Opinie o Przedszkole nr 420 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedszkole nr 420. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedszkole nr 420 o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole nr 420 w Warszawa

Przedszkole jest nowe, ładne, dość dobrze wyposażone- i to jest prawda. Prawda jest również duża rotacja pracowników zarówno dydaktycznych jak ich tych z obsługi. Oczywiście winę ponosi za to dyrektor przedszkola, której rola sprowadza się do zadowalania rodziców, którzy w tej placówce, tylko z nazwy publicznej, pełnia najważniejszą rolę kierowniczą. Dyrektor nie owijając w bawełnę informuje pracowników o roszczeniowych rodzicach a jednocześnie podkreśla,że nie chce mieć z nimi kłopotów. I pewnie nie ma, tylko czy w publicznej placówce opiekuńczo-wychowawcze na pewno chodzi wyłącznie o brak kłopotów z rodzicami dzieci? Wątpię....

@Karol

Hahah, jak rodzic, który tylko przychodzi, aby odebrać dziecko może wiedzieć co się dzieje „wewnątrz” i jaka jest relacja między pracownikami i dyrektorem. Co za bzdurna, nielogiczna wypowiedz, to tak jak ja bym weszła do banku i po uśmiechu prezesa rozpoznałbym, ze wszyscy wokół są szczęśliwi , jak w ogóle dorosły człowiek może mieć tak niemądre myślenie! I jeszcze obraza rozmówcę, oby jak najmniej takich tatusiów i mamuś w placówce, bo przez was ludzie odchodzą z pracy! I to wy nie wiecie co o was sie mówi na radzie …podpowiem tylko, ze psychiatra i psycholog na cito … a Dyrektor chyba z troski o własne zdrowie Wam pobłaża. Patrząc na pana agresje, trochę jej się nie dziwie.

Interesują mnie zarobki w ofercie na nauczyciela. Chciałbym wiedzieć, czego się można spodziewać a w ofercie raczej tak niekonkretnie „ Wynagrodzenie za pracę uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego nauczyciela. ”. Można chociaż poznać konkretne Widełki, jakiś przedział? Nic takiego nie widzę w ogłoszeniu

Nauczycielka Nowy wpis

To jest bardzo konkretne. Jeśli jesteś nauczycielem to wiesz gdzie szukać informacji o zarobkach. ???? Są takie same w całej Polsce, jeśli chodzi o podstawę.

@Nauczycielka

No właśnie, jeśli chodzi o podstawę, to są takie same te stawki, ale może właśnie ktoś chciałby wiedzieć coś o dodatkach? Np ja, bo też chcę aplikować na nauczyciela tam. Jak te kwestie wyglądają dodatków?

Dzień dobry, jak na ten moment wyglada rotacja w placówce? Wiem, ze końcówka roku nie należy do najłatwiejszego czasu pod względem szukania pracy, ale może potrzeba kogoś do pomocy? Chodzi mi o pomoc nauczyciela w przedszkolu czy zerówce. Jak teraz wyglądają reakcje z dyrekcja? Nadal są napięte? Jak ogólnie warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie, umowę i benefity dodatkowe wypadają tutaj?:)

