepszego Panie Borysie w Nowym Roku życzy cała Polska

Xxx

Czysta prawda

Majka

Proponuję zmienić pracę. Skoro wszyscy tutaj tylko potrafią krytykować to po co pracujecie w Dino? Bo nie rozumiem. Jest dużo innych firm które potrzebują do pracy To po co tutaj siedzicie ? Narzekanie na Internecie A nic poza tym nie umiecie zrobić. Nie podoba się praca w handlu to do biura. Pozdrawiam

Malina
@Majka

Pracuje tam już i naprawdę trafiłam tam na dobrych ludzi . Nie wiem czemu tak krytykujecie te Dino . Może czegoś nie wiem ??

Agula

Jestem pracownikiem Dino Polska. Pracuje już pół roku i każdemu bym poleciła prace w tej sieci. Pracownik jest tam doceniany, są jasno określone zadania, wynagrodzenie też jest ok. Idąc do tej pracy naczytałam sie jakis negatywnych komentarzy na temat Dino. Musieli je wystawiać ludzie z konkurencji bo nic z tego co bylo tam pisane nie miało miejsca ( przynajmniej w tym markecie w którym pracuje). Wynagrodzenie zawsze na czas, dostęp do szkoleń, jasno wyznaczone zadania, kadra kierownicza na wysokim poziomie. Naprawde polecam jeśli ktoś szuka pracy w sklepie

Pracownik Były
@Agula

Myślę że to co Pani napisała to chyba o innym markecie. Pracowałam 8 miesięcy. Najgorszy pracodawca jakiego miałam w ciągu 23 lat pracy. Nigdy więcej . Mało ludzi na 2 zmianie nie raz 3 osoby bo ktoś wypadł, Na kasie zimno że aż hej. Non stop coś do roboty a jak siedzisz na kasie coś gdzieś do rozłożenia. Kasa zwyczajowo jedna czynna bo na drugą nie ma kto siąść. Na mięsny idziesz jak ktoś wypadnie bez żadnego przeszkolenia. Piszą do Ciebie co dzień aby przyjść wcześniej a wychodzisz jak dobrze 23 a zazwyczaj 23.30 i o czym Pani Agula piszesz. Brednie raz jeszcze brednie wyssane z palca albo pisane przez samego pracodawcę. Pozdrawiam wszystkich pracowników ciężko tyrających na pracodacę

roksa256

Gosiek
@roksa256

Pracę wspominam negatywnie, dużo nadgodzin. Praca w ciągłym stresie. Grafik nieadekwatny do rzeczywistości, Wypłata podejrzewam , że też.Nie polecam i popieram powyższy komentarz.

Bavanit@
@Gosiek

Nie doceniają pracowników. Stale krzyki że sie nic nie robi. Straszenie naganami i regionalną. Paniusie sobie siedzą na papierosie a ty masz pracować. Ciągłe obgadywanie . Jak najdalej od tej firmy

Gosiek
@Bavanit@

Nie doceniają a starałam się jak mogłam

Sdghb
@roksa256

Cała prawda o Dino, całkowicie się zgadzam. W sylwestra jeśli przypadnie zmiana popo to urlop na żądanie , niech sobie pracuje p.Borys.

@roksa256

Tak to prawda. Na kierownika biorą osoby które nie mają pojęcia o współpracy z ludźmi zajmują się plotkami robienie zamieszania które prowadzi do konfliktu między pracownikami. No ale nie mają ludzi do pracy to biorą kogo popadnie.

Karl
@roksa256

swietne powiedziane, brawo :)

Ja.
@roksa256

Jestem za!!!ja mam też haczyk na panią kierownik.ja w sumie tam nie pracuje tylko moja żona . Mojej starej ????mówiłem żeby powiedziała dziewczynom-razem razem razem -bo sama nic nie zwalczysz.

Lao
@Anna

Kierowniczka tylko krzyczy na pracowników i ma pretensje że chce się jeden dzien wolnego. stale narzeka że ceny sie nie zgadzają na sklepie. Krzyczy na pracowników przy klientach.

@Ja.

W Dino łatwiej jest wymienić całą załogę niż pogodzić tą która już jest. Jeżeli kierowniczka ma dobry kontakt z kierownikiem regionalnym to twoja żona nic nie zdziała nawet jeśli wszystkie koleżanki pójdą za nią.. A pisanie jakichś (usunięte przez administratora) emaili do góry też nic nie daje a wręcz może jeszcze pogorszyć sprawę bo nawet jeśli kierowniczkę wywala to regionalna już się postara o to żeby zona dostala wypowiedzenie bo działa na szkodę firmy buntując załogę.

@Lao

Jak sklep nie jest ogarnięty to się nie dziwię ze nie chce się zgodzić na wolne.. Może któraś w jeden dzień na drugiej zmianie przejdzie cały sklep typowo pod ceny i już. Do tego uczulić dziewczyny w tej kwestii.. Ze kiedy wykładają towar i mają coś co nie ma ceny to pyk odłożyć do koszyka i jak się skończy paletę to koszyk zanieść do biura dorobić ceny roznieść i tak jest mniejsze prawdopodobieństwo że gdzieś tej ceny nie będzie. Na wszystko trzeba znaleźć sposób na wrzeszczącą kierowniczkę też, powodzenia :)

Xyz
@Himari

Regionalną też można wymienić.

Zxy
@Ja.

Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz,to można zgłosić wyżej anonimowo.W socjalnym ,wiszą adresy mailowe, gdzie można opisać nieprawidłowości,np.personalny@marketdino.pl Nie dać się zastraszać mobbing jest karany

@Xyz

Haha to jest wszystko jedna banda i jeden drugiego nie da wykończyć więc życzę powodzenia. Ja na szczęście mam świetna regionalna więc pozostaje mi tylko wam współczuc :)

Nie doszły pracownik
@roksa256

Witam dzisiaj byłem na rozmowie o pracę w miejscowości słupie. Rekruterka była bardzo nie miła coś tam bełkotała pod nosem nie dała dojść do głosu Pieniądze też jak za wolontariat za soboty nie płacone 50 lub setki lecz goła pensja gdzie tu sens gdzie logika .Jak można zatrudniać takie puste babsko. Na takim stanowisku przecież jest tyle inteligętnych osób co mogą objąć jej posadę

@roksa256

Dokładnie jest tak jak napisane

W.
@roksa256

Szczera prawda. POTWIERDZAM ZE TAK JEST W DINO.

Ewik
@roksa256

Brawo ! W końcu ktoś napisał.prawde o tym cholernym markecie !!!

Niezadowolona

Zgadzam się z twoją opinię w 100%

Przemo
@roksa256

Witam Życzę wytrwałości w walce z dino. To co się tam dzieje to....​Aż​ ​trudno uwierzyć że w państwie prawa takie rzeczy! Ehh. Jeszcze raz powodzenia życzę

klara
@Himari

I tu się zgodze reginalna stoi za kierownikiem nic nie zrobisz bo to one mają rację

@Himari

To prawda wola zwalniać dobrych pracowników a (usunięte przez administratora) i kapusie zostają.

@klara

Kierownik może wszystko

@roksa256

Szkolenia wpisuje że się ma bez szkolenia.

Zuza
@roksa256

Brawo to prawda.Wyzysk Polaka przez polaka

Jaanna

Tez tak myślę. Trzeba to ruszyć. Dlaczego NIE

@roksa256

Święta prawda wyzysk w biały dzień ale powiem wam że to jest bardzo przykre w sklepach innych sieci dziewczyny dostają bony na święta jakieś dodatki a w Dino nic kompletnie to jest chore !!!

bo to prawda

Tak

Prawda w 100%

tak zgadzam sie

robak
@roksa256

Widzę, że nic się nie zmieniło przez prawie 2 lata - nadal gnoją pracowników, niepasuje to zwolnienie, rób za dwóch, kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, większość rzeczy nie działa- zgłoś to, to usłyszysz że nic się nie da zrobić. Wszystko robione po kosztach.

to prawda

@roksa256

Bo to jest prawda ,wyzysk pracownika i nic więcej

Macfil
@roksa256

Dokładnie tak jest jak opisujesz to dramat, brak paczek na święta, bonów i to Polak Polakowi tak dziękuje za pracę. A największe przegięcie to praca w sylwestra do 21.00 ciekawe dla kogo? Chyba, że Panu Borysowi braknie alkoholu to wpadnie po flaszeczkę. Z ciekawości się zapytam czy na wszystkich sklepach macie temperaturę poniżej 18 stopni? Jeżeli tak to zgłaszacie to do inspekcji pracy. Pozdrawiam

Ktoś 11

Bo to wszystko prawda.

MARZENA. S.
@roksa256

Jestem pracownikiem dino i podpisuje się pod twoim postem. Związki zawodowe takimi sprawami się nie zajmują nie wiem od czego są u nas. Takie związki to nie związki. Jedyne co możemy odejść to odejść od kas i zmusić to rozmowy kogoś wyżej, nie regionalna czy liderkę bo one wykonuje polecenia jeszcze kogoś wyzej

Anic
@roksa256

Najwyższy czas zacząć coś z tym robić. Związki zawodowe koniecznie.

Sandra
@roksa256

Bardzo mnie ciekawi kiedy zarząd wpadnie na pomysł, żeby utworzyć jakiś socjal dla pracowników tak jak w innych firmach. Podpowiem nawet dofinansowanie do karty multisport czy jakieś bony na święta albo paczki dla dzieci pracowników. To przyciągnęłoby nowych pracowników i może nie byłoby tak że na zmianie pracuja 2 panie i kasa numer 2 jest zamknięta bo nie ma kto ją obsługiwać.

Stojaczek3
@roksa256

Zgadzam się z tym bo to prawda. Dodałabym jeszcze sprzęt sprzatajacy który notorycznie się psuje i niejednokrotnie cały sklep myjemy mopami. - godziny otwarcia - załoga 13 osób ciągle za dużo. - gdy ktoś zachoruje bądź bierze wolne na zmianie po 3 osoby łącznie z funkcyjna. Najlepiej przyjść zobaczyć jak i na czym się prscuje

@roksa256

Dlatego że byłam pracownikiem i szkolenia to porażka a spróbuj się tylko wypowiedzieć negatywnie to odrazu dostajesz wypowiedzenie. (usunięte przez administratora) i wyzysk

Sandera
@Ania

A co się robi na tych szkoleniach? I ile trwają?

Zbigniew
@Ania

A podają jakiś powód złożenia takiego wypowiedzenia? Chyba każdy pracownik ma prawo wyrazić swoją opinię i kulturalnie wyrazić swoje niezadowolenie i wydaje mi się że to nie jest powód do zwolnienia pracownika.

Zosia
@roksa256

Zgadzam się z tą opinią ponieważ klienci sami krytykują otwieranie sklepów w święta w te godziny. Słaba pensja

@Zosia

Krytykują, ale przychodzą do sklepu do tej 21. Nie martw się. Gdyby klienci nie chodzili do sklepu o tej godzinie to i Dino nie byłoby otwarte.

@roksa256

Piszesz samą prawdę zero szacunku dla osób tylko rób i się nie odzwaj

Asiulek
@roksa256

Bo to prawda jestem pracownica z Dino pracuje po 14 godzin wczoraj wyszłam z pracy o 2 w nocy

Ruda

Dokładnie tak

Vi

Zgadzam się w 100% pracownik pana Borysa

Lupa

Masz racje

S Bunia ????
@roksa256

Bo to prawda. Mają pracowników za NIC totalny brak szacunku dla ludzi, którzy pracują na NICH to się nazywa WYZYSK hmmm brak słów . Szkoda tylko że NIKT z tym nic nie zrobi

@roksa256

Racja.Zasnelismy prawie wszyscy z braku niedotlenienia w szatni na szkoleniu.

