Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Jaroslaw Cichociemny

Jestem juz u nich dwa tygodnie. Opinia Lokacja jest taka sobie w poprzedniej od SBA bylo lepiej. Na tym Dromgardzie nawet ciezko sprawdzic poczte z planningiem by wiedziec kiedy masz transport. Pokoje do spania to kliteczki aby do szafy odlozyc rzeczy i polozyc sie spac jak tu jestem to wole spedzac czas w izbie wspolnej. Zglosilem sie na Prodrive w ramach oczekiwania na rozmowe kwalifikacyjna. Odbylem dwa dni Sandersie. Fajnie to zorganizowane by w ramach oczekiwania nie siedziec z zalozonymi rekami daja ci zapychacz. W nastepnych dniach odbylem dwie rozmowy kwalifikacyjne po angielsku ktore przeszedlem. Od poniedzialku juz w Prodrivie pracuje. Praca naprawde super nie wchodzi z przyjemnoscia wzialem 6 dzien pracy. Stawka okey. Ale najwiekszy problem stanowi ich system wyplat miesiecznica a nie co weekend. Ze zle policza godziny czesto sie zdarza ale placic placa. W pracy przez agencje jako tako mozesz sie czuc bezpiecznie jesli placa tygodniowki bo jak ci zle policza za miesiac to nie jest tak ze to zalatwiaja od reki. Wiem ze Prodrive obsluguja trzy agencje i T&S wydaje sie miec najbardziej skopana. Ale to nie tak ze sa badziewni. Oceniam podobnie jak SBA Euro na razie czyli 3/6. Maja slabsza lokacje, system miesieczny wyplat i problem z zle wykalkulowana wyplata to nie jest bardzo rzadka sprawa to sie chyba tu czesto zdarza. Ale w Prodrivie moge pracowac nawet 7 dni w tygodniu, w pracy darmowe obiady, desery, kanapki no wszystko. Szybki kontrakt oferuja po 3-5 miesiacach ta praca te problemy eliminuje. Maja lepsza nieco organizacje niz SBA Euro I system kierowcow lepszy tu nie ma takich jaj ze musialem wpychac sie na piatego do samochodu albo chodzic po kierowcach i sie pytac czy maja miejsce wolne albo czekac na odjezdzie bo moze nie bedzie pasazera bo czesto niektorzy nie jezdzili jak mieli bym ja nie mial noshowa przez kierowce ktory nie mogl pojechac bo cos Mysle ze finalna ocena bedzie za 30 dni z mojej strony po otrzymaniu wyplaty

Robertson
@Jaroslaw Cichociemny

też polecam prodrive, bardzo spoko warunki, z wypłatami miesięcznymi tez idzie przywyknąć (sprawdzanie świstków i ewentualne reklamacje masz wtedy raz w miesiąciu a nie co tydzień, hehehe). TNS agencja jak agencja. Zorganizowali, dowieźli, dali robotę i OK. Wiadomo, mogli by lepiej płacić, ale poza tym nic złego powiedzieć nie można

Arek7
@Robertson

Witam można sie z Panem skontaktować

Gam
@Jaroslaw Cichociemny

Cześć Jarosławie, możesz zdradzić kto jeszcze zatrudnia w Prodrive?

gabi

Jak wygląda na dzień dzisiejszy praca w Sandersie w Vlijmen? Za niedługo mam tak jechać.

Szybkilopez 33

Nie polecam tej agencji omijajcie szerokim łukiem Nie wierzcie w ich obietnice co obiecują dojedziecie na miejsce i się okaże że nic nie jest prawdą wszystko jest inaczej a za pokój biorą 100 € a warunki mieszkaniowe fatalne (usunięte przez administratora)Także naprawdę grubo się zastanów cię zanim pojedziecie do pracy przez tą agencję

Ryszard
@Szybkilopez 33

Jak udało się rozwiązać Twoją sytuację? Skontaktowałeś się w końcu z firmą? Poprzednie wpisy też nie były zbyt pozytywne, mam nadzieję że niedługo sprawy w firmie zmienią się na lepsze. Daj znać czy udało się jakoś dogadać z pracownikami T&S Group i czy dostałeś za to nieporozumienie jakieś zadośćuczynienie.

Aktualność

PRACA PRZY SADZONKACH DRZEWEK OZDOBNYCH

REGION: The Netherlands, Kaatsheuvel
ILOŚĆ MIEJSC: 15

Opis stanowiska:

• pielęgnacja, przycinanie roślin, w tym krzaczków drzewek ozdobnych

• obcinanie krzaczków według zamówienia

• pikowanie / sadzenie powstałych szczepek do donic lub odpowiednich form

• układanie roślin na palety, przygotowanie do transportu

• praca stojąca lub siedząca

Wymagania:

• dyspozycyjność na okres minimum.13 tygodni

• prawo jazdy kat. B. mile widziane

• gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach

• gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego

• możliwość długoterminowej współpracy

• dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki

• możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:

• zakwaterowania

• ubezpieczenia

• transportu lokalnego

Nati

Jestem zainteresowana

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zły

Nie polecam, bałagan (usunięte przez administratora)Ludzi mają za nic... lepiej szukać czegoś innego...

DSL

W 2007 roku poznałem na Droomgardzie w TNS swoją przyszłą żonę, pracowaliśmy tam kilka miesięcy. Wszystko ok jeśli znasz komunikatywnie angielski. TNS zawsze bedziemy wspominać z pozytywnie, teraz mamy wspaniałego synka , pracujemyw Polsce i zarabiamy dobrze. Wszystkim rodakom życzę tego samego, żebyście nie musieli wyjeżdżać z naszego pięknego kraju za chkebem. Pozdrawiam

Xenn

Czy ktos z Państwa miał okazje mieszkać przez T&S na bungalow parku Turnhout/Belgia? Chciałbym wiedzieć jak sie mają warunki mieszkalne. Nie ukrywam ze płacić 99 euro tygodniowo za pokoj na dwie osoby w ktorym jest tylko wąskie przejście między łóżkami to paranoja, ale może mnie ktoś zaskoczy?

Przodownik pracy
@Xenn

Właśnie dzisiaj z tej lokalizacji uciekłem i z tej firmy, pokój masz wielkości łóżka, oprócz tego tydzień czekałem na pracę i postanowiłem dać nogę

Natka

Hejka. Mam pytanie czy praca przy montażu elektroniki lutowaniu itd jest w porządku? Jak wyglada wyplata mieszkanie i godziny czy są? Znajomość ang jest konieczna? Proszę o informację

Ktoś taki
@Natka

Bez dobrego angielskiego możesz tylko pomarzyć o tej pracy. Prócz krótkiej rozmowy po angielsku z pracownikiem agencji jest rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem firmy oczywiście w pełni po angielsku.

Macrone
@Natka

Nie ma co tam jechać. Możesz znać bardzo dobrze angielski a i tak prowizoryczny rekruter z firmy Cię nie przyjmie, bo mu się nie spodobasz.

Jobda

Do prodrive nawet nie ma co jechać. Pierwsza rozmowa po angielsku w Polsce, druga z holenderką w biurze Waalwijk ledwo co z busa wysiądziesz. Trzecia już odbywa się na firmie i zostajesz przyjęty według widzi misie pracownika firmy. Na nic znajomość języka B2/C1. Człowiek jedzie ponad 12h busem, płaci za przejazd a reprezentant firmy prodrive poświęci ci co najwyżej 5 minut na rozmowie rekrutacyjnej. Pare tygodni temu na 6 osób została przyjęta JEDNA! osoba, która i tak po paru dniach pracy stwierdziła, że nie będzie tak pracowała i pojechała do Polski. Na nieprzyjęte osoby czeka praca w XPO Logistics poniżej 35 godzin tygodniowo albo powrót do Polski na własny koszt.

Gonzini

szybko załatwili mi robotę umowa jakaś taka nie prosta, ale podpisałem za 4 dni siedziałem w Waalwijk robota jest, wypłata powinna się zgadzać póki co można polecić

Megi
@Gonzini

I jak tam w tym Waalwijk . Gdzie pracujesz ? Razem z chlopakiem właśnie w następnym tyg będziemy mieli wyjazd do pracy jako order picker w jakimś magazynie z książkami i płytami cd . I się zastanawiam jak tam jest . I jak ogólne wrażenia o tej agencji .

Baska

Było ok - kasę się zarobić dało a to najważniejsze - pozdrawiam Krzyśka :)

Kasiulaa

zle nie ma, robota była, kasa była, polecamy w okolicy

koniu

sino gra, robota jak robota, jak sie nie (usunięte przez administratora) i nie chlejesz to pracujesz, jak jesteś lawirantem to cie (usunięte przez administratora)w 2 dni, prosta piłka

Partyk

Praca przy paletach mega ciężka, ale pewno i przez to że nadgodzin można było trzaskać do woli (zazwyczaj są do wzięcia, tylko kilka dni zdarzyło się bez). Wypłata na czas. Można polecić biuro. Opiekun oschły, ale kij z tym, grunt że kasa się zgadza

Krystyna

Praca w Prodrive jest bardzo OK jak na Holandię. Lutowanie podzespołów to prosta sprawa i nie wymaga wysiłku fizycznego. Da się tego nauczyć w dzień/dwa. Polecam i będę chciała tam wrócić za jakiś czas na pewno!!!

kondzioo

Witam ma ktoś doświadczenie w pracy na magazynie przy renowacji uszkodzonych palet w Dongen? I jak tam z zakwaterowaniem?

Robertson
@kondzioo

jest zapiernicz, ale wypłata się zgadza

Sławek
@Robertson

ile godzin tygodniowo jak na teraz?

@Sławek

zależy jak trafisz, ale 40 masz na bank a jak ci sił starczy to jeszcze możesz walić soboty do oporu

Jurek

Witam mam ofertę wyjazdu w przyszłym tyg firma prodrive Eindhoven. Ma ktoś jakieś informacje odnośnie tej firmy i miejsca zamieszkania który zapewnia T&S

@Jurek

Pojechałem i OK, trochę strachu na początku ale bedzie dobrze. Pracujemy, zarabiamy i to sie liczy.

Konrad

Taka rzetelna firma że od prawie 2 tygodni miałem zapewniony wyjazd do Holandii, praca w polsce rzucona a na 2 dni przed wyjazdem dowiaduje się że ... wyjazdu nie ma.

michał

planuje wyjechac w ten weekend. Tilburg zbieracz zamowień ktos mi może powiedzieć jak tam jest z godzinami pracy ? . idzie zarobic te 350 w tygodniu badz wiecej ? nastawiam sie na zarobek a niechiałbym pracowac 4 dni w tyg .... W agencji mowia ze praca jest 6 dniw tyg . ale wiecie jak to agencje nic nie gwarantuja..

Zniesmaczony

Wyjeżdżam jutro mam pytanie co do domków droomgard. Coś się zmieniło? Taka dostałem propozycję zakwaterowania. I niezbyt mi się to podoba. Ktoś? Coś?

@Zniesmaczony

Mieszkam tutaj i w sumie.. Jak sobie posprzatasz tak masz... Nie ma co liczyć na rarytasy. Samemu trzeba zadbać o swój kąt i jakoś da się żyć. Pokoje 1 osobowe są okej. Gorzej gdy trafisz do dwuosobowego wielkości 1 osobowego ale z dwoma łóżkami i dwiema szafkami. Ciężko jest :)

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group