Opinie o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) i partacz. Zatrudnia ludzi na miesiąc- dwa obiecując zatrudnienie na umówę o pracę, po czym nie wypłaca i ludzie uciekaja. Nie posiada żadnego sprzętu ani narzedzi. Narzedzia pożycza od inwestorów. (usunięte przez administratora)

Fachowiec budowlany budmax

Biznesem kupuje inwestuje nowe sprzęty rusztowania wiertarki wkrętarki cały sprzęt ginie ciągle z budow itd a firma inwestuje na nowy.Prezes dba o fachowców daje umowę zakwaterowanie busy służbowe peugeot boxer budmax to firma strasznie dbająca o fachowców zatrudnia tylko fachowców samych fachowców budowlanych od lat działają w całej Polsce

Były pracownik Nowy wpis

Fachowiec budowlany budmax Nowy wpis

Marcin Nowy wpis

Czy firma zapewnia odzież roboczą oraz jej czyszczenie?

JB Nowy wpis

Każdy ma swoje wymagania humory itd zamiast użalać się nad sobą weźcie się do pracy firma Budmax to duża firma która prace wykonuje fachowo na terenie Całej Polski i ma zawsze najlepszych fachowców budowlanych w Polsce !!!! Płaci wysokie stawki fachowca bo tylko fachowców zatrudnia od lat którzy znają fach od lat firma wykonuje duże Inwestycje w Polsce !!!!

Rabin

Solidna firma kompleksowa robota

@Rabin

Tak Praca wykonana w terminie solidnie i fachowo pozdrawiam Mariusz!!!! Przychodż do pracy do firmy budowoanej BUD-MAX !!!!!!

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
ULIK

Ponad dwadzieścia lat działania na tak trudnym rynku ,jakim jest budownictwo to już sukces, a do tego firma wypracowała sobie dobre opinie, polecam.

@ULIK

Bardzo dobre zdanie na rynku firma solidna fachowa i rzetelna zatrudniała sporo osób najlepszej jakości materiał klasa budowlana polecam informacje w biurze bądź pod telefonem polecam BUD-MAX jest to BUD-MAX który zawsze jest najlepszy i osiąga Suksces na rynkach budowlanych w całej Polsce !!!!!!!!!!!! Firma zarządzana przez Prezesa bardzo dobrze zarządza duża gotówka polecam pozdrawiam !!!!!!

Fachowiec.
@ULIK

Budmax to najlepsza marka budowlana w Polsce firma ma najlepszyxh fachowcow budowlanych w Polsce dziala na terenie Calej Polski bardzo dobre warunki pracy ekipa solidna i fachowa zawsze najlepsza !!!!!!! Firma wykomuje duze Inwestycje budowlane polecam BUDMAX Informacje o oracy pod telefonem (usunięte przez administratora)

Biznesmen
@ULIK

Dokładnie firma ma bardzo dobra opinie od kontrahentów oraz Przedsiębiorców w CAŁEJ POLSCE t! Wykonują Inwestycje budowlane w Całej Polsce Brygady ma najlepsze firma jest zdecydowania godna polecania do takich firm nie należy fachowców takich nie ma nikt!! BUD-MAX jest najlepszy współpracujemy od lat Polecam !!! Szybka wycena profesjonalna Realizacja prac budowlanych żadnych poprawek ! to firma Która zna jakość najwyższy poziom oraz fach osoby które nie znają firmy BUD-MAX mało mogą powiedzieć o niej ! jest to firma która zatrudniała najlepszych fachowców budowlanych z całej POLSKI oraz rejonu! najlepszy materiał budowlany fach precyzja budowlana wykonywana przez najlepszych fachowców budowlanych!!!!!! Polecam!!!! firma droga ale solidna polecam!!! prace wykonuje w czasie solidnie i rzetelnie fachowo na terenie Całej Polski polecam!!!!! najlepsi fachowcy to BUD-MAX tylko BUD-MAX Cała POLSKA ta firma objechała Całą Polskę w delegacje ! wykonała kilka set Inwestycji budowlanych na terenie Całej Polski !! Informacje pod telefonem u Prezesa zarządu Józefa Józef Bobula tel 797293949 !

