Opinie o Platinium taxi w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Platinium taxi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platinium taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinium taxi w Warszawa

Michał Nowy wpis

Wiecie czy ta firma upadła ?

łukasz Nowy wpis

Hej widziałem, że niektóre komentarze nie są za pozytywne ale z drugiej strony to były dodawane już jakiś czas temu więc zastanawiam się jak jest teraz? I przede wszystkim chciałbym wiedzieć czy zatrudniają się muszę mieć koniecznie swoje auto? dzięki

piotr Nowy wpis

Wchodzi nowa firma maja inny pomysl na poczatek ciekawe czy im pojdzie

kierowca Nowy wpis

już się firma nie ogłasza, nie potrzebuje kierowców, bo nie ma zleceń, a w weekendy jeździ tylko szef. Zadzwońcie na centralę i zamówcie dłuższy kurs, to podjedzie ten co przyjmuje do pracy i wgrywa aplikacje. Byłem w Mega, później chwilkę tutaj i teraz jestem w Cheapach i chwalę sobie i to bardzo!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Platinium taxi? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kierowca

z tego co słyszałem to już posprzątane i pozamiatane.

ten

A jak zadzwonisz to mówią ,że 10 zleceń dziennie na 8h pracy:) dobra ściema:):) Gość co pracował mówił ,że dziennie 1 było i to nie zawsze:):)

kierowca

Nikomu nie polecam tej firmy!!!! Nie ma w ogóle zleceń i niech was nie skusi że tylko 300 zł bazowe, bo to i tak za dużo. Pieniądze wyrzucone w błoto!!!!

kierowca

jeżeli ktoś ma pieniędzy za dużo i chce dawać szefowi Platinium to niech idzie. Średnio NA TYDZIEŃ MA SIĘ 5 KURSÓW!!!!! ŻENADA!!!!

Tomcio

W tym Platinium nie ma żadnej reklamy!! Nic dziwnego ,że stoji się po 4-5h godzin bez żadnego zlecenia...

kierowca

Uwaga promocja płacisz 500 zeta i wysypiasz się do woli w aucie czekając na zlecenia których tu nie ma!!

obserwator

wpisy kopiowane z forum firmy Mega!!!!!! sprawdzcie

kontrola

Czy jedno zlecenie na 15h stania w piątek to tutaj normalne? Pracowałem w różnych firmach ale to co tutaj się dzieje jest wielkim wyłudzaniem pieniędzy od kierowców!!!

ktoś

Sypnąć dyspozytorki sypnąć prezesów a co jak się kierowcom dobiorą do pupek????? przecież my też nie płacimy podatków od zarobionej kasy a co 2gi ma komornika. zastanówcie się czy gra warta świeczki bo kto mieczem wojuje ten od miecza .....

kirowcy

wczoraj ITD złapała kilku z naszych koło Lotniska no i jaka była reakcja szefostwa. Nie zgadniecie kazali tego nie nagłaśniać innym, żeby się pozostali nie wystraszyli. O pomocy z ich strony to nawet nie ma mowy. A rozmowa z centralą wyglądała mniej więcej tak. Prosiło się ich o powiadomienie pozostałych chłopaków o czujność i baza odmówiła. Skandal

klientka Jola

Przed chwilą chciałam zamówić przewóz z telefonu podanego na stronie z reklamą 22 161 27 01 i nikt nie odebrał. To są kpiny z klienta!!! Czytam te opinie i teraz rozumiem dlaczego kierowcy się buntują. Panowie na centrali nikt telefonów nie odbiera. Przykro mi, ale taka jest rzeczywistość. Zadzwonię do konkurencji, tam na pewno odbiorą.

kierowca

no zobaczymy czy dzisiaj pojeździmy - haha mecz wygraliśmy to już dzisiaj kurs musi się trafić, bo cała Wa-wa świętuje, a jak nie będzie zleceń to trzeba uciekać

tomcio

Hej wy też stoicie w piątek wieczór mimo ,że pada na deszcz?

szefucio

ja piole mi też zrobił pseudo szefuncio ten sam numer. Dał mi kurs swojego stałego klienta, bo nikt na bazę nie dzwoni.

robert

UUUU.... konkurencja nie spi a może i spi skoro te same wpisy sa na innym forum. wlasnie zamów dlugi kurs tylko z niego nie rezygnuj:)

van
@robert

oj - powiedz jak to jest kiedy zona zarabia na rodzinie a ty bawisz się w bienesmena zajeżdżając żony piękny samochód - myślisz że wybaczy ci to i inne głupstwa…..

piotr
@van

pewnie wybaczy, bo dżolero ma się za supermena.

van

Oj cos wisow kilka zniknelo….. prawda w oczy kole szefostwo…., postaram sie w takim razie napisac w natyle prostacki sposob zeby admin nie mogl usunac wpisu, ale zeby opisac jeszcze "nasza" firme - DNO i SIARA… podobno faceta poznaje sie po tym jak konczy, ale w przypadku tej firmy starch sie bac po takim początku…..panowie nie beirzcie przykladu z naszych politykow i nie udawajcie ze swieci slonce jak nie ogarniacie kompletnie zlecen dl anas kierowcow

wielki szuu
@van

swiete slowa kolego - dodam od siebie ze prezesik namawia zeby w nocy jezdzic a reklame wylacza - jak mam stac cala noc zeby obsluzyc jednego stalego klienta - to bardzo dziekuje za szacunek dla mojego czasu - usiadl bym pod dworcem i wiecej wyzebral (przynajmniej bym wiedzial ze nie jestem robiony przez kogos w h….a)

Zostaw merytoryczną opinię o Platinium taxi - Warszawa

Platinium taxi