Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

DW

Zalety pracy w Lamar: - firma rodzinna (nie wszystko jest obłożone sztywnymi zasadami). Wady: - firma rodzinna - zarząd to osoby, które nie znają się na prowadzeniu firmy, nie mają szacunku do swoich pracowników ani honoru - Firma Nie Płaci dostawcom i za usługi. To ich JEDYNY pomysł na biznes, nie płacić za towar! - pewnie ze 40 spraw w sądzie o nie płacenie (patrz KRD) - brak narzędzi, braki na magazynie, cisną by wydawać auta a nie płacą za dostawy (nie ma jak i czym dokończyć zabudów), - winny zawsze jest pracownik (to że nie ma z czego złożyć budy czy kabiny to już nieważne) - garstka pracowników z doświadczeniem - dlatego się to nie rozpadło (większość odeszła albo zwolnili) - brak środków czystości, ręczników papierowych, na hali brud, smród... - brak ubrań roboczych, w przebieralni śmierdzi - trzeba pożyczać sprzęt z innych działów bo Zarządu nie stać na wyrzynarkę (może gdyby lizing na nie dawali w salonie Range Rovera...) - co wchodzisz do części biurowej to nowe osoby - tam też rotacja jak na infolinii Neostrady - w promieniu 300 kilometrów wszyscy znają już legendy o Lamarze - podobno młoda połowa zarządu będzie dzielić firmę i prowadzić samemu - to ciekawe bo nawet jedną firmą wspólnie nie potrafią kierować.

A w październiku pisano, żeby nie wierzyć w negatywy, bo to bzdury wyssane z palca. Że w porównaniu do okolicznych zakładów płacą dobrze i że atutem jest jedna zmiana. Wiec, jak tu teraz jest z dostępem do materiałów i narzędzi do pracy? Płacą za każdą przepracowaną godziną, za każdą jedną nadgodzinę? Podaj proszę, jaka to kwota pensji zasadniczej oraz ile wynoszą premie?

Olech

Bardzo dobry pracodawca , uczciwy.Te wpisy robią nieuczciwi pracownicy , niestety kombinatorzy .Pracowałem w wielu firmach ale w Lamar słowo jest bardzo ważne i zawsze dotrzymane i rozwój . Praca nie dla leniwych lub szukających tylko ubezpieczenia Zus Jeżeli ktoś ma ambicję i chęć rozwoju osobistego to polecam pracę w Lamar

@loyer
@Olech

Tak bardzo uczciwy pracodawca i prawdomówny. Szefowa każdemu pracownikowi zawsze powtarza, że jak będzie powołany na świadka w jakiejś firmowej sprawie to żeby zawsze w sądzie prawdę mówił tak jak ona zawsze to robi …i już ponad sto spraw w sądzie i większość wygrana …prawdomówność jednak popłaca

Krzysiek

Witam. Widzę że Lamar szuka pracownika z językiem niemieckim i zastanawiam się czy nie aplikować. W związku z tym mam pytanie bo chodzą słuchy że firma skłania się ku upadkowi że nie mają już tyle zleceń i są niby problemy z finansami. Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć.

Barbara

Dlaczego? Chociaż jedno zdanie dobrze byłoby przeczytać, w końcu chodzi o decyzje, gdzie się do pracy pójdzie lub nie. Jak masz powód, żeby odradzać, to napisz. Z czymś jest gorzej niż w innych firmach?

MIND

O WOW jakie opinie ... Jak to czytam to zastanawiam się czy pracowaliśmy w tej samej firmie. Pracuję tu już drugi raz po 2 letniej przerwie i gdyby było faktycznie tak jak tu jest opisywane to raczej nikt nie wracałby do tej firmy z powrotem a widzę na hali conajmniej trzech ludzi którzy wrócili tak jak ja. Fakt są pewnie niedociągnięcia i zawsze może być coś lepiej ale przez 2 lata jak pracowałem w kilku innych firmach w Oleśnicy to było zdecydowanie gorzej dlatego postanowiłem wrócić do lamaru. Jeżeli jest ktoś zainteresowany prawdziwymi opiniami a nie pisaniem głupot i wylewaniem żali bo komuś się nie udało to poniżej opisuję fakty. 1. wypłata zawsze jest 2. mi nadgodziny zawsze się zgadzały ale fakt sam widziałem przypadek że komuś się nie zgadzało ale wiem że kolejnego dnia dostał wyrównanie a pomyłki zdążają się każdemu. 3. narzędzia są ale mogło by by c i ch trochę więcej 4. warunki sanitarne dobre bo są to świeże hale są kibelki prysznice standard dobry bo w okolicach Oleśnicy widziałem różne warunki a czasami ich brak więc tu naprawdę spoko 5. ekipa na kilku działach naprawdę zgrana no i wydaje mi się że duża część pracownikow lamaru to ludzie pracujący zdecydowanie powyżej 10 lat więc to też o czymś mówi 6. Trzeba przyznać że czas jest trudny ale widzę że u dużej liczby pracodawców w Oleśnicy bo niektóre firmy po prostu stoją na przykład u rurowców oleśnickich a takie przykłady można mnożyć Ja tam trzymam kciuki za ekipę lamaru bo ludzie są ok

