Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Ala

Witam wracałam o 12 w nocy zapłaciłam zamiast 50 zł to 72 zł bo kierowca czekał Ok 10 min .to świństwo

Klient
@Ala

Średnie zachowanie kierowcy. Czasem bywa tak że trzeba poczekać to na klienta a to na taksówkę. Chamstwo i zdzierstwo tyle z zachowania u tegoż pana...

Ala

Yogibaboo Nowy wpis
@Ala

Wystarczyżo wyjść o czasie,to problemu nie byłoby Jechałaśw pierwszej taryfie,a wracałam w drugiej i zdziwiona?

Klient Nowy wpis
@Ala

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mini Drivers? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Przemo

Najgorsze taxi na świecie, unikać jak ognia. Wczoraj zamówiłem taxi na Okęcie, powiedziano mi że mam czekać 25-30 minut, po 25 minutach dostałem telefon że nikt nie przyjedzie, a jeśli chcę mogę czekać kolejne 20 minut, przez to spóźniłem się na pociąg....mam nadzieję że nikt już u was nie wynajmie taxi. Nie pozdrawiam

Renata Nowy wpis
@Przemo

A był jakiś powód podany, coś się stało? Próbowali Ci jakoś wynagrodzić ten długi czas oczekiwania czy nie było z ich strony takich gestów?

Wiktoria

Mam pytanie do kobiet jeżdżących w tej firmie. Nie boicie się? Jakie macie środki ochrony własnej w samochodzie? Sama chciałabym spróbować jazdy ale boję się o własne bezpieczeństwo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Niedoszły klient

Ostatnio miałam okazuje się przekonać co do kompetencji tej jak sama nazwa mówi mini taxi rzeczywiście jest na poziomie mini albo i niżej. Zamówiłam sobie transport dzień wcześniej ze śródmieścia na dworzec wschodni, bardzo mi zależało żeby mieć już pewny transport , ponieważ wyjeżdżałam w nocy, nie było żadnego problemu , Pani z info lini potwierdziła. Piętnaście minut przed odjazdem zadzwoniłam żeby potwierdzić , oczywiście kierowca podjedzie i zadzwoni . O godzinie której miała przyjechać taxi zadzwonił telefon ja myślałam ze to dzwoni kierowca z informacją że już oczekuje i się zaczęło. Okazuje się że nagle żaden kierowca nie może przyjechać na wskazany adres mimo iż 15 minut wcześniej mnie zapewniano iż nie będzie problemu, oczywiście jest im przykro . Słabe ,nikomu nie polecam tej minimalnej formy obsługi , nie wiem kto tam pracuje , ale z perspektywy czasu cieszę się że w końcu nie korzystałam z ich usług. Nie polecam , były niedoszły klient.

Aneta
@Niedoszły klient

To faktycznie cię wystawili. Czasem się niestety tak zdarza ale to nie świadczy dobrze o firmie. Zawsze trzeba korzystać ze sprawdzonych korporacji, bo jak się gdzieś spieszysz i bierzesz nowa firmę na przejazd to może się tak skończyć. Zdążyłaś w końcu na ten pociąg?

Zbyszek

Witam państwa.Ma ktoś jakieś info czy ktoś chce sprzedać korporację w Warszawie?

Czytam i nie wierzę . Na pewno w tej samej korporacji jeździsz ? Ja dziś od północy zrobiłem do 8 rano 10 zleceń (screen) Przyszedłem do mini 12 stycznia z u i tf i byla to najlepsza decyzja. Od 12 stycznia zrobiłem 201 zleceń i jestem mega zadowolony. Jak w lutym będzie tak jak do tej pory to chyba w innych apkach z 2 miesięcy mi tyle nie wyszło. Nie wierzę jak ludzie moga pisac ze w pół miesiąca zrobili 1500zl. To jakies żarty. (usunięte przez administratora)

Wojtek
@Piotr

Nadal trzeba jeździć po klienta 20kilometrow ? Baza bezmozgow. Po klienta wysylaja kierowcę 20 km i nie patrza ze inny zaraz będzie wolny za 15 minut.

Kubus

Co wy tak jedziecie na to mini?? Jeżdżę tam jakieś 2 lata i chyba jest to jedyna normalna firma przewozowa teraz już taxi co do szefostwa nie wiem nie mam kontaktu dziewczyny z centrali normalne pomocne,w porównaniu z innymi centralami co do ilości pracy jak wszędzie jak Ci się ułoży robota jednego dnia biegasz od zlecenia do zlecenia A raz musisz swoje odstac,jest pandemia duża konkurencja więc nigdzie nie jest tak ze się robi po 15 zleceń w 8 godzin to nie te czasy A jak są zlecenia to bardzo mało zaszczancow po 15 czy 20 zl... polecam jeżeli ktoś chce zarobić bo jak się chce można

Aleks

A auta daje firma taksówkarzom czy swoje?

