PSS spolem jednosc

Częstochowa

Opinie o PSS spolem jednosc

nina 2013-07-02 14:44:20
Pracowałam tam przez 1.5 roku to w nowym otwartym atmosfera zależała od (usunięte przez administratora) . Po otwarciu drzwi wiedziałam czy czeka mnie zrypka czy będzie się czepiać kogoś innegp. Gdy (usunięte przez administratora) zamawia.ła jakąś większą ilość towaru bo dostawała gratisy które oczywiście brała do domu a się póżniej przeterminowały musiałyśmy się składać i to dziadostwo kupować.Koleżanki z pracy kawał (usunięte przez administratora) każda jedna jak by mogła to kablowała by na drugą a gdy rozmawiały z tobą to przychyliły by ci nieba.Najgorsze to że są wielce kontrole z biura ka.zdy wie co się dzieje ale nikt się nieodezwie bo kazdy boi się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
2013-09-05 10:24:54
ćhroń boże ludzi którzy chcą iść do pracy w pss społem w blachowni jak macie dobre nerwy i kasę żeby kupować przeterminowane produkty oraz jesteście odporni na to że koleżanki z pracy donoszą do królowej matki czyli kierowniczki dacie radę .
olcia 2016-04-19 09:19:38
Społem istnieja od kilkudziesiecu lat, w moim sklepie niedaleko, gdzie zawsze chodze po zakupy pacuja już kilka lat te same Panie,które pracowały pewnie już tam wczesniej przed moim urodzeniem, szkoda,że atmosfera jest kiepsa ,że panuje donoszenie wzjaemne na siebie.
Zostaw swoją opinię o PSS spolem jednosc - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSS spolem jednosc