Opinie o Bonus S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bonus S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bonus S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonus S.A. w Kraków

rippa Nowy wpis

super, że zostały przyznane podwyżki @jak, bo przecież o takie premie do podstawy zarobków sa bardzo rzadkie, a tu takie pozytywne zaskoczenie. Wiecie tylko czy wypłata jest terminowa? Dzięki za odpowiedź

Pffff Nowy wpis

Nie polecam. Rekrutuja na stanowiska account manager nie majac bazy klientow dla potrncjaonalnego pracownika. Brak jakiejkolwiek pomocy. Chodzi tylko o wynik- oszukac klienta i zarobic kase.

zniesmaczony Nowy wpis

Manager bez samochodu telefonu laptopa ...Szukają ludzi tylko na umowę zlecenie lub wł. działalność Podstawa na początek to ok 1500 zł plus prowizje nie dają nic ani samochodu ani telefonu ... ani zwrotu za paliwo Jak dla mnie praca dla studentów jak naj bardziej ale nie dla ludzi którzy chcą osiągnąć więcej w życiu Nie wiem jak atmosfera ludzie piszą że fajna być może. Szkoda czasu jechać nawet na rozmowę

kim81 Nowy wpis

Firma poszukuje obecnie pracowników na stanowiska menadżerskie, dlatego warto jest podzielić się swoją opinią na temat specyfikacji pracy. My nie pracujemy z "bazą" lecz na tzw. "portfelu", w którym mamy wyłącznie Klientów Orange, którym często kończą się umowy. Nasza praca nie polega na telemarketingu lecz na obsłudze Kliena biznesowego Orange.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bonus S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kim81

Zostałam poproszona o wystawienie opinii, a więc: początki bywają trudne, bo trzeba wykuć na pamięć oferty Orange, później raczej z górki. Dużym ułatwieniem jest baza klientów. Czasami pracuje się w stresie związanym z kontaktami z klientami. Atmosfera świetna, szefowie wszystkich szefów również. Jednak dla mnie najważniejsze jest wynagrodzenie, z którego jestem zadowolona.

TomTom

Świetne miejsce dla ludzi chcących pracować, uczyć się i zarabiać !!! mega profesjonalizm oraz super atmosfera, polecam

Pracuję od 5 lat w Bonus i mimo wielkości firmy nie zatracone są wartości ludzkie. Nie jest to firma na przeczekanie - należy się wykazać dużym zaangażowaniem, organizacją pracy i samodyscypliną...Ale warto!

Krzysiek

1. Wysokie zarobki dla dobrych handlowcow. 2. Atmosfera dobra. 3. Stresik czasami jest. 4. I tak jak inni napisali ludzkie traktowanie pracownikow.

GimKra

Tak jak napisał F117 i Wro1, praca dla ludzi nastawionych na cel, ambitnych, odpornych na stres, bo klient bywa trudny. To nie jest praca dla leni. Ciśnienie jest, ale w zmian za to jest dobra wypłata + dobra atmosfera.

M.

Zacząłem prace w Bonus z bardzo mieszanymi uczuciami i rezerwą, wynikającymi przede wszystkim z mojego bogatego doświadczenia z niekompetentnymi pracodawcami nastawionymi wyłącznie na wynik. W końcu zdecydowałem się zmienić pracę i wyszło mi to na dobre. Mimo tego, że klientom nierzadko trudno dogodzić, a kierownicy sporo od nas wymagają to atmosfera w pracy jest bardzo dobra, a kierownicy mają do nas ludzkie, mega pozytywne podejście. O wszystko można zapytać menagera, który da Ci profesjonalną odpowiedź, zamiast "ile razy mam ci to tłumaczyć"? Najbardziej jednak lubię 10 dzień każdego miesiąca, bo naprawdę można dobrze zarobić. Wypłaty zawsze na czas. Pozdrawiam wszystkich Bonusowych.

Jolanta

Jestem pracownikiem firmy BONUS krótko, jednak to co mnie skłoniło do współpracy z tą firmą to konkretne i jasne zasady współpracy. Teraz już wiem, że firma oprócz oczekiwań stawia na dobre relacje i dobrą atmosferę w pracy. Warto dołączyć do nas :-)

.:super hero:.

Jest bardzo trudno jednoznacznie i obiektywnie ocenić Firmę. Z jednej strony Firma to ludzie z drugiej całokształt. Cały zespół (ten który przynajmniej znam) to sztab ludzi, którzy oddają serca za pracę tutaj - bo i lubią się nawzajem i cenią swój profesjonalizm i ciężko wypracowane kontrakty i kontakty. Z drugiej podejście być może mało profesjonalne ale w końcu chodzi tu przecież o wyniki. Praca dla korporacji zawsze związana jest z poszukiwaniem wyników a coraz to wyższe wymagania stawiają często pod znakiem zapytania możliwości jej wykonania. Miejsce to jest dla ludzi, którzy będą szkolić się samodzielnie poszerzając wiedzę nabytą na pierwszych szkoleniach i dla tych, którzy potrafią zorganizować sobie czas i mają sporo samodyscypliny nie tylko w dążeniu do celu ale również w pokonywaniu przeciwności losu.

Wro1

Pracuję dla BONUS od kilku miesięcy. Zasady współpracy są jasno i czytelnie określone. Wynagrodzenie zawsze płacone w terminie. Polecam BONUS osobom ambitnym, konsekwentnym i nastawionym na sukces. Wszystkim tym, którzy chcą rzetelnie pracować i otrzymywać naprawdę dooobre wynagrodzenie. Leniom odradzam :)

ja30

firma ok :) na pewno wymagają, ale ktio dzis nie wymaga? pracuje dośc krótko ale jestem zadowolony :)

F117

Serdecznie polecam firmę BONUS jako pracodawcę. Firma bardzo profesjonalna i jednocześnie "ludzka" co w tych czasach jest bardzo rzadkie. Interesują się losem swoich pracowników. Wiadomo wymagają, ale nie ma się czemu dziwić, bo teraz wszędzie jest ciśnienie. Firma dla ambitnych i zorientowanych na sukces. Za zaangażowanie i dobrą pracę, rewanżują się profesjonalizmem, odpowiedzialnością za pracownika i dobrą kasą ;) Jak ktoś chce więcej szczegółów: thomas117@wp.pl

abc

pracuje w oddziale na śląsku jako doradca klienta. Wszystko ok , wsparcie, szkolenia, atmosfera, biuro ;-)

Wojtek

Firma Bonus jest firmą bardzo przyjazną ale i konsekwentną w swym działaniu, co znacząco w moich oczach podkreśla jej profesjonalizm, profesjonalizm na który w dużej mierze składa się zaangażowanie pracowników.

Zostałam skierowana na staż do firmy Bonus S.A. i muszę przyznać, że nie mogłam lepiej trafić. W firmie panuje bardzo przyjazna, a zarazem profesjonalna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonus S.A. - Kraków

Bonus S.A.
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Ogłęczyzna 20
    31-589 Kraków