Nikt
@kogutek

Ciesz się ze było, u nas tylko nowe papiery do podpisu że było i tyle

Pielęgniarka
@roksa256

Zamiast do Dino zapraszam np. na dyżur do szpitala. Będzie nie tylko do 22, ale całe święta i Nowy Rok. Pozdrawiam

Klient Danuta
@roksa256

To jakiś zart to wszystko co tu napisane.Jeśli rzeczywiście tak Jrst to tylko Polak tak potrafią.Wiadome inne branże też pracują policja służba zdrowia cpn ale czy koniecznie aby sklepy byly do 21 czynne śmiem wątpić Drożej wyjedzie utrzymanie sklepu niż zysk z otwarcia. A jezeli prawdą jest że pracownicy bez zadnej premi czy bonów na Święta raczej w to jie wierzę.Bo raczej większość duzych firm racze nagradza sowich pracowników.

@Klient Danuta

Oj uwierz mi, że kręcą się do tej 21 jak opętani. U nas ruch jest naprawde w Sylwestra duży do ostatnich minut, czasem zamykamy o 21:10 bo kolejka na obu kasach. Gdyby górze się to nie opłacało to nie mieliby tych sklepów w sylwka do 21 otwartych.

Neutralna

Zgadzam się w zupelnosci

@roksa256

Pracowałam w sieci Dino to prawda ,ludzie ocknijcie się teraz pracuje w Biedronce i nie narzekam

onq
@roksa256

Dokładnie tak jest jak Pan pisze. Mam znajome pracujące w Dino . Jeden wielki (usunięte przez administratora) i wyzysk ludzi, żadnego poszanowania człowieka. Tylko tyrać za grosze. I jak Pan wspomniał na święta żadnych bonów dodatków nic nie dają ludziom za ciężką pracę. Powinni się pracownicy zbuntować powiedzieć dość .

Olix
@roksa256

Ja również czekam do 10 stycznia jeśli Poraz kolejny oszukają mnie z wynagrodzeniem zwalniam się. Ponieważ do tej pory za nadgodziny mi nie wypłacają a kierowniczka zapewnia że mniej niż 3 tysiące nie zarobisz a ja 2400 za każdym razem to samo

Obserwatorka
@roksa256

Wszystko to prawda. Nigdy nie wiesz jak długo będziesz w pracy. Czy grafik nagle się nie zmieni... Zimno jak nigdzie indziej i do tego kasy przy samych drzwiach. Wszystko po to aby obrywało się zwykłemu pracownikowi. To (usunięte przez administratora), nic innego.

siwa
@roksa256

Praca tam to (usunięte przez administratora)

Nowa

Bo to prawda

@Nowa

To się zwolnijcie jak praca wam nie pasuje ,nikt na siłę was nie trzyma

Klaudia
@roksa256

Przyłączam się do pani ja przepracowałam 3 miesiące choć robiłam co mogłam to moja pani kierownik stwierdziła że się nie nadaje bo ludzie się skarżyli a tak naprawdę byłam jedyna uśmiechnięta tam osobą a pieniędzy za delegacje i dojazdy do pracy nie dostałam do dziś dnia a nie pracuje już ponad 2 miesiące

k.h
@Klient Danuta

nie ma nic jakies marne premie ake na swieta nic i za niedziele czy soboty pracujace to tyle co w zwykly dzien

Miecio
@roksa256

Prawda, prawda, swieta prawda. Wszędzie trąbią najbogatszy człowiek 2 miejsce czyim kosztem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeżeli pracownika (usunięte przez administratora) sie z godnego wynagrodzenia dlaczego tego nikt nie opiszę na czym to bogacenie się polega.

Solo24
@roksa256

Zgadzam się całkowicie z ta opinią. Sama pracowałam i w Wigilię i w Sylwestra do 20.45. Nie polecam nikomu tej pracy w Dino. Goła wyplata nic żadnych premii nie ma.

Aaa
@roksa256

Te szkolenie jest takie do dzisiaj ????

@roksa256

O TAK. Jestem pracownica Dino już 2 lata i jedyne co mnie trzyma w tej pracy to to że pracuje na zmiany z mężem, a tak wszystko tak jak osoba wyzej napisała to prawda zróbcie coś z tym.Przydalby się jakieś związki zawodowe które porusza te sprawy.

Jack
@roksa256

Powinno byc podziękowanie za prace w formie bonów tylko nie "głodowych" a nie tylko najniższa krajowa,zachedzcie ludzi do pracy tak jak inni

@roksa256

Masz może wiedzę od kogo zależy przedłużenie umowy po okresie próbnym

Pani
@roksa256

Witam serdecznie moja żona pracuję w Dino i widać że jest tam (usunięte przez administratora)i zero docenia człowieka pracuję cały tydzień wolnego dnia nie ma to sprawiedliwe

Xxx Nowy wpis

Czysta prawda

bo mamy
@Majka

do tego prawo?? opinia o pracodawcy i warunkach zatrudnienia, ot, to nie niewolnictwo! poza tym niech inni wiedzą że w każdym sklepie jest tak i tak, że jest mopping, itp.

@bo mamy

Weź się za robotę i nie narzekaj Tyle w temacie . Nie podoba się to do widzenia. Pozdrawiam

Wiesia
@Majka

Weź się ogarnij bo przez takie jak ty, to dużo osób się zwalnia. Zamiast uczyć czy pomóc to wolisz tkwić w swej durnocie. Przez takie jak Ty do Dino nikt nowy nie chce zostać na dłużej. Mam nadzieję że Twoje dni są policzone (usunięte przez administratora)

Warol Kojtyla

Dokładnie do roboty, jak nie to do biedronki albo do Niemca robić.

Wiesia

No i widać jaka kultura tam pracuje.. samo (usunięte przez administratora) i tona mułu. Ja już się pożegnałam z tym wariatkowem. A Ty pracuj za 2000 i pokazuj nadal poziom kultury .

Majka

Tak nie znaczy że ma wiedzę. Ale Tutaj na forum widać bardzo dużą wiedzę ma. Więc się pytam co robi w Dino? Zamiast żyć dobrze z ludźmi. Jestem osobą która wszystko dobrze przyjmuje A nie udzielać się i tylko krytyka. To po co tutaj robi bo nie rozumiem

Kamień syzyfa

Jak czytam te Twoje brewerie to aż mam 300 ciśnienia. Jakbyś miała taki łeb to byś szła gdzieś indziej, a nie stanęła na dino. Ah zapomniałam! Przecież to taka firma, do której wszyscy się pchają, że aż etatów brakuje. Szkoda, że, nie ma naboru i nawet do reklam dawaja ogłoszenia,na słupach są ogłoszenia bo mądrzy omijają. Myślisz, że praca leży na ulicy, czy wszyscy mają takie szerokie plecy? Są ludzie, którzy z przyjemnością by się wyrwali, poszli gdzieś indziej i to nie chodzi o studia. Jeśli chcesz to rób sobie tam, a siedź i miej klapki na oczach, ale każdy ma prawo opowiedzieć jaki krzyż dyga i skończ gadać o tym kto ma się wziąć do roboty. Zakładam, że jak to czytasz to popijasz wosebke lub inną kawową breje i jesz pączka, a godziny lecą, zaś oni muszą dygać, siedzieć do 22.30 i nosić w sercu żal, że człowiek czlowiekowi wilkiem. Patrz w swój gar bo może w Twoim się coś przypalić.

ARO
@Majka

Tylko ktoś zdrowo pojebany może w ten sposób pisać o innych. Nie każdy może zmienić prace z różnych względów, ale to nie jest powód żeby pracownika wyzyskiwać.

Ktoś 11
@Majka

A pani to na 99% pracownik ustawiony bliżej przysłowiowego koryta i dlatego słowa krytyki tak bolą.

Inna

Jest odpowiednia

@Majka

Jestem byłą pracownicą i nie polecam totalnie nikomu tam pracować nie dość że nie została mi pensja wypłacona to kierownicy cały czas krytykują i się oburzają jak czegoś nie wiedziałam podczas gdy musiałam wycofać coś to kierowniczka z oburzeniem przyszła i powiedziała że ona ma swoją pracę i ciężko to jej usunąć było nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

prawda
@Kamień syzyfa

Prawda

@Anonim

Jest PIP dlaczego Pani nie zgłosiła braku pensji?

AndrzejDino
@Majka

Proponuję się nie udzielać jeśli nie widziała Pani innej pracy niż Dino w swoim życiu. Ludzie piszą tu opinie jeśli im coś się spodobało bądź nie spodobało - każdy ma do tego prawo. W Dino próbują wyciągnąć z człowieka "wszystkie soki" i zrobić z człowieka robota, najczęściej trafia to na ludzi, którzy mają rodziny bądź nie mają innego wyjścia tylko pracować w (usunięte przez administratora). Jeśli miałbym teraz wybierać nigdy nie zdecydowałbym się na współprace z Dino - nigdy.

Aska
@Majka

Ja popieram koleżankę. Zaczynając pracę ważne jest podejście jeśli ktoś chce pracować i stara się robić cokolwiek żeby bylo jak należy to z czasem się nauczy wielu rzeczy i będzie mu łatwiej wykonywać obowiązki. Ja się uczę i chodź czasem moja nieudolność jest aż razonca np. mięsa od tylniej strony nie odruzniam mylę szynkę z łopatka ale chcem tam pracować i porównując pracę w Czechach z obecną nie wiem co ja tam w ogóle robiłam. Jeśli każdy by sprężył się nie patrzył tylko jak tu czegoś nie zrobić albo zrobić coś na odpiepsz to by wszystko funkcjonowało jak powinno . To od ludzi zależy jak to funkcjonuje ciągle wam źle. Moi rodzice pracowali całe życie w systemie 3zmianowym tata i nie interesowało nikogo czy ma święta czy sylwester bywało że Wigilia i święta to były trzy nocki czy popołudniówki mam miała popołudniówki same i jeśli Wigilia była w tygodniu wracała o 22.40 i jakoś żyliśmy i funkcjonowalismy. Takie jest życie. Nikt wam nie każe tam pracować a że dają szansę każdemu to takie właśnie pustaki wypisują bzudy później

Noyer
@Majka

Masz racje . Sami hejterzy co za 2.900 nie beda pracowac. Najlepiej niech da Jarek z Mateuszem

Mar
@Majka

Bo to jest prawda lenie i nic wiecej

Agnieszka
@Majka

Niestety nie każdy ma taką możliwość zmiany. Bo to jedyne miejsce pracy w okolicy Kierownictwo dobrze o tym wie i bezczelnie to wykorzystuje gnojac ludzi. A dobrze mają tylko Ci co mają dobry układ z kierowniczką, która ma jeszcze lepsze układy z regionalną. Wszystko zależy na jaką kierowniczke się trafi w sklepie. Znam dziewczyny które sobie chwalą i mają zgrany zespół i nie ma rotacji ale jak kierowniczka dzieli ludzi to nigdy nie będzie dobrze

