Opinie o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Były

Stanisław już się skończył. I dobrze, na każdego takiego człowieczka przyjdzie pora. Wystarczyłoby pracować uczciwie i firma by nadal prosperowała ale jak na wszystkich zleceniach się oszukiwało, nie płaciło UCZCIWYM pracownikom na czas lub zaniżało pensje, to teraz są efekty. Wszystkie negatywne komentarze to 100% PRAWDA. W toku jest już licytacja komornicza jego nieruchomosci.

Były Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eco Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Paula22 Nowy wpis

Potwierdzam, to wszystko prawda. Do tego wyroki cywilne oraz w sadzie pracy

Izabela

Cześć, pisaliście że wszyscy odeszli z firmy, a mimo to firma działa, czy ktoś może wyjaśnić tę sytuację? To może pozatrudniali nowe osoby albo są w trakcie szukania? Ta druga informacje byłaby mi na rękę, bo akurat rozglądam się za pracą.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eco Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy urlop w Eco Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

...

Tam nawet praca nie jest płatna ???? na urlop nawet nie dostaniesz zaleglego wynagrodzenia. Za to wlasciciel co roku jezdzi za pieniadze pracownikow na zagraniczne wakacje

Paulina
@...

A dużo już zalega ludziom z tymi wynagrodzeniami?

@Paulina

Obecnie firma nikogo juz nie zatrudnia. Wszyscy odeszli z powodow finansowych! Duzoooo

@...

Ecopoland od 3 lat nie zatrudnia pracowników. Fantazje Nic Klient, to jego wymysły bo niby skąd klient to może wiedzieć

@Bahija

Niektorzy Klienci wiedza wiecej niz sie Tobie Staszku wydaje. Wystarczy raz zajsc Klientowi za skore a wszystko bedzie wirdzial

@...

brednie -Paulino potrzebujesz informacji to dzwoń na nr na stronie www.

Emilia
@Bahija

Naprawdę aż tak długo? Kiedyś jeszcze będą mieli zamiar czy ta opcja już została dawno przekreślona?

Edward
@...

Czyli ta garstka co została nadal pracuje za free, skoro nikomu nie wypłacają wynagrodzeń. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że ludzie pracują bez kasy. Czy może zaczęli już płacić?

@Edward

nie garstka tylko 36000000 ludzi. Nie obrażaj ludzi, nikt nie jest debilem i nie pracuje za darmo. Nim się kogoś dopuści do pracy trzeba Edziu mieć wiedzę doświadczenie zawodowe i być kumatym chyba, że z tobą jest inaczej tyrasz za darmo hee hee . Powodzenia durny .

@Paulina

Samych spraw w sadzie jest na okolo milion zlotych jak nie wiecej

wszystko wiesz ?

@Bachija

Zapraszam do kontaktu osoby ktore sa ta wiedza zainteresowane to sie podziele. Nigdy nie lubilam osob pokroju staszka i tego jak wykorzystuja dobroc innych na swoje korzysci

@...

emocje emocje nie będzie kontaktu mimo zaproszeń

@...

To kto tam pracuje? Firma w ogóle funkcjonuje?

@Bachija

Juz nie tylko jeden kontakt był...????

Bahija

Pytania kreowane przez portal Go work zostawiamy bez odpowiedzi. Ewentualna obsługa zachowań będzie płatna za czas.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Eco Poland Sp. z o.o.?

...

Omijać szerokim łukiem!!! Nie warto marnowac czasu na ta firme! Ostrzegam

...

Wszystkie negatywne opinie ponizej sa prawdziwe! Zarowno te dotyczace Wlasciciela czyli Stanislawa Pamuly jak i te dotyczace sposobow dzialalnosci firmy. Jesli ktos potrzebuje to przedstawie na wszystko dowody. Unikajcie wspolpracy

@...

JEŚLI PISZESZ PRAWDĘ TO NIE UKRYWAJ SIĘ . CHYBA ŻE PISZESZ KŁAMSTWA. JESLI NIE OBAWIASZ BO CZEGO? TO DO DZIEŁA. UJAWNIJ SIĘ ZAWSZE JAK PAN STANISŁAW POCZUJE SIĘ ZAGROŻONY POZOSTAJE ADRES IP Z KTÓREGO WYSŁANO TREŚĆ. NA PEWNO WIESZ CO ROBISZ? TWOJA KOLEJ ZAPRASZAM.