Rer

To fakt

Benek Nowy wpis

Wiem , że maja nowe duże kontrakty i potrzebują ludzi. Widziałem papiery

@benek Nowy wpis
@Benek

Ta następna propaganda …to dlaczego szukają handlowców a zwalniają na produkcji ?

Jakub Nowy wpis

Na stronie firmy jest sporo ogłoszeń do Smardzowa. Podoba mi się, że to ma być na jedną zmianę ta praca na produkcji. W dodatku chwalą się stabilnością zatrudnienia. Jaka jest więc sytuacja finansowa firmy na dziś, jeśli prawdą jest to co piszesz o ludziach na urlopach? Można tu pracować przez lata, jeśli kasa się zgadza?

Krzysztof Nowy wpis
@Jakub

A co mają pisać że jest hu...wo. I mają problemy z płatnościami dla kontrahentów. Tego dowiesz się jak zaczniesz pracę.

Już miałem słać aplikację na magazyniera, ale widzę tu opinie, jakoby firma miała problemy z płatnościami. Nawet padły pytania czy niedługo zamkną działalność. Jak to się ma do tych obietnic z ich strony, że oferują stabilne zatrudnienie? Żadnych zwolnień nie ma i nie zapowiada się na to?

Ja@

Stabilnie to oni tylko okłamują innych…i stabilnie co kilka lat ucieka z tej firmie 80% załogi także produkcja i zyski też stabilne są

nick

Nie ma zwolnień, ekipa ta sama od lat, jak rodzina, pożyczamy sobie różne rzeczy, np. sprzęt typu wiertarka. Firma solidna, właściciele szczerzy i dbają o pracownika, umieją docenić po latach oddanej pracy. Nikt nie rzuca papierami, absolutnie nie było tak, nie wierzcie. Nie.

@ja67
@nick

Tak to prawda, bardzo doceniają długoletnich pracowników teraz na 80 osób zostało ich aż 5-ciu. To chyba rekord jeśli chodzi o firmy rodzinne.

@fachu
@nick

Tak to bardzo prawda jest. Nikt w Lamarze nie rzuca papierami, nikt nie wyzywa nikogo na korytarzu i nikt nigdy nie zrzucił nikogo ze schodów tym bardziej, że barierki przy schodach wysokie i łatwo się złapać jakby coś…aha i policji też nigdy nie było. Aaa tak w ogóle to rodzinna jest … ta jak się nazywa …atmosfera …tak, tak …atmosfera jest nawet bardzo.

MIND

@MIND

O..widzę że chyba problem z pracownikami macie skoro na takie komentarze się decydujecie. To może napisz jeszcze kilka faktów ilu długoletnich pracowników (nawet tych którzy wrócili ) w ostatnim czasie odeszło skoro jest tak świetnie. No lepiej niż u innych pracodawców tak jak to piszesz. Tak jasne wyrównanie na drugi dzień jasne z pewnością.

KiKa
@Krzysiek

Zgadzam się z @MIND nie może być tak w tych czasach , żeby ktoś zmuszał się do pracy u kogokolwiek , skoro wracają pracownicy doświadczeni to nie sadzę żeby decydowali się na warunki które ich nie satysfakcjonują. A że odeszli inni ..no cóż każdy ma prawo zmieniać i szukać czegoś co będzie mu bardziej odpowiadało. Jedno wiem.. Ci ludzie tam pracują nie z miłości do pracy ale z powodu dobrych zarobków, pracy jedno zmianowej , wolnych weekendów , zgranej brygady i brak osób które wiecznie siały zamęt.

