Agro-Visbek Sp.zo.o.

Bydgoszcz

Opinie o Agro-Visbek Sp.zo.o.

jacek 2009-12-06 14:41:13
Witam,dobrze byłoby gdyby zarządzający Firmą zainteresowali się pracującymi w Ulm...ludzie narzekają na brygadzistę,(usuniete przez moderatora) ,za brak obiektywizmu,skupia wokół siebie ludzi,którzy trzymają jego stronę,picie alkoholu,(usuniete przez moderatora) nad słabszymi i starszymi osobami to norma...Firma deklaruje,że ceni ludzi uczciwych,prawych,pracowitych,ale widać,że osoby,które kradną,piją są szanowane...pracowałem...nie narzekałem,ale atmosfera i brak odpowiedzialności tych ludzi spowodował,że zjechałem
Olle 2011-08-15 22:24:30
Kto to za głupoty pisze za (usuniete przez moderatora) to było dobrze normalne wypłaty i rozsądne godziny.A c do pijaków i złodzieji zanim kogoś osądzisz zastanów się.Ty co piszesz jedz teraz tam do Ulm pracujesz 17-18h a zapisywane masz 8-9 i jeszcze 6,5 na godzinę.po trzy godziny spisz.Nie będe pisał kto tam rządzi,ale jak jesteście ciekawi zadzwńcie do firmy się dowiecie.
danka87 2016-04-23 13:11:31
też słyszałam jakieś plotki o kłopotach fionansowych ale to nie znaczy że od razu bym stawiała krzyżyk jna nich i amen, dopóki istnieją w krsie to jest nadzieja, poza tym wiadomo że chemia dla rolnictwa to nie jest lekka branża, moga mieć lekki kryzys, nic strasznego
Zostaw swoją opinię o Agro-Visbek Sp.zo.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Visbek Sp.zo.o.