Lili
@Majka

Myślę, że olbrzymia część osób, które piszą negatywy już tam nie pracuje/szuka innej pracy. Rzucanie roboty, gdy nie ma się niczego innego na oku jest co najmniej nierozważne. Jasne, można się starać, mieć chęci, nie marudzić, wszystkiego idzie się nauczyć. I po to właśnie te opinie tutaj: żeby ludzie mieli świadomość, że należy się starać pracy na mięście, rozkładania nabiału i pilnowania pieca. Przy tym ciągłych pretensji, dlaczego masz kolejkę na mięsnym i czemu chłodnia jeszcze nieumyta. Młodych zmianowych, które się poczuwają do zwracania uwagi na wszystko, a same niewiele robią. Prowadzenia zmian (czyli dodatkowych obowiązków) bez żadnego dodatkowego wynagrodzenia. Ośmiu godzin przerzucania napoi, piw i ciągłych pretensji, dlaczego tak mało zrobione. Kontroli niemal co tydzień, regionalnej, która wyżywa się na kierowniczce i kierowniczce, która wyżywa się potem na pracownikach. Problemów z otrzymaniem urlopu. Pracowaniem ciągle na popołudnia, jeśli nie jesteś blisko z zarządem. Bzdur na rozmowie rekrutacyjnej i zupełnie innej rzeczywistości później. Ciągłego patrzenia na ciebie jak na złodzieja, a bo może bułkę wziąłeś nie zapłaciłeś, a kawa niepodpisana, trzeba wyrzucić. Osiem-dziewięć godzin sumiennego starania się, uśmiechania do klientów, bo jasne - możesz lubić tę pracę. Praca w sklepie jest ok. W Dino po powrocie do domu jesteś już tak zmęczony, że na nic innego nie masz siły i tak leci tydzień za tygodniem. Po roku połowa pracowników zaczyna mieć problemy psychiczne przez (usunięte przez administratora) o czym często jest tu pisane. Pewnie są po prostu za słabi na tę pracę. To wszystko za najniższą krajową, bez możliwości żadnych podwyżek. Realnie może czasem się troszeczkę premii trafić, jeśli wyrobicie sprzedaż... CZASEM. Dostajesz też ekwiwalent za pranie, no bo praca fizyczna. I oczywiście bez absolutnie żadnych pakietów socjalnych, żadnych paczek, nawet 5 zł bonów żywieniowych nie dostaniesz, NIC. Jedyny supermarket bez socjala dla pracowników. Rzeczywiście, praca marzenie nie dla leniwych. Po prostu kandydaci mogliby chcieć zapoznać się z atmosferą pracy przed rozpoczęciem tej wspaniałej przygody. A i nie martwcie się... na mojej rozmowie rekrutacyjnej nawet nie patrzono w moje CV. Tylko czy mam jakieś pytania i kiedy mogę zacząć. Tak więc świat staje przed Wami otworem.

Takise
@Majka

Taka prawda, nikt nikomu pracy nie wybierał, każdy z was wiedział dobrze do jakiej pracy idzie i na jakich warunkach się przyjmuje, więc przestańcie stękać że mało zarabiacie zawsze możecie trafić na ulicę, ja pracuję przez kilka lat w handlu jakoś nie narzekam, praca jak każda inna.

Zośka
@Agnieszka

U nas też kierowniczka dzieli, koleżanki i rodzinka a reszta to gorszy sort. Moim zdaniem premia jeśli jest wyrobiona powinna być jawna a nie tylko dla lepszego sortu który przychodzi do pracy by tylko minęły godziny.

...
@Majka

Masakra ważna jesteś jak mogi w zupie mlecznej

Kiki
@Aska

Dokładnie

Asik
@Zośka

A wiecie jakie mają zarobki osoby funkcyjne a jakie zwykły kasjer?

@Asik

Osoba funkcyjna nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy, więc wypłatę powinna mieć podobną do kasjerki.

Malwina

Nieprawda. Osoba funkcyjna ma dodatek za funkcje 150 zl

Asik

Serio?

@Malwina

Dodatek ma MZK i ZK, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

@Asik

Serio. Jestem osobą funkcyjną i nie mam żadnego dodatkowego grosza za to " stanowisko".

Buba
@Warol Kojtyla

W biedrze chociaż socjal moja dobry

gość
@Majka

a Ty to kto jedna mądra i do tego może jeszcze siedzisz na stołku wyżej w Dino ?;)

Szary pracownik
@Majka

Proponuję żebyś Ty Majka przestała się lenić i wzięła się do roboty, a nie wyręczała się swoimi pracownikami. A po 8 godzinach "jaka ja zmęczona jestem..." - rzeczywiście NIERÓBSTWO MĘCZY. Twój wpis świadczy, że jesteś kierowniczką (ew. młodszym zastępcą) i NIE MASZ POJĘCIA o zarządzaniu ludźmi, ani środkami trwałymi przedsiębiorstwa (towarem, wszystkim co jest na wyposażeniu sklepu) i zrozum, że tu nie chodzi o zmianę pracy, tylko o to żeby w niej być traktowanym podmiotowo a nie przedmiotowo. Każdy z nas chce pracować, ale nie godzi się na traktowanie jak śmiecia, jak maszynę, która ma pracować min 9 godz. na najwyższych obrotach i przy tym jeszcze być poniżanym. Mamy prawo opisywać jak w patologiczny sposób dino traktuje swoich pracowników i nie godzić się na to. Jesteśmy LUDŹMI i chcemy pracować w normalnych warunkach i być szanowani, oraz docenieni finansowo adekwatnie do ogromu pracy jaką codzień wykonujemy.

Dokładnie.

WŁAŚNIE.

Patryk
@Asia

Bo to prawda

@Majka

Tu nie chodzi o to..praca pracą..ale trzeba likwidowac obozy pracy..bo jak inaczej to nazwac??ryba psuje sie od głowy..na gorze balagan..na delegacje czeka sie ponad pół roku.żadnego socjalu i dodatkow..wiec jak to określić??jakies planogramy....niemoc własnych inicjatyw..wszystko pod dyktando..zwykle hangary handlowe..

Pewnie jakiś lamus

majka i kierownika niespodzianka

Nicky
@bo mamy

To idź do Biedronki . Tutaj po 200 godzin w miesiącu na 3/4 etatu po 10 godzin dziennie z możliwością przeniesienia do 60 km od miejsca zamieszkania ! Za 2000 zł nie wspomnę

XX dana

I tak odpowiada Kierownik sklepu ;) T

@Majka

Jak ktoś chce pracować (lub nie ma perspektyw) to taka praca też zadowoli.

Esi
@Szary pracownik

To nie do końca jest tak że Dino źle traktuje ludzi. Zespół który tam pracuje sam sobie podkłada świnie nie umiecie walczyć o siebie brak zgrania i tyle w temacie.(usunięte przez administratora) same robicie

Blabla
@Esi

Dokładnie tak jest

@Majka

Wasz szef podobnież jest na liście milionerów. Nie wiem czy on o tym wszystkim wie. 9 godzin codziennie i max pensja 3300. Jeżeli nie wie to niech się obudzi, jeżeli wie to znaczy że niewolnictwo w Polsce jest na dzień powszedni. Dla wszystkich heretykami Hejterow, pracuje bo nie ma w naszej miejscowości nic innego.

@Majka

Chocby dlatego ze sklepy opanowały głownie wsie gdzie to jedyna propozycje pracy a pracodawca to wykorzystuje,na mojej wsi Dino jest jakies 4 lata i kompletnie nikogo tam nie znam,co chwila inni pracownicy z okolicznych wsi a sklep bardziej przypomina zagracony magazyn niz sklep

@Majka

Majka a co powiesz na temat wykonywania zadań w talesie . Też uważasz że to nic takiego a może jesteś kierownikiem regionu lub liderem i nie dotyczy to ciebie . Bo wykonywanie zadań w takesie po zamknięciu sklepu to kuz chyba lekka przesada .

@Awa

Zastępca ma dodatkowe 100zl jeśli sklep wyrobi miesięczny plan który ktoś u góry wyliczył

50-latka
@Majka

Pracujemy, bo brak pracy biurowej a trzeba z czegoś żyć i robić opłaty.

Pat
@Majka

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora). Praca za najniższą krajową przy obecnych cenach, inflacji, sama haruj za 2800 zł. Zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) i tak jak napisałaś poszedłem do pracy do biura, a dokładnie do budżetówki. Zarabiam 4800 zł na rękę ( 6580,00 brutto). Niech Ci żal tylną część ciała ściska i to bardzo mocno zazdrośnico, haruj całe dnie czy to pierwsze zmiany, czy drugie, weekendy. Ja pracuje od poniedziałku do piątku 07:30 - 15:30 i mam normalne godziny pracy, wszystkie weekendy wolne, (raz w roku nagrody finansowe dla pracowników cała pensja tzn. 4800,00 zł), oprócz tego 13 pensja, nagroda za niechorowanie. A ty sobie pracuj w tym (usunięte przez administratora). Masz racje nikt nikogo nie trzyma w tej firmie, ja się zwolniłem i bardzo sobie chwalę pracę w budżetówce. Gdyby DINO płaciło wyższe wynagrodzenie od najniższego szczebla np. 5000.00 pln tj. 3800,00 na rękę to by nikt się nie zwalniał i szukał lepszej pracy. Zrozum to obecny poziom życia, ceny podstawowych produktów, inflacja, raty kredytów za mieszkanie zmuszają ludzi do lepiej płatnej pracy, ( zobacz zarobki u konkurencji, biedronka lidl). Kierownictwo powinno zrobić kilka kroków do przodu i zatrzymać pracowników podnosząc im pensje, ale ma to gdzieś. Niech robi tak dalej i udaje że nie widzi problemu, to nadejdzie czas że ta firma po prostu ogłosi bankructwo, a winni temu będzie kierownictwo, które nie zrobiło absolutnie nic, wiedząc co tak faktycznie się dzieje.

ice
@Ktoś 11

NAJSZCZERSZA PRAWDA, proponuje tej pani harować w markecie za najniższą krajową to wtedy zrozumie jak mocno ma zaklejone oczy, ale wątpie czy przy tym toku rozumowania te oczy się otworzą.

BYŁY PRACOWNIK
@Majka

Głupoty Pani pisze.Nie w tym problem że jak Ci się nie podoba zmień pracę. Tak było kiedyś. Teraz w dobie pracownika i możliwości firmy powinno jej zależeć na tym aby mieć dobrych zadowolonych pracowników a nie że co miesiąc dwa nowe osoby. Tak to ma wyglądać w normalnej fimie. Pracuję o 1.5 roku w firmie gdzie pracownicy robią po 11-15 lat w tej samej firmie. Dostałam się tam fuksem. Wolne soboty a jak już to tylko pierwsza zmiana. Widome handel kieruje się innymi zasadami. Tym bardziej powinno się ich jakoś wynagradzań a te godziny pracy ponad siły co to ma być. Pewnie bym pracowała dalej ale jak można tak harować za takie pieniądze a roboty coraz więcej. Ludzi mało 4 na zmianie to już ful wypas. ŻENADA. Obudzicie się Wy na górze kiedyś. Ale widomo (usunięte przez administratora) nie brakuje

Alek
@Majka

A pracowałaś w Dino ? Wiesz jak to jest ?

Zrezygnowany
@Majka

Praca biurowa, budowlanka, sprzątanie, gosposia 24/23to pikuś. My uświadamiamy nie narzekamy. Chociaż im więcej nowych naiwnych pracowników tym lepiej przynajmniej na chwilę. :)

Anka
@Majka

To nie wchodź na tą stronę ,ale masz problem..co przeszkadza, ze inni rozmawiają? I jakie rady...kurde ludzie tu szukają wyjaśnień i pomocy,(usunięte przez administratora)

Bogusia
@Majka

Nie bądź taka cwana. To jest szczera prawda , wykorzystują i tyle ., s pracujemy , bo nie ma nigdzie , co dla niektórych pracy w pobliżu .Dlatego pracujemy .Bo musimy z czegoś żyć .Nawet na święta , przysłowiowej czekolady nie dostaniemy .A narzekamy , bo mamy prawo , to jest czysta prawda i tyle w temacie

@Kamień syzyfa

mądra kobieta

@Noyer

uważasz że w dzisiejszych czasach pensja 2900 zł jest godziwa, podczas, gdy w właściciel firmy siedzi na miliardach? Perfidny wyzyskiwacz

onq
@Majka

Ludzie pracują bo mają rodziny na utrzymaniu i ciężko z pracą jest. A do biura się dostawc to trzeba mieć znajomości niestety. Lecz Dino i inne sieciowki powinni szanować pracowników bo dzięki nim ten na górze ma dosyt życia ,gdzie inni mają ledwo na Chleb po opłaceniu wszystkich oplat. Przydałoby się trochę szacunku do pracownika od czasu do czasu wynagrodzić za ciężką pracę wtedy też pracownik by szanował pracę i nie narzekał. Proste jak drut!