@KiKa

Heeh dobre....faktycznie wracają bo ściągają ich niezłą ściemą jaknto nie jest wspaniale i jakie to oni mają pomysły, lepszymi umowami od pozostałych pracowników i stawkami ale to wszystko. A Ci powracający którzy pozostali to nadal pracują bo się nie na robią bo nie ma aż tyle zleceń, kasę dostaną jeszcze terminowo. Z pewnością większość z nich takich pieniędzy pracując na jednej zmianie nigdzie nie zarobi w Oleśnicy. A teraz zastanówmy się ilu już pracowników po powrocie odeszło (a kest ich trochę)i dlaczego skoro mieli niby tak dobrze. Otóż nie dla wszystkich ważne są tylko zarobki ale także warunki pracy. Tzn takie minimum to narzędzia, zaopatrzenie w materiał na czas żeby można było faktycznie efektywnie pracować. Niestety w lamarze tego nie otrzymamy.

@Krzysiek

Chyba generalnie teraz jest trudny czas jeśli chodzi o prace fizyczną, a wiadomo że raczej rzadkościa jest żeby ktoś sie związywal na wiele lat z jedną firmą, jak gdzieś sie pojawi coś lepszego to sie zmienia i tyle. Mam pytanie czy w takim razie informacje o zarobkach są w firmie jawne? Skoro wiadomo że zeby zatrzymać starych proponuje im sie wyższe warunki. Sorry że dopytuje ale myślałem o zatrudnieniu sie na magazynie, i już sam nie wiem czy szukać dalej, wszedzie w sumie podobnie sie pracownicy wypowiadają, nie tylko tu o tej firmie.

Rer

To fakt

Magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Witam. Od 18 marca na Olx szukają: "Specjalista ds. sprzedaży". Czy ktoś może mnie nakierować, jakie są zarobki, ile trwa wprowadzenie? Czy jest sens składać papiery, firma podobno w złej sytuacji, a tu czytam ze bardzo dobre zarobki, że same sukcesy?

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Olech

Robert
@Olech

Tak tylko jedno się zgadza…to nie jest praca dla szukających ubezpieczenia Zus….bo LAMAR nikomu nie płaci ubezpieczenia ZUS w terminie.

Kandydatka
@Olech

O to ciekawe z tym rozwojem osobistym. Czy tyczy się to też jakiś szkoleń od firmy? Pod tym kątem firma też zapewnia rozwój, czyli finansuje jakieś szkolenia?

Krzysztof
@Kandydatka

Nie ma nie było i z pewnością nie będzie żadnych finansowań szkoleń. Lamar finansuje tylko swoje prywatne zachcianki. Samochody, motocykle itp.

Wladek
@Krzysztof

Cały zarząd jest świetnie wykształcony i wyszkolony po licznych kursach weekendowych więc on szkoli resztę oddanych pracowników.

Hanka
@Olech

Potwierdzam. Firma rzetelna, nie trzeba czekać w ogóle na umowę, nawet 2 miesiące nie miną jak dostaje czlowiek takową. Wszystko naprawdę zorganizowane, w ogóle nie ma zamieszania, czy bałaganu broń Boże, ale to w ogóle... Sprzęt jest, wszystko działa, nie trzeba czekać na drukarkę sprawną, bo wszystko jest popłacone zawsze na czas, nie to, że popsute stoi pół roku, i nie można nic zrobić. Nie ma problemu z częściami, zawsze wszystko popłacą, i w ogóle nie ma problemu na magazynie. I to na czas zawsze popłacą, a nie tak, że parę miesięcy trzeba czekać aż łaskawie zapłaci Matrona.

@loyer

Matylda

Mam pytanie, czy to prawda, że firma zamierza po nowym roku ogłosić bankructwo? Bo szukają do księgowości, i nie wiem czy jest sens składać papiery. Macie jakieś info, to potwierdzone?

@Matylda

Co za bzdury, ty pożeraczko ZUSu. Firma rozwija się w zastraszającym tempie. Widać młoda część zarządu bardzo sprawnie się zajmuje wszystkim. Materiały są, narzędzi za dużo bym powiedziała. Czasem nam próbują wcisnąć do domu dodatkowe koperty, ale po co mi tyle. Co za dużo to nie zdrowo.