Karol
@Karolina

Można głupio myśleć, można głupio mówić, ale jak ktoś dodatkowo głupio pisze, to zostaje tylko: psychiatra, zakład zamknięty i kaftan. Rotacja, nie wiem czy znasz firmę w której jej nie ma. Akurat znam to przedszkole i odchodzą raczej pracownicy, którzy się nie sprawdzili. Można się zastanawiać czy nie jesteś, byłaś jedną z nich, sądząc z twojego postu „rozżalona” wychowawczyni. Co do dobrej współpracy z rodzicami, to raczej zaleta a nie wada. Chyba zapomniałaś, że w przedszkolu zostawiamy swoje małe dzieci pod opieką „obcych” ludzi i wyobrażasz sobie aby nie było prawidłowej komunikacji, relacji i współpracy. Chyba nie masz dzieci, aby publikować takie wypowiedzi. Wyjdź za maż, urodź dziecko i wychowaj, może w tym będziesz lepsza niż w pisaniu. Jako rodzic nie zauważyłem, jak dyrektor przedszkola wspiera swoich nauczycieli, zapewne wiesz jak wyglądają rady rodziców, więc dlaczego kłamiesz ….? Dedykuję ci na przyszłość znane „prawa rządzące” pracą zawodową: - Nie myśl ! A jeżeli już pomyślałaś to: - Nie mów ! Ale jeżeli już powiedziałaś to: - Nie pisz ! Jeżeli już napisałaś to: - Nie podpisuj ! A jak podpisałaś to się potem, k...., nie dziw!

Grzrś
@Karol

Karol, masz rację, też mam dziecko w tym p-lu. Dyrektor zawsze staje po stronie nauczycieli i ma czas dla rodziców. Odpuść sfrustrowanej Karolinie ???? Dostaliśmy się dopiero od 4 latków ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Więcej takich placówek !!!

@Grzrś

Kolejna wypowiedz - masakra. Totalny brak zrozumienia poruszonego problemu. Właśnie przez takich rodziców, nauczyciele uciekają. 22 tysiące wolnych wakatów w Polsce. Gratulacje, róbcie tak dalej! To tak w skrócie, bo i tak nic więcej nie zrozumiecie.

Maja

Narzekacie na szefową, że źle traktuje i pracowników i rodziców. Wspomnieliście też że przedszkole było zgłoszone do Inspekcji Pracy - a z jakiego powodu? Właśnie przez tą szefową? Na prawdę pozew to jedyne wyjście? :/

Zuzia
@Maja

Z choinki się urwałaś? Kopiesz w starociach? Zobacz ile chętnych dzieci chce się dostać do tej placówki. Przyjdź na miejsce, zapytaj rodziców, nauczycieli i szefową. Nie bądź trolem ale rozsądnym, człowiekiem. Masz dzieci lub dziecko, wiesz zatem że opinie w internecie to często fake sfrustrowanych ludzi, którzy na takie zaczepki jak Twoja reagują emocjonalnie i niezasadnie. Bądź rozsądna.

Agnes
@Zuzia

Zuza, delikatna jesteś. Nie czujesz tego, że ta Maja to kolejny wilanowski słoik, z głębokiej prowincji, której facet machnął dziecko, on pracuje, a jej wynajął ukraińską opiekunkę do opieki nad dzieckiem, a jej obowiązki to salon kosmetyczny, bieganie oraz oparcie widzenia świata o media społecznościowe i szukanie zaczepek i prowokowanie. Dostaje 500+ i się nudzi. Śmieszne jest to, że ta „dojrzała” mamusia zamiast ruszyć cztery litery i na miejscu się przyjrzeć jak funkcjonuje przedszkole, szuka frustratów w sieci. Mieszka taki słoik w bloku i zapewne nie jeden raz jakiś jej sąsiad pomyślał albo i powiedział o niej, na bazie np. jakiegoś głośnego zachowania (np. przypadkowo upuszczony talerz), że u niej w domu są awantury i trzeba im niebieską kartę założyć. I zapewne taka Maja nie powiąże tego, że taki sfrustrowany sąsiad, który ją niesprawiedliwie ocenia to taki sam bezimienny troll sieciowy, który z zawiści coś napisze. A co to ma wspólnego z prawdą? Domyślam się że niewiele, ale taki brak myślenia i poszukiwanie sensacji tylko ja ośmiesza.