Kolo....
@Majka

Majka po twoim tekście widać że jesteś jakimś kierownikiem albo przydupasem kierownika skoro tak piszesz .Zasięgnij opinie pracowników jak to wygląda wszystko bo niemasz zielonego pojęcia o tym . Premia jest tak dzielona w Dino że kto najmniej pracuje najwięcej ma czyli (usunięte przez administratora) a kto się stara to ma 250 zł premii brutto i to uważasz że jest ok.Taksamo grafiki są ustalane że (usunięte przez administratora) kierownika mówiono że np w sobotę niechce im się przyjść do pracy wes tam zmień grafik żebym miała rano lub wolne i juz jest zakotwione tak jest w Dino w Pow.Aleksandrowskim .Albo kończy się prace o godz 14.30 i hodzi głupa się pali na sklepie robi się zakupy i wychodzi się o 15 do domu niewpisujonc godzin ,przychodzi się na drugi dzień do pracy i się wpisuje że się pracowało do godz 15.30 i to jest uczciwe to jest ok ,pani kierownik nic stym nie robi bo koleżanka tak może.

@Majka

A kto powiedział, że tego nie robimy? Niech dino rozważy, kogo zatrudnia na kierowników

Gucio
@Majka

Nie do końca jest tak jak pani pisze lubię pracę w handlu zresztą już ponad 24 lata ale jeżeli rano zostajesz na masarni sama i nie masz pomocy a jedna skrzynka warzy minimum 20 kilo tylko 3 osoby na cały sklep to ze zdrowiem nie da się długo pociągnąć sama musisz sobie radzić jak podjęłam pracę nic nie wiedziałam a teraz szkoda słów nawet jako osoba ucząca dostałam naganne i groźbę zwolnienia kolejka ok 15 osób towaru w ladzie brak i dostałam opr

@Gucio

To jest pani trochę nieogarnięta ,też pracuje na stoisku mięsnym i sama ogarniam wykładanie miesa do godz 6.00 mam lade mięsna ogarnięta i też mi nikt nie pomaga .

Helloeveryone
@Gucio

Mi grożą nie przedłużeniem umowy bo u nas się stałej nie dostaje nikt u nas tak nie ma tylko zawsze każdy pracownik musi złożyć podpis na 3 miesiące przedłużonej umowy sama nie wiem dlaczego to tak jest, każdy sklep jest określony czy ma na zlecenie I wie ile mu zostało pracy czy na stałe. Pracując na kasie często dostaje groźbę o zwolnienie bo w długich kolejkach nie mogę robić sobie innych rzeczy takie jak np uzupełniać alkoholi na półkach wykładać papierosów i robienie gazet, fakt jak nie ma tylu ludzi to oczywiście, że znajduje sobie na to czas ale u nas jest masa osób i nawet nie możemy na chwile wstać coś zrobić bo kolejki na pół sklepu nawet jak się rozbije z drugim kasjerem kolejki i na chwile się później wstanie coś zrobić to za chwile znowu to samo i przez to na swojej zmianie nic nie mogę dokończyć czy zrobić i grożą mi zwolnieniem trochę przesada moim zdaniem bo drugie zmiany np mają pod koniec dużo czasu na zrobienie np jednej rzeczy a tego nie robią i na pierwszych zmianach te osoby dostają opiernicz.. tak samo np jest twoj dzień wolny i do ciebie wydzwaniają,.że musisz przyjść do pracy dlaczego? Skoro jest dużo osób? Przecież to twoj dzień wolny należy ci się a mimo to musisz przyjść i już..

Babol
@Majka

Z tego co piszesz wynika że praca w biurze jest ok? Tam nikt nie narzeka i nie.krytykuje? Ryba psuje się od głowy jak to mówi nam.przyslowie.

Malina Nowy wpis

Ass

W punkt

@Eliza

Proponuję awansować na kierownika skoro Pani wiedza jest taka wielka. Otrzyma Pani pensje nie wiele większa od pracownika co po 8h idzie do domu i spędza czas z rodziną. W nagrodę dostaniesz kilku pracowników którym nie zależy na pracy co chwilę zwolnienia lekarskie uż i głowę pełną pytań czy będziesz miała z kim jutro pracować. Postaw się na miejscu osoby prowadzącej taki market, któremu co miesiąc tną etaty pracownicy nie przychodzą do pracy a sklep musi być otwarty bez względu na wszystko. Do tego ciągle telefony e-maile tłumaczenia wysłuchanie pracowników klientów i KR plus kontrole co 2 tyg. Fajnie się mówi jak się nie jest na kogoś miejscu. Jako kierownik mam dużo obowiązków na sklepie pracuje jako kierownik kasjer sprzedawca magazynier i sprzątaczka.

@@@
@Monika

A co Dino daje od siebie żeby pracownikowi zależało na pracy? Obiecują złote góry a potem rozczarowanie.więc mie dziwię się że idą na chorobowe aby tylko przetrwać okres próbny.

Ala
@Monika

Nie zawsze tak jesy , że pracownik po 8 godz idzie do domu. Po za tym w czasie tych 8 godz wykonuje pracę za innych, bo są ciągle braki kadrowe. Przy takiej polityce firmy nie ma się co dziwić , że nie ma Pani z kim pracować.

Podpinam sie

Kamila
@Monika

Pani kierownik mam pytanie. Czy była Pani chociaż jeden raz na drugiej zmianie i czy wie Pani jak wyglądają inwenteryzacje działów świeżych?

@Monika

Proponuje pogadac ze starymi wygami kierownikami,podpowiedza jak pic kawe 3 razy dziennie,dyskutowac z kolezankami w biurze i na socjalu i latac co chwile na fajeczke

@Kamila

Jestem. Obecna na drugich zmianach nie często ale kiedy nie ma kto zamknąć zawsze przyjeżdżam wiem Dokładnie jak jest ze nie ma sie nawet czasu na przerwę dla siebie o kawie nie wspominając. Inwentaryzacja wieczorna.... Robiąc ja wychodzę o 22.35 kwestia dobrej organizacji pracy i Mobilizowania załogi. Poranne inwentaryzacje w niedzielę to Pryszcz do 8 wszystko ogarnięte w 3 osoby. Dobre zarządzanie ludźmi działa cuda.

abc
@Monika

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Nic nie możesz powiedzieć pracownikowi, a do tego jak mu się podoba to rzuci l4 i go nie ma a ty kombinuj.

abc
@Joana

Dokładnie, trening czyni mistrza. Ale jak się nie robi to tak potem jest, że siedzą do 12 w nocy i na następny dzień i tak jest źle zważone.

Aga
@Monika

Zawsze się może pani zwolnić albo przejść na etat kasjera skoro wypłata prawie taka sama i po ośmiu godzinach się idzie do domu

Lalka
@Joana

Jak Ty to robisz skoro mozna ja wprowadzac po 22 dopiero??a gdzie korekty??bajki to dzieciom opowiadaj

Smerfetka
@Joana

Jesteś obecną ja też byłam kierownikiem i uwierz mi jak nie ma się składu do pracy to pracujesz od poniedziałku do soboty dlatego zmieniłam pracę i mam normalne godziny i wypłatę większa niż kierownik w Dino

@Smerfetka

Z tym się zgodzę nie masz załogi Ciągniesz non stop a na sklepie (usunięte przez administratora) Ja mam najlepsza załogę pod słońcem, gdyby nie oni nie miałam bym takiego sklepu na który dobrze się wraca po wolnym.

@Monika

Doskonale wiem o czym mówię. To co Pani pisze o pracy kierownika niestety nie jest adekwatne do tego co robi osoba na tym stanowisku w markecie w którym pracuję. Brak szacunku do pracowników i wysługiwanie się nimi to nie jest odpowiedni sposób na zarządzanie ludźmi. Sama tak ciężko pracuje że prawie cały dzień z biura nie wychodzi, nie wie co się na sklepie dzieje. A jeśli chodzi o godziny pracy to kto w markecie wychodzi po 8h tylko kierownik bo zwykły pracownik nie ma takiej możliwości przynajmniej u nas. A jeszcze zapracowany kierownik przyjedzie na 7 a wpisze się na 6.15 bo myśli że na to co ona robi nikt nie zwraca uwagi

@Lalka

22 kopia i szybkie klepanie nic nie dodajesz poprostu lecisz. Po co korekty jak dobrze masz wszystko zliczone. A nawet jeśli się pomyślisz rano możesz szybko to poprawić. Wystarczy pracownikom powiedzieć wyrobicie się będzie nagroda a wiadomo wszystkim. Zależy żeby wyjść szybko. Bajka jest to jak dziewczyny to robią że kończą o 24.jutro wigilia i wychodzę punkt 13.45 ani minuty dłużej.

@Joana

O jaką NAGRODĘ chodzi? Proszę o szczegóły.

@Mała

Zwykle motywuje ludzi tym że dostaną 2 3 dni wolnego z rzędu w kolejnym miesiącu bądź dostają kilka procent premii więcej. Działa. Najlepsza motywacja jest powiedzenie zrób to szybciej ode mnie a zobaczysz jak ucieszy cię fakt że o 23 będziesz już w łóżku. Dajesz 4 osoby chyba że można 5 i można góry przenosić.

O nie
@Joana

Potrafi pani ogarnąć jak pani twierdzi inwentaryzację bez problemu a nie potrafi pani ułożyć grafiku żeby miał kto zamknąć sklep dziwne .Co do inwentaryzacji wklepuje pani kody przed zamknięciem sklepu dopiero po zamknięciu zatwierdza inaczej nie wyszlaby pani tak szybko, to nie kwestia organizacji z pani strony tylko kwestia kombinowania.

@O nie

Tego co się orientuję każdemu przysługuje uz i zdarzaja się wypadki w pracy po którym pracownik nie jest w stanie kontynuować pracy zdarzają się również l4 dwóch osób i więcej i wtedy zostając z jedną funkcyjne trzeba ogarnąć. Kombinować trzeba tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić i przykro się czyta że ktoś wychodzi o 24 bo nie potrafi "kombinować" aby właśnie nikt nie musiał narzekać że wychodzi tak późno.

@Joana

Kilka procent premii jakiej? Jak sklep niskoobrotowy?

@Mała

Można wyrobić jestem tego najlepszego przykładem

@Joana

Czy wszyscy pracownicy dostają u Pani premię?

@Mała

Tak jednak procent jest uzależniony od miesiąca i od wykonywania swoi h obowiązków. Wiadomo z czego jest premia działy świeże więc jeśli trzeba sprzedać to dziewczyny starają się żeby to zrobić aby nie było strat. I najważniejsze nie kupują mięsa ani wędlin po terminie.

@Joana

A (usunięte przez administratora) itp. Pani akceptuje? Wiadomo pracownicy chcą KM się przypodobać.

@O nie

Potwierdzam. Da się to zrobić, ja z inwentury wychodzę maks 22.40.

Mm
@Monika

PANI Moniko, jak Pani lubi tak byś robiona to proszę sobie być tym kierownikiem. Jak Pani tak dobrze to proszę sobie (usunięte przez administratora) za te 3tys.

Kitka
@Monika

Nie każdy w życiu tak ma że jak coś źle w pracy to idzie na l4, czasami przyjdzie taki dzień i taka choroba że musisz wybrać albo Ty i Twoje zdrowie. Nikt z nas nie jest maszyną tylko człowiekiem. Życzę zdrowia zatem...

Justi
@Natalia

Dziwne jak O 22 rozliczam kasjera i zamykam system to trwa samo ok 15min chcialam by to zobaczyć bo mnie najwcześniej o 23 kończę

@Justi

W wigilię wyszłam z pracy o 13.45 więc jak to możliwe że wam się tak długo system. Zamyka?