@matowanie
@nick

Tak wszystko jest, magazyny pełne już nawet miejsca na nowy towar brakuje i w kiblach też papieru nigdy nie brakło bo wszyscy tu bardzo eko są. Zarząd nowe motocykle zakupił by do pracy nimi w sobotę jeździć i ślad węglowy jeszcze bardziej zmniejszyć.

@lamarlove

Wypłaty zawsze na czas zwłaszcza w tym miesiącu, pracownicy chwalą zwłaszcza dostępność narzędzi, park maszynowy i świetną organizację zwłaszcza na magazynach oraz bardzo sprawiedliwy system rozliczania nadgodzin, wspaniała kadra zarządzająca mającą genialne pomysły zwłaszcza jeżeli chodzi o leasing pojazdów na własne potrzeby, zadowoleni i szczęśliwi klienci którzy zwłaszcza chwalą najwyższą jakość i świetny serwis, dostawcy chwalą zwłaszcza szybkie i zawsze na czas płatności, dealerzy chwalą najwyższy standard odpowiedzialności za dane słowo i terminowość . Po 10 latach Lamar ponownie liderem branży brawooooo!!!

@@lamarlove

To wszystko szczera prawda. Talent zarządu i ich wiedza, przekładają się na rekordowe zyski, a biorąc pod uwagę ich dobre serce, również na zarobki pracowników. I tak na hali fazkowe paradują w torebkach Luis Vuitton, a na parkingu pracowników same nowe auta. W dziale handlowym to szczerze, już im (usunięte przez administratora)od tych pieniędzy. Tipsy złote, włosy co tydzień inny kolor. Patrzymy jak paradują po hali, ale respekt. I my tu mamy dobrze. Na rękę po 8k, ja już nie wiem jakie iPhony kupować, bo wszystkie mam. Narzędzia są, roboty spawalnicze, a magazyn pęka w szwach. Po co zamawiać tyle na zaś, nie wiem, ale kto bogatemu zabroni. Najlepsze, że dealerzy się biją o nasze zabudowy (podobno dosłownie).

nick

Ta palarnia to nasza duma. Parking dla gości jest niemalże naprzeciwko, więc jak przyjeżdżają to od razu widzą ten styl. Jest się czym chwalić. No chyba że się trafi taki wyłudzacz ZUS, to takiemu wszystko będzie przeszkadzać. Za zimno zimą, za ciepło latem, za ciemno bez lampy w nocy. Tu sami długoletni pracownicy, a stróż wieloletni to tak stary, że jak śpi na zmianie, to się boimy czy nie zeszedł.

Aleks
@DW

Wow. Istna pigułka wiedzy. A jak płacą pracownikom i ile płacą, chociażby przy robieniu zabudów? Pisałeś o brakach. Braku szacunku, braku narzędzi, brakach na magazynie, brakach środków czystości, ubrań roboczych. Ten brak szacunku, to w jakich sytuacjach wychodzi najbardziej, jak się kierownictwo zachowuje, jak im zwrócić uwagę, na wspomniane braki?

@Aleks

Brak szacunku przede wszystkim wychodzi gdy zabierają ci premię za ich błędy albo braki na magazynie, albo obiecują płatne nadgodziny a przy wypłacie zazwyczaj się nie zgadza. Resztka osób, która tam JESZCZE pracuje, mówi że jest jeszcze gorzej niż było.

Nikola
@DW

Jak te nadgodziny się przy wypłacie nie zgadzają? Nie liczą wszystkich czy w ogóle płatności za nie nie ma? Jakaś opcja żeby odebrać te godzina jako wolne chociaż jest?

Obecny
@DW

Jestem kilkuletnim pracownikiem Lamaru. Wcześniej nie obserwowałem opinii ale to co piszesz to bzdury wyssane z palca. Lamar w większości to wieloletni pracownicy nawet z kilkudziesięcioletnim stażem , specjaliści i zarobki są w miarę - oczywiście mogłyby być wyższe ale w porównaniu do okolicznych zakładów płacą dobrze no i 1 zmiana .A może ty jesteś jednym z tych pracowników co kradną narzędzia. Obserwuję że pojawiają się nowe twarze , które są zaangażowane i chcą nauczyć się fachu i wiem ,że to jest powodem nowych kontraktów. Skoro masz takie zdanie to moja opinia nic nie zdziała , dlatego pozostaje mi życzyć ci wszystkiego najlepszego .NK

Jak długo trwa proces awansu w LAMAR sp. z o.o.?