Zuzia
@Agnes

Agnes, trochę ostro oceniałaś Maję. To może też być ktoś kto zna przedszkole i jednostkowo nie dostał czegoś co sobie wymyślił, paska, premii, nadgodzin i ciągnie temat, ze zwyklej ludzkiej zemsty, taki polski katolik. A czy to prawda, to nie ma znaczenia, ważne aby komuś dokuczyć, sprawiedliwie czy nie a jakie to ma znaczenia. Jest anonimowa więc można, a co.

Ropucha
@Agnes

Ale przecież to jest portal do pisania opinii na temat pracy w tym przedszkolu a nie opinie ogólnie o przedszkolu pod kątem ulokowania dzieciaka w tym przedszkolu. Uczone to takie a nie umie czytać ze zrozumieniem!

Nauczyciel

Rozmowa rekrutacyjna nie miała nic wspólnego z rzeczywistością. Wyglądała pięknie i różowo a okazała się zwykłym naciąganiem.

Związane z podejściem do rodziców. I dyplomy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Mam doświadczenie w pracy jako Nauczyciel. Myślicie, że firma Przedszkole nr 420 będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Grażyna

Cześć. Ja tam pracowałam, ale po ślubie mieszkam teraz w pięknym Gdańsku. Eh życie ????. Polecam Tobie pracę w tym przedszkolu. Jest trochę oczekiwań od rodziców, ale gdzie ich nie ma. Dyrektorka mocno wspiera nauczycieli. Z tego co wiem, mam kontakt z koleżanką, był tram niedawno wolny etat. Spróbuj, wyślij CV lub dzwoń do dyrektorki, jest słowna, mocno zapracowana, ale zawsze ma czas na rozmowę.

Helena
@Grażyna

Brzmi w porządku. ;) A tak właściwie to czym zapracowana jako Dyrektor przedszkola?

Grażyna
@Helena

No hej. Mnie pytasz o zajęcia dyrektora? Zajrzyj i się dowiedz. Wiem czym ja się zajmowałam. Z tego co widziałam to praca biurowa + praca w grupie z dziećmi. Ale widzę, że chcesz dyskutować, mnie szkoda czasu, fajny dzień. W życiu polecam to co oceniam pozytywnie, odradzam, kiedy jest coś nie tak. W tym przypadku polecam. Bez odbioru :-)

Witold
@Grażyna

Jakbyś jeszcze powiedziała jak się tu zarabia. Żona szuka pracy w przedszkolu. Chce po macierzyńskim znaleźć coś nowego. Takie info by bardzo pomogło.

Ona
@Witold

3tys maks.

Helena
@Ona

3? I dodatków to już żadnych przy tym wynagrodzeniu to nie będzie?

Jola

Przedszkole nr 420 „Nasza Bajka” jest dobrym miejscem dla osób, które lubią pracę z dziećmi i cenią sobie właściwe relacje międzyludzkie oraz wartości etyczne. Jest miejscem, w którym każdy każdego obdarza szacunkiem, bez względu na wiek, płeć, status społeczny. Uczciwość, odpowiedzialność, solidarność, przyjaźń, sprawiedliwość to wartości, które cechują pracowników naszego przedszkola. Każdy ma prawo do wypowiedzi swojego zdania i obrony swoich racji. Osoby, które nie rozumieją tych wartości nie potrafią odnaleźć się w społeczności naszego przedszkola i sięgają po narzędzia typu hejt, krzywdząc nasze miejsce pracy. Na szczęście mądrzy ludzie pracują w naszym przedszkolu i szybko rozpoznali autorów hejtu na temat naszego miejsca pracy i wyrazili zdecydowany sprzeciw takim obraźliwym opiniom. Pracujemy z dziećmi i razem z rodzicami wprowadzamy je w świat wartości i chcemy być dla nich przykładem. Każdy, kto chce poznać prawdę o pracy w Przedszkolu nr 420 „Nasza Bajka” ma prawo do rozmowy z pracownikami przedszkola, wystarczą tylko chęć oraz otwarte oczy i uszy aby pozyskać właściwą opinię o tym miejscu.