@Aleks

6 paczek na tydzień

U kogo można załatwić ? Pytałem mówili że nie mają

700 tygodniowo.

@Ola

Ale ja nie pytałem za ile tylko u kogo bo pytałem kilkakrotnie i mówiła Pani ,że firma aut nie wypozycza

Mars

Marcin z Moja wypożycza i roboty jest po 12 zleceń dziennie

@Karol

Nie ,mamy meble w kolorze Gruszy jakbyś chciał do sklepu czy coś.

Kierowcs

Jest to najgorsza firma w której jeździłem, (usunięte przez administratora) i nic więcej a p. Prezes jest tak bezczelna i nie mająca wiedzy na temat przewozu ze napewno to padnie

Driver

Czemu w mini nie widać kierowców, którzy oczekują już na pasażera? Czego się Boicie?

@Driver

Moja podjeżdża bo mamy kreta i dlatego

Karol

W tej firmie Mini Taxi nic się nie dzieje. Nie ma kursów ani klientów. Kwestia czasu jak padnie.

Ola

Jak tam spanie w Moja ? Podobno nawet da rade się wyspać w aucie u was. hi hi hi

@Ola

Tak samo jak w mini. Tylko, że jak już się trafi kurs z Moją, to jadę za 45,a nie za 20

@Yogibaboo

Jak jeździsz sam to masz rację. Zostałeś sam .Gdzie kierowcy? W Moja nie ma buhahahahaaha W Mini roboty po 500 dziennie nawet

@Łukasz

Po milion ????????????????do 16,a po 16 drugi milion, ????????????????

I po Moja i Po Pols-srols

MojaPols ledwo dyszy .

Jak się pracuje z ludźmi z Mini Drivers?

Eta

Roboty mnogo atu,mini,seven tylko moja life

Mojakara

niestety ale do września juz raczej nie da rady .W Mini jest praca i chłopaki zadowoleni .Tak trzymać.

Mojapada
@Mojakara

Z pięcioma kierowcami to do września może i dociągną.

Radzia dimajom.
@Mojapada

Wszyskie kierowniki do mniiie z moja pszychodzom wienc do mnie zapraszam steven.

Eryk

Czy w Mini jest praca bo jezdżę w moja i tak stoję cały dzień i nic?Chętnię zmienię firmę ale czy jest tutaj praca ? Pozdrawiam serdecznie .

smsy wysłane
@Eryk

Dawaj do nas.Tam jest już końcówka.

Kleks
@smsy wysłane

Wstawaj radek zesrales się hehehe Na stację umyć duperke jak po każdy kliencie:-)

Radzio z asa
@Kleks

przepraszam ale miałem rozwolnienie jak oddawalem ci na twarz. Już lecę umyć. W As driver już mają 1,80 więc tam poszukam.Podobno dobrze zarabiają kierowcy.Slyszely wy cos?

Mini zarobki
@Radzio z asa

Tu nie pracy ludzie robią pierwsze zlecenie o 16 wyjeżdżając rano.Kierowcy maja druga aplikacje.kurs z placu unii na wolę wszedł w korkach 1/3 tego co ITaxi :-)nic tu po nas

Diana
@Mini zarobki

Jest tutaj robota?

Tomi

Bo u nas jest reklama 24H więcej klientów, więcej zleceń kursy są długie a doloty małe

Poker
@Tomi

Hahaha jeśli długim kursem nazywasz taki za 12-14 zł, a krótki dolot to 10-15 km, to stary jesteś albo szalony albo jeste s Olą :)

Krzyś

A po polsku można?

Mikra

Gdyby faktycznie było w Mini tak dobrze, te wszystkie negatywne opinie, a jest ich 90% nie dotykaly by Cię aż tak bardzo. Olała byś je. Najwyraźniej jest zupełnie inaczej ;)))))))))))

Ola

Wiem kim jesteś i dlaczego tak robisz,twoja firma chyba jest na dnie :-) Brak kasy na reklamę?na drugą telefonistke?A chudy to byś chciał być :-) No ale nie te lata stary grzybie :-) Nawet nie wiesz ilu twoich kierowców jeździ u mnie :-) Flota rośnie wam strasznie hehehe

@Tomi

Klikajcie w ich reklamę codziennie to im budżet się wyczerpie. Oczerniają Mini na każdym forum. Mini jest najlepsze i nie potrzeba nam tutaj ich reklamowanie na siłę.