A bez się nie da? Co z prawidłowym wykonywaniem powierzonych obowiązków, czy to się nie liczy? I jak się sprawy mają z podwyżkami wynagrodzeń, zależą one od stażu pracy?

Boguśka

Czyli nie ma gwarancji, że się ją dostanie, dobrze rozumiem? Od czego w ogóle zależy to czy przyznają danej osobie podwyżkę czy też nie? Wystarczy się starać i sumiennie wykonywać swoje obowiązki?

Roma

Niestety, ale firma nie płaci swoich zobowiązań, od ponad roku nie umieją zapłacić nam faktury za wykonaną usługę.

Były
@Roma

Niestety ta "firma" tak funkcjonuje zalegają z płatnościami kontrahentom. Taka jest ich polityka.

Megi
@Roma

Firma dobrze prosperowała to pracownicy nieźle wały kręciły więc nic dziwnego,że są niewypłacalni. (usunięte przez administratora)

@Edek
@Megi

Niestety to prawda, wszystko przez pracowników wyłudzających ZUS i oszukujących i teraz bardzo uczciwy zarząd został bez nowych aut, motocykli, basenów i bez gotówki na liczne podróże zagraniczne. Na hali zimno, narzędzi, maszyn, materiałów nie ma bo ludzie wszystko rozkradli nawet ciepłe powietrze ukradli masakra.

A cóż to jakoś dziwnie znikają wpisy nt lamaru. Czyżby Malwina wróciła?

A co mają wspólnego te osoby z pracą w tej firmie? To przełożeni? Bo jeśli tak, to dajcie znać jaki mają wpływ na codzienne obowiązki. Czemu te osoby miałyby usuwać wpisy z tego portalu? Mają coś do ukrycia?

Tik

Nie polecam ,tragedia wypłaty pod stołem atmosfera grobowa ,bałagan, brak wszystkiego narzędzi materiałów i przede wszystkim zasad. Z resztą wystarczy zobaczyć na zewnątrz jaki bałagan na tym zakładzie. Brak gospodarki.

@Tik

A zdradzisz, ile tej wypłaty płacą i czy cała kwota jest płacona nieoficjalnie? Wyjaśnij też proszę, jakich zasad Ci tu brakuje?

Tik
@123

Zaraz widać że jesteś pisakiem Lamaru. Ty może napisz jaka stawką jest za urlop.albo powiedz ile płacą za nadgodziny, wspomnijmy o ubraniach roboczych i co za tym idzie ekwiwalent za pranie. Może ogrzewanie jest na poziomie standardów czy zapomniałeś napisać że grubo trzeba się ubrać szczególnie na Miliczu czy ślusarni. Naprawdę wyjdź z tego biura i przejdź się po produkcji i nie pisz co Ci kazali napisać bo błazna z siebie robisz. Pracownicy wracają? Masz rację wracają żeby w tym czasie znaleźć inną pracę( Lamar jak przystanek autobusowy) Wiele można pisać ale do standardów firm na rynku wiele im brakuje. Może czas otworzyć oczy ?

Belzebub

Lamar to (usunięte przez administratora) Nie zatrudniajcie sie tam. Okradaja pracownika co miesiac, a jak walczysz o swoje pieniadze to zwalniaja. Zarobki? Smieszne. Obiecuja na rozmowie duze pieniadze, a tak naprawde zarobki w granicy 2100 -2400. No chyba ze soe kest takim dupolizem jak Swistak, pajac. Wlazi w (usunięte przez administratora) szefowi bez mydla. Gdyboogl to by wylizal.

Damian
@Belzebub

A jakie są obowiązki pracownika w Lamar i czego wymaga się od kandydatów w tej firmie? Łatwo czy trudno jest się tutaj dostać do pracy, trzeba mieć jakieś określone kwalifikacje?