Nie jesteś :)

@Justi

Bez inwentury wychodzimy 22.10-22.15

Tzn?

@Natalia

Wczoraj inwentura po zamknięciu i moje gwiazdy wyszły 22.40.

Magma
@Joana

Pani może wychodzi 22.35 tylko ktoś musi wprowadzić inwentaryzację a sklep czynny do 23. Nie ściemniaj o organizacji pracy bo nie wiesz co piszesz

@Magma

A nie widzisz kiedy był napisany komentarz? W 2019,,,, Wtedy sklep był czynny do 22

królik
@Eliza

Mam prośbe.Czy ktoś wie,kiedy wyjda przelewy za wrzesień

M
@królik

Dziś wypłaty

@Eliza

Wszystko prawda.(usunięte przez administratora)na stanowiskach kierowniczych,mobing i łamanie praw pracownika w każdym calu.Wszystko skrzętnie maskowane przez przełożonych,a TAKIE kampanie anty.Tylko daleko od tej firmy.

Nan
@Eliza

Poszłam na chorobowe , bo anginę miałam , teraz nie wiem czy wracać bo po rozmowie , słyszę że albo dadzą umowę , zobaczą po opinie sklepu na którym niby uczyłam się , wykorzystywali nas , a okres próbny jest , poniewierają stałe pracownice uczące się osoby , na dzieci nie ma paczek nic zero.

Pracownica
@Monika

To naprawde chyba jestes wyjatkiem bo u nas to kierowniczka nic nie robi chodzi tylko wolnym krokiem dorabia ceny ktore juz sa sprawdza je sobie pogada przez telefon kaze cos zrobic bo nie wyrabia sie

Prawda
@Eliza

Zgadzam się. Albo idą na osobę funkcyjna i myślą że wszystkie mądrości pozjadala i może innych jak śmiecia traktować

Ona
@Eliza

Witam pracuje nie cały miesiąc i widzę że nie jest wesoło, człowiek jest od wszystkiego, na mięsnym ogarniasz towar, ceny, pieczywo, warzywa i jeszcze coś wymyśla. Przerzucasz towar na zapleczu bo trzeba wyłożyć, jestes za sprzątaczkę. Ogólnie tragedia. Nie polecam.

Sabina
@Eliza

Podpinam sie pod wypowiedz Sa rozni kiero i rozni pracownicy U nas praciwnicy zapierdzielaja i niepamietam kiedy wyszlam na czas Zawsze p kiero miwi kiedy moge zejść ze zmiany Sama zawsze wychodzi okolo 15 30 ale nie ukrywam ze bardzo duzo wraz ze swona z-ca siedza na telefonach prywatnych i smsach a smichy chichy slychac na pol sklepu Na drugiej zmianie przerwa to rarytas jak sie nie wyklucisz to nie masz a jak odpyskujesz to wiekszosc 2 zmian

Marzena
@Ona

a co byś chciala tylko jednego robic w sklepie? Haha ;)

Daga
@Eliza

Tu też ktoś opisał idealnie. Dino Krzeszyce to samo. Jeszcze do tego dochodzi mobbing i dyskryminacja. Pozdrawiamy panią kierownik Dino Krzeszyce,ktora dobiera sobie pracowników względem własnych upodobań. Doświadczenie się nie liczy.

Ona123
@Eliza

Dokładnie żebyś wiedziała pracowałam tam jakiś czas temu masakra jakaś .nie polecam kierowniczkę z Dino w Pawłowicach obgaduje klientów i narzeka jaka to ona nie jest zmęczona jest osobą która lubi być w centrum uwagi.A jeśli chodzi o towar a lodówkach masakra kupując zapakowana szynkę z kurczaka i po otwarciu jej od spodu była pleśń ,jak można do czegoś takiego doprowadzić wstyd jeszcze raz wstyd a mięso z kurczaka z mięsnego masakra nie nadaje się do jedzenia,niech właściciel firmy coś z tym zrobi

Pracujacy w dino

Święta racja!!!!

Koko
@Eliza

Hejka mam pytanie czy jeżeli złożę wypowiedzenie w trybie natychmiastowym za porozumieniem stron czy kierowniczka to podpisze czy raczej nie bo znalazłam nowa prace bardziej atrakcyjna a nie wiem czy nie będzie problemu

Zakret
@Eliza

Z tym się zgodzę!!! Biorą tępe dzidy które nie mają o niczym pojęcia. Sklep 4 lata trzecia kierowniczka i coraz gorzej!!! (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) premie bierze cała bo z poprzednimi kierowniczkami choć sklep nie spłacił swojego długu na otwarcie się to zawsze wpłynęło za tamtych czasów po 80zl a teraz nic pusto!

KM dino
@Eliza

Byłam KM w Dino w Małopolsce, po rocznej umowie nie dostałam przedłużenia. Nikt nie raczył mi powiedzieć że nie chcą że mną współpracować ani dlaczego nie chcą. Byłam od reanimacji złych marketów. Liderka i KR wolą ciemne kierowniczki bez odpowiedniego wykształcenia niż dobrych pracowników. Masz rację żenada.

Odpowiedź.
@KM dino

Z tego co mi wiadomo, pracodawca nie musi informować o nie przedłużeniu umowy.

Lusy
@Eliza

Prawda pracuje rok. Ile nie pracujesz ciągle najniższa krajowa. Nadgodziny nigdy nie było..... Poprostu giną!! Zero socjalu zero premi. Decyduje że odchodzę. Praca 5 dni w tygodniu co najmniej 9 godzi. Ciągle za mało zrobione trzeba zostać na nadgodziny. Wiecznie niezadowolenie i straszna regionalna niejaka Iwona Typowy manipulant co zamiast motywować twierdzi mądrymi słowami że za mało robisz że twoja wina że sklep nie zarabia. (usunięte przez administratora) na całej lini wszystko za przyzwoleniem góry.gdyby nie to że mi się nie chce włuczyć po sadach. Bo tam to co ona wyprawia się nadaje , to rolę odejść. Rozliczanie trzymiesięczne co trzecia wypłata trochę o 200 300 zł większą za codzienne nadgodziny. W Dino naprawdę giną nadgodziny sama nie wiem kto fałszuje listy obecności ale taka jest prawda. Brak ochroniarzy to tobie każą pilnować żeby ci towaru nie kradli!!! Inaczej sklep nie zarabia.. Nie ma premii. Zepsuje cis się np piec do bułek to też nie ma premi bo koszty sklepu duże. 3 do 4 osób obsługuje cały marketingu za najniższa krajową i ciągle za mało zrobione. Zero pochwal tylko reżim. Tak jak w (usunięte przez administratora). Wszystko za zgodą i motywacja do pracy regionalbej

Bbbb
@Daga

W Rogaszycach to samo

Dawid
@Eliza

brawa brawa wielkie gratulacje pięknie wyrecytowany wiersz., a szczególnie w kierownictwo żeby nie oni nie było by tak dużej firmy takiej jak market DINO . POWINNIŚMY SIE CIESZYĆ że mamy swoje Polskie markety ,polską wołowinę polskie wyroby . Można by tak wiele pisać dobrego .wiadomo może się przydarzyć zła opinia na dany produkt. Tak jest w każdej branży . A nie pomijając oczywiście wynagrodzenia , jest to normalne w dzisiejszych czasach jaką pełnisz funkcję takie też jest i wynagrodzenie. NO CÓŻ MAMY TEŻ TAKIE CZASY ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI. pozdrawiamy konkurencję. A Panu Biernackiemu wiele sukcesów i oczywiście 1 miejsca w fotelu lidera i zapraszamy na stadion żużlowy do Ostrowa wielkopolskiego. I chciałbym również dodać nie łączy mnie nic z firmą DINO jestem zwykłym klientem jak każdy Polak

Wiktoria

Potwierdzam !

@Monika

Moja pani kierownik tylko robi zamówienia a resztę czasu spędza na ploteczkach ze swoimi donosicielami . Proszę nie pisać że kierownik ma tak dużo obowiązków. Jako zastępca na drugiej zmianie pracuję dużo więcej od niej .

Porażka sklepu Bytom 4
@Eliza

Wiążąc się z takim zakładem jak Dino należy dwa razy się nad tym zastanowić. Idealnie to widać po oddziale Bytom 4 gdzie dwie szwagierki wykorzystują swoją władze pod każdym względem. Pani kierownik i zastępca kierownika gdzie nie powinno mieć to miejsca żeby pracowały non stop na jedną zmianę i przede wszystkim rodzina w korporacji wiadome w jednym miejscu z czym się wiąże. Według mnie zastępca powinien zamykać sklep a kierownik otwierać. W tamtej jednostce są obarczone biedne kobiety, które wykonują pracę kierownicze nie mając tego nawet w obowiązkach, bo na umowie widnieje stanowisko sprzedawca/kasjer a nie kierownik. Od kiedy szary pracownik rozlicza utarg konwoje itp???? Niejednokrotnie dziewczyny pracują we dwie, gdzie standard przewiduję minimum trzy osoby na jedną zmiane. Pani kierownik nic sobie z tego nie robi i za przeproszniem ma wszystko w czterech literach. Jak może ktoś zostać kierownikiem skoro nie toleruje mężczyzn w markecie???? Tak ta Pani nie zatrudni mężczyzny do sklepu a jeśli ktoś jest na zastępstwo z innego sklepu to napewno przekonał się jak bardzo szanuje mężczyzn Pani kierownik. To czysta dyskryminacja i zero szacunku do drugiego człowieka to czysty (usunięte przez administratora) Ważne że ona wychodzi o 14 oczywiście jak zaczyna dzwonić żeby ktoś przyszedl wcześniej na popołudnie bo Pani kierownik musi chodzić odpicowana jak lala a jest zwykłym dnem i to wstyd dla takiej korporacji. Wieczna empatia i (usunięte przez administratora) z jej strony niestety, ale taka jest prawda. Wszystko pięknie i ładnie wygląda do czasu, aż zaczniesz pracować. Na samo dzień dobry narzucone z góry nadgodziny, o których nikt nie informuje. O wolnym planowanym można zapomnieć bo grafik jest non stop zmieniany. Niezgodnie z prawem pracy ludzie, którzy dają wypowiedzenia i chcą zgodnie z umową skończyć pracę w danej firmie i iść na lepsze to dostaje porzucenie pracy żeby tylko napryskac komuś w papierach. Tak to wygląda. Mógłbym opowiedzieć więcej, ale za dużo pisania. Mam nadzieję że kadry z Krotoszyna wkoncu wezmą się za tą kobietę i pozbędą się darmozjada bo tylko przez nią ludzie co się zatrudniają bardzo szybko rezygnują z tej pracy. Pozdrzwaim

klientka
@Eliza

Eliza,to się nigdy nie zmieni.A wiesz dlaczego? Bo glupie osoby wzarzadzie wolą zatrudniać jeszcze głupsze od siebie ponizej,w obawie,ze jakby sie trafiła jakaś mądra- to istnieje ryzyko,ze glupca wygryzie.Wlaścicielowi też tak naprawdę na ttm nie zależy- prawdopodobnie ksiegowy robi g w niezlego konia i dobrze.Gdyby trafił się ktoś mądry,kto potrafi tym balaganem naprawdę zarządzać,nie tak byzyski i piraca wyglądaly,Wszystko chodziłoby jak w zegarku, byloby wiecej personelu, starzyłoby i na większe pensje dla was izysk nie byłby wcale mniejszy.Zaczyna sie od tych,ktorzy decyduja o zakupach.Preciez nie robią tego za darmo!Sa lepsze firmy,producenci,dostawcy.Czasem wylatuje nagle z listy dostawców dobry,sprawdzony towar.Niby dlaczego? Bo następny dał....?(być może).Klient klnie,ale Dino wyrasta na wsiach,wykosil wiejskie sklepiki, już nie ma p.Krysi,która miala zawsze sprawdony,dobry towar.Kto pracuje w mieście,ew.sobie przywiezie.Reszta -nie ma wyboru.Czyli tu już zaczyna sie gnicie.Potem gląby na kier,stanowiskach pilnie starają siee o jeszcze wieksze głąby podlegle.One o następne.I tak to sobie gnije.Wlaściciel też ma w nosku- najbardziej im się podoba,jak poddają im projekt,jak by tu można (usunięte przez administratora)pracownika.Bo "dzięki" zwariowany, podatkom i skladkom - pensje z obciążeniami to niemal zawsze największa pozycja w kosztach.Jak szef/wlasciciel głąb- to sie cieszy z jej zmniejszania,każdym oszustwem.I kólko się zamyka.Tylko silne związki zawodowe- ale trudno o jedność i odwage- szczególnie w malych miejscowosciach,gdzie pracy nie za duzo. Miejmy nadzieję,ze po okresie calkowitego upadku naszej gospodarki odbudujemy to na uczciwych zasadach.

Inez
@Ona

Dokładnie. Niby jesteś na mięsnym a obowiązków na pół sklepu. Zejście na przerwę graniczy z cudem . A na drugi dzień i tak opiernicz od jaśnie pani kierownik,że coś nie jest zrobione.

Xxx
@ewa

Podziwiam ze maja jeszcze na takie coś czas, nasza nawet do toalety nie ma czasu pójść nie wspominając o przerwie..

Dinodno
@Eliza

Witam jakie profity ma kierownik marketu oraz zastępca.

Ewka
@Eliza

Witam ! Jestem ekspedientką z 14 letnim stażem, sama mam 31 lat w moim mieście jest Dino . . .ale ile razy bym nie składała CV to zawsze jest odrzucane. . . ponieważ kierownik nie przyjmie kogoś z większymi kompetencjami i stażem pracy niż sam posiada. Ja mam skończoną szkolę zawodową o profilu sprzedawca i szkole średnią. Cały czas nieprzerwanie pracuje w zawodzie i to w handlu również spożywczym,znam handel od podszewki pracowałam zarówno w markecie jak i w sklepie ze sprzedażą tradycyjną. . .dziś pracownicy marketów nie rozumieją jak funkcjonuje sklep jeżeli wszystko nie idzie przez komputer, jak trzeba wyliczać ceny samodzielnie z faktury. W moim pobliskim Dino kierowniczka jest osobą z 4 letnim stażem pracy,po ogólniaku,gdy została kierowniczką miała 2 lata stażu pracy. . . zastępca kierownika podobna sytuacja. . . .na dodatek przyjmuje po znajomości koleżanki sąsiadki ciocie . . .i wszystkie praktycznie które nie pracowały w zawodzie (3 tylko są z praktyką w zawodzie,w tym dwie z duża przerwa na wychowanie dzieci i dwie nie kasowe w tym).. .osoby które mają staż pracy w zawodzie nie są brane wogole pod uwagę . . .a ciągle przyjmują ofiary które nie potrafią odpowiedzieć na pytania klientów. . .irytuje mnie takie zachowanie, chociaż sama pracuje w tym zawodzie i wiem że trudno być Alfa i omega ale widać że te panie nawet się nie przykładają żeby coś wiedzieć zapamiętać zrozumieć. Ale to wina niedouczonego kierownictwa. W dwóch innych pobliskich marketach Dino jest wcale nie lepiej. Kierowniczka w czasie pracy jedzie odebrać dzieci ze szkoły . Przyjmuje rodzinę sąsiadów znajomych a jak przyjdzie do pracy ktoś obcy to nie jest dopuszczany do kasy tylko mycie sprzątanie układanie towaru pieczenie bułek lada z wędlina a później się dziwią czemu taka rotacja i czemu ludzie odchodzą z pracy. W następnym Dino to samo kierowniczka ma 24. Lata ciągłą rotacja bo stare pracownice są tylko na kasie a reszta robi za (usunięte przez administratora) Ekspedientki nie wytrzymują czasami tygodnia i odchodzą. Nawet byłam tam pytać o pracę to Pani kasjerka powiedziała mi że "tu wszyscy z tąd uciekają". Więc mile powitanie kandydatów. . . . Naprawdę sądzę że na kierowników powinni przyjmować ludzi z kilkuletnim stażem którzy pracowali w różnych miejscach. Jak będzie awaria komputera to kierownik nawet samodzielnie nie będzie potrafił wyliczyc ceny z faktury albo zamówić towaru bez podglądu stanu magazynowego. Do pracy w handlu trzeba wyczucia. . . W moim pobliskim Dino co tydzień terminuje się nabiału za ok 500 zł na (usunięte przez administratora) generować takie straty, rozumiem ,że popyt nie zawsze jest równy ale to nie znaczy że trzeba zarzucić się towarem żeby mieć co robić. Poza tym u mnie pobliskim Dino jest taka sytuacja że pracują dwie Panie sąsiadki kierowniczki jedna pracowała wiele lat w markecie a dla drugiej jest to pierwsza praca w życiu oprócz zarobkowej pracy w polu i ta Pani co była ekspedientka (usunięte przez administratora) aż jej czasami brakuje tchu a ta druga snuje się po sklepie jak święta krowa. . .do (usunięte przez administratora) kto tym wszystkim rządzi. . .to że ktoś ma staż to znaczy że ma pracować za dwóch a ten kto nie ma może się obijać bo nie umie nie potrafi . . . żenada. Róbcie kontrolę i lepsze rekrutacje. . .większość szarych pracowników ma lepsze kompetencje o staż pracy od kierowniczkow

@Ewka

A poza tym wszystko ok?

@Eliza

zgadzam się kierowniczki nic nie umieją i stosują (usunięte przez administratora)

@Monika

to po co chciałaś być kierownikiem

Margo
@Eliza

Podjęłam pracę w markecie Dino we wrześniu ub.r. i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie od dziś wiadomo, że do dobrej współpracy konieczne są kompromisy i podejście obydwu stron, a nie tylko jednej. Wynagrodzenie wypłacane jest zgodnie z umową, zaś premie (jest ich kilka) zależne są od podejścia danego pracownika do pracy, innych pracowników, klientów itd. Pracowałam w kilku zakładach, praca w markecie Dino jest moją pierwszą pracą w handlu. Mogę jeszcze dodać, że jeżeli jest zgrany zespół, to wszystko jest ok.

Nick Jagger, dla kumpli Mick
@Eliza

robie tam zakupy prawie codziennie więc się przez parę lat nasłuchałem, naobserwowałem

Jula
@Eliza

To cała prawda o Dino. Najniższa krajowa. Praca u najbogatszego Polaka (usunięte przez administratora) mimo ze tony żywności idę do (usunięte przez administratora) Codziennie praca po 9 -10h. Dzień wolny za nadgodziny. . Wymagania jakbyśmy pracowali za 5 tys brutto. A prawda jest taka ze zero premii- nie wspomnę o świątecznych ,nawet żadnego bonu choćby do wykorzystania w tym sklepie. Ludzie narzekają na inwestorów zagranicznycha ale tam chociaż na święta każdy dostaje solidna premie. Odradzam pracy w tej sieci.

Pracownik były
@Eliza

Zgadzam się z opinią na temat Dino kierownicy stosują (usunięte przez administratora) nie masz prawa się odezwać bo z byle powodu zwolnią od razu 9 godzin dziennie zapierdalania ciężkiego i nawet nie próbuj powiedzieć że chcesz coś zjeść lencze i Kalwaria Zebrzydowska to kierownictwo psychicznie wykańcza co kolwiek zrobisz jest źle tyrać nie odzywać się próbowaliśmy rozmawiać to parę osób poszli do zwolnienia bo jakim prawem to jest (usunięte przez administratora) pracy

jola
@Eliza

taka prawda, ego wzrasta z plakietką

@@@@

A jak pracuje się z grupami ile godzin

Kamila
@Eliza

Kierownik ? Zawsze kojarzył mi się z inteligentną opanowaną osobą dopóki nie zaczęłam pracy w Sklepie Dino . ŻENADA . Jak szybko zaczęłam prace w tym sklepie tak szybko skończyłam .

jola
@Eliza

Zgadzam się w moim okolicznym sklepie, jakby i (usunięte przez administratora) pracuje bo nie raz słychać przekleństwa na sali sprzedaży jak panie kłócą się kto na mięso stać powinien lub przy wykladaniu towaru.

Wydziarana
@Eliza

Tak to prawda i jeśli nawet któraś z was zostanie funkcyjna dość że musisz zapiepszac to nie masz zero dodatku mają cie za nic

@Monika

Jezeli nie odpowiada to zmien pracę

RysiaSzkółka
@Eliza

W Dino zarobki są dobre i kadra też ,tylko zależy gdzie.To zależy od ludzi.

Zolza

To jest prawda

Pracownica

Dokładnie tak.

Alf
@Eliza

zgadzam się z opinią w 100%. Zarządzanie zasobami ludzkimi beż jakiekolwiek wiedzy, praca w godzinach nadliczbowych to norma ( jak to się ma do 150 godz.nadliczbowych w ciągu roku), wynagrodzenie to przysłowiową (usunięte przez administratora) Szkolenia pracowników żadne. Praca dla zdesperowanych

@Eliza

Jak czesto pracownicy dino chodza na zwolnienia lekarskie

Nami
@Karolina

Jaka im coś dolega

Zbigniew
@Eliza

To prawda.Brak kompetencji.Szczegolnie jeśli chodzi o zamawianie towaru.Towar jest dużo gorszy niż ten z przed roku!

@Zbigniew

To nie wina kierowniczki że towar jest gorszej jakości ,pretensje to proszę zgłaszać do producentów i dostawców

@Kamila

Ja byłam pracuję na sali sprzedaży przychodzę po godzinach żeby pomóc na inwentaryzacji oraz gazetce otwieram sklep dla mnie to nie jest problem .Tylko nie oceniaj wszystkich jedna miarą

Anusia

Cala prawda o Dino.

@Eliza

ZGADZAM SIE Z TA PANIĄ. Nie liczą sie z pracownikami Regionalni olewają sprawę zamiast słuchać i działać mają gdzies pracowników opinii klientów ten Market to najgorsze co może... Być...... Kierownictwo nie jest dobrze wybierane bo po szkole podstawowej czy po gimnazjum nie majac wykształcenia i doświadczenia w handlu to jak maja przekazać wiedzę jak sami są puści.... Tylko opisywać gdzie sie da co tak naprawdę wyprawia w tych marketach

Gbur
@Eliza

Bo tam pracuje. Obowiązków bardzo dużo, inni pracownicy są rozliczani z pracy ulgowo a innym narzuca się prace swoją i tych co jej nie zrobili, wiecznie nie domowienia. Brak komunikacji Kierownik -pracownik.