Karol

Przedszkole ma jakieś obostrzenia ?

Daria

@Ola No to mocno przesadzona opinia. Dla mnie praca w przedszkolu jest jak najbardziej ok

Beata

Bardzo serdecznie C dziękuję za tak wyczerpującą i merytoryczną opinię. Dzięki Tobie mam wyobrażenie tego, jak pracuje się w Przedszkolu nr 420. Wiesz, pewne zachowania Dyrekcji i Kierownictwa przedszkola są wysoce niepokojące. Czy nie myśleliście, żeby zwrócić się po pomoc gdzieś wyżej?

Nie polecam
@Beata

Wiele z nas zgłaszało Przedszkole do Inspekcji Pracy. Jednak, żeby cokolwiek uzyskać musiałybyśmy złożyć pozew w sądzie pracy, a żadna z nas nie ma na to ochoty ze względu na to, że: 1. Chcemy zakończyć ten rozdział 2. Wiele z nas pracuje w okolicznych szkołach i przedszkolach, a jak wiadomo dyrektorki się znają, więc nie chcemy mieć problemów w nowej pracy.

@Beata

Beata, to zwykłe kłamstwa. Ten tak zwany były pracownik, to być może i obecny, pisze przed rozpoczęciem pracy o 7.00? kłamie i już. Zajrzyj do Przedszkola i porozmawiaj z więcej niż jedną nauczycielką. Nie anonimową i sfrustrowaną, jak ten określający się jako "były pracownik", który nie chce mieć konkurencji bo czeka na umowę w tym przedszkolu, przegania innych. Dla mnie warto tu być, zapytaj również nie tylko nauczycielki ale i rodziców, wychodzących i wchodzących do Przedszkola. To że ktoś ma czas na frustrację i to 1 stycznia to świadczy o tym, że chce wyładować własne frustracje po nieudanym Sylwestrze a może chce tu pracować a nie może, bo kN mu nie pomaga. Ale i tacy się zdarzają. Zajrzyj sugeruje do Przedszkola i sią przekonasz.