Belzebub
@Damian

Jakie sa obowiazki pracownika? Wykonujesz polecenia brygadzisty. Bywa tak ze w deszcz, czy to mroz zawijasz tylek i lecisz na dwor sprzatac kontener, gdzie lezy pelno powywalanych smieci, wywianych przez wiatr czy wywalonych obok przez jakiegos debila, oczywiscie bez kurtki bo to towar deficytowy jak wiekszosc rzeczy w tej firmie. Myjesz takze okna, scierasz kurze. Robisz takie rzeczy wtedy kirdy nie masz materialu albo chwilowy brak zajecia. Mozesz takze zamiatac przed hala. A (usunięte przez administratora) w tym czasie siedza legalnie w srodku i bawia sie telefonami. Nie raz nawet pol zmiany. Jrsli sie zastanawiasz nad praca odradzam,znajdz lepiej inne miejsce. Unikniesz problemow nerwowych i rozczarowania. Placa i to jak naliczaja to cyrk. Kazdy inaczej rozliczany. Po prostu cyrk. Jesli bedziesz chcial przelew na konto to tak Ci umila zycie ze bedziesz prosil o koperte jak wszyscy. Dla nich wygodniej. Dla czego? Domysl sie :)

...
@Belzebub

Zapomniałeś dodać, że jak nie jesteś kukiełką to pod byle jakim pretekstem zostajesz zwolniony.

@...

Trzeba być niezłym (usunięte przez administratora)żeby Cie nie (usunięte przez administratora)bez konkretnego powodu....no nie oni zawsze znajdą powód np "spowalnianie produkcji"

Mercedes
@Belzebub

Biurowcy bawią się telefonami, załatwiają sprawy drugiego etatu, drukuja opinie pracowników i nasmiewaja się, wynoszą na pendrivach np projekty itp

Teresa
@Mercedes

nie wiem na ile na poważnie o tym piszesz ale chodziło Ci o opinie tu z forum? jak już to chyba nie każda osoba z biura tak postępuje? ile tam tak mniej więcej osób tak właściwie siedzi? oni rotują w ogóle?

Mercedes
@Teresa

Z biura znam kilka gwiazd,które tak ciężko pracowały, że nie mogły funkcjonować poza nia. Casanowa coś o tym wie...

Iza
@Mercedes

O czy dokładnie piszesz? Aż taka ciężka ta praca, to co trzeba robić? Hmmm teraz już sama nie wiem czy zanosić CV

Kand
@Belzebub

Witam. A jak na dzień dziiejszyj w lakierni?

Krzysiek

No przecież bolek prawdy Ci nie powie. Z pewnością jeszcze trochę pociągnie pewnie wszystko jest uzależnione od tego jak długo ludzie będą się "trzymali " lamaru bo to tylko dzięki nim on jeszcze istnieje.

Paula
@Krzysiek

A dużo ludzi odchodzi w ostatnim czasie, wtedy przyjmują nowych? Na jakie stanowiska najczęściej jest zapotrzebowanie? Czyli to wszystko co tu piszą wciąż jest aktualne?

Czy w LAMAR sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Beata

Tym, którzy planują się zatrudnić latem 2023, sugeruje się 2 razy zastanowić. Tam trwa lawina odejść, już zrezygnowało połowę załogi na hali i w biurze, a to dopiero początek. Powodem jest nieudolne zarządzanie, nieuczciwość, brak podwyżek, i zachowanie członków zarządu, którzy pomylili czasy i metody. Firma jest na krawędzi upadłości z powodu długów, szokująco słabych standardów obycia rządzących, poziomu zachowania. Brak szacunku do pracowników. Chyba nie zauważyli w swoim księciuniowaniu, że od ponad 10 lat w Polsce mamy rynek Pracownika, a oni są prawie bankrutami. No ale jak widać karma wraca.

Beata

Nie wiedziałam, ale to by wiele tłumaczyło. Szkoda czasu i życia na takich "szambiarzy". Ani szkoleń, ani normalnej wypłaty, i wszystko na wariackich papierach, bo określić zarządzanie mianem chaosu to byłby komplement.

Inga
@Beata

Co to znaczy ani normalnej wypłaty, ile dają swoim pracownikom, jakieś konkrety? Co dokładnie jest na wariackich papierach? Szkoleń BHP też nie robią?

BiLoad@Faktury_Czechy
@Inga

Żenada ta firma, pod stołem płacą i do tego jeszcze (usunięte przez administratora) przy tym jak mogą pracowników. Zresztą (usunięte przez administratora) nie tylko pracownikow także dostawców, klientów, dotacje były ale rozkradli nie ma maszyn narzędzi, zarząd jakieś samochody, motocykle pokupował, długi im rosną, ludzie i klienci uciekają, bałagan totalny a oni dalej pajacują ale jak ktoś już tu napisał karma wraca i wróci też do nich

Ewcia
@BiLoad@Faktury_Czechy

Pod stołem płacą ile a ile wpływa na konto? Pracownicy oficjalnie są zatrudnieni na najniższa krajowa czy jak? Ogólnie chociaż całościowo wynagrodzenie się zgadza z tym co było umówione podczas rozmowy o pracę?