Nikt
@Kamila

Ja jestem nowym pracownikiem Dino. W pierwsxy dzien na kase bez najmniejszego szkolenia bo pracowałam wczesniej w sklepie.Nawet na 2 dzwonki nikt nie przyszed przed majowym weekendem bo sobie kierowniczka z zastepczynia ciastka kupila na socjal i zarła ( widać po dupie jaką ma),a teraz na miesnym kibluje i inwentaryzacje i wszysko sama o 20 chyba jedna sciagla zeby mi pomogla bo tak poganiała, że mam 5 minut na inwentaryzacje i na mycie maszynek że do konca mam krajac i mielic nie odmawiać. Tak byla zajeta robota w biurze, ze wieczorem dopiero ja na sklepie zauważyłam, ze warzywa doklada i przeglada ponad 2 godz. To jakis kołchoz, a kierowniczki nowymi pracownikami sie wysługują a same siedzą na dupie i nic nie robia. Na koniec zmiany jeszcze musiallam magazyny i biuro i szatnie umyc bo nie mial kto. Dzien w dzien siedze ponad 10 godz bo nie moge wyjsc sama i tak wracam do domu ok 24:30 a zaczynam o 14:15

Ramzes
@Eliza

Dlatego że dino w Goszc i w Twardogórze jest jeszcze gorzej to że zero odpowiedzialności to jest nic w porównaniu do tego co odwala Twardogóra nagminnie co tydzień jak jest zmiana gazetki we wtorek o godzinie 18 już są pozmieniane ceny z promocyjnych na normalne i to tak jak powiedziałem brakuje tylko kogoś żeby przyjechał o godzinie 19 lub20-tej tylko potrafią przyjeżdżać z rana i gnębić narmalnych ludzi a coś wiem o tym

H
@Eliza

Ja za 11 dni pracy po 10 godzin z godzinami nocnymi dostałam za maj 2022r całe 545,93zł. Powodzenia

H
@RysiaSzkółka

Dobre????ja za 11 dni po 9-10 godz nawet czasem dłużej z dodatkiem nocnym dostałam 540zł z groszami

Fa
@Monika

Czy w innych marketach kierownik ma zabierane pieniądze za spóźnienie się z zamówieniem?

@Eliza

To prawda..nie dosc ze gole pensje..brak socjalu..to jeszcze kadra ma wiele do życzenia..

@Eliza

Pracuje. Cala prawda. Mozna jeszcze wiecej ,bo zalezy od obsady.

@Monika

Bzdety.Po 8 godzinach to idzie kierownik.Bo nie moze miec wiele nadgodzin.ja jeszcze nie przepracowalam 8 godzin tylko wiecej.

Ktos
@Eliza

Zgadzam się z tą opinia.

Lew
@Eliza

Prawda praca za najniższą krajową, cały czas nacisk, wyzysk człowieka a wypłata 2800 pln. Zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) i najbogatszego Polaka. Pracuje w budżetówce 4800 na rękę, 6400 pln brutto.

Agnieszka W.
@Eliza

Dino to fajny market, ????. Może pojawią się w nim chryzantemy od polskich dostawców na święto zmarłych.

Zrezygnowany

Prawda w 100%

Klient
@Eliza

Bo tak jest a do tego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)papiery

Polka
@Eliza

W żadnym sklepie nie ma urlopu przed świętami. Zresztą myślę że powód twego wypowiedzenia był.inny.

Xxxxx

Bo prawda

Mariola
@Eliza

Prawda. Właścicielem jest najbogatszy Polak, a pensja jest nieadekwatna do pracy

@Eliza

Zgadzam się drugi przykład takiego kierownika występuje w żabinach w Warmińsko-Mazurskie Totalne dno zero wiedzy z zakresu zarządzania ludźmi. Tamtejszy kierownik nie rozróżnia pracy z kadra od pracy z koleżankami

@Eliza

Jak jest w dino z wypadkiem przy pracy zekomo z winy pracownika

xxyyzz
@Eliza

DOKŁADNIE!!!!! System zarządzania tymi sklepami nawet nie sięga (usunięte przez administratora), jest znacznie poniżej!!!! :(:( Taka duża sieć, a w środku zero organizacji, nikomu nie zależy, żeby usprawnić i skonkretyzować sposób działania. Ale w centrali jest tak samo..... żenada, jedna z najsłabiej zarządzanych firm, szkoda się tam pakować. Dlaczego ta sieć się tak wybiła.., myślę, że ludzie po prostu muszą gdzieś robić zakupy, no więc idą do dino.

Viola
@Monika

Nikt Pani nie każe pracować jako kierownik. Poza tym, trzeba pomyśleć jaka jest faktyczna przyczyna pójścia na L-4 pracowników a potem zwolnień. Jak są traktowani pracownicy, czy nie są (usunięte przez administratora), zwłaszcza osoby niepełnosprawne, które są zatrudnione na sklepie. Pytanie: po co zatrudniacie osoby niepełnosprawne czy tylko po to żeby pracodawca dostał dofinansowanie a pracownik pełnosprawny (bo ma zadania do wykonania) wyśmiewał się z niepełnosprawności czy robił przytyki, że ich to wcale nie interesuje niepełnosprawność tylko jest potrzebna siła i sprawność. Przecież osoba dostała orzeczenie w jakimś stopniu z jakiejś przyczyny. Jak może kierownik traktować takie zachowanie innych pracowników wobec osoby niepełnosprawnej. Tolerować takie zachowanie na sklepie? Jestem osobą niepełnosprawna i byłam źle traktowana na sklepach 2 Dino. Mobbing, wyśmiewanie, zaniżanie wynagrodzenia po to żeby nie dać premii i dać czyste wynagrodzenie, ciężka praca dla osoby zdrowej a co z niepełnosprawną? Dużo by mówić porażka nie po to człowiek się uczył żeby osoba zdrowa błędne polecenia wydawała, czy niereagowanie na sygnał w przypadku dużej kolejki albo zastraszanie kierownikiem, utrata pieniędzy i doprowadzacie czynnościami do nagany żeby mieć podstawę do zwolnienia i pozbycia się pracownika niepełnosprawnego. Przyjdzie nowa osoba niepełnosprawna weźmiecie dofinansowanie i będzie miała to samo w pracy co mam ja. Chciałam pracować ale ze względu na sama atmosterę przeklinania i jak wyżej co pisałam nie jestem w stanie wydać pozytywnej opinii

Justyna
@Eliza

Bo to prawda..Dino to (usunięte przez administratora).. Socjalu dla pracowników zebrany na rzecz budowy tych kórników. Urlop liczony 70 %dniówki. Same nakazu bzdurne.ktos kto to ustala bo bez mózgu.. To najgorszya sieć sklepów. Wyłączając w szacunek dla pracownika...pozdrawiam

Julianna
@Eliza

Praca w dino w Brzyskorzystwi masakra Pani kierownik niech ogarnie koleżanki na zmianie bo siedzą tam za karę a jak przychodzi ktoś nowy to migają się od roboty a cała robotę robi mlody pracownik temu tam jest taka rotacja. Niech pani kierownik przypatrzy się swojej ekipie bliżej.

Karola
@Eliza

Bo to prawda.to korporacja czyli nic wyżej tylko jeszcze zabiorą.zwiazki zawodowe są ale nieaktywne odkąd socjall pracowniczych zamiast ludziom przeznaczyli na rozbudowę tych hangarów..pracownik jest nikim a za to jest polka alkoholową dla Biernackiego..to obłęd..kierownictwo pod psem.to najgorsza polska marka sklepu bez praw pracowniczych..(usunięte przez administratora)..walka prace bo połowa siedzi w biurze a reszta na parkiecie w pocie czoła..pracownicy są sprzątającymi..ochroną za jedną pensje. To (usunięte przez administratora)..pozdrawiam

Kierowniczka
@Eliza

Dokladnie to co.podają a to co wypłacają dwie rózne ceny gola pensja tylko teraz jest o 30% wiencej pracy i ta sama pensja dużo osób idzie na.l4 nie ma ludzi do pracy a taki (usunięte przez administratora) Biernackici jeszcze powie ze na otwarcie wszyscy w takim i takim ubraniu i tyle zlamas placi (usunięte przez administratora)pieniądze a wymagania jak w urzedzie jakimś

@Eliza

Da pani wiare,skoro taki najlepszy,dzisiaj w Dino na stoisku mięsnym pani mówi że mają zepsutą maszynke do mielenia mięsa a oni nie bardzo chcą zgłaszać bo muszą z własnej kieszeni płacić za naprawe,pracodawca potrąca im z pensji bo oni używają to mają płacić,nie do wiary

Kuku
@Jula

No dla mnie to jest chore że na święta żadnych paczek a taki miliarder każde przedsiębiorstwo,małe biznesy pracownik dostaje paczki świąteczne i premie a Dino ma na pracowników wywalone po całości aż wstyd.

Mąż pracownicy
@Eliza

Całkowita ściema w mediach , moja żona pracuje 4 lata , co rok dostaje podwyżkę Obowiązków za te same marne minimum, działa to jak (usunięte przez administratora)bo nawet żona zeczela wierzyć że będzie lepiej 5 dni po 9 godzin plus dojazdy za 2800 na rękę , (usunięte przez administratora)a nie opisywany jako super bogaty Polak

Alina
@Eliza

Zgadzam się w 100 procentach, brak szkoleń, kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia,kolesiostwo, ciągłe delegacje, zwalniają dobrych pracowników,bo po co ma być na zmianie 4 czy 5 osób, przecież 2 ogarną i mięsny i kasę(usunięte przez administratora) arogancja!!! Czas na radykalne zmiany kierowników sklepowych i regionalnych,ci drudzy to już w ogóle uważają się za ósmy cud świata.

Jan
@Eliza

Prawda zwalnia się ogarniętych pracowników bo są niewygodni dla kierownictwa które nie ma pojęcia o pracy w markecie

@Eliza

Uciekajcie od Dino jak najdalej kręcą na każdym kroku.potrafia nawet świadectwo pracy źle wypisać tłumacząc że wsio jest ok jeszcze raz nie polecam roboty w dino

Klient
@Eliza

Widać niekompetencje pracowników , zwłaszcza na stoisku mięsnym w Dino Rytwiany, klijent podchodzi do lady a pani wykłada towar , wychodzi po następny na zaplecze,myje podłogę,a ty klijencie stój i czekaj.maja chyba na to czas kiedy nie ma klientów.to jest tak irytujące zwłaszcza rano kiedy do pracy człowiek leci , że zaczynają ludzie już głośno komentować i chodzą do innych sklepów, z takim podejściem daleko nie zajadą.nie pozdrawiam Dino Rytwiany

Janina

Prawda święta

incognito Nowy wpis

Kasjerka Nowy wpis

Moja najgorsza praca jaką miałam ????jedyny plus to,że jest praca na miejscu.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Emilia

Plusów żadnych, minusów tyle, że ciężko zliczyć. Wieczne nadgodziny, siedzenie do północy, a nawet dłużej bardzo częste. Jak się przychodzi na 13 do pracy to prawie 12 godzin siedzisz w pracy. Dałoby się może i to wytrzymać, gdyby kierowniczka traktowała ludzi z godnością. Niestety u mnie w markecie (usunięte przez administratora) w czystej postaci, góra wie i nic nie robi. Kierowniczka powinna wylecieć a trzyma się stołka i nikt nie zrobi z nią porządku. Dużo by tu pisać o tej osobie. Pracownicy przez nią na antydepresantach

@Emilia

Zauważam, że na wielu marketach jest problem z kierowniczką. Dlatego uważam, że kierownicy powinni się zmieniać na marketach co 2- 3 lata. Nie na zasadzie "szukajmy nowego" tylko wymiana między sklepowa z danego regionu. Skończyłoby się złe traktowanie, kolesiostwo i inne przekręty.

Kamyk

Dino to najgorsza firma w której pracowałem.kierowniczka karierowiczka krzyczy na pracowników przy klientach, zastępczyni jest bez szkoły,po przejściach w kryminale ale co dobrze skarży nic nie robi i przetrwała od 2,5 roku istnieją Dino przeszło tyle pracowników ze dziwne niezainteresowanie kogoś u gory ze tak złe się dzieje i wypowiedzenia dawają

Anonimowy

Nie polecam sklepu dino w miejscowości Rogozino koło Płocka nie miła pani kierownik. Źle traktuje swoich pracowników oraz klientów. Nie polecam

Ania82

Witam czy można zwolnić pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności? Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków kilkakrotnie moja pracownica nie rozłożyła palety z alkoholem bo mówi że nie dała rady umowa kończy się dopiero za 7 miesięcy.

Vmi
@Ania82

Dino to sklep czy siłownia? Paleta jest duża i ciężka i powinny ją rozkładać minimum dwie osoby.

