Opinie o Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne w Starachowice

Malwi Nowy wpis

Wykupiliśmy z dziećmi pobyt w pakiecie z Sylwestrem. W Nowy Rok po śniadaniu, kolejny posiłek zaproponowany był o godzinie 18. Przez cały dzień nawet dla dzieci nie przewidziano żadnej przekąski. Biorąc pod uwagę, że za pobyt 31.12-2.01 zapłaciliśmy ponad 3tyś zł, konieczność stołowania się dodatkowo w restauracji jest nieporozumieniem. Do obiadokolacji podano frytki grube, frytki cienkie, kulki ziemniaczane w panierce, nugetsy, gniocci..generalnie koszmarne, przetworzone produkty z mrożonek do ktòrych można było sobie dołożyć sos wieprzowy, najprawdopodobniej z torebki bo wyglądał jak galareta lub suchą, grillowaną pierś z kurczaka. Część, ktòra była bawialnią dla dzieci mocno podniszczona i brudna. W ramach pakietu można było zaproponować dziecku grę na play station. Wspòlne spędzanie czasu w tym miejscu przy piłkarzykach czy cymberguy-u za dodatkową opłatą. Dzieci w wieku ok 10lat nie mają tu co robić. Na basenie brudno i ponuro. Pomimo opłacenia z gòry całego pobytu, wyjechaliśmy dzień wcześniej. Podsumowując, hotel zaniedbany, nastawiony przede wszystkim na zysk, nie na gościnne przyjęcie gości. 4 gwiazdki są mocno na wyrost. Straciliśmy czas i pieniądze. Nie polecam

Kamila Nowy wpis

Zacznę od apartamentu,który wynajęliśmy na dwie doby niestety na zdjęciach w internecie był przepiękny w rzeczywistości był bardzo muśnięty zębem czasu odpływy pod prysznicem i w zlewie ledwo odbierały wodę. Telewizor się zacinał. Jacuzzi, które mieliśmy w pokoju śmierdziało dziwnym specyficznym zapachem na fugach widać było grzyb. Przy włączeniu lodówki, która i tak nie chłodziła wywalało bezpieczniki i w łazience nie było prądu. Nadomiar złego trwał remont elewacji i od godziny 7 fachowcy chodzili po rusztowaniu hałasowali i nie można było odsłonić ani otworzyć okien. Za wszystko w hotelu trzeba płacić. Jedzenie ubogie nie było zbyt wielkiego wyboru zwłaszcza obiadokolacje totalna nędza. Z pozytywów obsługa jest bardzo miła szybko interweniuje stara się załagodzić niedogodności naprawić sytuację. Na ogromny plus zasługują Panie w spa Eris bardzo mile spędziliśmy czas i skorzystajmy z profesjonalnych zabiegów.

Patrycja Nowy wpis

Czy ten hotel przyjmuje gości mimo obostrzeń ?

Marian Tomaszek m.tomaszek@wp.pl Nowy wpis

Byłem z żoną na długim weekendzie w dn 14.06-18.06.17r ,jestem pod wrażeniem ,byliśmy w różnych hotelach ,ale tak dobrej kuchni nigdzie nie było.Wielkie uznanie dla kucharza/y/,obsługa bardzo miła, jedyny mankament ,to kaucja za ręczniki i szlafroki,z czymś takim nigdzie się nie spotkałem,możliwe,że to wina kolekcjonerów hotelowych.Jestem wyrozumiały i nie robię z tego problemu .Standard faktyczny jest o wiele wyższy,polecam ,na pewno się nie zawiedziecie.Proszę o przekazanie pochwały dla obsługi basenu i saun,za życzliwość i wspaniale dobraną muzykę do kąpieli ,miły nastrój ,polecam uzupełnienie uchwytów na ścianie do wspinaczki,szczególnie na wysokości tafli wody basenu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Starachowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (PP)
Adrian Cieśla PRD Starachowice
baba

popieram, baardzo fajne miejsce. hotel spa i konferencje w jednym. poza tym, fajne rabaty nawet 20% mają co wielu klientów (taik jak na przykład mnie) bardzo zachęciło do odwiedzenia tego miejsca. fajny naprawdę mają teraz pomysł z majówką w stylu prl

admin

Masz najnowsze wiadomości o firmie Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne - Starachowice

Hotel Senator *** - Centrum Konferencyjne