Były
@Ewcia

Zawsze najniższa krajowa.. klamcy u tyle brak szacunku do kogokolwiek .wsxyscy normalni już dawno odeszli ...

Klienci

To chodziło pewnie o Magdalenę K. pseudo-handlowca, który w (usunięte przez administratora)sposób kłamie i podjudza, przez którą już kilka osób straciło pracę. To ona posuwa się do kłamstw i nie zna oferty swoich produktów. Jak wyślesz zapytanie o produkt, to ona biedna nigdy nie dostaje maila, pomimo tego że masz potwierdzenie dostarczenia. A jak już odpisze łaskawie, to pseudopolszczyzną, bo pisać ani mówić po polsku nie potrafi. Taka Lamarka

Wasilewski@vel@lazinka@swoj@ch
@Klienci

To nie prawda że to chodzi o Magdalenę K. ona bardzo dużo wie zwłaszcza o jakości, jest bardzo miła często w stosunku do klientów i szczera, nie kłamie, i do tego koleżeńska, bardzo jej wszyscy tego zazdroszczą zwłaszcza, że ona niedawno właśnie za Kornelię objęła bardzo odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko w firmie szlabanowej, teraz incydentalnie zamyka i otwiera firmowy szlaban a inni nie mogą jej tego zapomnieć, że to jej przypadł ten zaszczyt i piszą tu farmazony.

EP

Brygada młodzieżowa Lamaru zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo nabytych motorach (pod nieobecność stróża), dla uczczenia rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa. – 31. rocznicy! Tak jest! 31. okrągłej rocznicy!

Czy pracownicy LAMAR sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Gabriela

Ale się was żarciki trzymają :P A tak całkiem poważnie to robią jakieś imprezy albo spotkania integracyjne? Jeśli nie, to jak inaczej jest tu dysponowany budżet na socjal? Macie jakieś benefity typu prywatna opieka medyczna?

@Gabriela

Nie ma żadnego socjala. Socjal zarząd "przejada"

Agata

A jak z podwyżkami? Trudno tu o taką? Są jakieś oceny cykliczne pracowników żeby była podstawą do wnioskowania o podniesienie wynagrodzenia? Jakieś szkolenia forma zapewnia?

@Agata

Są oceny i oczywiście możliwość szkoleń w celu podwyższenia kwalifikacji.

Ktos

Najgorsza firma brak sumienia Zostawić ludzi bez wypłaty na święta!!! Jak tak można człowiek pracuje cały miesiąc na nia a oni są na tyle bezczelni by nie zrobić przelewów w terminie

BolekW
@Ktos

Firma w porzadku,co ty chcesz (usunięte przez administratora) pracujesz miesiac czasu i chcesz od razu wyplate? To skandaliczne ,na wyplate trza zapracowac ,a nie po dwoch dniach zadac przelewu na konto. Poza tym 10 wypada w poniedzialek wiec wyplata bedzie 10tego maja jak znowu nie wypadnie to dzien wolny!!!. A jak wypadnie to w czerwcu dostaniesz wyplate za marzec. Tak trzymaj (usunięte przez administratora)!!!!

@BolekW

Ty baranie zgodnie z przepisami jeśli dzień wypłaty wypada w dniu wolnym to wypłata powinna być na koncie pracownika w dniu roboczym poprzedzającym dzień wypłaty. Czyli dla zrozumienia jeśli 10 wypada w poniedziałek a to jest dzień wolny to wypłata powinna być w piątek 07 na koncie pracownika. Tym szwindlem powinien zająć się w końcu PIP. I nie p...l głupot jak twoja szefowa M.K. ze wypłatę musi zrobić do 10. 10 to muszą być pieniądze na kątach.

Agata
@Krzysiek

Duże było to opóźnienie w kwietniu? Jak się sprawy mają teraz? Będą pieniądze na 10 maja? Zastanawiam się czy to był jednorazowy incydent czy to się zdarza częściej?

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.