BUD-MAX precyzja fach jakość BUDMAX to solidna najlepsza marka budowlana BUDMAX to najlepsza firma budowlana w Jaśle oraz okolicy zatrudnia najlepszą kadrę fachowców taka kadrę fachowców ma tylko Budmax budowlanych najlepsza jakość najlepsze materiały technologie fach solidność rzetelność Szefem Prezesem firmy Budmax jest znany Biznesmen z Jasła Józef Bobula Informacje na temat pracy w firmie pod numerem telefonu 797293949! W godzinach 7-19 Poniedziałek piątek

Ciolo

Czy ktos z pracujacych w trj firmie w monachium na rusztowaniach moze opisac jak sie tam pracuje i jakie sa warunki mieszkalne?

@Ciolo

Firma pracuje tylko w Polsce na terenie Całej Polski fachowo i rzetelnie ;) ma najlepsza kadrę fachowców budowlanych w Polsce

P.P.H.U BUD-MAX JÓZEF BOBULA
@Ciolo

Nasza firma wykonuje od lat Inwestycje budowlana na terenie Całej Polski głównie Rzeszów oraz inne Miasta Rusztowania są wynajmowane na długoterminowe okresy firmą oraz osobą prywatnym Są to rusztowania budowlana ALTRAD BAUMANN MOSTOSTALL dowozimy montujemy rusztowania są kupowane Od Dealera rusztowań z SIEDLEC http://www.altrad-mostostal.pl/kontakt/ Posiadamy też szalunki oraz inne ! Nie wykonujemy Inwestycji budowlanych po za terenem Polski kraju posiadamy fachowców oraz certyfikaty firma działa Prężnie fachowo i rzetelnie na terenie CAŁEJ POLSKI! Zapraszamy do współpracy oraz po informacje do biura firmy BIuro zarządu BUD-MAX FOLUSZ 62 38-222 CIEKLIN 38-220 dębowiec dębowiec 741 Józef Bobula PREZES ZARZĄDU Dyrektor zarządu BUD-MAX tel 797293949- Poszukujemy do pracy fachowców budowlanych tylko od lat ! BUD-MAX ! bardzo dobre warunki pracy umowa o pracę zakwaterowanie samochody dostawcze PEUGEOT BOXER 2.2 HDI premie oraz inne informacje pod telefonem!

xyz

Czy można przyjść na przyuczenie fachu budowlanego od podstaw?

Fachowiec

(usunięte przez administratora) To zdecydowanie najlepsza firma W Jasle i okolicy posiada najlepszych fachowców fachmanów budowlanych najlepsze materiały technologie nowoczesność fach i profesjonalność ! Dają dobre warunki pracy umowę ciuchy zakwaterowania naprawdę firma jakich mało warto dla nich pracować można się nauczyć dużo BUD-MAX polecam !

Noc

Ogólnie to atmosfera w firmie jest naprawdę dobra, dobre są też benefity i to w jaki sposób są rozliczane premie, nikt nie narzeka, wszyscy dobrze sobie radzą

Monter Doćiepleń Budynków
@Noc

Dokładnie atmosfera bardzo dobra na budowach kadra bardzo dobra solidna każdy sobie bardzo dobrze radzi ekipy po 20osób na budowach. firma rzetelna i profesjonalna

Fachaman
@Noc

Atmosfera w firmie zawsze jest dobra pracy sporo itd nie wyrabiają z konrtaktami już maja następne i ekip zatrudniają sporo !!!!!

Kamil
@Noc

Budmax to bardzo dobra fachowo i rzetelna firma działająca na terenie Całej Polski zatrudniająca samych fachowców budowlanych znających się ma budownictwie i mających fach w rękach firma bierze dużo delegacji w Polsce po Polsce warto się zatrudnić można się dużo nauczyć fachu i nie tylko ale trzeba współpracować z fachowcami ! Informacje o pracy pod numerem telefonu u Prezesa zarządu firmy 797293949 Bądź e-mail Jozef.bobulabudmax@interia.eu Polecam !!!!! To najlepsza firma przedsiębiorstwo budowlane w Jasle oraz okolicy zatrudnia ludzi z całej Polski ! Generalnie działa na Całej Polsce ! Krakow Wrocław Zakopane oraz inne ma stała kadrę najlepszych fachowców budowlanych którzy współpracują od lat z firma Budmax !