Koleżanka ale już nie na długo

Już dawno nie widziałam tyle kłamstw w jednej informacji. Ma rację Kasia, gdy wskazuje, że tylko sfrustrowana osoba zamiast przygotowywać się do Sylwestra traci czas o tak wcześniej porze o 6 rano !!! aby pisać paszkwile. Kłamiesz, w każdym calu, wiem to bo jestem pracownikiem tego przedszkola. Jeśli myślisz, że coś ugrasz takimi paszkwilami, że np. odstraszysz innych aby mieć stałą umowę, to możesz się przeliczyć. Jestem Twoją koleżanką z przedszkola i moim zdaniem nie jesteś byłym ale obecnym pracownikiem i zwyczajnie po ludzku wstydzę się za Ciebie. Razem pracujemy w tym samym przedszkolu a Ty przez paszkwile w sieci chcesz zniszczyć nasze miejsce pracy. Wiesz jak tutaj trudno się dostać. Wstydzę się za Ciebie i, o ile masz koleżanki, chociaż myślę, że tak można określić tylko jedną, już przedyskutowałyśmy w pozostałym gronie brak chęci pracy z Tobą. Jak się czyta o czym piszesz, to małostkowość, zawiść i zwykła głupota jakie są zwarte w Twoim mailu aż rażą po oczach. Ty faktycznie oceniasz się jako nauczyciel? Ty chcesz mieć stałą umowę?. Czy przeczytałaś to o czym piszesz?. Pokreślę, tylko kilka kwestii: 1) w 3, 4 i 5 – pracujesz w przedszkolu, którego celem jest opieka i uczenie dzieci, a Ty zapewne być chciała, aby dzieci po przyjście do przedszkola same się zajmowały sobą. Zastanów się czego oczekują rodzice, po co jest przedszkole i wreszcie co jest Twoim obowiązkiem. Jeśli myślisz, że przychodzisz na relaks do pracy, to się mylisz, to jest właśnie Twoja praca, za którą otrzymujemy wynagrodzenie, i z tego co zrozumiałam to cały czas chcesz mieć właśnie w tym przedszkolu stałą umową, a więc chcesz tu pracować czy … no właśnie z jednej strony chcesz a z drugiej piszesz kłamstwa w sieci. Jak będziesz miała dzieci, gdyż jestem przekonana, że nie masz, pomyśl, czego być oczekiwała od przedszkola i jakie nauczycielki chciałabyś aby opiekowały się Twoimi dziećmi, czy takie sfrustrowane jak Ty? 2) w 6, 10 – litości, zachowujesz się jak mała dziewczynka, czy nie pomyliłaś swojej roli z dzieckiem? Lekarz wystawia zwolnienie, zostajesz w domu, koniec kwestii. Czy chcesz powiedzieć, że akurat w Twoim przypadku na zwolnienia wysyła ktoś inny? Czy myślałaś, jak jesteś oceniana przez np. rodziców, ze swoją obojętnością, agresją wobec nich, czy to też nazwiesz ochrzanem lub labilnością? Czy jesteś pewna czy nie informowali o tym dyrekcji? Ale tak łatwiej, belki nie widzisz u siebie, ale źdźbło u innych a jakże. Dziewczyno atmosferę w pracy tworzymy razy i Ty i ja. Możemy się wspierać albo jak Ty kłamać. Wylecz swoje frustracje i nie wylewaj kłamstw na innych w sieci. W przypadku pozostałych punktów to nawet mi się nie chce ich komentować. Paski, dziewczyno, o czym Ty piszesz? Paski jak wiesz otrzymujemy z DBFO. Jak ich nie było lub były błędne to przecież nie dyrekcja je poprawia, kierowniczka tylko pracownik DBFO z którym rozmawiałaś. Jak zostały poprawione to je otrzymałyśmy. Jak rozumiem wynagrodzenie dostałaś, tylko ten pasek, auuu jaki wielki problem. Co do kierownika, to wiem, że pracuje od wielu lat i wszystko co ja chcę jest załatwiane miło od ręki. A Twojej zazdrości jej zakupów ubrań wcale się nie dziwię, sama jej zazdroszczę ale pozytywnie i traktuję jako inspiracja a nie zazdrość opatrzną paszkwilem w sieci. Kiedy Ty masz czas rozmawiać z nią o ciuchach? Nie znam żadnych czarnych list w przedszkolu, Ty widzisz aż dwie. Myślę, że jest to ocena stanu Twojego umysłu, to się leczy. Redukcje etatów to się zgadzam. Faktycznie były w całym Wilanowie. Też się tego boję. Lubię to Przedszkole, dla dzieci to dobre miejsce. Ja wiem jak tu jest, znam nauczycieli i dyrekcję i ufam im. Mądry nauczyciel nie zrobi takiej głupoty jak Ty aby w sieci kłamać i w złym świetle przedstawiać nasze przedszkole, ale jak widzę jakąś potrzebę poprawy lub jakąś zmianę to się staram, wychodzę z inicjatywą, pracuję i co jest oczywiste dyrekcja nas zawsze wysłucha. Pomyśl tylko o wyposażeniu które jako nauczyciel masz, laptopy, tablice interaktywne w każdej sali i wiele innych rzeczy, masz to dla siebie i już. Tego jakoś nie zauważyłaś. Ale brak pasków a jakże. Spójrz w lustro …. Co chcesz zrobić z naszym miejscem pracy, szkalować, zniszczyć, czy znaleźć stały etat? A na to trzeba zapracować, pomyśl tylko jak.

obca
@Koleżanka ale już nie na długo

Na co czeka pani dyrektor? Trzeba znaleźć autora tych paszkwili.....psuje atmosfere zespołu...kazdy bedzie sie domyślał? Lepiej wiedziec na kogo uważać. Jak sie komuś coś nie podoba to może porozmawiać, na zebraniu powiedzieć, wyjaśnić....Takie publiczne opinie są dla mądrych ludzi tyle warte co zwykłe anonimy, ale jak je wyrzucić do kosza z sieci?

