domtom

Łódź

Opinie o domtom

macek007 2009-11-19 21:06:54
firma nieżetelna,nie powinna byc na rynku.
pracownik 2010-03-31 18:24:10
Biorąc pod uwagę znajomość ortografii (dot. wyrażenia: "nieżetelna" ), trudno uznać poprzednią opinię jako rzetelną.
Znam firmę DOMTOM od wielu lat i zdecydowanie polecam chętnym pracownikom.
Oczywiście tym, którzy z polszczyzną nie mają większych problemów.
XYZ 2016-07-05 08:27:10
To co było dobre tego już nie ma
XYZ 2016-07-05 14:34:18
nie zarobisz tam
do Daniela 2016-07-07 21:25:27
No napewno nie da się już kraść i sciemniac.
Daniel .S 2016-07-13 19:27:22
Wy to chyba nie możecie beze mnie żyć .
Piszecie na tym forum same niestworzone rzeczy ,a potem macie żal że ktoś wam wtyka .
Ja się pogodziłem , że już nie pracuję w tej firmie i radzę abyście też się pogodzili .
Dominik powiedz swoim pracownikom aby nie pisali więcej na mój temat . pamiętajcie kij ma zawsze dwa końce .
I tak duża ilość ludzi nie wierzy w te brednie które na tym pseudo forum ktoś z moich dawnych przyjaciół pisze .
Nie udzielam się na tym forum.
Jeszcze raz zapomnijcie o MNIE i zajmijcie się firmą bo chyba macie trochę zmartwień .
Macie coś do Mnie zadzwońcie jak macie trochę odwagi i powiedzcie mi to w oczy , anie potraficie tylko oczerniać .
Zainter 2016-10-01 11:46:27
a ile osób pracuję u Was na czarno bez umowy np na uniwersytetach i po6,5 na godzine doniosłem do inspekcji pracy moja żona nie będzie białym murzynem
J 2016-10-18 23:12:20
Dajcie spokój, nikt w ten sposób tak nie pracuje, nie wiem skąd masz takie wiaodmości w dodatku krzywdzące, słabo, że ktoś tak gada na firmę, a pewnie w niej nigdy nie pracował, umowy nie miał, ludzi nie zna
Zostaw swoją opinię o domtom - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie domtom