Stefan

Józek oddaj mi zaległe 3000 byłem u mecenasa i powiedział że do 5lat wstecz można ciebie ścigać za niewyplaconą kasę. To nic że nie miałem umowy ale mam świadków z ekipy którym też nie zapłaciłeś oni wystarczą pójdziesz siedziec przekręcie

Fachman
@Stefan

Płaci dobra kasę fachowca dobre zarobki to firma dbająca o pracowników daje zakwaterowanie ciuchy busy Na delegacje dobra firma Prezes zatrudnia samych fachowców ! Polecam od nich można się tylko uczyć !!!!!!! W tej firmie pracują najlepsi fachowcy w Polsce ! Prace zawsze wykonane solidnie i rzetelnie oraz fachowo polecam Budmax ceny dobre dla kogoś kto zna się na jakości oraz profesjonalność najlepsza jakość oraz fach ceny wysokie oraz firma solidna polecam !

FACHMISTRZ

Budmax to super firma zatrudniająca samych fachowców budowlanych znających się na budownictwie bardzo dobre warunki pracy można się dużo nauczyć w tej firmie ! Zatrudniają najlepszych fachowców w dziedzinie budownictwa wdrażają najnowsze technologie w budownictwie oraz fach na 1 miejscu jakość fach i rzetelność to firma która działa na ternie Całej Polski ! Delegacje ! To firma dbająca o fachowców! Pracująca dla najlepszych firm oraz Deweloperów W Polsce!

Monter rusztowań

Super firma bardzo dobre stawki ubrania robocze gadżety firmowe na wypasie firma konkretna najlepsza w okolicy nie ma lepszej kadra najlepsza solidna ciężko o takich fachowców jakich ma budmax najlepsza jakość od lat materiał pracują długo Stosują najlepsze technologie najnowsze dużo nowoczesności !!!!! Polecam super mi się pracuje u nich uwielbiam firmę budmax Cała Polska jeżdżą w delegacje !!!!

Honorata
@Monter rusztowań

Napisałeś, że Bud-Max stosuje najlepsze technologie i firma jest nowoczesna. A powiesz, jakie? Napisz coś więcej, dzięki.

Fachowiec budowlany
@Honorata

Najlepszy materiał budowlany wysokiej jakości od lat najlepsza nowoczesna technologia od lat firma solidna i rzetelna polecam wszystko w budownictwie stosują wdrażają najnowsze technologie ! Wysoka jakość od lat precyzja jakość fachowosć polecam !

Fachowiec

Poszukują fachowców dobrych stałych fachowców Informacje u Prezesa zarządu tel 797293949 !

@Fachowiec

Porządna firma od lat zatrudnia samych fachowców ! Tylko z nimi współpracują Najlepsi Rzeszowscy Deweloperzy praz inne firmy polecam firma godna polecania Budmax to najlepsza marka budowlana !!!!!! W okolicy najlepszy jest i był i zawsze bd BUD-MAX robi Inwestycje w dużych miastach ! W Jasle zadko kiedy duże delegacje wyjazdy w poniedziałek 7 rano powroty soboty 19 pozdrawiam polecam !!!!!!

Przedsiębiorca

Trzeba wziąść się w garść przestac zakasac rekawy i do roboty..... Firma solidna ma dobra opinie od lat ma samych stałych fachmanów którzy mają budownictwo w 1 palcu a nawet w połowie !!pozdrawiam super firma dla ambitnych mozna się duzo nauczyc od nich to fachowcy jakich mało polecam!!! :) biorą Duze Inwestycje ta firma wykonała połowe Miasta Rzeszowa dla największych firma z Miasta Józef Bobula to znany Biznesmen Z Jasła który daję duzy nacisk na nowoczesnośc fachowośc i jakość polecam!! :) ! Budują fachowo i z dużą jakością!!! :) POLECAM BUD-MAX jest to droga firma ale bardzo solidna!!!! :) Informacje o pracy tel 797293949! :)

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Pracownik BUD-MAXU

Profesjonalne duże Przedaiebiorstwo Remontowo-Budowlane zatrudniające najlepszych fachowców budowlanych w całej Polsce przeszkolona solidna kadra pracowników prace wykonują zawsze rzetelnie solidnie i fachowo pracuje u nich od lat polecam P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Fachowiec