Zdziwiona
@Kasia

Nie rozumiem, dlaczego mam spytać rodziców wchodzących i wychodzących z przedszkola? To nie jest portal dla rodziców, którzy szukają dobrego przedszkola dla swojego dziecka, tylko dla potencjalnie zainteresowanych pracą w tym przedszkolu, więc co ma piernik do wiatraka?

@Zdziwiona

No cóż. Wiem, że jesteś nauczycielką, a zatem tym bardziej dziwię się, że piszesz kolejny post nie rozumiejąc mojej krótkiej odpowiedzi. Napiszę specjalnie dla Ciebie raz jeszcze „Zajrzyj do Przedszkola i porozmawiaj z więcej niż jedną nauczycielką”. A jak i to nie pomoże „zapytaj również nie tylko nauczycielki ale i rodziców”. Proste zdanie i czego tutaj nie rozumieć. Zanim zaczniesz oczerniać warto się dowiedzieć od więcej niż od jednej frustratki, zatem porozmawiaj z innymi nauczycielkami i rodzicami aby mieć pełny obraz a nie wycinek. Zawsze się znajdą takie osoby jak Ty i Twoja … aby wylewać frustracje w sieci, na innych, na własne miejsce pracy. Jeśli z Tym się czujesz lepiej, no cóż i tacy ludzie są na tym świecie. Szkoda, że jeszcze musimy z nimi pracować. Dla mnie przedszkole to moje miejsce pracy, o które chcę dbać, a swoje drobne sprawy załatwiam na miejscu a nie w sieci. Pamiętaj tylko, że karma wraca. Jak widzę nasze spotkanie w przedszkolu nic Tobie nie dało. Mogłaś przecież zabrać głos jak dyrekcja nam przeczytała Twój wpis. Bałaś się np. pokazać ??? Odezwać? Czy pójść na rozmowę? A teraz znowu zza kurtyny sondażowy post? Na co liczysz? Zapewne myślisz, że w sieć jesteś anonimowa? Jestem prawie przekonana, że się niedługo przekonasz.

Ola

Pani Dyrektor straszna humorzasta pracowników i Rodziców ma za nic, jak wyczuje kogoś kto się jej w jej stylu po chamsku nie odpowie, to jeździ po nim całkowicie. Wszystko załatwia na (usunięte przez administratora). Dlatego z Dyrektorka tylko korespondencja emailowa.

Krysia

Znam to przedszkole. Czy rodzie są trudni i roszczeniowi? Tak, jak to wykształciuchy i nowobogackie słoiki z Wilanowa, którym niejednorodnie w „głowie się powracało”. Ale muszę zapewnić, że i nauczyciele i dyrektor przedszkola wiele robią aby poprawiać te relacje i utrzymywać dobra atmosferę. Zgadzam się z Karolem i Grzrsiem, że dyrektor wspiera nauczycieli. Czy dzieci chcą tam chodzić? Ależ oczywiście, znam wielu rodziców, których dzieci się nie dostały do tego przedszkola i bardzo żałują. Wielu się stara. Ja polecam.

Beata

Przedszkole nr 420 w Warszawie poszukuje aktualnie woźnej oddziałowej oraz pomocy nauczyciela przedszkolnego. Proszą o wysyłanie CV na ich adres mailowy: sekretariat@przedszkole420.waw.pl Czy jest tu osoba, która chciałaby tam aplikować? Z chęcią poznamy Wasze zdanie, a więc śmiało - wyrażajcie je tu.