Katarzyna

Proszę o kontakt w sprawie Pana Stanisława P. na maila malokasia@wp.pl

@Bahija

Panie Stanislawie prosze nie byc smiesznym i nie ukrywac sie pod nickiem Bahija bo wiadomo ze pisze to Pan osobiscie...troche smieszne i dziecinne

@...

tak samo kandydacie śmieszne kryć się za nikiem. Co do mnie to jest mi obojętne co ty myślisz.

Bahija

Tak to jest cóż nie ma komu co tłumaczyć, nie pogadasz z nikim to tyle. co do epitetów i na to jest rada.

...

Witam. Przez długi okres pracy z panem stanisławem (mała litera użyta celowo) znam od podszewki jego osobę jak również sposoby działania, oszukiwania i realizacji zleceń. Udzielę rzetelnych informacji wszystkim zainteresowanym zapewne odzyskaniem swoich pieniędzy od tego Oszusta (tutaj duża litera użyta celowo).

@...

Genialne "przez długi okres pracy" to ty wspólnie z nim działałeś i jak ci coś nie pykło, to teraz wypisujesz takie brednie. Dziwne, wiedziałeś o wszystkim wg ciebie i nie zwolniłeś się, czy na ten przykład nie zawiadomiłeś kogo trzeba. Współdziałałeś z nim na to wygląda. Jak najdalej od takich pracowników!!! Pamiętaj, to nie ginie w necie. Na koniec u kogo pracowałeś, bo z tego co wiem to On nikogo nie zatrudnia od 2015 roku.

Katarzyna
@...

Chętnie zasiegne informacji, napewno przyda się do rozprawy w sądzie, która jest w toku ;)

@Katarzyna

Miejmy nadzieje ze Pamula skonczy tam gdzie jego miejsce czyli w zakladzie karnym

...

Wszelkie pozytywne opinie wystawiane sa przez Wlasciciela czyli Stanislawa Pamule z nazw konta: Pamar, Bahija, Xaax. Unikajcie firmy jak ognia. Brak wynagrodzen za prace, brak placenia podatkow, wizyty komornikow regularnie tak jak i wylaczanie pradu w firmie.

xax

Nie rozumiem tego hejtu!! EcoPoland zrealizowała w ostatnich dwóch latach 12 zleceń nie było żadnych problemów realizacji ostatnio po tym jak jest koronawirus trochę wydłużyły się nam czas realizacji tak poza tym żadnych zastrzeżeń. Znam firmę z kontaktów osobistych 1400 klientów prosiłem o referencje i je otrzymałem Wiem że hejtują najgłupsi najbiedniejsi, karmicie się zawiścią i nienawiścią. Tym bardziej, że jak czytam, to piszą jakieś sedesy, pryki, obserwatorzy, itd. Namawiam właściela sprawdzenia IP krzykaczy wraz z Policją. Nieczytacie regulaminów i OWW a potem jak coś się dzieje to na spółce psy wieszacie. Ciekawe jest to że nikt nie udał się do Sądu tylko tutaj piorą brudy. Ze statystyk wynika że frustraci to byli pracownicy w 80% reszta to sportowcy hejtu.

Gugu
@xax

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie nie otwierają swoich firm. Szukają pracy potem są z tej pracy niezadowoleni, piszą bzdury na forach a na koniec idę do innej pracy. Skasowałem z właścicielem Eco Poland jeszcze w roku 2000 i zawsze musi dziwiłem że mu się chce. W tej chwili wiem że nie narzeka na brak pracy robi bardzo ciekawe projekty nie tylko tobie bawełniane ale jest specjalistą od druku może to kogoś zainteresuje druku tkanin

Bahija

nie masz racji, nic nie boli, i nic sam nie pisze. Napisz na czym jedziesz o 22:50

Kontroler jakości
@xax

Oj ktoś tu chyba próbuje się wybielic. Fakty są takie, że Panu Stanisławowi dobrze jest znany art. 284 kk. Zanim ktokolwiek podejmie współpracę z tą firmą polecam sprawdzić przedstawicieli na policji a nie w krd. Fakty się liczą A nie pozytywne wpisy redagowane przez Pana Stasia lub podobno przez jego pracowników. Życzę powodzenia w dalszym działaniu. ;)

Obserwator
@Kontroler jakości

Jest to szczera prawda unikać . Jest to zły człowiek . Niestety ale nasze państwo pozwala na takie patologiczne prowadzenie działalności o on to sprytnie wykorzystuje.