Fabian
@Ola

Widać, że Cię boli, oj boli. Kobiety, zastanawiam się, czy można Cię tak nazwać ;) mają trochę klasy i subtelności w swoich wypowiedziach. Ty pochodzisz ze wsi Olu, jak możemy się przekonać klasy i oglady u Ciebie nadaremnie szukać. Mogę Cię opisać w jednym zdaniu Olu tj. Baba ze wsi wyjdzie ale wieś z baby nigdy ;))))) Nie ujmując innym kobietom na wsi.

@Fabian

W jakiej firmie macie telefon bo chcemy puścić smsy z kampanią reklamową do waszych klientów . Czy możemy ich poinformować ze jesteśmy od was tańsi ? Nie będziecie źli ?

Marnie.w moja jest trzy razy tyle.Chłopaki mają minimum po 500 dziennie na czysto

Mikko
@Tomi

Właśnie jeździłem w moja kilka dni.Chciałem zobaczyć czy mają pracę .Pracy brak i mają ok 10 aut .Niedługo ich nie bedzie . W Mini chociaż jest praca i coś się dzieje a tam posucha.Niech nikt nie wierzy w ich bajki .

Leon
@Mikko

Nawet jak by bylo tyle samo pracy to zrób 10 zleceń po 1,29 i 10 po 2zł to chyba różnica a ja w nocy robię 8-9 na cały czas plus stałe zlecenia. Jest jest praca więc niech każdy sam spróbuję

Kamil
@Leon

Dzisiaj dwóch z moja i opti na wschodnim złapali. Ktoś celowo ich wystawił.

Julian
@Kamil

Wszystkich łapią masz ochronę prawną więc to tylko zmarnowany czas.Widocznie te firmy mają najwięcej samochodów lub los tak chciał. Fakt jest taki że w MojaCar jest bardzo dużo pracy praktycznie nie stajesz mam 3 aplikacje i tylko w Moja jest do przodu

@Julian

Racja .Codziennie po 800zł obrotu w mojacar .Jeżdżę tam i super kursy .Najmniej dziennie to miałem 650zł a średnio to 800zł . Jak się przyjmiesz to zobaczysz .Jak przyjdziesz z kolegą to bazy nie płacisz 6 miesięcy .To jest MEGA PROMOCJA WAKACYJNA.

Dariusz
@Marcin

Tam bazy brak tylko prowizja a zarobki na 10 godzin to 400 max 500 zł obrotu i % dla szefa,LPG fajnie licznik bije

Bartek

Dla kierowców którzy pomagają w firmie faktycznie są bazy po 200zł .W nagrodę Mojacar daje dobre kursy w trasy tylko trzeba się dogadać . Ja mam codziennie w moja obroty po 600-800zł i płacę bazę 200zł więc ty nie siej fermentu bo pewnie stoisz na strefach i płaczesz zamiast pracować .

@Bartek

To jest forum mini więc proszę opuścić i iść na mojaKara jak komuś nie pasuje jazda w mini zawsze może iść na zmywak a co do pana który pisze sam ze sobą nich idzie swoje martwe forum,tak samo matowe jak jego firma

@Ola

w mojakara jest faktycznie 8 kierowców więc nic tam nie zawojujecie .W Mini jest praca i się kręci .Pani Ola ma rację.

@Marta

Jest ponad 100 widać że nie masz aplikacji w strefie jest po 8 osób więc co ty gadasz. Ale wy zazdrościcie że ktoś ma dobrze i lepiej tak już jest że jedni mają poziom inni (usunięte przez administratora)

Rysik 413 xxx
@Łukasz

W Moja 100 aut to nigdy nie było. Jaby było 100 aut to byście nie mieli czasu na szukanie kierowców po forach. A tak to jest akt desperacji przy 8 autach. W Mini mamy 46 aut i mnóstwo pracy. Wiem bo tam byłem

Mini king

Przy 100 kierowcach bez reklamy ? Jeden u nas jeździ i widzi co innego. W Mini jest reklama

@Julian

Jak możesz pisać takie bzdury. 3dni 1 kurs w moja.. Stawka, jak na przewóz dla kierowcy ok, Jakby number i mini podwyższyło stawki to byłoby ok. Wszyscy zadowoleni. Nawet klienci, bo by było więcej kierowców.,i większe wpływy.

Olek
@Yogibaboo

Tydzień temu stałem z kierowcą który miał apke opti,mini i moja .Mówił że w mini coś się dzieje a opti słabo. W Moja miał jedno zlecenie na dwa dni więc ktoś tutaj bajki wypisuje jaka to moja jest dobra .

Ivan
@Olek

Ani Optimus ani mini tylko mini i atu chodzi reszta nic.Do atu w tydzień przeszlo 30 samochód więc jest dobrze

@Ivan

To super bo w atu było ostatnio 22 kierowców i wszyscy stali . W Moja zarabiam po 800zł dziennie i to w tygodniu więc nikt nie ma pojary do Mojejcar.