@Ania82

Chcecie zatrudniać osobę niepełnosprawna ale ma pracować jak zdrowa. Szok!!!!

Nie znośny

Spółka dino to jest 100 lat za (usunięte przez administratora) bo są sklepy lepsze i bardziej zorganizowane . maja maszyny nowsze i bardziej zautomatyzowany bo ustawi sie i kroji wędliny tak jak chcą klijeci a w dino to nadal musza kroijic pracownice pomimo ze to szybko rozwijająca firma to nawet nie potrafi zakupić odpowiednich narzędzi do pracy . żeby pracownika było lżej ale co można wiedzieć przecież ten siur wioskowy nie potrafi zadbać tylko myśli o swojej kieszeni żeby była pełna tylko

Magda

Czy w Dino da się zarobić 4 tys netto ? Ile wynoszą tam wypłaty ?

Karola
@Magda

Tak wynosi 4000

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

O której można zacząć myć maszyny i o której chować mięsao by klienci nie mieli pretensji że już maszyna do kosci umyta a oni chcieli przekroić?

Zaneta

Powiem tak mi to już ręce opadają co oni odwalają z tymi nadgodzinami czy oni nie mogą normalnie oddawać dni wolnych za nadgodziny jak nie mają kasy tylko wymyślają dwie osoby na rano aby jak najmniej ludzi było na sklepie co zrobią dwie osoby wziasc się za ladne mięsna ,pieczywo ,ceny bo nie rozumiem dla mnie to powinni pozwalniać tych na górze bo nie potrafią zarządzać i przy okazji liderów i regionalnych bo to my odwalamy cała robotę za nich zeby sklepy nie upadły i funkcjonowały a bapewno nie są brane osoby wyszkolone bo nie mają bladego pojęcia o prostych rzeczach jeszcze trochę to sklepy upadną

Gienek

Na pracuj.pl ukazało się 7 lutego ogłoszenie, że Dino szuka "Doradcy ds. finansów". Ja pracowałem w pionie finansowym Dino i mogę coś o tej działce powiedzieć. Przede wszystkim zawarte w ogłoszeniu deklaracje, że Dino to firma "renomowana" oraz że oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie" to jakieś niesmaczne żarty. Z jednej strony całkowity brak kultury korporacyjnej a z drugiej wynagrodzenia odbiegające in minus od rynkowych. W ogłoszeniu piszą też o "wsparciu doświadczonego zespołu" oraz o "możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturze". Może wsparcie ze strony pracowników zajmujących równorzędne stanowiska jest ale już przełożeni jak tylko wyczują u podwładnego potencjał to raczej zaczynają podkładać nogę niż wspierają, a jak podwładny jest wyjątkowo bystry to jest szybko zwalniany. A nadzorujący pion finansowy członek zarządu i dyrektor finansowy Michał K. ma to co się dzieje w głębokim poważaniu. Nie ma też możliwości "rozwoju i awansu" - po prostu nie ma stanowisk, na które możnaby "awansować", co najwyżej można aplikować na stanowisko innego rodzaju w ramach rekrutacji wewnętrznej ale to nie ma nic wspólnego z awansem. Widziałem to wszystko na własne oczy i nie polecam.

Melelele
@Gienek

Oni o tej "renomowanej" firmie i "atrakcyjnym wynagrodzeniu" piszą w każdym ogłoszeniu o pracę na każde stanowisko.

Kasjer
@Melelele

Na umowie 100zł więcej niż najniższa krajowa, premia yo tylko do zabrania, wiecznie nie zadowolona góra, nie ma co marnować czasu na pracę w tym (usunięte przez administratora)

Bobi
@Gienek

Problem w tym, że kandydat, który potrafi dokonywać "oceny projektów inwestycyjnych" ma wiedzę większą niż cały pion finansowy Dino razem wzięty. Druga sprawa: kandydat, który potrafi dokonywać "oceny projektów inwestycyjnych" będzie się cenił finansowo i mentalnie. A praktyka w Dino jest taka, że zatrudniane są osoby z podkrotoszyńskich wiosek, które "przepraszają, że żyją" i prawie są gotowe całować zwierzchników po rękach za to, że ich nie zwalniają. Krótko mówiąc kompetentny kandydat to będzie w Dino z definicji ciało obce. Ta rekrutacja nie ma prawa się udać.

Henia
@Gienek

Bardzo się zgadzam. Dział rozliczeń sklepów to największy wyzysk pracowników w jakim brałam udział. Kto bliżej kierowniczek ten funkcjonuje reszta nie wie co robić jako piwrwsze. Zakaz wyrażania własnego zdania. Pomocy nie uzyskasz od pań zza szybki, chyba że przyniesiesz jakąs plotke z sali. Wieczne krzyki które działają na pracowników bardzo stresująco. Ja skończyłam pracę biorąc leki wyciszające.

Robus

W bolewicku grafik zmienia się kilka razy,nie możesz nic zaplanować.,bo nie wiesz czy nie dostaniesz SMS z informacją że jutro pracujesz już w innych godzinach. Może warto żeby zaintetresowała się tym pip

Gfegfds
@Robus

Musisz wysłać skargę do PIP.

Emila

Dzień dobry bardzo chcę ponownie podjąć się pracy w Dino. Już pracowałam dałam wypowiedzenie ze względu na atmosferę.... Teraz po roku czasu od odejścia z Dino próbuje ponownie złożyć cv i za każdym telefonen słyszę że jestem na liście rezerwowych i że się odezwa nigdy nikt się już nie oddzywa lub że musi być zgoda kierownika sklepu w którym pracowałam i kadr nigdy też nie otrzymuje informacji zwrotnej czy zostanę zatrudniona co mogę zrobić jeszcze żeby móc ponownie podjąć się pracy w Dino

@Emila

Po skonczeniu mojej umowy probowalam 2 razy sie spowrotem tam dostac i mnie nie przyjeli. Odpuściłam sobie tą firmę

Lidia

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Jestem pracownikiem sieci Dino. Powiem szczerze, że trzyma mnie tam tylko to że mam market w swojej miejscowości i wypłata na czas. Dziś wróciłam z dwutygodniowej opieki ponieważ mąż miał operację przepukliny, a na pokładzie mamy rezolutna dwulatkę i wiadomo że mąż nie może ani dźwignąć ani w pełni zaopiekować się dzieckiem, ja dziś w pracy poczułam się jak intruz... Generalnie problem z uzyskaniem dnia wolnego, kierowniczka myśli że wszystkie rozumy zeżarła jest najmądrzejsza, a sama mam problem do tego że wszystkie sobota pracuje... Co do wypłaty brak słów, nigdy nie doliczysz się nadgodzin które wypracowałeś, nie odgadniesz za co premia, ani w jaki sposób jest ona naliczana. Często zdarza się tak że laserzy z dwiema lewymi rękami mają większą wypłatę niż człowiek który pracuje z całych sił i daje z siebie wszystko. Nie wspominam o tym że osoby donoszące kierowniczce o wszystkim mają specjalne względy i chody we wszystkim nie tylko u nas na markecie. Nie wiem jak są rozliczane premie ale moja bratowa pracuje na pół etatu ja na cały a różnice w wypłacie często wynosi 500 zł... Nie polecam i usilnie szukam nowej pracy

Kola Sycow

Dino najgorszy sklep polski wyzysk ludzi (usunięte przez administratora) i straszny balagan na sklepach 4 miesiace czeka sie na pit i swiadectwo pracy.Szkoda tych biednych kasjerow.Ludzie uciekajcie stamtad.

Jestem stałym klientem sklepu dino w strzyzewie , co by się nie zaszło na zakupy to kasjerki nie ma przy kasie bo nosi ceny, i ciągle trzeba wołać na kasę nie wiem czy w innych sklepach też tak jest , bo tam czy rano się zajdzie czy po południu to kasjerka biega po sklepie.

Kandydatka

Nie polecam. Proces rekrutacji wygląda strasznie. Jedna z Pań które go prowadziły (kierowniczka sklepu) w zasadzie cały czas wyrażała swoją miną, że na pewno nie mam szans -myślę, że czuła zagrożenie, że mogę być dla niej konkurencją. Bardzo nieprofesjonalnie. Brak informacji zwrotnej po procesie rekrutacji. Jakiejkolwiek. Oferta płacowa śmieszna, nieadekwatna do wymagań. Nie polecam - typowy (usunięte przez administratora) dla desperatów.

Kol
@Kandydatka

Wycinanie konkurencji czy to w sklepach czy w centrali to w tej firmie normalka. Ogólnie Dino należy do grupy firm poszukujących kandydatów o mentalności przedszkolaka. Szkoda energii na kandydowanie.

Magdalena M.

Dlaczego inne sklepy np takie ,,delikatesy centrum" na stoisku mięsnym mają czas pracy do pewnej godziny obsługiwania klienta , a później przychodzi ,, godzina 19 " stanowisko nieczynne czas na sprzątanie całego mięsnego , a w Dino mięsny musi hulać do samego końca! Skoro nie można robić nadgodzin! To dlaczego do tej 22.30 ma być mięsny czynny ?! Jak mamy się wyrobić do tego czasu ze sprzątaniem! Od górnie jest 21.30 wprowadzenie inwentaryzacji co każdy poniedziałek , więc chyba logiczne jest to , że nie powinno się obsługiwać klientów , ale nie musi przyjść jeszcze taka pani / pan po 22.00 i pokroić 5 plastrów szynki i sera. Więc jaki jest sens obsługiwanie klienta skoro jest inwentaryzacja!? A później przez takie coś są braki na inw! Dlaczego nie może Dino również wprowadzić tego od górnie, że o tej przykładowo po 20 jest sprzątanie stanowiska mięsnego i koniec obsługi klienta. Dlaczego inne sklepy mają tak z góry wprowadzone? , a my nie! W Dino od rana do samego końca pracy musi być czynne stanowisko mięsnego. Trochę wyrozumienia dla pracownika my też jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami! Bo niektórzy klienci traktują nas jak jakieś szmatki , brak szacunku i uważają się za niewiadomo kogo bo przecież ty pracujesz tylko w sklepie spożywczym , przecież praca w sklepie to nic takiego masz robić co ci każą bo przecież klient nasz pan.

Inspekcji się nie boją mają na wszystko wytłumaczenie to nas pracowników w to wszystko wplątują i straszą a swoje (usunięte przez administratora) kryją. Ja to bym chciała wiedzieć gdzie to jest zapisane ze regionalni zabierają z wypłaty pieniądze za to że jest zamówienie spóźnione albo za paznokcie przecież to jest niezgodne z prawem pracy że oni nam potrącają z pensji za byle jaki błąd a czy oni są tacy idealni

Mery
@Magdalena M.

Zgadzam się z Magdaleną, jestem pracownikiem niepełnosprawnym na stanowisku mięsnym i w siedem godzin czasami muszę zrobić stanowisko na gotówo do 22-drugiej.

Mięsna
@Magdalena M.

Popieram postulat o wcześniejsze zamykanie działu mięsnego. Trudno jest ogarnąć całe stoisko jak klient do końca ma być obsłużony. Może panie regionalne i lider powinny zadziałać w tej sprawie.

@Magdalena M.

Dokładnie. W stokrotce godzina 20 zaczyna się sprzątanie stoiska i jeżeli maszyny zostały już umyte to szynki i sery tylko w kawałku możliwe do kupienia

Golden rose
@Magda

Pracowałam w stokrotce i mięsny aż do zamknięcia miał być czynny, czyli minutę przed zamknięciem miałam obowiązek mielić ,sterować czy kroić wędliny

Beti
@Mięsna

Tak to prawda zgadzam się z tym do 21.00 a potem w kawałku i to było by rozsądne, czas na posprzątanie stoiska umyjcie maszyn i zatowarowanie lady na kolejny dzień .

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2040.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1741, z czego 199 to opinie pozytywne, 636 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.

Dino Polska S.A.