Prawda
@Obserwator

Dokładnie tak - Bahija, czyli Stanisław pisze te posty. Pataologia, firma okropna, człowiek kłamie, niszczy dobry business. Może ktoś go dojedzie kiedyś w ciemnej uliczce!

@Prawda

@obserwator czyli dramat czyli Hejt 0 wiem a gadam. Ja wiem, ciekawe? Mój zleceniodawca może być spokojny

Jaki jest okres rozliczeniowy w Eco Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Bahija

Pytania proszę kierować na stronę Eco-Poland z tego co wiem to firma nie ma pracowników

Praca ok . Ale kierownictwo No grubo najlepiej nagrywać wszystkie słowa Słupsk w centrali ma (usunięte przez administratora) . A kierownik z Łodzi pan Maciej zero szacunku do żadnego pracownika. Prosiak tylko czeka na żarcie .

Izabela
@Kasia

Super, że można poczytać jakieś nowsze opinie takie jak twoja. Tylko trochę słabo, że wspominasz o pracownikach Eco Poland po imieniu. Wygląda na to, że nie odpowiada ci sposób traktowania pracowników w tej firmie. A powiedz, czy motywują jakoś pracowników, są premie?

Bahija

nie prawda to jest igloo i do wynajęcia dla durnego Eskimosa, jeśli nim jesteś to odpisz, wynajęcie to 2500 m x 800 Pln + Vat orientujesz się że to okazja, afrykańskie chatki są dużo droższe. :))))

Mariusz

Witam, czy żeby dostać pracę trzeba mieć wyższe wykształcenie?

szopa z wilgocią
@Mariusz

Najniższe wystarczy, bez podstawowki - wyrównasz poziomem do szefa, (usunięte przez administratora) Stanisława! Jeśli jesteś po odsiadce - dogadacie się też bez problemu...

@Mariusz

nie zatrudniamy pracowników bez względu na wykształcenie

LUDi K

Zleciliśmy prdukcje 5000 sztuk, wysłaliśmy przedpłatę otrzymaliśmy 1 sztukę z opisem na fakturze zaliczkowej 1 - torba cena 5000 zł. do dziś nie otrzymaliśmy reszty produkcji a tym bardziej zwrotu płatności, sprawa zgłoszona została na policje jako (usunięte przez administratora) Pokrętne tłumaczenia (usunięte przez administratora)mamy udostępnione na stronie, mozemy też wysłąć na maila. - sami oceniajcie czy chcecie takiej współpracy.

grafit
@LUDi K

Zapraszam do kontaktu grafit.reklama@gmail.com

proszę podać maila -

Podpis pod mailem Stanisław. (usunięte przez administratora) torby były czarne. Niech ludzie przeczytają i sami zdecydują. Chyba nie ma Pan nic przeciwko pismo pisał Pan sam.

szopa z wilgocią
@LUDi K

A to pewnie pisał K*zysztof K*nowski ze swojej szopy z wilgocią :-) Trafił swój na swego - K*zysztof K*anowski prowadzi firmę-krzak, która (usunięte przez administratora) ludzi i tonie w długach!!! Brawo chłopaki - szkoda ze w PL takim (usunięte przez administratora) jak wy pozwalają na prowadzenie działalności. (usunięte przez administratora)

Bahija

nie twórzcie ruchu na rekordzie bzdurnymi tematami

Maŕk
@Bahija

Stasiu nie twórz ruchów w swojej firmie które zmuszaja twoich klientów pujscia na drogę sondową .

Czy komuś udalo się odciskać pieniądze na drodze sądowej z tą firmą? Komornicy sa niestety nieskutecznie.

@Marek

noooo co zrobisz?, nie zawsze jest tak jak myślisz, wiele razy nam się to nie udało. Eco Poland

Basia

Macie jakiś wymagany ubiór ?

Julia

A czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś środki ochrony osobistej, szczególnie w ostatnim, dość trudnym czasie pandemii? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie - normalnie są prowadzone jakieś rekrutacje?

@Julia

ten rekord nie jest pracodawcą

Czy w Eco Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Brak pracowników to pytanie nie do nas

Czy w Eco Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Brak pracowników to pytanie nie do nas

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Eco Poland Sp. z o.o.