Koza
@Ola

W Moja nie mają już nawet na papier toaletowy a co dopiero na reklamę . W lipcu w Mini jest nieźle w porównaniu do innych .

Łukasz

Znowu miny będą a jest ich dużo u was ostatnio co? Hehehe A teraz poszedł na stację na hot doga a twoich ostatnich 4 kierowców pójdzie do nas albo do moja;-) i napraw w tym starym Citroenie sprzęgło bo dziadek dlatego porzucił ten samochód hehehe

Przechodze jak mi dadzą

Za kierowce w moja płacą 1000zł czy to prawda? bo jak to prawda to przechodze do nich . Macie namiary gdzie siem zgłosić mam?

Moja rekrutacja
@Przechodze jak mi dadzą

Modlińska 6

@Przechodze jak mi dadzą

20 pln za kierowcę, prowizja za zlecenie z ręki, a kursów brak

Jarek
@Moja rekrutacja

Czyli jak przejdę z Mini do was to dacie mi 1000zl ?

Paweł fiutawski
@Łukasz

Kierowcy narzekają ze w moja coś dużo min ostatnio .buhahahahaaa

Michał i Piotrek

Ola ? Ile razy mamy klikać w tą reklamę bo klikamy po 100 razy dziennie a ktoś mi powiedział że wystarczy kilka razy .

Rysiek
@Łukasz

W Moja przy codziennym zarabianiu 800zł jest jeden minus .Prowizja 20% od zleceń przy jeździe 25 dni w miesiącu wyszła mnie 4000zł . Miałem obrotu lekko więcej niz 20 tys ale opłaciło się .

Jacek

Firma ma wielki potencjał tylko ty musisz nauczyć się czekać,cierpliwie czekać.Chyba że masz jeszcze dwie inne aplikacje.

Adaś
@Jacek

A co polecacie na ratunek bo tu tylko utopiłem kasę muszę wyjeździć to co mam.Przez to że jest słabo trwa to strasznie długo.

Dariusz
@Adaś

Ja mam moja car i daje radę

@Dariusz

moja car to padaka .Po wszystkich forach szukają kierowców bo nie ma u nich roboty i są na skraju godbaj. Kierowcy sami mówią bo jeżdzą u nas.

@Ola

Padaka podobnie jak mini. Opisalas funkcjonowanie własnej korpo hahaha. Z inteligencją u Ciebie na bakier hahaha

Minimoris
@Marek

A to mini to korporacja?bo ma w nazwie taxi?moja chociaż ma taksówki i cenę 2zl a nie 1,29

Kier
@Marek

Hahaha podawanie się za kogoś i odpowiadanie sobie samemu świetna rozrywka chyba Wam się tam nudzi mi się że tych wymyślnych korporacjach

@Kier

Mini ma reklamę chociaż a moja nic nie ma.Niedlugo będziemy najlepsi zobaczycie

Odeszłem z Moja
@Ola

Moja pada .Tyle w temacie.

@Odeszłem z Moja

Jak jakaś biedna Moja ma działać skoro ja chcieli w marcu sprzedać bo nie mają na reklame nawet ? Popytajcie kierowców .Po każdym forum jak sępy szukają kierowców .

Usiek
@Odeszłem z Moja

Na jedno zlecenie z mini mam 3 zlecenia z MijaCar i to po 2zl więc z czym do ludzi.

@Jacek

Dziś 8 godzin i 500zl

Krystian

Ale słabi jesteście o do takich rzeczy się posuwać . Co taka opinia ma wspólnego z informacja o firmie . Nikogo nie powinno to obchodzić co właściciel jakiejkolwiek firmy robi.

Przemek i sp. Z.o.o
@Krystian

Halooooo reklamy nie ma nie mamy w co klikać i nam się nudzi : Proszę włączyć bo ponad 100 osób zaczyna ziewać :) Olu jak nie masz to przypomnij sobie stare czasy jak zarabiałas :)

Jarek
@Przemek i sp. Z.o.o

A co ta dziewuszka robiła w dawnych czasach ?

@Adaś

no i co mi z waszych złych komentarzy już zaslonilam:-) Dobrymi oj wy chłopki mini was rozgromiło

Lukasz
@Ola

Do mimi to oni do pięt nie dorastają. Kierowcy odchodzą do Mini bo tam nie ma roboty.Marni są .

Mojamoja

Może fuzja z mojacar?

Diana

Marcin mówi wszystkim że jestem w firmie księżna .Czy tez tak uważacie?

??
@Diana

Kto to jest Marcin o co chodzi ?

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