Pracy w firmie jest sporo Głównie na ternie Całej Polski głównie Rzeszów kadra solidna i rzetelna i fachowa zatrudnia fachowców bierze tez pomocników do przyuczenia ! To solidna marka dają dobre premie fachowca ubrania auta dostawcze polecam ! Z nimi się możesz wiele nauczyć oraz osiągnąć to marka która osiąga sukcesy na rynkach budowlanych w całej Polsce polecam !!!!!!!!!! Polecam BUD-MAX Wszelkie informacje u Prezesa zarządu Józefa Bobuli (usunięte przez administratora)

Zatrudnia samych fachowców Cała Polska działa fachowo i rzetelnie !!!!!! Informacje w biurze firmy BUD-MAX albo tel 797293949 !

Fachowiec

Bardzo dobre premie wysokiej klasy najwyższej klasy materiał budowlany ubrania oraz samochody super firma z długoletnim doświadczeniem polecam !!!!

Pracownik BUD-MAX

Bardzo dobra ekipa fachowców prace wykonane zawsze zgodnie z umowa i w czasie kadra rzetelna solidna i fachowa firma inwestuje na Cała Polskę polecam można się dużo nauczyć Budmax to najlepsze przedsiębiorstwo budowlane w okolicy super warunki pracy umowa zakwaterowanie hotele bus ciuchy stawki wysokie dla fachowców bardzo wysokie stawki wraz z umowa dbają o fachowców działają na Cała Polskę !!!!!! Gdzie praca tam podjada pojadą polecam firmę BUD-MAX

Jan

W firmie Budmax zatrudniają, i z tego co powiedzieli na rozmowie to stawki zaczynają się od 10zł w góre. Wszystko zależy od tego co kto umie. Pewnie na początku trzeba się wykazać a póżniej będzie lajtowo. Tylko że dużo chętnych było i nie wiem, mam zgłosić się we wtorek to będę wiedział.

Jan

Teraz nawet 25zl za godzinę daje dobrym fachowca polecam

@Jan

Dobry fachowiec zawsze będzie zadowolony z warunków pracy umowa bus ciuchy wysokie zarobki fachowców szanują najbardziej i z nimi zawsze robią polecam jestem zadowolony praca stała umowa Kasa dobra zawsze polecam wysokie zarobki bardzo wysokie płaci fachowca !!!!!!

30 dla najlepszych fachowców dają super stawki polecam

Właściciel przedsiębiorstwa BUD-MAX Józef Bobula to straszny Biznesmen z Miasta Jasła działa na terenie całej Polski ma stała kadrę najlepszych fachowców budowlanych daje umowy flotę samochodowa bierze zawsze nowa praca po 12 godzin od 7-19 później pracują i roboty wykonują solidnie rzetelnie i zawsze w czasie polecam firma działa na wszystkich rejonach Polski !!! Można się nauczyć pracy polecam !!!! BUD-MAX to jest BUD-MAX najlepsza marka w okolicy gdzie pracują wszyscy z okolicy polecam super firma dla fachowców dużych fachmanów znających Się na budownictwie polecam Informacje tel 797293949 Józef bobula Prezes zarządu Budmax

Zatrudniają samych fachowców działają na terenie Całej Polski umowa itd bardzo dobra firma dbająca o fachowców polecam praca super warunki polecam można sie wiele nauczyć to marka która zna się na najwyższej jakości fachowości i profesjonalnosci używa najnowszej najlepszej technologi oraz wdraża ja polecam BUD-MAX P.Jozefa Bobuli !!!! Bardzo wysokie zarobki dla fachowców

Bardzo dobra firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo usługowe BUD-MAX zatrudnia najlepsza kadrę fachowców budowlanych oraz działa na terenie Całej Polski daje umowy o prace Hotel opieka zdrowotna oraz auta dostawcze kupuje zawsze nowa flotę bardzo dobra firma dbająca o fachowców współpracuje tylko z fachowcami głównie !!!!!! Od nich można się uczyć fachu na budowach w Całej Polsce !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef - Jasło

• Jak się pracuje w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef
4.8/5 Na podstawie 132 ocen.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef