Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Szukam info o pracy i o firmie. Bo widziałam w rejestrach, ze firma była w likwidacji i została skreślona ze spisu. A macie info o pracownikach? Czy ludzie zostali zwolnienie grupowo? Może sami odeszli? I czy kasa na koniec została wszystkim wypłacona, każdy dostał swoją pensję i odprawę?

nie polecam Nowy wpis

Biuro nie ogarnia rzeczy nawet tych z którymi teoretycznie nie powinno być problemu. Dostaje się dużo numerów telefonów, ale na dobrą sprawę nikt nic nie wie. Jedynie na odczepnego coś przytakną /potwierdzą, ale nic konkretnego nie zrobią. Ocena organizacji w tej firmie nie więcej niż 2/10.

Mroźnia Tilburg T&S

T&S najgorsze biuro pracy w którym dano było mi pracować. Warunki mieszkaniowe na + lokalizacja w samym centrum Tilburgu bardzo przyjemny hotel. Jednak moja opinia o ludziach z działu bakcofice, zakwaterowania, planowania jest tragiczna. Na szczególna uwagę zasługuje Pani (usunięte przez administratora) działu planowania/chorobowego i koordynatorka biura Pani Eva C. Pani Magdalena stwierdziła w rozmowę ze mną ze jestem wulgarny wiec nie zaliczy mi poprawnie zgłoszonia choroby tylko wpisze mi odmowę przyjścia do pracy (siedziałem na covidzie z testem z GGD) Pani Eva jeździ na wakacje co 2 miesiące przez co jest zastępstwo nie ma wtedy żadnego kontaktu odnośnie wolnego/urlopu/wypłat i całej reszty która Eva się zajmowała ponieważ Pani na zastępstwie nic nie ogarniała plan na aktualny tydzień potrafiła wyslac w poniedziałek. Biuro (usunięte przez administratora) z wypłatami, ucina godziny, nakłada kary finansowe nie tłumacząc dlaczego i za co, na odpowiedz z działu backoffice trzeba czekać czasami ponad półtora miesiąca, biuro w ogóle nie współpracuje ze sobą jak i z pracownikiem. Podsumowując jeżeli szukasz pracy to na pewno nie przez T&S z biurem w Waalwijku. Pracowałem z tymi ludźmi ponad rok czasu i były same problemy.

@Mroźnia Tilburg T&S

Jak t&s hotel tilburg na przeciwko dworca jest super to gdzie wy ludzie mieszkacie w szałasach tam był (usunięte przez administratora) okropny i te schody z tyłu przeciwpozarowe masakra

pirania Nowy wpis
@Andrzej

owszem w szałasie, w poppel ravels jakieś 30km za tilburgiem jest lokacja prawdziwy szałas w środku lasu na granicy, 3km do najbliższego kiosku XDD

Izabela Nowy wpis

Widzę, że firma obecnie rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Legalizacji. Zainteresowało mnie, że oferują możliwości rozwoju w firmie. Ktoś wie, co to konkretnie oznacza? Jak można się tutaj rozwijać? Chodzi o szkolenia, kursy firmowe itd.?

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jagoda

Może mi ktoś wyjaśni czemu po pół roku dostaje poczta że mam oddawać ok 1000 zł? Bo źle odprowadzali podatek? Co to ma być? Czy ktoś może pomóc?

Aneta
@Jagoda

A może to jakas pomyłka? Może zadzwoń i zapytaj?

@Jagoda

Niczego nie oddawaj. Prawdopodobnie tylko straszą bo gdyby mieli możliwoś ściągnięcia przez sąd albo komornika to już by to zrobili.

Barbara

No to pytanie brzmi po co w ogóle straszą w sensie nie boją się pozwu o to czy coś? Nikt by nie wpadł na to, żeby takie coś zgłosić?

Kasia345

Najbardziej podoba mi się to, że rekruter agencji bardzo szybko odpowiada na wiadomości, a to trzeba pochwalić, bo to rzadkość. Ja serdecznie polecam tę agencję

Hahaha
@Kasia345

Facet ma szablony wiadomosci na telefonie wybiera i odsyla haha

Emirates
@Hahaha

Naprawde

Naprawde masz serce?

Czy tylko portfel

Noemi

Ale maja zasięg

@Kasia345

A ile czekałaś na odpowiedź od T&S Group po zgłoszeniu swojej kandydatury? :) Jak w dalszych etapach wyglądała rekrutacja? Musiałaś załatwiać sama jakieś formalności? Jak to dalej przebiega?

Tom
@Kasia345

Obyś nie zachorowała, wtedy zmienisz zdanie

@Tom

Co się dzieje w momencie gdy ktoś zachoruje? Zwalniają lub są tego jakieś konsekwencje?

@Kasia345

Jak chcą Cię zwerbować ale w drugą stronę to niedziala ja o urlopowe i wakacyjne czekam od wczoraj i do dziś nie mam ani pieniędzy ani odpowiedzi ...pewnie też (usunięte przez administratora) knuje aby nie wypłacić moich pieniędzy

Grzegorz Wach
@Kasia345

Jeszcze raz. Być może kogoś skrzywdziłem. Nie rekruter a koordynator. Przepraszam. Nie koń pracuję przez tą agencję już dwa i pół roku. Mogłem zapomnieć i pomylić. To jak wspomnienia że szkoły. Pamięć wypiera to co złe. Nie pamięta się klasówek i szkolnych łobuzów. W przypadku T&S to nie działa.

Mr.

Siemanko mam w planach podjęcie przyuczenia na stanowisko monter rusztowań w belgii czy ktoś mógłby mi uświadomić czy dobrze robie podejmując sie tej oferty??

Paulina
@Mr.

A zapłacą Ci za to przyuczenie?

Workman
@Mr.

Czesc jak wygląda egzamin i zdawalnosc na kursie VCA a jak ktoś już pracuje jako Monter rusztowań to jak wygląda praca i godzinowo jak to wygląda

Długo już czekasz na kasę? Współczuję

Jarek

Dzień dobry ja obecnie mam problem z tą firmą zostałem zakwaterowany w warunkach które nie spełniają wymagań snf chodzi o grzyb oraz materace które również stawiają wiele do życzenia jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem z tą firmą. I nie wierzysz że tak może być napisz na e-maila celebriservice@gmail.com przez złe warunki mieszkaniowe oraz brak zapewnienia godzin byłem zmuszony zjechać do Polski

Daniel
@Jarek

A w jakim charakterze praca? Mało godz ,czyli ? Z góry dzięki za odp

Zagląda może tu ktoś ,kto pracuje na rusztowaniach w Holandii? Może parę słów o tej pracy ?

Ciekawski

Czy jest ktoś teraz na kursie montera rusztowań i mógłby coś napisać,jak to wygląda . Pozdro

mik

Polecam kosmetyki

Jesli Waalwijk
@mik

I sanders ro odradzam pisze pani z biura bo nie ma tam kogo wyslac wszyscy uciekaja slaba stawka i zabiegac trzeba ale hiszpan zrobi bo polakow jiz tam dawno nie ma

Bena
@mik

Witam jakie place na kosmetykach

@Jesli Waalwijk

Słaba stawka, czyli jaka? Możesz podać jakieś konkrety? Ile wychodzi na czysto?

@Adam

Na czysto jak masz wiekowe 5 euro polecam tej firmie każdego głąba który wierzy w ich cudowne pierdolenie,jak oni to fajni nie są

enifer1960
@Marcin

raczej w tej firmie nie bede pracowal mam lepsza agencje normalna

Przeleciana

Naprawde oni to robia? Dymaja kazdego pracownika?

@Przeleciana

Jak masz rodzinę w tej firmie to nie ... Wtedyaz 6 dni pracujących i lepsze stanowiska pracy...oczywiście (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w T&S Group na prywatną opiekę medyczną?

Polis

Ale tylko za posrednictwem biura

Jak chcesz liczyć to licz na siebie .. A jak już przyjedziesz to poczujesz ten cały system na sobie .na Wolnieniu nawet nie wyjdziesz na papierosa i do sklepu .KOMUNA w tyraj I (usunięte przez administratora) T&S Grup

LuizaMarkiza

Moim zdaniem agencja jest całkiem spoko: oddzwaniają bardzo szybko, warunki można dogadać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Oferują dojazd do pracy. Ja byłam mega zadowolona ;)

DZiadek
@LuizaMarkiza

A inne agencje nie oferuja dojazdu do pracy?

Tom
@LuizaMarkiza

Ja też byłem bardzo zadowolony z tej agencji, dopuki moja partnerka nie zachorowała, a oni wypieli (usunięte przez administratora) Zawsze jest pięknie i kolorowo jak cię przyjmuje do pracy, ale jak się robi problem,to agencja się wypina, nagle emaile przestają do nich dochodzić,i telefonu nie odbierają. Radz sobie sam. Jeszcze na dodatek usilnie próbują cię namówić na wyjazd do Polski i tam leczenie. To po co jest to ubezpieczenie od nich, i czy wogole jest?

@LuizaMarkiza

Hej, a jak jest z tym dojazdem do pracy? To znaczy, czy jest on bezpłatny?

@DZiadek

Ale nie za darmo ,rowery jeszcze dają na dojazdy,takie stare pozbierane po innych wsiach w Holandii za 10 na tydz.

Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się do pracy na order picera bądź pracuje jako order picer i może się wypowiedzieć? Pozdrawiam

....

Gdzie order picker?? Tilburg ingram czy co

...

Sama praca w in gram nie jest ciężka itd ale jak trafisz na bungalofy do Belgii to wyrazy współczucia jak zabraknie wam gaz wieczoren koło 22 to koło 6 rano dopiero napełnia jak nie 9 więc od 22 do 9 siedzisz w zimnym pomieszczeniu

...

Ale masz in gram walwijk to mało godzin pracy

Tak Polacy (usunięte przez administratora) Ci co tam nie mają rodziny lub kolesia albo koleżanki...hiszpanie są objęci płaszczykiem ochronnym a Polacy ja się odzywają ze nie zrobią czegoś za kogoś są przesuwani na inne oferty pracy i jest ogólny szantaż że mało godz.na order picer I że mogą Ci dać w innym miejscu pracę frajery szukają głupszych od siebie

Na wstępnym szkoleniu nawet każą Ci szybciej chodzić, jak jesteś baranem beż szkoły to polecam ,oni takich szukają

Czy nowo zatrudnione osoby w T&S Group otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Co ci po tej umowie jak i tak Cię wydymają ze zostaniesz i poczujesz się jak na polskiej śmieciowe. Zresztą Polaków i tak traktują jak (usunięte przez administratora) W agencji pod subtelną nazwą tyraj I (usunięte przez administratora)

Dr. BRODA

Witam. Posiada ktoś jakieś info na temat pracy przy paletach przez T&S w Dongen?

@Dr. BRODA

Dramat to biuro jest tragiczne

Adrianzator

a polecisz jakieś inne?

@Piotr

A coś więcej powiesz? Samo to że jest "tragiczne" według Ciebie no cóż... niewiele mi to mówi :D Co konkretnie się stało że masz takie zdanie o T&S Group?

Veni vidi
@Piotr

Oddaje na ciebie swoj glos

Paletowy
@Dr. BRODA

Jak kazda praca przy paletach ciezka i slabo plat na ale duzo godzin niezapominaj ze to kraj logisttki wiec palety schodza

@Dr. BRODA

Co byś nie robił w firmie tyraj I (usunięte przez administratora) To i tak będziesz wydymany aż Cię będzie kukieł piekł

T&S (TYRAJ I (usunięte przez administratora) PODEJSCIE DO PRACOWNIKA FATALNE ,NA ZWOLNIENIU CHOROBOWYM CHODZA PO POKOJACH I INWIGILUJA ,NEKAJA OSOBY NA CHOROBOWYM CHORE... A SZYSTKO PO TO ABY NIE ZAPLACIC CHOROBOWEGO. KLAMIA I OSZUKUJA PRACOWNIKOW ...W INGRAMIE SMIEJA SIE Z PRACOWNIKOW AGENCYJNYCH...ZE DAJA SIE TAK WYKORZYSTYWAC ZA NAJNIZSZA 1.70 E BRUTTO 7.62E NETTO.NIE PLACA ZA PIERWSZ DZIEN CHOROBOWEGO...NIE POLEXAM TEJ FIRMY...KLAMIA OSZUKUJA I JAK LUBICIE BYC (usunięte przez administratora) TO SUPER POMYSL I TYLKO TU ZOBACZYCIE JAK WYGLADA WSPOLPRACA NA ZASADZIE TYRAJ I (usunięte przez administratora)

Nie polecam tej agencji, mało godzin, a i tak (usunięte przez administratora) na salarisach. Płacą za mniej godzin niż przepracowane. Tydzień po korekcie salarisa zminusowali mi to co oddali tydzień prędzej x2. Toć to przerasta wszelkie granice. Kpina z ludzi!! Ta agencja to totalne (usunięte przez administratora) a proste sprawy organizacyjne przerastają ludzi pracujących tam w biurze. Nie jedźcie tam, stracicie same nerwy. Całe szczęście, że w porę zrezygnowałem.

Słabo faktycznie jeśli tak robią ludzi w balona z godzinami. A ile w ogóle płacą za godzinę? Ile dostawałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group