Czesław

@Zuza Dziękuję za informacje - być może ktoś będzie zainteresowany podjęciem pracy w Przedszkolu nr 420 na tym stanowisku. Może ktoś z obecnych albo byłych pracowników tego przedszkola wyrazi tu swoją opinię? Zawsze informacje "z pierwszej ręki" wnoszą najwięcej do tego typu dyskusji, a zatem serdecznie do niej zachęcam.

Paula
@Czesław

Przepraszam, że piszę dopiero teraz. Tak, jest wakat na stanowisko nauczyciela, warto aplikować :)

Czesław

@Paula Bardzo dobrze, że postanowiłaś napisać nam coś odnośnie pracy w Przedszkolu nr 420, bowiem panuje tu niezrozumiała cisza. A zatem Twój wpis podwójnie pomoże osobom, które szukają aktualnych informacji o tym pracodawcy. Powołując się na Twoją wypowiedź można stwierdzić, że warto tam aplikować. Może w związku podpowiesz nam, czy w przedszkolu jest jakiś wakat?

Zuza
@Czesław

Z tego co wiem jest wakat na nauczyciela SI. Podzielam opinię Pauli, też miałam dziecko w tym przedszkolu.

Paula

Co prawda pracuję w tym przedszkolu dopiero od kilku miesięcy ale jestem bardzo zadowolona. Pani dyrektor jest bardzo życzliwą, spokojną i ciepłą osobą, najważniejsze, że naprawdę dba o dobro dzieci i swoich pracowników. Fakt, że jest bardzo zapracowana ale jeśli jest potrzeba to wysłucha i doradzi. Miło, że swoje kwalifikacje pedagogiczne umie wykorzystać przy współpracy z personelem. A co do wicedyrektor to moim zdaniem jest to osoba konkretna, energiczna i wymagająca ale przy tym uprzejma i kompetentna. Przedszkole jest nowoczesne, dobrze zarządzane, sale są jasne, wysokie i stosunkowo duże, przedszkole ma dwie sale gimnastyczne z dobrym sprzętem, który można wykorzystać np. przy gimnastyce ogólnorozwojowej, ma wspaniały plac zabaw, gdzie dzieci ćwiczą prawidłowy rozwój fizyczny i mogą się "wyszaleć". Koleżanki z pracy są sympatyczne, kompetentne i gotowe do pomocy. Aktywnie włączają się w działalność przedszkola. Jak dla mnie to przedszkole jest bardzo dobrym miejscem do pracy i rozwoju i na pewno jest wspaniałe dla dzieci.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Przedszkole nr 420. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/minimalne-wynagrodzenia-nauczycieli-w-2018-r-podwyzka-do-168-zl Wynagrodzenie dla nauczyciela dyplomowanego wynosi 3317 zł. Plus ewentualne premie motywacyjne.

Ola

„Na chwilę” (ciąża) „zawiesiłam” pracę w tym p-lu. Atmosfera super , wyposażenie dobre, duży ogród. Już niedługo wracam i się cieszę, że moje dziecko będzie mogło chodzić najpierw do żłobka a później do tego p-la.

Zofia

Też tutaj pracuję i polecam. Zapytajcie rodziców, jak bardzo chcą się dostać do tego przedszkola.

AN
@Zofia

Ja też cały czas próbuję się dostać do tego przedszkola i to na dwa fronty, przenieść dziecko z innego przedszkola oraz zatrudnić się jako nauczyciela, ale interesują mnie tylko starsze grupy. Za kilka dni idę na rozmowę do dyrekcji

S

Nie polecam. Pozytywy pisze jedna osoba. I jeszcze sama siebie wychwala.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole nr 420 - Warszawa

• Jak się pracuje w Przedszkole nr 420?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole nr 420 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole nr 420?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedszkole nr 420?

Kandydaci do pracy w Przedszkole nr 420 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedszkole nr 420
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • św. U. Ledóchowskiej 8
    02-972 Warszawa